Je tu niekto z Námestova?

sabka
21. júl 2006

Viem ze malo pravdepodobne, ale ste tu niekto z Namestova alebo okolia?

katarina7
10. sep 2007

ahoj dobre ranko

dudulicek
10. sep 2007

ako tak pozeram, vonku zasa prsi 😠

kend
10. sep 2007

ahoj dudulicek, uz sa tesis na babo co?

dudulicek
10. sep 2007

😀 jooooj velmi velmi

dudulicek
10. sep 2007

Len neviem preco, mam taky tichy pocit, ze nieco nie je v poriadku ☹ Zajtra by som mala ist na krv a glukotesty... ale trapi ma, ze malicke uz nie je take aktivne v pohyboch ako bolo 😖 ☹

kend
10. sep 2007

ahoj dudulicek

kend
10. sep 2007

dudulicek a ides rodit v Trstenej?

kend
10. sep 2007

cim dalej tie pohyby uz nebudu take aktivne ako predtym, babo je uz velke a nema priestor pre pohyb ako predtym

katarina7
10. sep 2007

duduliček malinke už nema tolko miesta a vlastne touž napisala kend

dudulicek
10. sep 2007

Rada by som isla rodit do Trstenej... Vy ste kde rodili? AKe mate skusenosti? 😕

katarina7
10. sep 2007

v trstenej je teraz ok

dudulicek
10. sep 2007

a ako to je s nadstandardom? kedy sa to tam da vybavit?

katarina7
10. sep 2007

myslim že to ti netreba zbytocne by si platila a bude ti smutno su tam po tri a na normalnej izbe4 a je tam izba ked chceš byt sama

katarina7
10. sep 2007

to povieš pri porode kam chceš ist ale je to velky rozdiel ako tam bolo pred18rok. a teraz

dudulicek
10. sep 2007

katarina - dik za info 😉 Ozaj a ako to je s porodnikmi? Rusnakova este "uraduje"? 😠

kend
10. sep 2007

dudulicek v Trstenej sa rodi dobre, Rusnakova este vo velkom uraduje, ale podla mojich zisteni a pozorovani, pretoze som tam lezala pred porodom 1 mesiac, tak Rusnakova je prisna ale velmi dobra odbornicka

kend
10. sep 2007

a na izbu sa ta opytaju po porode, ja som chcela nadstandard, ale nebola volna ziadna postel. Vyhoda nadstandardu je iba, ze mas sprchu na izbe. To je velka vyhoda, ako behat po chodbe. Sestricky su tam velmi dobre

dudulicek
10. sep 2007

kend - to moze byt, ale pri porode ta asi jej hlasky typu "teraz mi tu nevzdichajte, mali ste vzdychat, ked ste to robili" nepovzbudia... (mamina pri nej rodila...)

kend
10. sep 2007

presne aj moja mamina mi to hovorila, a este stale ju to drzi. Mna len odvrkla, lebo som 2 tyzdne prenasala a nijako som sa nechcela otvorit, tak mi zahlasila, ze co chce tridsiatnicka a k tomu prvorodicka

katarina7
10. sep 2007

ja som všetky 3deti rodila pri Rusnakovej a nemožem povedat nič zle pri Lucke som mala epidural je to super vec nič necitiš

kend
10. sep 2007

a pri Rusnakovej sa nemusite bat, ze ked dojde k nejakym komplikaciam, ona si poradi so vsetkym.

luminkasp
10. sep 2007

Kend byvam v spanielsku, v granade, la peza, takmer pri afrike 😀 , tak mi tu este stale mame poriadne horuco, akurat vyzera, ze bude burka, tak po nejakych 5 mesiacoch mozno uvidime aj padnut nejaku dazdovu kvapku...

DUDULICEK a ty ma poznas? Lebo ja podla tvojej malej foto nemam ani sajnu kto si, album nemas, nick mi nic nehovori... Neboj sa, vsetko bude v poriadku, vela zien ma taky pocit. Ja som bola cele teho extremne pokojna, este aj pri porode. Ja som rodila tu v spanielsku, v guadixe, tak sa s tebou nemozem podelit o skusenosti s trsnenou. U nas vo fore aprilove babatka su aj baby, co rodili v dk, ak by si chcela vediet ich skusesosti... Ja som mala porod vyvolany, lebo nasej malej sa vobec na svet nechcelo, epiduralku som si nedala a bola to pohoda... 😀

kend
10. sep 2007

ako ti zavidim luminkasp to teplo, hrozne

luminkasp
10. sep 2007

nemas co, ja zavidim dazd, burka bola a kvapka ani jedna, ja sa zblaznim 😀

este som zabudla, na oravu sa chystam na vianoce, dufam, ze to vyjde

kend
10. sep 2007

ako dlho si uz v Spanielsku?

luminkasp
10. sep 2007

no, tak nonstop uz rok a predtym som tu byvala tak obcasne 😀

slamienka
11. sep 2007

Ahojte, som rada, ze sa to tu trosku rozpisalo. Dudulicek, uz vies, co cakate? Ja som sa to dozvedela len minuly tyzden, bude to dievcatko. Este stale vsak nemame vybrane meno, lebo sme si mysleli, ze to bude chlapcek. 🙂

katarina7
13. sep 2007

zas tu nik nieje?

katarina7
20. sep 2007

kde ste všetky?

sabka
autor
1. okt 2007

Ahojte. Aj ja sa k vam hlasim Aj ja som z Namestova. Povodne som cistokrvna Blavacka ale terz byvam v Namestove.