Kto chodí kočíkovať do Horského parku v Bratislave?

fedorka
7. mar 2009

Ahojte mamicky 😉 , je tu niekto kto chodi kocikovat do Horskeho parku ?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paola.o1
8. mar 2009

ahojte ja som tam este teda nekocovala, maly sa narodil teraz v zime, ale na jar a v lete tam chcem chodit, ale mamina strasi ze tam chodia uchylaci 😀 to je poznatok z jej studentskych cias, takze baby, kaser do vacku

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
claudinka
9. mar 2009

presne, ja som do svojej 20-ky bola BA I a casto sme tam chodievali..

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fedorka
autor
9. mar 2009

ahoj Emogeon, mas pravdu v nedelu som bola v Horskom parku a zima tam teda bola 🙂 Uz sa tesim ked toto smutne pocasie vystrieda slniecko.Paola, priznam sa ze ked som tam isla prvy krat s manzelom tiez ma napadlo, ze tam mozem vselikoho stretnut. 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
netmona
23. apr 2009

😔

bublinaz
10. máj 2009

haloo, tak uz sa tusim oteplilo, takze hlasi sa este niekto na kocikovanie v HP?

filomena
27. máj 2009

Ahojte, chodime do Horskeho parku skoro kazdy den, mame tmavy kocik PP Skate, kludne nas oslovte, budeme sa tesit 😵

bublinaz
7. jún 2009

filomena, a zhruba v akom case sa tam nachadzate? dopoludnia, poobede...?

filomena
8. jún 2009

vacsinou poobede, okolo tretej, niekedy skor, niekedy neskor, podla toho kedy maly uz zacne byt doma mrzuty 🙂

bublinaz
8. jún 2009

ok, tak dame vediet, ked sa tam budeme chystat. my o tom case chodime spinkat, ale ved nevadi, nejako to hadam sklbime 🙂 dnes ideme asi na t-com plaz.

filomena
8. jún 2009

my zvykneme spavat aj vonku v kociku zatial. tesime sa niekedy na stretnutie.

bublinaz
8. jún 2009

to aj my. vlastne, mala cez den spi iba v kociku 🙂 ale to znamena, ze bud musim chodit alebo byt niekde, kde nie je az taky velky krik 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
filomena
8. jún 2009

bublinaz no ved ja preto, ze maly spi cez den v kociku tiez musim chodit a HP mam blizko a zaroven je tam aj klud tak chodievame tam. Mozeme dat teda taku spaciu prechadzku. Drobci pospia a my pokecame 🙂

bublinaz
8. jún 2009

ano, spacia prechadzka je fajn. dnes sme pochodovali s jednou kamoskou v sade JK a malu som po vyse dvoch hodinach budila, co sa mi nestalo uz ani nepamatam 🙂

emog, v stredu by sme mohli aj my. filomena, vyhovuje aj tebe?

filomena
8. jún 2009

OK, v stredu moze byt. O tretej pri Horarni ? Tesiiim sa 🙂

bublinaz
9. jún 2009

oki, hadam sa nenaplni predpoved a nebude prsat 😒

bublinaz
11. jún 2009

filomena, aka bola prva hodina plavania? otovi sa pacilo?

filomena
12. jún 2009

plavanie sa nam pacilo, teda hlavne Otto bol nadseny 🙂 Boli sme len tri maminy s detmi tak to bolo vyborne, inak je tam asi dost natresk v satni a v sprchach. No ale pre mna je to teda zaberak, mam svalovicu na rukach dnes.

bublinaz
12. jún 2009

super, ze sa vam pacilo 🙂 my ked sme chodili pravidelne, tak sona uz nepotrebovala ani signal, sama sa zanarala, ked som ju polozila na hladinu 😀 ale ako sme prestali, tak to zabudla :o
suhlasim, je to poriadny zaberak. ja som pri prvych hodinach odchadzala zo satne uplne spotena a vystavena.
ale sprchy aj satne zvyknu byt relativne v pohode. mozno sa to este utrasie.

my ideme dnes o jednej, nahradit poslednu hodinu. a potom od jesene sa opat chystame.

filomena
12. jún 2009

my sme sa zatial naponarali, ale uz som na to zvedava. Rozmyslala som uz, ze ked skoncime s kurzom, budeme musiet asi vo vani trenovat zanaranie aby to nezabudol. Ale este si to ani neviem predstavit.

bublinaz
12. jún 2009

my trenujeme vo vani s poharikom - poviem signal a vylejem na nu pohar vody 🙂 dolezite je, aby sa nezabudli nadychnut a aby sa naucili zadrzat dych stale na dlhsiu dobu.

poslednu nahradu uz mame za sebou, sona vyskala od radosti takmer celu lekciu, vsetci sa na nej bavili 🙂
som zvedava ,ako bude reagovat, ked uvidi more. asi ju tam nenamocime, ale aj tak som zvedava.

kedy zacinas balit na dovolenku? ja asi uz tento vikend zacnem s nejakymi liekmi, drogeriou, vyzivami a tak. velmi sa na to netesim :o uz aby sme sedeli v aute 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
filomena
12. jún 2009

veru veru preddovolenkovy osial 😀 pisem si pomaly priebezne do takeho bloku vsetko co ma napadne, ze musime zobrat. dnes sa na ten blok vrhol otto a ledva som ho zastavila, skoro mi zjedol tu najdolezitejsiu stranu 😀 Chystame sa na nakup zajtra (drogeria, vody, vyzivy) a potom cez tyzden musim poprat a pozehlit. Musim este vybavit malemu Europsky zdravotny preukaz, prip. rozmyslam ci nam treba aj komercne zdrav. poistenie na dovolenku. Bubli preco sonu nenamocite do mora? My by sme otta chceli namocit. Ale berieme aj taky maly nafukovaci bazen aby sa mohol clapkat vo vode.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bublinaz
15. jún 2009

v sobotu zobral robo malu von, tak sa mi podarilo pobalit aspon lieky, drogeriu, uteraky, vyzivy 🙂 to pranie a zehlenie ma tiez mááta :o

tipujem, ze more bude mat okolo 22-23 stupnov, tak si nie som ista, ci tuto teplotu sona oceni :o) aj lekarka mi hovorila, ze deti sa v mori kupu tak, ze bazenik, voda, ohriat na slnku a tam clapkat. urcite to vyskusam, ale velmi ruzovo to nevidim 🙂

a poistenie urcite ano. my ideme cez cestovku, tak automaticky sme davali aj poistenie.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz