Je tu niekto z Námestova?

sabka
21. júl 2006

Viem ze malo pravdepodobne, ale ste tu niekto z Namestova alebo okolia?

bubi7
1. nov 2008

tak mi napiš do IP ako sa volaš

bubi7
1. nov 2008

tak ja už musim mala ma nenecha.pekny vikend.

vlalu6it
1. nov 2008

ja nemusim ta´jit,,,som vlada ludmova

bubi7
1. nov 2008

tak ja ta poznam moja mam byva v tej istej bytovke na druhom poschodi Novakova .tak ti držim palce aby ti bruško rastlo a všetko dopadlo ako si želate.

bubi7
1. nov 2008

hned som ta na fotke nepoznala ale teraz už hej.ozvi sa potom pa 🙂

vlalu6it
1. nov 2008

jeho,,,poznam ,ze tam byva pani novakova,,ale nikdy som netusila ze ma dceru,,,,sranda teda,,,ja som cely zivot nejaka rozlietana,,,skola 4roky v turcianskych a potom nemecko,rakusko a teraz zijem v taliansku,,,takze si ani susedou nepoznam,,,,,

debbie
1. nov 2008

Ahojte maminečky prepáčte že vám sem takto leziem ale potrebujem súrne radu a vidím že ste práve tu....idem vyvárať fľašky dudlíky a odsávačku na mliečko máte skúsenosti ? napíšte mi prosím ako to treba nepíšu na odsávačke či všetky čašti alebo len niektoré a dudlík mám hodiť celý aj flašky? prosím poradte už to mám rozobraté a neviem čo s tým dalej, čítala som že sa má dať do vody aj citronová kyselina, hm? ☹ veľmi pekne vopred dakujem

vlalu6it
1. nov 2008

debbie-ja co som pocula tak sa to vyvara voctovej vode a potom este 2krat v cistej,,,,ale osobne s tym este nemam skusenosti,,,,mna to este vsetko len caka 😲

debbie
1. nov 2008

ved ani ja a neviem čo s tým... 😒

vlalu6it
1. nov 2008

skus sa kuknut na google,,,,ale pokial to vyvaris aj takouto formou...urcite nic nepokazis,,,,,

vlalu6it
1. nov 2008

ozaj baby ,,,citala som ,,,pisali ste ze ste poniektore chodili do niznej na nejake tehu cvicenia a ,,skolenia,,
zmenilo sa za ten cas nieco a je uz aj v namestove nieco take???ja budem teraz doma 2mesiace a rada by som na nieco take chodila,,,,dik za info

bubi7
1. nov 2008

v nižnej to je stale ale v Namestove nič.ja ta už poznam stretavala som ta ale bola si male dievčatko.debbie ja som všetko vyvarala len vo vode a stačilo.

vlalu6it
1. nov 2008

neviem,,,nepamatam si ta ,,ak smiem vediet kolko mas rokov,,,ja mam 25,,,,
skoda,,,nechapem preco to namestovo nejde k pokroku vpred,,,hruza,,,,

bubi7
1. nov 2008

ja mam už 39

bubi7
1. nov 2008

a maš aj brata že? ja tiež iba jedneho.

bubi7
1. nov 2008

tvoju babku dobre poznam a aj maminu

vlalu6it
1. nov 2008

nie,,ja mam 2starsieho a mladsieho,,,,tak to som bola len kurca male,,,,fakt,,,ale cas leti,,,ani sama nechapem,,,

bubi7
1. nov 2008

jaj ved hej na mladšieho som zabudla.pamatam si ta ako si chodila z babkou.pa idem dat spat malu

vlalu6it
1. nov 2008

to fakt bolo,,,vraj som bola cudne dieta 😅
ty mas teda riadnu rodinku,,,,ta najmladsia je asi vas anjelik,,,tak ich pekne pozdravuj a prajem ti pekny den,,,,ja vecer pojdem asi na cintorin,,zapalit sviecku,,,koli atmosfere,,,aby som mala pocit ,ze som doma,,,toto obdobie milujem,,,,tak ahoj

bubi7
2. nov 2008

bre ranko.tak my sme boli včera zapalit sviečky našim dedkom.mala lietala po cintorine bolo ešte na november velmi teplo.prajem peknu nedelu

vlalu6it
2. nov 2008

ahoj bubi7--super,,mne to nevyslo,,,lezim len v posteli od vcera...mam take bolesti strasne ma boli oblicka,,,cize sviecky pojdem zapalit asi az na slovensku,,,prajem va´m krasny zvisok nedelneho vecera

bubi7
3. nov 2008

ahoj chuda rychlo sa uzdrav

reja
6. nov 2008

ahojte babenky z namestova....🙂 pripajam sa k vam....
cau vlada...tak do talianska si sa nam stratila...blahozelam🙂 ja uz tiez mam 1 dcerenku a je to super

sabka
autor
6. nov 2008

caute baby. Dlhsie som tu nebola a aha aka debata sa tu rozprudila. To som rada. Uz tu bolo mrtvo.

bubi7
9. nov 2008

Dobre ranko.Vladka už si zdrava alebo si už na slovensku?peknu nedelu prajem

vlalu6it
13. nov 2008

bubi-ano dnes som uz v namestove,,,horor ako je tu zima,,,som si musela kupit snehule a vetrovku,,,to som uz peknych par rokov nemala,,,
citim sa trosku lepsie,,ale som stastna ,ze som doma,,,,je to nadhera,,,,a ty ako ,,co noveho???
pozdravujem reju a sabku,,, 🙂

bubi7
14. nov 2008

to je dobre že si už doma,isto sa tu aj vyliečiš.je tu zima ale však je na to už čas inač začiatok novembra bol teply.na ako dlho si prišla?

vlalu6it
14. nov 2008

ahoj bubi,,,,ostanem az do silvestra a hned po startujeme,,,,
ale dnes sa dalo,,,celkom fajn,,,,,bola som v meste-v banbulke-tehu obchode,,ale tie ceny su fakt super---nieco nenormalne,,,,robim v zahranici,ale to si dovolit fakt nemozem,,,tak som si nakoniec kupila len tehotensky pas,,,,je to fakt dobra vecicka
jeho,,ale tu je mrtvo,,,tu nik nechodi???oravky nemaju cas????beeee,,skoda,,,,

bubi7
14. nov 2008

oravky asi nemaju čas skoda ☹ inač v tom obchode su fakt vysoke ceny

vlalu6it
14. nov 2008

su a brutalne,,,,,a ty si kde nakupovala,,alebo si mala po niekom???ja nemam po kom dedit,,,ale tu v no je to hruza,,,ked nahodou jeden obchod pre tehule tak nenormalne palky hadzu,,,,

oravky asi vela pracuju,,vsak ja som len na dofci,,,,,tiez neviem ci by som stihala