Kočíkovanie, stretávky a akcie mamičiek zo Žiliny

wilsonka
24. nov 2011

ahojte, rada by som vytvorila temu nieco ako kam do mesta...ak viete o dakej akcii vhodnej pre deti, mamicky, snazilky...hodte to sem🙂
ak ste otravene s kocikovania len osamote, ak uz zacinate blabotat ako vase ratolesti....sem s navrhmi na stretnutia🙂

kedze tema zilina akosi stichla, mozno tato tema zaujme. prijemne pisanie🙂

wilsonka
autor
24. nov 2011

na marianskom namesti uz stoja stanky- 5.-23.12.2011 vianocne trhy!!!!idete?

adusased
24. nov 2011

ja isto idem🙂 super tato tema 😀

adusased
24. nov 2011

ozaj, si spominala, ze chces chodit s malou na to babyplavanie, kde teda nakoniec chodite? pomaly uz pozeram, by som aj ja s malym chcela zacat chodit

adusased
24. nov 2011

@wilsonka ozaj, si spominala, ze chces chodit s malou na to babyplavanie, kde teda nakoniec chodite? pomaly uz pozeram, by som aj ja s malym chcela zacat chodit

wilsonka
autor
24. nov 2011

@adusased boli sme cez mclevik.sk sa kupkat to je za plavarnou pri tej pizzerke a tenisovych kurtoch. stale nam do toho nieco pride, tak sme neboli od vtedy:( je tam super aj sauny dve ale dost drahe vsak kukni si na stranke. mozno zajtra pojdeme, zatial je prihlasena ale len jedna maminka, tak pockam do zajtra.

maminka142
24. nov 2011

@wilsonka
@adusased Ahojte dievčatá, toto je super temička 😀 Tak snad sa tu dozvieme všetky podujatia, ktoré budu v Žiline 😀 Ja určite pôjdem na vianočne trhy 😀
Inak babulky odporučam vam ísť s deťmi, na koncert SPIEVANKOVO, ak poznáte 😀 Nedavno vydali nove DVD 2 a je super 😀 Ja som bola s malou aj na ich koncerte, ktorý tu mali v máji a nedavno boli aj v mirage, pri príležitosti otvorenie noveho obchodu pre deti 😀 Teraz maju koncert 11.12 v dome umenia fatra 😀 Ja už mam lístky kupene v prvej rade 😀
Na babyplavanie som chcela, aj ja chodiť, ale akosy som sa k tomu nedostala 😅

wilsonka
autor
24. nov 2011

@maminka142
od kolkych rokov je to vhodne? myslim ze moja dcera by asi z toho vela nemala🙂 mozno tak od roka?

adusased
24. nov 2011

@maminka142 to je uz ale asi pre starsie deti nie? ja mam 4,5 mesacneho chlapceka, takze jemu to moc asi neda zatial, ale co mame doma cd cez modreho slona, pesnicky pre simonka, to je super cd, maly mi ho aj vydrzi pocuvat 😀 a to su myslim ti isti interpreti, ale teraz som si nie celkom ista, ale mame aj cd, od podhradskej tie klasicke pesnicky ako Pec nam spadla a podobne to je super, velmi sa mi paci, tym ze este poznam par piesni z detstva 🙂

adusased
24. nov 2011

@wilsonka ja som rozmyslala tiez na tym levikom, byvala kolegyna tam chodi s malym a velmi si chvali, hlavne tu saunu, to je fajn, kolko to stoji ?

wilsonka
autor
24. nov 2011

@adusased napisem ti IP

adusased
24. nov 2011

inak baby odporucam kocikovanie po lesoparku pre
@wilsonka sice od ruky, ale neviem odkial si ty
@maminka142 my s kamaratkou tam teraz chodime nikde pomaly ani zivej duse, ale fajne kym je vonku pekne sa da a teraz v tom parku pre deti bol aj bufet otvoreny, tak sme si dali poharom vareneho vinka taku vianocnu atmosferu a toto tam je nove 🙂

adusased
24. nov 2011
maminka142
24. nov 2011

@wilsonka
@adusased No moja Podhradsku počuva asi od pol roka 😀 A viac ju zaujímalo video, ako pesníčky 😀 A už ako začala sama, ako tak chodiť tak už na to tancovala 😀 😀 😀 Teraz ma už takmer 3 roky, (teda, až za 4 mesiace bude mať 3 😀 ) A už pozna tie pesníčky a tance podla toho naspäť a už pozna aj tu dvojku, ktora nedavno vyšla 😉
Jeeeej, vy mate, ale male detičky 😀

maminka142
24. nov 2011

@adusased v ktorom parku, to je? 😀

wilsonka
autor
24. nov 2011

@adusased sla by som na vincisko🙂 ale len cez vikend sa mi da tak od ruky.

adusased
24. nov 2011

@maminka142 hej myslim, ze dieta si tak od toho pol roka zacne uvedomovat, ale malemu sa paci aj teraz , ale to sa mu paci aj Danza Kuduro, hlavne ked pri tom tancujeme spolu 😀

adusased
24. nov 2011

@maminka142 to je v lesoparku pri vlcincoch, alebo z druhej strany pri solinkach, odkial si?

adusased
24. nov 2011

@wilsonka vikendy u nas su vacsinou mimo dom, ale musime sa dohodnut a skocime tam, len neviem, kedy je to otvorene , sme sa vcera zabudli spytat, lebo minule to otvorene nebolo, teraz uz je v parku malo ludi, tak im to cez zimu ani nejde bohvieako

adusased
24. nov 2011

dnes je maly akysi pajedoš, nemozem ani dopisat vetu 😠

adusased
24. nov 2011

@maminka142
@wilsonka inak kočky co dnes porabate?ja neviem co od radosti robit, aj upratovat by som mala ale sa mi nechce, som akasi ani ani 😉

maminka142
24. nov 2011

@adusased ja som zo soliniek 😀 A čo porabame? no ja som objednana, na dentalnu hygienu na 15 h. 😝 A kedže som v období snaženie o druhe babätko a dnes som si robila test a bol zasa negatívny, tak mam taku naladu trošku smutnu, ale inak ok 😀

adusased
24. nov 2011

@maminka142 ja som z borika, tak to sme susedy skoro 😀 dentalna hygiena, to mi pripomenulo, ze by som mala ku zubarovi zajst sice nic neboli, ale som slubila, ze sa po porode zastavim az ma pozrie, naposledy som bola v siedmom mesiaci to som sa na nom zasmiala, ze mi ani za nic nechcel dat injekciu, tak som si vrtanie odtrpela a sa este smial, ze porod bude horsi 😀 chcete druhe? prve je dievcatko? a kolko sa snazite? tak ti snad zlepsime naladu 😉

maminka142
24. nov 2011

@adusased No to sme fakt susedky 😀 No ja som zmenila zubarku, pretože tu ktoru som mala predtým, tak vždy mi hovorila, že mam zuby ok a žiadne kazy 😕 19 rokov ani jediny kaz 😕 Tak som išla ku sukromničke a hned mi našla 5 kazov 😝 Tak sa davam do kopy aešte idem druhy krat na dentalnu kvôli zubnemu kameňu, lebo minuly tyždeň mi urobila len dolnu čelusť, čo sa tyka kameňa 😅
No snažíme sa už od augusta 😝 A prve máme dievčatko 🙂

adusased
24. nov 2011

@maminka142 ja som tiez zmenila pred rokom zubara, lebo ta moja byvala zubarka to uz bola taka starucka, tak som sa dala na to stredisko ku solinkarskemu kostolu ku doktorovi Kompasovi a je teda fakt super, som s nim spokojna velmi, aj to cistenie od zubneho kamena mi robil v ramci prehliadky a platila som asi 2 eura za to, tak som fakt spokojna s nim,. mne uplne dokazila zuby zubarka este na zakladnej ked sme chodili na holeho ulici ku jednej a ta bola des, este ze mi ich sukromnici dali dokopy 😠 a co chcete teraz chlapca, ci znova dievcatko, ako sa vola mala?ta uz hned vyspovedam🙂

wilsonka
autor
24. nov 2011

@adusased
@maminka142 my sme s malou odpadli a vstali az pred hodinkou, ja dnes nic nerobim, minuly vikend sme prerabali obyvacku- 3 dni som makala ako farebna a este stale mame co robit.
ja mam zubarku pri kolecku v meste a o.k..
ja druhe chcem dievcatko zase, tak je to moj sen mat dve baby ale syn by urcite potesil muza- tak mozno treti bude syn🙂 jaaaaj keby to take lahke bolo, vychovat tolko deti.

baby tak v pondelok 5.12. predbezne stretko na trhoch? kukneme co maju a pokecame pri varenom vinku? ja pri horucom jablcku alebo caji kedze este kojim. hmm?

adusased
24. nov 2011

@wilsonka my sme pred tromi dnami zacali malovat a uz mame aj domalovane, tak som dnes este zvysky farby umyvala, ale hlavne ze uz je hotovo, uz len take prkotiny ideme tiez poprerabat, 😉 my o druhom ani len nesnivame, teraz isto nie mozno tak o sest sedem rokov, ja chcem mat vacsi rozdiel aj ked clovek nikdy nevie, co sa pritrafi, keby bolo na mne, tak zostaneme len pri jednom 🙂 ale keby uz druhe, tak chcem zasa chlapca ako mam, ja moc dievcatkova nie som, 😀

adusased
24. nov 2011

@wilsonka a ozi, predbezne moze byt, snad sa nic nevyvrbi do pondelka, 😝

vejula
24. nov 2011

@wilsonka ahooj, tak ja som tiež zo žiliny, Chodievam s malym do materskeho centra nezabudka aj do levika,do herne aj na fitloptičky to mame hned 4 doobedia z tyždna vyplnene.. No a dnes som bola s malym a s kamaratkou v auparku, na prvom poschodi tam maju celkom pekne pre detičky spraveny taky kutik, šmyklavka stoliky so stavebicami a tiež hojdajuce koniky 🙂

wilsonka
autor
24. nov 2011

@vejula sikulka🙂 okolo toho kutika sme sli 🙂 aj prebalovacia miestnost sa mi paci tam na prizemi🙂

vejula
24. nov 2011

@wilsonka hih to som ani nevedela že tam take dačo je Inak odkial si?