Kočíkovanie, stretávky a akcie mamičiek zo Žiliny

wilsonka
24. nov 2011

ahojte, rada by som vytvorila temu nieco ako kam do mesta...ak viete o dakej akcii vhodnej pre deti, mamicky, snazilky...hodte to sem🙂
ak ste otravene s kocikovania len osamote, ak uz zacinate blabotat ako vase ratolesti....sem s navrhmi na stretnutia🙂

kedze tema zilina akosi stichla, mozno tato tema zaujme. prijemne pisanie🙂

wilsonka
autor
24. nov 2011

@vejula sirsie centrum.ty?

vejula
24. nov 2011

@wilsonka ja byvam na hlinach, ale pochadzam zo soliniek 🙂

hope80
24. nov 2011

ahojte
ja som len cakajuca mamicka 🙂
ak by ste mi vedeli ale poradit kde v ziline sa da chodit cvicit pre tehotne?
dakujem

wilsonka
autor
24. nov 2011

@vejula asi som jedina z centra:( pridas sa k nam na trhy? zatial to je v pondelok ale to trhy len zacinaju ( mozno budu len chystat stanky- neviem) tak sa to moze este presunut na iny termin, navrhy su vytane🙂

wilsonka
autor
24. nov 2011

@hope80 labyrint kukni si to na nete, inak je tam viac aktivit...je to pri babkovom divadle.

pia22
24. nov 2011

Jééj super téma 🙂 Na trhy sa teším aj ja, už aby boli 🙂 My tiež na Spievankovo a predtým asi obeháme Mikulášov 😀

mamabiba
24. nov 2011

@wilsonka kedy? Rada sa pridám. Tam mám aj kde bez problémov zaparkovať 😀 😀 Vinčisko síce ešte nemôžem, ale budem pri čajíku ticho závidieť 🙂 🙂
@adusased ja mám 3,5mesačnú slečnu..od kedy sa dá ísť s bábatkom plávať?

adusased
24. nov 2011

@vejula to mate riadne perne cez tyzden, aspon sa nenudite🙂

adusased
24. nov 2011

@mamabiba tak od 5 mesiaca, tak este chvilu vydrzime a potom ideme na to, verim ze to malemu len prospeje, aj fyzioterapeutka nam to odporucila, este cakam na pediatricka co povie

adusased
24. nov 2011

@wilsonka ale nas bude pri tych stankoch s kocikmi 😀 vsetky pri cajiku a ja pri vinku 😀

adusased
24. nov 2011

@hope80 ja som aj dole pri stanici daco videla ze cvicenie pre tehotne, ale veru neviem ako sa to vola,.je to oproti tej klinike, som ti asi nepomohla 😝 musim to vygoooglit

adusased
24. nov 2011

@pia22 ja som este ako tehotna bola na brusnych tancoch v tom centre ako je cajovna u dobrej vily 😉

adusased
24. nov 2011

@wilsonka do prcic Mirka ja som si teraz spomenula, ze v pondelok uz mam nieco, slubila som sa ist na mikulassky vecierok do prace,nemozeme to presunut na utorok????? alebo chodte s babami a potom nabuduce pojdem aj ja ☹

vejula
24. nov 2011

@wilsonka jej velmi rada sa pripojim 😵 dohodneme sa a dame aj nejaky ten punčik 🙂

wilsonka
autor
24. nov 2011

@mamabiba od 5 mesiacov sa odporuca. zalezi aj na kondicke babatka, ci je pevne, dobre drzi hlavicku a tak. ( myslim babatka predcasne narodene napr.)
cas nie je zatial stanoveny ale tak okolo 11-12tej by mohlo byt a presunieme to na utorok kedze v pondelok sa este len zacina a mozno nebudu vsetky stanky otvorene.
🙂 tesim sa.

wilsonka
autor
24. nov 2011

@adusased myslis asi labyrint ? vzadu pri babkovom divadle asi. tam som bola aj ja na cv pre tehulky.

wilsonka
autor
24. nov 2011

@adusased presunute🙂

adusased
24. nov 2011

@wilsonka super super, uz aj chystam teple oblecenie 😀 konecne maly zalahol, dnes to s nim bola celkom fuska 😝

wilsonka
autor
24. nov 2011

BABY🙂 TAKZE PRVE STRETKO SA KONA V UTOROK 6.12.2011 NA MIKULASA O 11:00 HOD. NA MARIANSKOM NAMESTI PRI FONTANE.

