• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
inna7, ahoj.... mirrinka mala s tou Maruškou pravdu.... tak som to myslela....že vonku v noci -15 a ty papáš maliny...smiala som sa.... myslela som si, že mrazené....

mirrinka... ja keď som šla rodiť Kristínku, tak som mala 54 kg....to niektoré ženy nemajú,ani keď sú tehotné.... a to som pribrala 9 kg... a po pôrode 45 kg.... ale rokmi mi pribudli 2 kilá.....téééda za 11 rokov 2 kg to je u mňa poriadny úspech.... :frowning2:
11. jan 2009 o 15:24  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2 ja som na tom presne ako ty :wink: keď som sa vydávala 52, potom za rok +10kg :confounded: a kým sme počali Šimonka tak ešte niečo... mojím cieľom je 55 len neviem či to niekedy dosiahnem. tiež som si vždy pripadala tučná :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ja závidím tým čo sú so sebou spokojní :grinning: na svadbe sme boli pri Starej Ľubovni a Šimonko bol našťastie doma, lebo tam by vôbec nemohol fungovať: ako som písala-zima v cerkvi a na hostine 300ľudí takže by nemal ani kade behať...
11. jan 2009 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ešte niečo: mám už všetky zápočty a už mi chýba len jedna skúška-tá najťažšia samozrejme. ale to ako sa mi s Božou pomocou darí mi dodáva také sebavedomie :sunglasses: super pocit :slight_smile:
11. jan 2009 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2 kedy máš skúšky? isto nikto nikdy nedopadol lepšie keď sa tak poctivo pripravuješ... :slight_smile:
11. jan 2009 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri..do toho v meste..veľkého...ja som ináč grekokatolička, ale som si zvykla na ten kostol, aj kvôli tej miestnosti s deťmi...

emi...super, len tak dalej...ja som mala ten istý pocit, keď som študovala...raz sa mi stala taká vec, že som sa presne pred štátnicou rozišla s byv.priateľom...nemohla som sa učiť, a ani presunúť si termín...tak som to úplne vzdala a iba sa modlila...nemala som síl na učenie....a urobila som si predtým dve "bomby" ... /dve zodpovedané otázky na dvoch papieroch/...jednu som si aj vytiahla...a tu druhú som akotak zodpovedala, čo som si aj pamätala z prednášok....sadla, ako sa hovorí... :wink:

andrii...hej...poslala som deti do lesa... :grinning: aj manžela :grinning: ... ináč ja som pri lukáškovi pribrala 9 kíl a hned ako som išla z pôrodnice tak som bola na pôvodnej váhe... a pri malej som pribrala 18kg...tak tých 10 mám stále navyše... :unamused:
11. jan 2009 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii,ja som to zle napísala....pred tehotenstvom som mala 52 kg,rodiť som išla s 11-timi kg navyše... :grinning: brucho som mala obrovské,ale zozadu som vyzerala akoby sa nič nedialo -akoby som ani nebola tehotná :grinning: všetci mi vraveli,že vyzerám akoby som zjedla futbalku...ale našli sa aj takí (väčšinou tuční ľudia) čo mi vraveli,že vyzerám akoby som zjedla hrášok :grinning: :grinning: :grinning:

