Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
11. jan 2009

sara2 ja som na tom presne ako ty 😉 keď som sa vydávala 52, potom za rok +10kg 😖 a kým sme počali Šimonka tak ešte niečo... mojím cieľom je 55 len neviem či to niekedy dosiahnem. tiež som si vždy pripadala tučná 😝 takže ja závidím tým čo sú so sebou spokojní 😀 na svadbe sme boli pri Starej Ľubovni a Šimonko bol našťastie doma, lebo tam by vôbec nemohol fungovať: ako som písala-zima v cerkvi a na hostine 300ľudí takže by nemal ani kade behať...

emita
11. jan 2009

a ešte niečo: mám už všetky zápočty a už mi chýba len jedna skúška-tá najťažšia samozrejme. ale to ako sa mi s Božou pomocou darí mi dodáva také sebavedomie 😎 super pocit 🙂

emita
11. jan 2009

sara2 kedy máš skúšky? isto nikto nikdy nedopadol lepšie keď sa tak poctivo pripravuješ... 🙂

inna7
11. jan 2009

mirri..do toho v meste..veľkého...ja som ináč grekokatolička, ale som si zvykla na ten kostol, aj kvôli tej miestnosti s deťmi...

emi...super, len tak dalej...ja som mala ten istý pocit, keď som študovala...raz sa mi stala taká vec, že som sa presne pred štátnicou rozišla s byv.priateľom...nemohla som sa učiť, a ani presunúť si termín...tak som to úplne vzdala a iba sa modlila...nemala som síl na učenie....a urobila som si predtým dve "bomby" ... /dve zodpovedané otázky na dvoch papieroch/...jednu som si aj vytiahla...a tu druhú som akotak zodpovedala, čo som si aj pamätala z prednášok....sadla, ako sa hovorí... 😉

andrii...hej...poslala som deti do lesa... 😀 aj manžela 😀 ... ináč ja som pri lukáškovi pribrala 9 kíl a hned ako som išla z pôrodnice tak som bola na pôvodnej váhe... a pri malej som pribrala 18kg...tak tých 10 mám stále navyše... 😒

mirrinka
11. jan 2009

andrii,ja som to zle napísala....pred tehotenstvom som mala 52 kg,rodiť som išla s 11-timi kg navyše... 😀 brucho som mala obrovské,ale zozadu som vyzerala akoby sa nič nedialo -akoby som ani nebola tehotná 😀 všetci mi vraveli,že vyzerám akoby som zjedla futbalku...ale našli sa aj takí (väčšinou tuční ľudia) čo mi vraveli,že vyzerám akoby som zjedla hrášok 😀 😀 😀

inna,sesternica tuším tiež chodí do mesta do kostola,lebo oni predtým bývali na Mierovej,a niečo sa mi marí,že raz spomínali,že už si zvykli chodiť tam,tak stále tam chodia - autom....
druhý môj ujo zase býval pod sokolejom,teraz tiež býva Nad Tehelňou a do kostola tiež stále chodia na Mája 😉 to už je asi sila zvyku...ale ak to dievča bolo také strašne vysoké,chudunké,trochu sa podobalo na mňa,malo tmavohnedé dlhšie vlasy,tak to bola moja sesternica 😀

mirrinka
11. jan 2009

emi,ako to vyzerá v ľubovnianskom okrese? veľa snehu? my sa vždy smejeme,že Pusté pole,to je už akoby začínal iný svet - tam je vždy kopec snehu 😀

oriel
11. jan 2009

Ahojte mamulienky...... Este som nic necitala,len pisem..... nedavno sme sa vratili domov... 🙂 🙂 Juj,taka som unavena z cesty... boli sme aj na navsteve u mojej babky a sesternice v Kr brode /pri Medzilaborciach/..... 🙂 🙂 Zajtra nam drzte prsty,Lilka ide po dlhom case do skolky,,,,, hm.... dnes sa ohromne tesi...no rano.... uvidime... 🙂 🙂 🙂 Ozaj,este som sa vas chcela opytat,dokedy sa vase deturence vozili v kociarikoch.... neviem,uvazujem,ze uz by som Lilkin predala... uz nam tu zavadzia a nevyuzivame ho moc.. no nevie,pretoze napr. do mesta alebo niekde dalej by som si este s nou peso netrufla....

oriel
11. jan 2009

Mirri,kukla som ten recept.... vyzera suuuuper..... asi zajtra skusim..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirrinka
11. jan 2009

ahoj oriel....my už kočík od jesene nepoužívame....v lete sme sa v ňom ešte pár krát viezli,ale od jesene už nič 😉

emita
11. jan 2009

miirinka bola som prekvapená ale v SL nieje vôbec viac snehu ako v HE 😕 tiež som čakala že za Pustým poľom ale nie...
oriel, my sa dlho voziť nebudeme 😉 bude MUSIEŤ chodiť sám...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka_na
11. jan 2009

Tak ja sa pridávam k futbalkovým bruškám.Mne pri Alexovi boli všetky tehotenské tričká malé,žiadne mi totiž nezakrylo brucho,také bolo veľké...ale zo zadu,akoby nič 😀

Mne Nellka chodila pešo od dvoch rokov...musela...v kočíku ju vystriedal Alex 🙂

A Andrii,nemá dnes Simonka náhodou narodky??

