Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

janeette
8. jún 2007

Humenné Humenné,je tu niekto na pokec?

adicka
9. jún 2007

ahoj janeette 🙂 gratulujem k dievcatku 🙂 tak ako sa citi novopecena mamicka?slavka pocuva?

janeette
9. jún 2007

jeeej adicka a vy ako?my sme teraz so Slávkou na vikend vo Zvolene.je absolutne zlatučká a tichučká,včera večer zaspala o 21.00 a zobudila sa o 06.00,tento týždeň láme rekordy.Pondelok ide na očkovanie.ozaj aku má synáčik pediatričku?moja má švajdlerovú na st.poliklinike.ináč na tom novorodeneckom nieje veľa solidárnych a milých sestier.

lenka78
autor
10. jún 2007

Ahojte,mame novinku,uz do skolky nechodime.Duchnovicka je pre nas velke STOP!Takze ak tu budeme,tak od septembra pojde na III.
Ahoj,majina.b,ano,je sukromna,no...
Janeette,gratulujeme!!!Super,ze Ti tak pekne spinka.Aj ked som porodila cca pred 3 rokmi,tak vidim,ze na novorodeneckom je vsetko postarom.Su fakt pozadu,sesternica mi teraz rodila v Kosiciach a nestacila som sa cudovat pristupom tam.A to nic extra nechcela okrem epiduralky.
Neviem ako ostatne lekarky,no my uz chodime tiez k Svajdlerovej a myslim si,ze je ok.Ked som k nej chodila 😀 ja,tak bola SUPER.Tak dufam,ze to bude aj pri Chrisovi 😎
Takze my uz mame prazdniny,tak asi zacneme chodit zase do bieleho domu ku Slnieckam 😉 Majte sa rozpravkovo!

PS:Nie je tu niekto z Irska alebo Francuzska.Neviete ako je to tam so skolkami pre deti od 3 rokov.Pocula som,ze v Ie je to velmi drahe. 😢

adicka
10. jún 2007

ahoj janeette. 🙂 tak to mas super,ze ti tak krasne spinka,chvalabohu aj moj Alex,ak sa napapka okolo siedmej,pol osmej-spinka do pol piatej-piatej.My mame Dr.Zburovu,je to mamka mojej spoluziacky,a samy sme k nej chodievali,takze sme pri nej zostali.

adicka
10. jún 2007

Lenka zo skolkami v Irsku je to rozne-plati sa okolo 400eur.mesacne,v Dubline je dokonca skolka pre slovenske a ceske deticky.Ja tam teraz niesom,pred porodom som sa vratila,ale s malymtam mame v auguste odist opat za manzelom.Ty sa tam chystas?

adicka
10. jún 2007

aj my ideme na ockovanie vo stvrtok-chudatka nase ☹

adicka
10. jún 2007

lenka viac info najdes na stranke www.irsko.Exil.sk,tam pisu rodiny,ktore su v Irsku.

majina.b
10. jún 2007

lenka pre ktorú mš si sa rozhodla?

luciaj
10. jún 2007

lenka a co sa stalo, ze si uplne vysadila Chrisa zo skolky? ucitelky su vazne az take otrasne?

adicka
14. jún 2007

ahojte mamicky a buduce mamicky.tak my sme dnes s Alexkom boli na ockovanie a zvladol to statocne-ani slzicka.Inak,Janeette kde si?Pozeram,je to slabe tu,asi nemate vela casu.Ja tiez nie,ale da sa obcas najst:Tak ja idem popisat inde.papa

lenka78
autor
23. jún 2007

Ahojte,nebola som dlho na nete,lebo sme akosi rozlietani.
adicka, s tymi 400eurami si ma dobre sokla,lebo som mala info,ze skolka pre deti do 4 rokov je za 250 na tyzden.My by sme sa eventualne mali usadit zatial pri Wexforde,ak si manzel nenajde pracu elektrikara niekde inde.Aj domcek nam hlada,lebo ten momentalne obyvany je vraj katastrofa.O skolke v Dubline som pocula,aj som si trosku pomailovala s nimi,no tam asi pracovat nebudeme.Inac foto od nich je uzasne a aj nasa strava by mi viac vyhovovala.Aku stravu maju Iri v skolkach?Dufam,ze burgery a fritky nie.Na exile som bola,no tam riesia skolacke problemy a nie take deti do 4 rokov,tak neviem.No na babatko som niekoho nasla.Musim sa tam este mrknut.A ubytko v Dubline je vraj drahe.Vlastne,kde nie je.
luciaj,o skolke nenapisem,ak chces,tak do ip
adicka,kde v auguste budete vy?este by som sa chcela spytat aku pracu mozem ocakavat,ja som tam nebola,takze netusim,co tam Slovenky robia.Na to,ze som vysokoskolacka asi mozem zabudnut.A moja anglina nie je asi nic moc po tych rokoch a skusenostiach s pocuvanim a porozumenim vo Francuzsku.
Uf,ale som sa rozpisala,dufam,ze prelomim kuzlo a budete ma nasledovat.
Prajem Vam este vela trpezlivosti do zivota.Pisme si castejsie. 😀

