Lipany. Je tu niekto na pokec a stretko?

kixa
24. máj 2008

Ahoj su tu nejake mamky z Lipian my sme tu prisťahovali pred rokom a chyba mi nejaka mamink na pokecanie či stretavanie mam 4r dcerku Viktorku a v oktobri čakame babo ......

dioliana1
11. dec 2009

neviem či drobci chápu Vianoce, ale to napätie visí vo vzduchu.... 😀

dioliana1
11. dec 2009

Dnes ideme do Prešova...

janazuza
11. dec 2009

my sa tešíme,hlabve nech sme zdraví.Zajtr upratovanie- to sa vôbec neteším(bolí ma chrbát) ☹
A čo už pečiete?My sme začali 😀

jarimka
11. dec 2009

no pomali suche pečivo sa chystám zajtra

dioliana1
12. dec 2009

aj my dosť upratovali, Jani, ked vám dojde med tak pošli mamu, mám velke sklo, mysli aj na mna, ja neviem či budem piecť, asi v obchode len... 😀 😀 😀 😀

chulia6
16. dec 2009

Vianoce bim-bam-bom a ja mam bordel jak v tanku 😀 😀 😀

chulia6
16. dec 2009

kde ste,na nakupoch??? 😵

janazuza
17. dec 2009

chulia mi tiež ešte nemáme všetko uprataná a ja sa ledva hýbem. chrbat bolí čím dalej viac. 😝 a na nákupy ani nepomyslím.

dioliana1
17. dec 2009

ja už nemám začo nakupovať, deti maju už komplet študenskú izbu konečne a mi prievan v peňaženkách, pod stromčk dostali postele... 😀

chulia6
18. dec 2009

dioliana-si prakticka zenska,ja toho roku len manzelovi.tento rok drceky a vsetky ostatne nakupi nechavam na nom,nemam kde nechat dvojicky a niekam sa s nimi trepat tak to je na hlavu 😝 a aj ako upracem,tak bude nezblaznim sa 😀 😀 😀

chulia6
19. dec 2009

halooooo 😨

janazuza
19. dec 2009

Ahojte. čo nového?
🙂

janazuza
21. dec 2009

ahojte.Takže dnes tá moja bolesť vyvrcholila- nemohla som sa ani postaviť z postele. skončila som u doktorky ☹ ☹ s injeciami a kepec liekov- dúfam, že zaberú. to budú sviatky..... 😖

dioliana1
22. dec 2009

Chulia to ti verím , ja si to neviem predstaviť trpať sa s kočíkom tým snehom...darčeky budu systemom čo príde pod ruku, alebo medzi sviatkami, ked prestane ten blázinec v meste

dioliana1
22. dec 2009

Jani ste dačo napiekli, mama hovorila že dnes by mala mať bobálky

chulia6
23. dec 2009

ako?ako?tesime sa??? 😀 😀 😀

janazuza
24. dec 2009

Ahojte

Nech čerti od Vás smolu odnesu, choroby nech stratia vašu adresu. Velké prijmy, male dane, ostatného primerane počas celého roka 2010.Kráasne prežitie sviatkov praje Jana

janazuza
26. dec 2009

sviatkujete? 😀

chulia6
27. dec 2009

ahojte.Prijemne sviatky....ako?naberame kilecka??Aky bol Jezisko? U nas uzasny,doniesol presne to co sme chceli 😀 😀 😀

janazuza
28. dec 2009

chulia, u nás podobne. Ježiško sa pochjlapil 😀 . kilečká naberá zbytok rodiny, ja chudnem 😉 a pred sviatkami ma chytil žlčník, tak som ani šalát neochutnal ☹ .

tinuskaha
4. jan 2010

do Lipan prajeme stastny novy rok a drobcom veeeeeeeeeeela zdravia

janazuza
9. jan 2010

Ahojky. konečne som nás našla. 😀 Až na 4 strane 😕 .
Asi nikto nemá čas a všetci oslavujú 😀 ....

mmartina78
14. jan 2010

Ahojte,
dnes som našla toto forum , ale pozeram ze nas je tu z Lipian akosi malo.

janazuza
15. jan 2010

Ahojte. 🙂
Vitaj mmartina78, konečne niekto prišiel. 😀 Už mi to pripadá, že si píšem sama so sebou....
Odkiaľ si z Lipan?
chulia dioliana kde ste????? čo ste sa stratili?

mmartina78
15. jan 2010

Som z Lipian, ale v lete sa budeme sťahovať, teda mali by sme... ak dostaviame dom 😀 🙂

mmartina78
15. jan 2010

...no velmi dobre som si tu s Vami pokecala 😀 😀 😀 idem kuk na ine temy, este sa ozvem

janazuza
18. jan 2010

Ahojte.
mmartina78 a kde staviate, v Lipanoch? aj pri nás sa buduje 😅
My sme tu ako odrezaný od sveta- žiadne ihrisko ( aspon blízko školka) 😉

ajabaja
19. jan 2010

Ahojte.
nie som z lipian, ani nich nebyvam 🙂

pristahovali sme sa do hor nad lipanmi 😉 a rad aby som niekedy "zliezla" do mat. centra v lipanoch. mate s nim nejake skusenosti? ake aktivity sa tam robia? je aj nejake ine miesto v lipanoch kam sa da zajst s babom? dakujem za informacie 🙂🙂🙂 majte pekny den

mmartina78
20. jan 2010

janazuza:
staviame v Jakubovanoch - je to pri Sabinove
ajabaja:
v materskom centre som nebola, ale keby sa organizovalo stretnutie aj ja by som sa pripojila 🙂 Do konca tyždňa sme doma , lebo Simi ma anginu 😀

dioliana1
20. jan 2010

Do čajovne Pavučina, tam sa stretava MC Danka a Janka, aj v telocvični kdesi ale som zabudla...