inna,sesternica tuším tiež chodí do mesta do kostola,lebo oni predtým bývali na Mierovej,a niečo sa mi marí,že raz spomínali,že už si zvykli chodiť tam,tak stále tam chodia - autom....
druhý môj ujo zase býval pod sokolejom,teraz tiež býva Nad Tehelňou a do kostola tiež stále chodia na Mája :wink: to už je asi sila zvyku...ale ak to dievča bolo také strašne vysoké,chudunké,trochu sa podobalo na mňa,malo tmavohnedé dlhšie vlasy,tak to bola moja sesternica :grinning:
11. jan 2009 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,ako to vyzerá v ľubovnianskom okrese? veľa snehu? my sa vždy smejeme,že Pusté pole,to je už akoby začínal iný svet - tam je vždy kopec snehu :grinning:
11. jan 2009 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mamulienky...... Este som nic necitala,len pisem..... nedavno sme sa vratili domov... :slight_smile: :slight_smile: Juj,taka som unavena z cesty... boli sme aj na navsteve u mojej babky a sesternice v Kr brode /pri Medzilaborciach/..... :slight_smile: :slight_smile: Zajtra nam drzte prsty,Lilka ide po dlhom case do skolky,,,,, hm.... dnes sa ohromne tesi...no rano.... uvidime... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ozaj,este som sa vas chcela opytat,dokedy sa vase deturence vozili v kociarikoch.... neviem,uvazujem,ze uz by som Lilkin predala... uz nam tu zavadzia a nevyuzivame ho moc.. no nevie,pretoze napr. do mesta alebo niekde dalej by som si este s nou peso netrufla....
11. jan 2009 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,kukla som ten recept.... vyzera suuuuper..... asi zajtra skusim..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. jan 2009 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj oriel....my už kočík od jesene nepoužívame....v lete sme sa v ňom ešte pár krát viezli,ale od jesene už nič :wink:
11. jan 2009 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miirinka bola som prekvapená ale v SL nieje vôbec viac snehu ako v HE :confused: tiež som čakala že za Pustým poľom ale nie...
oriel, my sa dlho voziť nebudeme :wink: bude MUSIEŤ chodiť sám...
11. jan 2009 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moja Kristínka sa vozila v kočíku iba do roka a deväť mesiacov. Čakala som Simonku a tak som ju preventívne nechávala chodiť peši ešte predtým,nech si zvyká.... Simonka bola lenivejšia v kočiari sa vozila do dvoch rokov a asi mesiacov.

mirrinka, ja som vyzerala presne tak,ako ty,keď som bola tehotná - zo zadu nebolo ani poznať,že som tehotná. Tiež sa mi smiali,že vyzerám,akoby som zjedla futbalovú loptu :grinning: a manžel je k tomu ešte veľký futbalista.
11. jan 2009 o 19:50  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak ja sa pridávam k futbalkovým bruškám.Mne pri Alexovi boli všetky tehotenské tričká malé,žiadne mi totiž nezakrylo brucho,také bolo veľké...ale zo zadu,akoby nič :grinning:

Mne Nellka chodila pešo od dvoch rokov...musela...v kočíku ju vystriedal Alex :slight_smile:

A Andrii,nemá dnes Simonka náhodou narodky??

Lilkám držím palce,aby zajtra išli do škôlky bez plaču :wink: Nellka ostáva doma,musíme čakať na výsledky výterov.Dúfam,že nebude mať pneumokoka,a bude môcť ísť,lebo už je dlho aj jej,aj mne :slight_smile:
No dnes boli obaja akoby divé huby pojedli...sa nevedeli spratať do kože.Toľko buchotu,kriku a plaču tu už dávno nebolo.Alex mi večer takú tresol s ovládačom po hlave,že som hviezdičky videla :dizzy_face:
11. jan 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
híííííííí...to fakt.... :wink:
všetko najlepšie Simonke...aby sa jej splnili všetky sníčky :slight_smile:

baby,ja vás dnes už opúšťam - akurát som prišla zo sprchy,idem sa venovať manželovi....páááá :grinning:
11. jan 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Konecne po dlhom case som prva>>>>>>> :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Lilka je uz v skolke.... na moje prekvapenie uplne s usmevom na tvari.... normalne bosa utiekla k ucitelke.... :slight_smile: :slight_smile: Uvidime co mi povedia poobede a co bude zajtra.... :
Andrii,Simonke zelam krasne narodeniny..... nech sa jej vsetko v zivote splni,nech je stastnucka....-) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Idem za Lilkinou doktorkou odniest papiere po tej operacii.... a aj mi treba skocit do lekarne... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. jan 2009 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ale mala Simonka včera naozaj narodky?Lebo ja som sa len pýtala...tak aj my Simonke prajeme všetko najlepšie,aby sa jej splnili všetky sníčky a aby sa jej darilo.A samozrejme veľa zdravíčka :slight_smile:

My sme predchvíľou vstali,deti pozerajú rozprávku,dúfam,že dnes budú kľudnejšie ako včera...lebo inak :angry: ... :slight_smile:
12. jan 2009 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Andrii,prajeme Simonke krásny život,veľa pohodičky,radosti,úspechov a veselosti :wink:

Idem robiť špenátové halušky :grinning: .

Emi,ja sa len učím...a mám pocit,že čím viac sa učím tým horšie mi to ide a menej viem.Mám pocit,že zhorím práve na testoch,jazda mi nerobí problém...dokonca sa teším jak malé decko keď mám jazdiť :cry: .

Oriel,keby aj u nás to tak ľahko išlo.Ja sa tiež chystám za dr.A premýšľam stále dookola čo by bolo lepšie pre Sárku.Zas by asi nebolo správne ju vytrhnúť z kolektívu ,ktorý pozná a šokovať ju novým....fakt neviem.A na druhej strane som premýšľala,že sauna je aj na kupku.Takže môžeme chodiť sa raz týždenne saunovať tam a nemusím jej preto meniť škôlku,že?Ženy poraďte,čo by ste robili vy?
12. jan 2009 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.... :slight_smile:

tak najprv oslávencom adriinej Simonke a dagstynmu Nikolaskovi, ktorý ma pravdepodobne dnes narodeninky...želám hlavne veľa veľa zdravia, šťastia, lásky a úspechov v škole!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Sara...aj ja sa na tie špenát.halušky už chystám, ale máme od včera veľa, tak asi zajtra vyskúšam.... no, jazdy mal asi každý najradšej... :grinning: ... no a čo sa týka tej škôlky, tak ak má mala zniženu imunitu, tak nenakazí sa skôr v tom sanatóriu?? keďže tam môžu ísť aj choré detičky...neviem, ja by som to neriskovala...a ked už má aj kámošky v škôlke.... :slight_smile:

moj malý je už v škôlke, maličká chrapká, a ja sa normálne nudim...nevarím, nepratam...asi sa konečne začnem venovať svojím koníčkom, ktoré som predtým nestíhala...maľovaniu hlavne...

pekný dník všetkým....a krásnu oslavu dagsty!!!
12. jan 2009 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Fakt...Tak aj my sa pripájame a prajeme Nikolaskovi vsetko naj,naj :slight_smile:

moji zatial stále pozeraju rozprávku,navarené mám tiež od včera-kuraciu polievku a fašírky...

Mirri,Lili je v škôlke?Ako ste išli,po dlhom čase...dúfam,že bez plaču... :slight_smile:
12. jan 2009 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Síce,Lili bola v škôlke už aj minulý týždeň,že?
12. jan 2009 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
áno,áno Tamarka,aj minulý týžd.už bola,takže v pohode :grinning: :grinning: :grinning: ona sa do škôlky normálne teší,ráno ani nehovorím - ked ju zobidím,tak s úsmevom hned skočí z postele :grinning:

sari,ja by som tiež asi škôlku nemenila,ono to je v podstate jedno kde je,a ako si písala,tak do sauny môžete chodiť aj na kupko...my sa tam tiež chystáme,len čakám na to,ako Lily na tú saunu zareaguje vo štvrtok v škôke,a ak sa jej tam bude páčiť,tak budeme chodiť všetci na kupko... :wink:

sari a ešte ma napadlo,nebola si dnes okolo ôsmej na jazde s inštruktorkou,ženou?

ešte máme s manželom zľavnenky do Relax centra Balma na Laboreckej,tak sa chystáme na masáž....nechcete niektora? máme 6 a dve nám stačia :grinning: platia až do mája,majú cenu 80 sk....jedna masáž alebo lymfodrenáž alebo ešte neviem čo všetko stojí 160,takže polovica zadarmo :wink:

Nikolaskovi všetko najlepšie prajeme aj my a želáme veľa zdravíčka,šťastíčka a úspechov v škole :wink:
12. jan 2009 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jééj dievčatá, ďakujem v mene Nikolasa....samoška, že ja ako každý rok - citlivá jak...
Proste ked majú detičky narodeniny, tak ja si spomínam, kedy som išla na pôrodnicu, ako som ho/ju prvýkrát uvidela.... :wink: Ved to poznáte. A potom mi vypadne slzička, manžel sa zo mňa smeje.... ale chlap nikdy nepochopí ženu ako matku.... podľa mňa

Veľmi pekne ďakujeme...cmuk, cmuk, cmuk

Posielame Vám: detičkám internetovú tortičku a maminkám kávičku aj poháriček :wink: :wink: :wink: :wink:

Simonke aj my prajeme veľa, veľa zdravia, šťastia, detských radostí.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. jan 2009 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Toto pre detičky :http://www.torty-emar.sk/components/com_virtuemart/shop_image/product/d219424dcc3190a68e903c160cf978cd.jpg
12. jan 2009 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A pre mamičky:http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://www.chovatelka.cz/chovatelka/images/2/2/1195.jpg&imgrefurl=http://www.chovatelka.cz/chovatelka/clanek/478--mramorovana-kava.html&usg=__kDqONyGqVGafL1w1JI3YQ6zSuEg=&h=319&w=550&sz=30&hl=sk&start=1&um=1&tbnid=J9NwXVBnJq0gRM:&tbnh=77&tbnw=133&prev=/images%3Fq%3Dk%25C3%25A1va%26um%3D1%26hl%3Dsk%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:sk:official%26hs%3D2CJ%26sa%3DN
12. jan 2009 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pa.pa.pa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jan 2009 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jéééj,dagsty dakujeme :wink: tá kávička vyzerá super,hned by som si jednu takú dala :wink: a tortička krásna :wink: :wink:
12. jan 2009 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dagsty,pripájam sa.Nikolasovi hlavne zdravíčko a veľa,veľa.Ak bude to,príde aj ostatné.A tiež kopec kámošov,radosti zo života,detskej veselosti a nech sa mu darí v škole. :wink: :wink: :wink: :wink:

Mirri,jazdu mám teraz o 12.30h.Ráno som to nebola ja.
ahojte :grinning:
12. jan 2009 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dagsty ďakujeme a prajeme veľa veľa zdravíčka a nech sa mu darí v škole a má veľa dobrých kamarátov

a Simonke tiež tak nejak podobne: aby bola zdravá, krásna, múdra, šikovná, obľúbená... skrátka ideálne dievča :slight_smile:
12. jan 2009 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sari,nie žeby som si už nepamätala ako vyzeráš :grinning: ale to bolo tak v rýchlosti,lebo sme šli autom okolo auta autoškoly a tam sedela žena,sa na teba podobala,ale nestihla som si úplne všimnúť či to si ty alebo nie... :grinning: :grinning: :grinning: ale vlasy také ako tvoje :grinning: :grinning: :grinning:
.... a halušky sa podarili? moje boli perfektné :grinning: zo začiatku to vyzeralo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nakoniec :slight_smile:

tamarka,ideme dnes von? :wink:
12. jan 2009 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AHOJTE všetci! Veľmi pekne ďakujeme za priania. Všetky som čítala so Simonkou, bola taká "naveľa". Ešte raz ďakujeme.Včera sme tu už neboli,lebo sme oslavovali :grinning: . A dnes som bola na poliklinike ne očnom. Mám vysoký očný tlak,tak tam chodím pravidelne a musím aj kvapkať kvapky,ale keďže teraz kojím,tak nekvapkám a očný tlak mám vééééľmi vysokýýýý. No nejako to dúfam prežijeme a neoslepnem,kým prestanem kojiť.

Dagsty....aj my sa pripájame k prianiam, hlavne veľa zdravia a veľa detských radostí.

tamarka_na,ale ty si si dobre pamätala,kedy má Simonka narodeniny, musím ťa pochváliť. :wink:
12. jan 2009 o 13:19  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš