Lipany. Je tu niekto na pokec a stretko?

kixa
24. máj 2008

Ahoj su tu nejake mamky z Lipian my sme tu prisťahovali pred rokom a chyba mi nejaka mamink na pokecanie či stretavanie mam 4r dcerku Viktorku a v oktobri čakame babo ......

dioliana1
27. nov 2012

@bernardina pri štadione býva janazuza :D

bernardina
27. nov 2012

@tereziah Na plese vyborne ale doma to bolo horsie. O stvrtej sa mala zobudila a hodinu buntosila.Muzicek sice odfukoval jedna radost ale ja som nezazmurila ani oko. A ked som uz zaspala tak trebalo vstavat lebo sme odchadzali na vikend na Kysuce aj s malou, o siedmej...Ale vikend bol tiez fajn len teraz mam nejaku depku asi z pocasia alebo ani neviem z coho. Vsetko ma stve a chce sa mi kriiiicat.... .

bernardina
27. nov 2012

@dioliana1 ojojoj tak sa cim skor uzdravte...

tereziah
28. nov 2012

@bernardina Tie depky asi máme viacere

tereziah
7. dec 2012

Škoda, že tu chodí tak málo ľudí, však mohol by tu niekto aj niečo napísať. Lipany a okolie zobudte sa. 😝

janazuza
9. dec 2012

🙂 boliste nes v Troji ?malo tam byť niečo pre deti.....Mikulaš🙂

dioliana1
9. dec 2012

no dnes som aj ja chorá, malej už nádcha prechádza, snáď sa k očkovaniu tento mesiac aj dostaneme 😝

jarmila1977
14. dec 2012

ahojte,kočeny.kde je v lipanoch materske centrum danka a janka?je to daleko od stanice?mam 8 mes. matuska,niekedy by som tam chcela zajst.

dioliana1
15. dec 2012

@jarmila1977 v čajovni Pavučina hned pri stanici pod MU funguje len niektoré dni v týždni, neviem kedy presne, niekde u lekarov je na nástenke vycapené že kedy, nemá to asi kto už ťahať http://www.mcdankaajanka.hornatorysa.com/

janazuza
17. dec 2012

Zajtra začínajú vianočné trhy, dúfam, že nebude mrznúť 🙂))

tereziah
23. dec 2012

Mamičkám z Lipian a okolia prajem Požehnané Vianoce, krásny Silvester, šťastný Nový rok. 🙂

janazuza
24. dec 2012

Lásky šťastia hodiny,
v kruhu svojej rodiny,
Užite si spoločne
krásne sviatky vianočné
a nech dlho prevláda
sviatočná nálada.
Prajem všetkým krásne Vianoce 🙂))))

tereziah
7. jan 2013

Ahojte, neviete o nejakej práci tu v Lipanoch, prípadne v Sabinov. Okrem Sanasu.

janazuza
9. jan 2013

Ahojte 🙂)Tak ako po sviatkoch?... Treba asi kosti rozhýbať...chodíte niekam cvičiť???

tereziah
9. jan 2013

@janazuza rada by som, ale u nás nič nie je a do Lipian chodiť je problém, cestovný

monikaresovska
17. mar 2014

ahojte, funguje ešte táto diskusia? Ja som prišla za manželom do Lipan pred 1,5 rokom a chyba mi tu nejaky kontakt s ľudmi, nikoho tu nepoznám. Mám 2 detičky 18 dievčatko a 3 mesačného chlapčeka, rada by som možno niekedy s niekym išla kočíkovať alebo len pokecať...

dioliana1
17. mar 2014

@monikaresovska no moc nie, baby tu chodia máličko, v ktorej časti bývaš? ja pri Mudr. Lukáčovi

bibiana20
13. apr 2014

@tereziah
@janazuza
@monikaresovska
@dioliana1 ahojte.ta som si vas pooznacovala 🙂 tiez som s lipan a mam 2 a pol rocnu dcerku...a tuto temu som nasla fakt nahodne,takze aj ked tu su baby s lipan mozno nemaju sajnu o tejto teme---pekny den 🙂

monikaresovska
13. apr 2014

@dioliana1 ahoj, ja som manzelka stana leška, čiže sa aj pozname🙂

monikaresovska
13. apr 2014

@bibiana20 tak možno aj rozbeneme znova tuto diskusiu🙂

dioliana1
13. apr 2014

@monikaresovska
@bibiana20 vitajte 😀 😀

janazuza
13. apr 2014

Ahojte kočky, konečne niekto 🙂))) , sem chodí

bibiana20
13. apr 2014

@monikaresovska
@dioliana1
@janazuza no cawte zeny tak mozno snad rozbehneme debatu a aj nejake vychadzky s detmi ake mate stare deti a co porabate?pracujete ci ste doma na materskej?

monikaresovska
13. apr 2014

ja byvam v Lipanoch 1,5 roka a mam 2 detičky, 19 mesačnú Nikolku a 4 mesačného Lukáška, takže som doma na plny úväzok🙂. Potešia ma nové známe v Lipanoch🙂

bibiana20
13. apr 2014

@monikaresovska a kde byvas?ja byvam na namesti pri skolke

monikaresovska
13. apr 2014

ja byvam na janošikovej ulici, pri takom obchodiku, čiže to nie je daleko🙂

bibiana20
13. apr 2014

no ta parada,mozme dat niekedy stretko ked bude pekne 🙂
@monikaresovska

janazuza
13. apr 2014

@bibiana20 ja mam syna, má 10 rokov 🙂

bibiana20
13. apr 2014

@janazuza a pracujes niekde ci si doma?

dioliana1
13. apr 2014

ja mám dajte si kurzor myši na moju fotku.... všetky okrem tých čo "boli u nás do..." pracujem ako profimama 😉