Lipany. Je tu niekto na pokec a stretko?

kixa
24. máj 2008

Ahoj su tu nejake mamky z Lipian my sme tu prisťahovali pred rokom a chyba mi nejaka mamink na pokecanie či stretavanie mam 4r dcerku Viktorku a v oktobri čakame babo ......

janazuza
4. nov 2010

ahojte, musím nás posunúť, aby som nehľadala 😀

dioliana1
4. nov 2010

šak si klikni na hviezdičku a budeš mať oblubenú...a potom klikneš len moje oblubene hore a najdeš raz-dva

janazuza
17. nov 2010

klikám .... 😀 a nič...
Ahojte, tak ako sa máte? nejak tu nikto nechodí..... 😒

dioliana1
17. nov 2010

hore pri nadpise temy máš hviezdičku, ked ti bude svietiť na žlto ked na nu klikneš, tak bude v pblubených témach , čo ked klikneš forum hore tak ti na lavej strane hore ukaže moje oblubené a pod tym sukromne atd.

janazuza
17. nov 2010

už som to nastavila- konečne

janazuza
26. nov 2010

Ahojte. Tak ako sa máte?
oznamujem Vám správičku, že bude mikulášsky zumbathon v lipanoch 🙂 🙂 😉 v sobotu 4.12.2010 o 16 00 hod. 😀 😀 😀 Takže milé zumbáčky, ak si chcete super zatancovať treba prísť 😉

janazuza
6. jan 2011

Baby kde ste sa stratili, čo sem už nikto nechodí?...

olienka12
17. jan 2011

ahojte,opat sa vam tu votriem vo velkom sarisi v galegii je super vystava pre decka Bibiana Cirkus, deticky si vsetko mozu vyskusat.
vstupne rodinna vstupenka 2dospeli + 2 deti je 2e
otvorene utorok-piatok od 10-13 a 14-17 v nedelu od 13>30 do 17:30 aj moj drobec rocny sa tam vysalil

dioliana1
11. feb 2011

ta tu zdochol pes.... 😝

janazuza
11. feb 2011

no nejako nám tu nikto nechodí, asi v Lipanoch nieto mamičiek.......

dioliana1
11. feb 2011

chuliu poznám osobne, nastupila do práce, tak už nemá vôbec čas a ani na zumbu ☹

janazuza
12. feb 2011

no ja som na tom podobne:( a v štvrtok by som mohla, keby ma neseklo tak je to na figu.... 😢 😢 😢

dioliana1
6. máj 2011

@janazuza nezačneme znova so zumbou? už je teplo 😀 .

sarafortuna
7. máj 2011

@dioliana1
@janazuza
a na tom Practise ste neboli..? to je asi viac akčné...
neviete, či to je teraz stále vo štvrtok o 18h na Zš komenského?
na to prvé stretnutie som nešla a teraz neviem, či fičia ďalej....

ste tu ešte.. 😀 ?

dioliana1
7. máj 2011

@sarafortuna ja to nepoznám, čo je to?

sarafortuna
7. máj 2011

no malo to byť niečo ako teibo... čítala som to v lipianksych novinách 😉 , no nešla som na prvé stretnutie, tak či niekto nemá info...

dioliana1
7. máj 2011

@sarafortuna skus www.lipany.sk či to nenajdeš ...ja som zatial nenašla

janazuza
8. máj 2011

Cawte 🙂 ja na zumbu chodim pravidelne v štvrtok🙂 😀 o 17 00 na gymku už je aj v utorky na SOŠ tiež o 17 00, ale to nestiham... ☹ predtym som chodila aj tam(ale teraz v utorky makam do 19 00h)
na tom novom cvičeni som nebola... a nemam ani žiadne info ako tam bolo :(((

janazuza
3. júl 2011

Cawte kočky. Začali nám prázdniny....🙂 Zumba v Lipanoch je v štvrtok o 18 00 hod. kto má záujem tak na gymnáziu sa stretneme🙂

dioliana1
3. júl 2011

@janazuza Jani počuj, v MH je nejaké cvičenie s dietou, chodia tam baby aj zo sabinova, nevieš o tom niečo? Vraj sa platí 50€ na mesiac a mladé chodia 2krat týždenne cvičiť, každá má vlastnu dietu

janazuza
3. júl 2011

Viem o tom..... , ale mne to nevyhovuje

dioliana1
3. júl 2011

@janazuza a aké to je, vieš niečo viac? neviem nájsť ani názov ani kontakt, aby som o tom niečo zistila...

janazuza
4. júl 2011

plagát visel na zdrav. stredisku, aj suseda chodila, ... robí to pani Kravcová čo robí na biochémii v labaku. prejdeš aj takou menšou prehliadkou, pohovorom, krv vyšetria ( aspon sa mi tak vidí). Povie čo jesť a kedy cvičiť a ake cviky ..... asi tak

dioliana1
4. júl 2011

@janazuza to može byť ono, ja nevedela že sa tak volá, nevieš či to tam ešte visí?

sarafortuna
9. sep 2011

ahojte,
dievčatá ak tu niekto "zakopne" tak mi prosím môže napísať, či a kedy a čo sa CVIČI v športovej hale... minulý rok tam bola fit-lopta... platí to aj teraz?
vie niekto poradiť?

chcem sa trochu hýbať a gymko a zš sú pre mna ďaleko 😅 😅 😅

dioliana1
16. sep 2011

@sarafortuna nezistila i to? aj ja by šla...

sarafortuna
17. sep 2011

@dioliana1 , zatiaľ nie... asi sa treba prejsť niekde po meste a pozerať či niečo niekde nevisí 🙄 🙄 🙄

nevie niekto? v športovej hale, kedy a čo sa "cvičí" ?? 😕

dioliana1
19. sep 2011

@srdceoceanu vitaj 😀

janazuza
1. okt 2011

našla som informacie v novinach, že sa cviči aerobic na Komenskeho pondelok a štvrtok a zumba pokračuje v štvrtok od 18 00 na gymku 🙂