Klub pre najmenšie detičky v Žiline

rqduskq
20. sep 2012

Prosím Vás, viete mi poradiť nejaký klub pre 1,5 ročnú dcérku? Nejaké aktivity, stretnutie s inými detičkami V Žiline? Najlepšie blízko Soliniek alebo priamo na Solinkách.

cinnamon111
20. sep 2012

Ja som z Hlín a tiež niečo také hľadám, ale ja mám len 7 mesačnú dcéru a veru je s tým problém. Ale pre 1,5 ročné deti už sú - napr ja viem o Alma - je dosť od ruky, až na Predmestskej, ale majú tam rôzne cviženia. A takýto nejaký klub má aj Žirafa, ako centrum voľ. času. Klikni si na nich a majú už program na tento škol. rok. Ale neviem kde sa to odohráva - asi až v meste. No a potom som objavila na Hlinách 5, tam nad tými potravinami sa niečo takéto asi zriaďuje, lebo na dverách už majú vypísané aktivity, je tam niečo aj pre 1,5 roč. deti. V rámci prechádzky sa choď kuknúť. Je teda budem musieť ešte rok počkať......Ale tá žirafa je už od 6 mes.

rqduskq
autor
20. sep 2012

no ja som pozerala je ešte aj tu na solinkách Mami klub v centre voľného času Strom v tom areáli kostolu a tam by si aj ty asi už pomaly mohla, som im tam napísala email, tak uvidím čo odpíšu ....
a nad ktorým obchodom? napíš mi prosím ťa presnejšie, ja Hliny nepoznám vôbec dík 🙂
ja nemám auto, čiže zas sa niekam trepať autobusmi nechcem 🙂

mirreckall
20. sep 2012

skúste pozrieť aj rodinné centrum rozprávka, chodia tam mamičky aj s úplne malinkými detičkami, ale je to v centre pri Pošte 1

soldi
20. sep 2012

@rqduskq stanicia zariecie ma kazdy pondelok od 15-18 tvorive dielne pre deti 0-6 rokov 🙂

magdal1
20. sep 2012

http://www.strom-cvc.sk/index.php?menu=kruzky

na Solinkach , o mamickovskom klube su vypelene plagaty okolo kostola, na lekarni...

v meste CEntrum Rodinna Rozpravka
http://www.rodinnarozpravka.eu/index.php/aktivi...

virivka
20. sep 2012

Na Hlinach su 2 materske centra: Levik a Nezabudka. Pozri si ich ponuku, maju hernu a rozne aktivity.

rqduskq
autor
20. sep 2012

ďakujem, do Nezábudky som volala, herňu majú, ale aktivity momentálne ešte nie, že im učiteľky ušli na materské 🙂 jedine ešte ten Levík 🙂

rqduskq
autor
20. sep 2012

@magdal1 to vyzerá fajn, je to lacnejšie, kde to presne je? ja neviem kde je tá čajovňa

mirreckall
20. sep 2012

@rqduskq Ako bolo kedysi kino Centrum, a odtial smerom k Babkovemu divadlu... je to ako keby zadny vchod do toho byvaleho kina.

magdal1
20. sep 2012

@rqduskq ano za kinom Centrum, vchod je cez Cajovnu u Dobrej Vily.
oproti poste 1 je kino centrum, taka synagoga... tam hladaj cajovnu, trosku zastrceny vchod ,ale zvykne tam parkovat par aut
a posta 1 je blizko Marianskeho namesia.

rqduskq
autor
21. sep 2012

ok dík 🙂