Lilkám držím palce,aby zajtra išli do škôlky bez plaču 😉 Nellka ostáva doma,musíme čakať na výsledky výterov.Dúfam,že nebude mať pneumokoka,a bude môcť ísť,lebo už je dlho aj jej,aj mne 🙂
No dnes boli obaja akoby divé huby pojedli...sa nevedeli spratať do kože.Toľko buchotu,kriku a plaču tu už dávno nebolo.Alex mi večer takú tresol s ovládačom po hlave,že som hviezdičky videla 😵

mirrinka
11. jan 2009

híííííííí...to fakt.... 😉
všetko najlepšie Simonke...aby sa jej splnili všetky sníčky 🙂

baby,ja vás dnes už opúšťam - akurát som prišla zo sprchy,idem sa venovať manželovi....páááá 😀

oriel
12. jan 2009

Konecne po dlhom case som prva>>>>>>> 🙂 🙂 🙂 Lilka je uz v skolke.... na moje prekvapenie uplne s usmevom na tvari.... normalne bosa utiekla k ucitelke.... 🙂 🙂 Uvidime co mi povedia poobede a co bude zajtra.... :
Andrii,Simonke zelam krasne narodeniny..... nech sa jej vsetko v zivote splni,nech je stastnucka....-) 🙂 🙂 🙂 🙂 Idem za Lilkinou doktorkou odniest papiere po tej operacii.... a aj mi treba skocit do lekarne... 🙂 🙂 🙂 🙂

tamarka_na
12. jan 2009

Ale mala Simonka včera naozaj narodky?Lebo ja som sa len pýtala...tak aj my Simonke prajeme všetko najlepšie,aby sa jej splnili všetky sníčky a aby sa jej darilo.A samozrejme veľa zdravíčka 🙂

My sme predchvíľou vstali,deti pozerajú rozprávku,dúfam,že dnes budú kľudnejšie ako včera...lebo inak 😠 ... 🙂

sara2
12. jan 2009

Ahojte.
Andrii,prajeme Simonke krásny život,veľa pohodičky,radosti,úspechov a veselosti 😉

Idem robiť špenátové halušky 😀 .

Emi,ja sa len učím...a mám pocit,že čím viac sa učím tým horšie mi to ide a menej viem.Mám pocit,že zhorím práve na testoch,jazda mi nerobí problém...dokonca sa teším jak malé decko keď mám jazdiť 😢 .

Oriel,keby aj u nás to tak ľahko išlo.Ja sa tiež chystám za dr.A premýšľam stále dookola čo by bolo lepšie pre Sárku.Zas by asi nebolo správne ju vytrhnúť z kolektívu ,ktorý pozná a šokovať ju novým....fakt neviem.A na druhej strane som premýšľala,že sauna je aj na kupku.Takže môžeme chodiť sa raz týždenne saunovať tam a nemusím jej preto meniť škôlku,že?Ženy poraďte,čo by ste robili vy?

inna7
12. jan 2009

Ahojte.... 🙂

tak najprv oslávencom adriinej Simonke a dagstynmu Nikolaskovi, ktorý ma pravdepodobne dnes narodeninky...želám hlavne veľa veľa zdravia, šťastia, lásky a úspechov v škole!!!! 🙂 🙂 🙂

Sara...aj ja sa na tie špenát.halušky už chystám, ale máme od včera veľa, tak asi zajtra vyskúšam.... no, jazdy mal asi každý najradšej... 😀 ... no a čo sa týka tej škôlky, tak ak má mala zniženu imunitu, tak nenakazí sa skôr v tom sanatóriu?? keďže tam môžu ísť aj choré detičky...neviem, ja by som to neriskovala...a ked už má aj kámošky v škôlke.... 🙂

moj malý je už v škôlke, maličká chrapká, a ja sa normálne nudim...nevarím, nepratam...asi sa konečne začnem venovať svojím koníčkom, ktoré som predtým nestíhala...maľovaniu hlavne...

pekný dník všetkým....a krásnu oslavu dagsty!!!

tamarka_na
12. jan 2009

Fakt...Tak aj my sa pripájame a prajeme Nikolaskovi vsetko naj,naj 🙂

moji zatial stále pozeraju rozprávku,navarené mám tiež od včera-kuraciu polievku a fašírky...

Mirri,Lili je v škôlke?Ako ste išli,po dlhom čase...dúfam,že bez plaču... 🙂

tamarka_na
12. jan 2009

Síce,Lili bola v škôlke už aj minulý týždeň,že?

mirrinka
12. jan 2009

áno,áno Tamarka,aj minulý týžd.už bola,takže v pohode 😀 😀 😀 ona sa do škôlky normálne teší,ráno ani nehovorím - ked ju zobidím,tak s úsmevom hned skočí z postele 😀

sari,ja by som tiež asi škôlku nemenila,ono to je v podstate jedno kde je,a ako si písala,tak do sauny môžete chodiť aj na kupko...my sa tam tiež chystáme,len čakám na to,ako Lily na tú saunu zareaguje vo štvrtok v škôke,a ak sa jej tam bude páčiť,tak budeme chodiť všetci na kupko... 😉

sari a ešte ma napadlo,nebola si dnes okolo ôsmej na jazde s inštruktorkou,ženou?

ešte máme s manželom zľavnenky do Relax centra Balma na Laboreckej,tak sa chystáme na masáž....nechcete niektora? máme 6 a dve nám stačia 😀 platia až do mája,majú cenu 80 sk....jedna masáž alebo lymfodrenáž alebo ešte neviem čo všetko stojí 160,takže polovica zadarmo 😉

Nikolaskovi všetko najlepšie prajeme aj my a želáme veľa zdravíčka,šťastíčka a úspechov v škole 😉

dagsty
12. jan 2009

Jééj dievčatá, ďakujem v mene Nikolasa....samoška, že ja ako každý rok - citlivá jak...
Proste ked majú detičky narodeniny, tak ja si spomínam, kedy som išla na pôrodnicu, ako som ho/ju prvýkrát uvidela.... 😉 Ved to poznáte. A potom mi vypadne slzička, manžel sa zo mňa smeje.... ale chlap nikdy nepochopí ženu ako matku.... podľa mňa

Veľmi pekne ďakujeme...cmuk, cmuk, cmuk

Posielame Vám: detičkám internetovú tortičku a maminkám kávičku aj poháriček 😉 😉 😉 😉

Simonke aj my prajeme veľa, veľa zdravia, šťastia, detských radostí.... 🙂 🙂 🙂

dagsty
12. jan 2009
dagsty
12. jan 2009
dagsty
12. jan 2009

Pa.pa.pa 😵 😵 😵

mirrinka
12. jan 2009

jéééj,dagsty dakujeme 😉 tá kávička vyzerá super,hned by som si jednu takú dala 😉 a tortička krásna 😉 😉

sara2
12. jan 2009

Dagsty,pripájam sa.Nikolasovi hlavne zdravíčko a veľa,veľa.Ak bude to,príde aj ostatné.A tiež kopec kámošov,radosti zo života,detskej veselosti a nech sa mu darí v škole. 😉 😉 😉 😉

Mirri,jazdu mám teraz o 12.30h.Ráno som to nebola ja.
ahojte 😀

emita
12. jan 2009

dagsty ďakujeme a prajeme veľa veľa zdravíčka a nech sa mu darí v škole a má veľa dobrých kamarátov

a Simonke tiež tak nejak podobne: aby bola zdravá, krásna, múdra, šikovná, obľúbená... skrátka ideálne dievča 🙂

mirrinka
12. jan 2009

sari,nie žeby som si už nepamätala ako vyzeráš 😀 ale to bolo tak v rýchlosti,lebo sme šli autom okolo auta autoškoly a tam sedela žena,sa na teba podobala,ale nestihla som si úplne všimnúť či to si ty alebo nie... 😀 😀 😀 ale vlasy také ako tvoje 😀 😀 😀
.... a halušky sa podarili? moje boli perfektné 😀 zo začiatku to vyzeralo 😝 ale nakoniec 🙂

tamarka,ideme dnes von? 😉

andrii
12. jan 2009

AHOJTE všetci! Veľmi pekne ďakujeme za priania. Všetky som čítala so Simonkou, bola taká "naveľa". Ešte raz ďakujeme.Včera sme tu už neboli,lebo sme oslavovali 😀 . A dnes som bola na poliklinike ne očnom. Mám vysoký očný tlak,tak tam chodím pravidelne a musím aj kvapkať kvapky,ale keďže teraz kojím,tak nekvapkám a očný tlak mám vééééľmi vysokýýýý. No nejako to dúfam prežijeme a neoslepnem,kým prestanem kojiť.

Dagsty....aj my sa pripájame k prianiam, hlavne veľa zdravia a veľa detských radostí.

tamarka_na,ale ty si si dobre pamätala,kedy má Simonka narodeniny, musím ťa pochváliť. 😉