Májovky 2007. Stretko č.2

susy
15. jan 2009

Kto by išiel od 21-24.5 na stretko k Suštiakovy?

eva4444
15. jan 2009

my predbezne ano 🙂

ikka
15. jan 2009

k Sustiakovi ano, ale vyhovoval by nam skor vikend pred alebo po 😅 🙂

eva4444
15. jan 2009

my sme s terminom flexibilni, ale radi by sme v maji 🙂

susy
autor
15. jan 2009

my sa tiez prisposobime

fibi
15. jan 2009

my podľa stavu

petaba
16. jan 2009

a baby nemyslite ze tam bude este zima? vsak v juni sme mrzli, nie?

eva4444
16. jan 2009

peti ja neviem - ja ked som sla rodit som sla do nemocky v kratasoch, cize moze ale nemusi.. to kvoly tehulkam aby nam tam neporodili 😉

rainbow
16. jan 2009

ahojte my by sme šli -len nie šustiakovi 😔

lubi22
17. jan 2009

Ahojte 🙂

My sme sa tiez bavili, ze sme v juni prisli od Sustiaka celi poprechladani, cize s trojmesacnym babetkom by sa mi to zdal risk do takej kosy 😒

eva4444
17. jan 2009

baby vsak mozeme ist aj niekde juznejsie, napr. to sturovo bolo tusim este vo vybere. to je pravda ze tam bola trosku zima, ale to tak nevadilo podla mna ako to ze trosku mrholilo a nedalo sa byt na luke. ale hold to je proste risk asi v kazdom mesiaci ze moze prsat.

ikka
17. jan 2009

baby teplo si asi nezarucime 😒 a maj byva prave teply 😉 v lete nemame sancu na spolocne stretko, kedze sa skoro vacsina chysta rodit 😉 😀 (jun, jul, august...stale ma niekto termin 😉 )
Nam by najviac vyhovoval 14.-17. maj predbezne a lokalita moze byt samozrejme aj ina 😉

eva4444
17. jan 2009

pre nas je termin co dala ikka ok 🙂

susy
autor
17. jan 2009

nam je jedno kedy,no 26.6 by som chcela rodit 😀 . Kludne by sme sli aj juznejsie.

kamilecka
18. jan 2009

Skoda ze zasa K Sustiakovi,je to pre nas daleko,co tak nieco ine ???

eva4444
18. jan 2009

kami este nie je iste kde pojdeme, ak mas nejaky tip tak sme otvorene navrhom 😉

sisa07
21. jan 2009

ja by som povedala hned ano, ale este sa nemozem vyjadrit, pretoze v maji maju piati clenovia nasej rodiny narodeniny a z toho svokra ma 50ku, takze bude velka oslava, na ktorej nemozeme chybat. A takto dopredu to zial neviem povedat 😒 . Ked budem vediet nieco blizsie, dam vediet. A druha vec je tehotenstvo - ak bude prebiehat vsetko v poriadku, nevidim problem, ale tiez je to teraz este predcasne hovorit.
Inak miesto necham na Vas, my by sme sa v tomto prisposobili. Zle pocasie moze byt vsade, tomu sa da tazko zabranit 😅 . Aj v Sturove moze byt 10 stupnov a prsat.....

zuzka80
22. jan 2009

My ešte nevieme, či pôjdeme, lebo náš ocko má ísť na 10-týždňový kurz z roboty a vyzerá to tak, že tam bude aj v máji. Len ešte nevie presný termín. Keby sme však išli, tak tiež radšej niekde inde, nie do Terchovej.

ikka
3. feb 2009

baby, tak co keby sme postupne skusili dat nejake linky...kam by sa vam to pacilo 😉 vsak zachvilu bude treba hadam aj rezervovat 😉

deninka
5. feb 2009

Ahojte maminy,
troska sa vam tu zamotam, len tak narychlo, ak hladate nejake miesto na stretko - my chodime s rodinkou pravidelne do Patiniec do wellnesu, funguje to po cely rok, v lete aj vonku, ak chcete, poslem link alebo nejake fotky, vy si oddychnete aj deti sa vyclapkaju. V maji uz tusim funguje aj vyletna plavba lodou po Dunaji a taaaaak.. 🙂

zuzka80
17. feb 2009

Tak ak bude stretko v máji, tak určite nejdeme, náš ocko má kurz z novej roboty do 31.5. Tak dúfam, že aspoň ostatným to vyjde a stretnete sa v čo najvačšom počte 😉

eva4444
18. feb 2009

no ja som kukla tie patince wellness - su to 4 hviezdy, cize tomu zodpoveda aj cena 😖 ja by som bola za nieco lacnejsie 😅 my nie sme narocni nam staci nejaky tupy penzion 😎

eva4444
26. feb 2009

baby a ako ste na tom so stretkom?
sli by ste do bojnic? alebo niekde tam? je tam zoo a tak by sme sa mozno zabavili 😉

eva4444
28. feb 2009

baby tak sa to teda presuva na 2010 😔
ale ucast uz bude povinna ! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre