Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kámošky do pohody i nepohody

inffinity
10. feb 2013

No baby snad u temu jeste teda nikdo nezalozil 🙂 sup sup sem.. Jsem jen na mobilu tak snad bude vse ok

zuzka80
10. feb 2013

tu som tu som môžeme pokecať 😅

inffinity
autor
10. feb 2013

Ahoj 🙂 jen me stve ze sem nezalozila soukromou temu.. :-/ jsem jen na mobile a nevsimla sem si to ☹ jeste posilam holkam ipcky s odkazem 🙂

zuzka80
10. feb 2013

@inffinity A nedá sa zmeniť na súkromnú? 😕

inffinity
autor
10. feb 2013

@zuzka80 už jsem u pc zkusim pisnout adminovi

lucinddas
10. feb 2013

Ahojte, aj ja som na mobile. Co este nespite baby.... Ja za chvilu pojdem,deti mi vstavaju o 6.00

inffinity
autor
10. feb 2013

@lucinddas juj já a spát o tomto čase 😀 😀 to jen ked zaspím s malou 😎 já mám budík 6:20 do školky 🙂

zuzka80
10. feb 2013

My máme budík do škôlky 7:10 😀 A aj to neviem dievčatlá zobudiť 😀

lucinddas
10. feb 2013

Mne je maly po polnoci kazdu hodinu hore. Dcerku chcem dat do skolky od sept. dufam, ze ju zoberu Je to tu so skolkou dost masaker.

inffinity
autor
10. feb 2013

malou budím cca 6:45-7:00 no chodíme pravidelne pozde už sme došli i 8:25 do školky (chybí mi tu ted ten smajlík se svatozáří 😀 )

liwka
10. feb 2013

téma "lajknutá" medzi obľúbenými, už ju nestratím🙂 a vitajte, vítam sa tu aj ja🙂

inffinity
autor
10. feb 2013

@liwka vitám vitám 😀 jen ještě upravit na soukromou jsem to trošku nezvládla .-/

liwka
10. feb 2013

čo nie je dnes, bude zajtra.... 😉

nikolet_89
10. feb 2013

Tak baby mi vstavame o 8 mej no v noci niekolkokrat hore

inffinity
autor
10. feb 2013

@nikolet_89 ahoj 🙂 a kojíš malou? Já jak sem kojila do dvou let tak malá nespala celou noc byla hore i 10x spravilo se to cca 2,5letech jak už v noci nemela nic 🙂 tedka se akurát nekdy vzbudi zkontrolovat jestli jsem vedle ni 🙂

lucinka58883
10. feb 2013

@nikolet_89 Tak to ti teda nezávidím vstávanie v noci, my sa tiež budíme ráno okolo 8 ale našťastie pre mňa čo som riadny spachtoš malá sa už od 2 mesiacov budí iba raz v noci aj to sa iba napapá a spinká ďalej 🙂

liwka
10. feb 2013

ja mám chlapa na nočnej a vtedy vždy ponocujem- nemá ma kto do postele zahnať🙂

votrelcek
10. feb 2013

Ahojte,by aspon viete co je to niekolko hodinovy spanok,ja is rok nie hii

nikolet_89
10. feb 2013

@inffinity
@lucinka58883 nekojim baby nedalo sa ale zlepsuje.sa mala uz by mohla spinkavat lepsie

lucinka58883
10. feb 2013

@nikolet_89 No tak držím palce 🙂 Ja som sa najviac toho bála, že budem musieť vstávať a to kojím, a aj tak nevstáva tak mám asi štastie 🙂

nikolet_89
10. feb 2013

@lucinka58883 a velke 🙂

limoncino
10. feb 2013

ahoj, ďakujem za pridanie.. 🙂
@inffinity kočka, skús prosím napsíať adminovi, či by sa to nedalo presunúť do súkromnej, budem sa tam cítiť lepšie a určite nie len ja...

inffinity
autor
10. feb 2013

@limoncino už jsem jim pisla..uvidíme co bude..zakládala jsem to z mobilu amyslela sem že nekde zakliknu soukromá..a ono to bylo uplne nekde jinde :-/

limoncino
10. feb 2013

@inffinity v pohode, keď to nepôjde, založíme súkromnú a túto dáme zmazať. ja som to chcela založiť, ale neviem, ako nastaviť súkromnú 😝 Tak ja odchádzam spať, doteraz som pucovala kuchyňu, zajtra vstávam a veziem deti do školy a škôlky, snáď to auto ráno nájdem, tu celý deň sype a ja mám už depresie z toľkého snehu... Ja chcem slnko a teplo, nie to biele svinstvo 😠 😠 😀

limoncino
10. feb 2013

@inffinity no a asi som teraz vôbec nemala čítať Tvoju krátku správu o nehode 😖

inffinity
autor
10. feb 2013

@limoncino jéééj 🙂 je to ok.. přežila sem a už i jezdíííím a sama.. práci kvůli které se to stalo jsem nechala..vyslechla jsem znamení.. takže je to ok.. 🙂 jen se mi zmenil život a za to "jen" jsem moc vděčná 😉

happyfrog80
11. feb 2013

Ahojky tak ja som nikdy nemala poriadnu kamosku ,co som vydata 8 rokov tak moj muž mi nahradza kamosku ,dufam ze sa vas tymto nedotknem ,ale ja som sa sklamala v kamaratkach,kamarati su dovernejsi a je s nimi vacsia sranda kdesto baby su hrozne zavistlive .
Ale verim ze na svete nie su len take múre čo som vzivote ja poznala .Ja nepotrebujem byt stredobodom pozornosti.
Rada si tu popisem ale mohla byt skupinka uzamknuta nie?😀 nahodou ma bude citat znama 😀

nikuska265
11. feb 2013

Ahojte baby, tak som tu už aj ja. som rada, že bude s kým pokecať. Z kamošiek mi toho už tiež veľa nezostalo, ja som si našla skvelého muža, vydala, otehotnela, proste som sa v živote posunula ďalej a oni ostali stále na diskotékach, ktorý chalan je lepší, čo a kedy budú piť - a to na mňa nie je, takže nie je moc ani s nimi o čom kecať. takže môj okruh priateľov sa zmenšil hlavne na rodinu 🙂 moja mama a sestry, švagriná,ale chýba nejaká super kamoška .... Tak som rada, že sa môžem k vám pridať.

11nika11
11. feb 2013

zenyyyy vy tu takto ponocujete? 🙂.ja som od stvrtka doma z nemocnice a polovickama posiela spat o deviatej,spolu s malou

nika1288
11. feb 2013

Ahojte..mozem sa k vam pridat?..som na tom podobne ako nikuska 265..co som sa vydala a porodila, tiez sa moj okruh priatelov zmensil na rodinu a kamosky chybaju..

nikolet_89
11. feb 2013

@nika1288 aj ja som na tom presne rovnako, lenze ja nemam ani bratov ani sestry

Tu začni písať odpoveď...

Odošli