Používame cookies. Viac informácií tu. OK
katerinka3
18. júl 2012

@katy555 : Ahojky Katy, my bydlime asi 10-15min (bydlime primo na S5 - mezi Krems a Tulln) od Krems? Jestli mas jeste zajem se seznamit, dej kazdopadne vedet... 😎

katy555
autor
26. aug 2012

ahoj 🙂 ja byvam teraz v Langenloise a do Tullnu to mam asi 20 min. ...mozme sa niekedy stretnut ak by si mala este zaujem 🙂

katy555
autor
26. aug 2012
katerinka3
4. sep 2012

Ahojky, teprve nyni jsem videla tvuj mail...tak kdyz budes mit chut a naladu, tak se klidne muzeme potkat v Tullnu s detmi...co takhle 17.9. v pondeli odpoledne??? napis mi soukromou zpravu, aby jsem dostala email.##Zatim papa

kuschel81
13. okt 2012

Ahojte,brali ste niektora v tehotenstve vitaminy nutriFEM basic od Biogena ?
Nebyvalo vam po nich zle ?

lilliaan
4. dec 2012

@katy555
@katerinka3
@kuschel81 Ahojte, prosiim vas o pomoc. Moja znama kupila v rakusku vo Villachu mojmu synovi hracku v HOFER. Bolo to uz davno, cca 1.5 roka dozadu. Pre nho znamena vsetko, s nou spava, je, chodi vonku a s tatinkom vonku ju stratili :( Mam ju vo fotobloku.. Neviete mi niektora z vas pomoct, prosim? Kde sa da zohnat nova pripadne pouzita odkupit.. Cenu respektujem. Dakujem krasne 🙂

maminecka2
28. jún 2016

@katy555 Ahoj, vidim ze byvas pri Kremsi. Mozem sa Ta spytat, nebola si niekedy na tych ich slavnostiach marhul? Oplati sa tam kvoli tomu cestovat (som z Ba)? Je to moj sen uz niekolko rokov a zatial mi to nevyslo, uvazujem ci to ale vobec stoji za to, ci to nie je "len" taka klasika- par stankov, nejaky folklor, ako napr. na vinobrani. Dakujem pekne za info ak by si o niecom vedela.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli