Lipany. Je tu niekto na pokec a stretko?

kixa
24. máj 2008

Ahoj su tu nejake mamky z Lipian my sme tu prisťahovali pred rokom a chyba mi nejaka mamink na pokecanie či stretavanie mam 4r dcerku Viktorku a v oktobri čakame babo ......

dioliana1
21. jan 2010

na nástenke u detských lekárov hore na kopci sú infošky o stretkách...

dioliana1
22. jan 2010

zasa ani noha 😒

janazuza
22. jan 2010

Ahojte. Ja som tu... 😉

janazuza
22. jan 2010

v pavučine sú nejaké tvorivé dielne a potom je aj cvičenie mamičiek s deťmi v telocvični(ale to neviem v ktorej škole) 😅

dioliana1
23. jan 2010

a nie náhodou v MH?

janazuza
24. jan 2010

MH? čo to je? neviem....

dioliana1
25. jan 2010

meská hala, je oproti tým bytovkám hore pri nás, zelenobiela budova-povodne to mala byť asi telocvična ku Hviezdoslavovej ZŠ

janazuza
25. jan 2010

aha, nejak mi nezaplo
a ešte som chcela, to cvičenie je na fit loptách robí pani učiteľka s materskej škôlky, Marcelka Parimuchová 😀 , je velmi zlatá 😅 😅

janazuza
28. jan 2010

posúvam, možno niekto dorazí na pokec... 😉

dioliana1
29. jan 2010

ano v meskej hale v malej telocvični štvrtky 16.30 a v čajovni utorky 16.30

tinuskaha
31. jan 2010

Ahojte.Aj v Lipanoch je tolko snehu ako v PO?Konecne.Vianoce mali byt take.

janazuza
31. jan 2010

ahojte.
včera napadlo a do rána snehu fúra. aj dnes sneží, škoda, že je malý chorý, mohli sme sa sánkovať...

janazuza
24. feb 2010

Baby kde ste?

dioliana1
26. feb 2010

ta tu
Je na predaj dom v lipanoch je na modrej streche

chulia6
6. mar 2010

ahojte,akosi sa mi nedarilo k vam dorazit ale pozeram,ze tu pusto,bieda bezo zmeny.A ja ,ze ste aspon na desiatej strane... 😒 riesite Danku a Janku?!maju vela moznosti ako sa s detickami zabavit-cvicenie-ktore bolo spomenute v MH,malovanie rukami a nohami-super,chodia na kryte kupaliska za par korun......chodia mi od nich meily no s dvojickami sama sa trepat tak to je o hubu,no pridame sa len co zacneme chodit- Alica uz kazdu chvilu hihihi.mimochodom baby pote na aerobick bez deti nech sa aj ockovia pobavia doma s ratolestami,ja so prave zacala no som zvädava do kedy ma to bude bavit a aj manzela 😀 😀 😀 😀 No rada som si s VAMI pokecala 😝 😝 😝

chulia6
11. mar 2010

Netlačte savšetky naraz 😠 😎

dioliana1
24. mar 2010

ta tu ticho ☹

janazuza
26. mar 2010

Ahojte.
chulia to bude teda o život, keď začnú chodiť 🙂 . budeš ich naháňať a budeš ako laň aj bez erobiku 😀 😀 😀 . To len zo srandy, ale teraz vážne.
Tento týždeň som bola s "malým "v nemocnici. strašne vela detí má zápal pľúc a hnačky- vracanie. To bude asi s toho počasia.
A kde chodíš cvičiť? na ZŠ. Ja som kúpila eliptický- step-per tak makám doma.(teda sa aspoň snažím. Ja na aorobicu by som nestíhala, ale pokecať by sme mohli. 😅

janazuza
26. mar 2010

Chulia ty máš malého drobčeka? kukám na tvoj pas. 🙂

janazuza
3. apr 2010

Maľované vajíčko, pekný božtek na líčko, k tomu zdravia moc a moc a veselú Veľkú noc. Radostné prežitie Veľkonočných sviatkov Vám zo srdca praje Jana s rodinou

dioliana1
3. apr 2010

Veselú Veĺkú noc aj od zbytku rodiny 😀 😀 😀 😀

janazuza
6. apr 2010

Ahojte. To je dnes otrasné počasie...

dioliana1
6. apr 2010

jani ved slnko sa ukazuje, len ten vietor je na figu... 🙄 , chcem isť malačovi kupiť botasky tie po tvojom už prederavil-šikovník, zajtra s ním idem k logopedičke a pozajtra konečne ide do školky ked neochorie 🙄 , malá začína kašlať, lejem do nich tie sirupy na imunitu...

janazuza
16. apr 2010

nám ani sirup nepomohol... sme zasa na antibiotikách. Bol zdravý asi 12 dní. ☹

dioliana1
16. apr 2010

No Paťo v školke bol až 7krat po sebe...čudo trhol rekord...uvidíme do pondelka
😀 😀

janazuza
20. apr 2010

tak mi sme dalej na antibiotikách- malý ma strptokoka v nose ☹

janazuza
27. apr 2010

Zase nikto???

dioliana1
30. apr 2010

jak vždy jani, ani nohy... 😀 😀 😀 😀 😠 😀 😀 😀 😀

janazuza
2. máj 2010

☹ ☹

dioliana1
2. máj 2010

ta čoooooooooo?