CAS MOZME UPRAVIT PODLA LUBOVOLE🙂 ...PRIPADNE AJ DATUM... VSAK CASU JE DOST DO 23.12. AK BY NEVYHOVOVALO NA MIKULASA.

adusased
24. nov 2011

@wilsonka ja som s tymto datumom ok, rano ideme na rehabilitacie, tak asi hned z nemocnice pojdeme na vinko 😀

adusased
24. nov 2011

ozi,mozno s nami pojde aj moja kamoska s dcerkou, Mirka,ty poznas 😀 snad bude aj daky mikulas na namesti

denkap
24. nov 2011

@hope80 cvicenia pre tehotne su aj v mclevik - rozvrh a kontakty mas aj na nete 😉

maminka142
24. nov 2011

@adusased
@wilsonka No dievčatá, to bol dnes deň 😝 Ešte po dentalnej som bola dokupiť nejake darčeky a terz som už K.O. 😅 Ja mam pri mojej zubarke hned aj dentalnu a minule mi robila, len dolnu čelusť a dnes hornu a prišla mi na to, že vraj mam pravdepodobne kaz pod blombou 🙄 A nedavno mi ten zub robila ta hrozna zubarka od ktorej som odišla, som taká naštvana 😠 Neurobila mi to, ako mala a teraz mi to musia robiť odznova 🙄 Takže 7.12 mam další termin 😒 Ale boli ma, tak nech už to mam za sebou 😉
A čo chcem? No ja by som strašne chcela, aby naša princezná mala sestru, ale chlapec by potešil zasa manželíka 😀 Ved to je jedno, hlavne nech to je zdravé a nech sa nam už konečne zadarí 😀
A aky vas čaka zajtra dník? 😉

adusased
24. nov 2011

@maminka142 tak to si mala dost blby den 😒 7.12 mam s malym ockovanie, tak budem aj ja po lekaroch, ak ta to potesi 🙂 a ako sa vola dcerka?vsak sa podari coskoro, nam sa maly podaril po pol roku 😝 a to sa veru podaril, dnes ma uplne šidlo vystavil, 😀 zajtra len klasika, pojdeme na prechadzku,vecer mali prist znami,ale dnes ! poslali sms ze pridu v sobotu, tak vecer asi papucova kultura 🙂 mozno svokru pojdeme pozriet

maminka142
24. nov 2011

@adusased No tak to si užijeme lekarov teda obidve v ten deň 😝
Malá sa volá Natália 😀 Tak to maš zajtra celkom pohodičkový dník 😀 Mne zajtra segra dovezie synovca na stráženie, kym sa ona vybaví u lekára 😀 Takže nám bude veselo 😀 Ale chystam sa poobede ešte do mesta niečo dokupiť, až mam už "pokoj" zo všetkými darčekmi 😀

wilsonka
autor
25. nov 2011

@maminka142 brrr zubar. :(
to mas ale super ked si tak navzajom mozte postrazit deticky. a co ides kam ides na nakupy?ja musim mamke daco este kupit - 6.12. ma narodeniny🙂 ale budeme spolu az cez vikend, tak mam este cas, netusim co jej kupit, pod stromcek dostane kozmetiku slivkovu- obchodik manufaktura v auparku ak poznate🙂 ja zboznujem tie mydla apod.. mozno nieco zozeniem na trhoch.:P

wilsonka
autor
25. nov 2011

@adusased jasne🙂 uz sa tesim. pokukame co maju, dame kolecko okolo a zakotvime pri stanku🙂))))- tot moja predstava trhovania🙂

mamabiba
25. nov 2011

@wilsonka ujasním...v utorok, t.j.: 29.11? a kde sa tam stretávate? Ja budem parkovať v mirage, tak mi to, prosím skús vysvetliť , že keď výdem z OC. Ja niesom priamo zo ZA, som z Diviny a aj sem som sa presťahovala pred 3 rokmi 😀 😀 😀

wilsonka
autor
25. nov 2011

@mamabiba stretko je az na mikulasa🙂 6.12. lebo od 5.11. su trhy. ked vyjdes z miraga ( zalezi na tom z ktoreho vychodu) ale najblizsie to mas ked vijdes pri kostole a ides ulickou dlhou, uzkou- je tam beneton a si na namesticku malom- tam su trhy. inak su aj dole pri tescku ale stretavka je hore pri fontane na namesticku.🙂 o 11:00 priblizne. ked aj skor neskor prides- budeme sa tam motak s kocikmi - nemozes nas minut🙂

mamabiba
25. nov 2011

@wilsonka to je sper termín, lebo idem na kontrolu s malou. Objednaná som na 10,00-10,30 tak sa tam určite stretneme 🙂 🙂 🙂 ten východ viem kde je, mám tam gynekológa 😉 poprípade mi napíš do IP svoje číslo a keby som Vás tam nevedela nájsť, tak zavolám.