lenka78
autor
23. jún 2007

majina.b zatial dufam,ze od septembra sme v Ie,no ak nie,tak nastupi normalne tam,kam patrime,cize na III.A tam uz tak radikalne problemy riesit nebudem,tak snad tam bude vsetko ok.Kamoska tam mala dceru a chvalila si.Aj anglictinu tam vraj maju uzasnu a ucia sa tam aj na flaute.Len aby sme tam nenadabili na tu,ktora udajne aj bije deti. 🙄

majina.b
23. jún 2007

lenka, asi ste zapísaný na Trebicku mš, aj sestrina dcera je tam zapísana, ale ju tam nedáva.

lenka78
autor
23. jún 2007

neviem,ktoru myslis.Nie ta ako je Cinsky mur

lenka78
autor
23. jún 2007

preco ju tam nedava,kem ju chce dat a ci je rozdiel medzi tou pri cinskom a tou za Balou?

majina.b
23. jún 2007

oproti zekonu je dargovská, za balou je trebicska.

lenka78
autor
23. jún 2007

aha,tak preco nie trebicsku
🙂

majina.b
23. jún 2007

ono to je jedno či treb a či darg. Ja ťa od nej neodhovaram, aj ona prv bola nadšená, potom ju to prešlo.

majina.b
23. jún 2007

ak myslíš učitelku pred 50 a blond, tak stej sme mali aj my strach.

lenka78
autor
23. jún 2007

si akasi zahadna,ak to tu nechces pisat,tak mi posli odpovede na moje otazky do ip.asi by som na He nemala mat velke ocakavania 😒

lenka78
autor
23. jún 2007

Inac babenky,vsimli ste si nove objekty pri pieskoviskach na III.?Vraj pri jednom domceku sa taha dlhy rad do poradia.Co sa stalo?Starosta si spomenul na najmensich obcanov nasho mestecka?Aku zivotnost tomu dame?Ci si ich ochranime pred vandalmi?Zarazilo ma len,ze mamicka byvajuca pri kastieli sa ponahlala so svojou ratolestou na III.,lebo tam je novy domcek a hojdacie koniky. 😀

adicka
24. jún 2007

lenka,ja odchadzam s malym az v januari nakoniec,lebo teraz sa nam neoplati na tri mesiace,potom tam chceme zostat do ukoncenia materskej.Tak zeny tam pracuju v hypermarketoch ,puboch,roznych modnxch butikoch...je to rozne.Ta vysoka skola ti tam asi nebude nanic,ja som mala susedku,vysokoskolacku a pracovala v bare,lebo zial,im je jedno ci ju mas alebo nie-s anglictinou ale dobrou by ti uz bola na nieco-tak sa da najst lepsia praca.My budeme v Leterkenny-je to severne Irsko.

luciaj
25. jún 2007

ahoj, kocky, v akych cenach sa pohybuju detske obecenia v HE? lebo tu v BA je to neskutocne drahe. ja fakt nie som ochotna za jedny dupacky dat 700 sk, najma ked su tak na mesiac a potom z nich babo vyrastie 😖 som rozmyslala, ze dam mame nakupit celu vybavicku v HE, lebo toto tu je sialene ... alebo budem objednavat len z netu ...

adicka
25. jún 2007

Luci,v He si nakupis,je tu viac obchodov za vyber,ja rada nakupujem na namesti a v Tescu veci Cheeroke,nie su vobec drahe. 😉

luciaj
26. jún 2007

tesco je super, jediny lacny obchod s detskymi vecickami aj tu v BA ...

adicka
27. jún 2007

ja som kupila dve spickove supravy malemu len za 500sk z Tesca...a su ozaj super a tie veci su aj kvalitne. 😉 tak prijemne nakupovanie

luciaj
28. jún 2007

dakujem ... inak mas kraaasne babo, som pozerala albumcek🙂 gratulujem

adicka
28. jún 2007

dakujem 🙂 ani sa nenazdas a ochvilku budes mat aj ty take 😉

lenka78
autor
13. júl 2007

Ahojte,ako prazdninujete?Juj,ako ste ma navnadili na kupovanie satociek babatkam.Je to pre mna nadherny pocit obzerat vecicky,kupovat,vytesovat sa z nich,a potom stiskat nadherne dietatko v nich.Ako sa Vam dari Lucia?Esteze Ta netrapia toto leto horucavy.Ja som rodila 2.8.,no leto bolo chladne,tak som to zvladla.Nechystas sa este do He?Chcela by som sa stihnut este rozlucit.Brusko rastie?Tie Cherokee veci su fakt super a ceny v poho.Majte sa krasne a pisme castejsie. 😉