Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kamarátka pre dcéru v okrese Martin

michellem
5. jan 2015

Ahojte. Máme len jednu dcéru vo veku 6,5 roka. Problém je, že bývame na dedine, kde napočudovanie je málo dievčatiek v jej veku, a tie ešte bývajú aj na opačnom konci dediny . Snažíme sa navštevovať známých, ktorí majú deti, chodiť na výlety, ale počas bežných dní jej chýba nejaká kamarádka. Prosím o radu, ako ste riešili takýto problém (ak ste niečo podobné zažili).P.S. Sme okr. Martin, ak by mal niekto záujem s nami "kamošiť".Ďakujem.

bonaqa2013
6. jan 2015

Ja som mala syna dlho ako jedináčika. Chodila som s ním na rozne detské akcie, chodil so starkým - mojim otcom všade kde sa on pohol. Cez prázdniny chodieval ku deťom mojich sesterníc -- 200km, takže tam bol niekoľko dní, postupne každé a celé prázdniny. Otca nepoznal. Keď mal 11 rokov, narodila sa dcéra - veľmi, veľmi sa tešil, o 2,5 roka ďalšia dcéra a potom o 18 mesiacov zas ďalšia dcéra. Takže dnes má syn 20 rokov, so sestrami sa už tak často nehrá - má svojich kamarátov. Ale keď tak spomínam, tak som s ním mala tráviť viac času, viac chodiť na dovolenky - aj sami dvaja, na rozne výlety. dnes by som si to zariadila už inak.

michellem
autor
6. jan 2015

@bonaqa2013 dakujem za odpoved,ja s ňou chodim,kde sa dá,ale kamarátka-rovesnicka je nieco ine,niekedy ma to trapi,ale časom sa nato možno bude pozerať inak.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli