• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto chodí kočíkovať do Horského parku v Bratislave?

12. januára 2014 
OK babulky tak vybavim to poistenie nech som kludna :slight_smile: Voda bude asi studena to je pravda. Ja pomaly robim kopky veci na zbalenie. Vcera sme ale boli na ockovani Prevenar a maly ma teraz teplotu a mrnci, rastu mu aj dalsie zuby tak mame veselo. Aj plavanie som dnes musela zrusit.
17. jún 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinaz tusim budeme musiet zbalit aj dazdniky a nieco teplejsie na oblecenie. Pozerala som predpoved a ma byt skaredo :frowning2: DUfam, ze im ta predpoved nevyjde :wink:
17. jún 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, ja som z tej predpovede total demotivovana. ani balit sa mi nechce. s predpovedou sa casto seknu, tak tiez dufam, ze aj tentokrat to vypali inak :slight_smile:
18. jún 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
filomena uz ste doma z dovcy ? ako bolo ? :dizzy_face:
1. júl 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj emogeon, uz sme doma. Bolo super aj ked pocasie nic moc.v piatok sa nechystate na prechadzku nahodou?
2. júl 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, filomena. aj my sme uz naspat a pocasie bolo na figu do utorka a potom uz bola pohoda :slight_smile: inak, s emog sme boli v hopa vcera, sme na teba mysleli, ze ci si uz doma.
my tu mame kamosov z popradu, budu odchadzat v piatok, len este neviem, kedy, takze aj hopa je u nas vo hviezdach :wink:
2. júl 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jan 2014 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok