• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
jeeej krásne, inna. suprová izbička-ako z katalógu emoticon

ja si tiež nejaký uvarím a idem si pozrieť famíliu emoticon
15. jan 2009 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tamarka_na, krásne vyšívaš... ja tiež...už sa s tým ani nepriznávam,lebo to asi nie je v móde. Ja vyšívam ale richelie. To sa najprv vyšije a potom sa vystrihuje, také dierované to je,určite to poznáte...a to tiež vyšívam aj rok,rok a pol....je to strašná babračka- najprv obšiť,potom vyšiť a potom vystrihnúť...

inn7,krásne to máš v tej izbe urobené
15. jan 2009 o 20:51  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii,daj foto...nech sa pokocháme aj nad tvojím dielom emoticon
15. jan 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už drichmete??? emoticon emoticon emoticon
15. jan 2009 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránečko.... emoticon emoticon emoticon

Andriii... Kristínke všetko NAJ!!! zdravie, šťastie, lásku a Božie požehnanie...nech sa kočke v škole darííí!!! emoticon
16. jan 2009 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ozaj a Oriel, Emi, Andrii....ďakujem... emoticon emoticon emoticon

dnes máme krásne deň, čo?... hneď by som ju išla posánkovať...len nemám na čom... emoticon
navarené od včera, tak dnes lážoplážo.... emoticon
16. jan 2009 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, ja riešim dilemu či ísť vonku so sánkami či s kočíkom... a nakoniec ho aj tak po 5 min. budem musieť vybrať a budeme chodiť po terase. (včera mi po 5 min. zaspal v kočíku o 10.00!!! -7.30vstal emoticon )

všetko najlepšie prajeme kristínke: nech je taká ako o nej hovorí jej meno emoticon , a všetkým ľuďom na radosť a aj jej prajeme veľa radosti a zdravia... a všetkého čo si želá emoticon
16. jan 2009 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj emita a nerozmýšľala si prejsť na normálne mliečko? alebo budeš pokračovať v bebe? ja mám už aj v plechovkách ale ešte som ju neotvárala zatiaľ ešte som našla v lekárni aj krabičky...je to zlé lebo mne ide na mesiac 10krabíc 750g beby na predpis, no a tá nová je len 400g a predpis platí na kusy nie na to koľko má gramov.... emoticon takže som zvedavá ako to bude....
16. jan 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kristínke prajeme aj my všetko najlepšie k meninkám emoticon
16. jan 2009 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobooo, určite prejdeme na normálne mliečko ale nie hneď, vyskúšam najprv obyčajnú bebu+mlieko do varenia a keď nebude mať problém tak prejdeme na normálne. och, viem si predstaviť koľko vás to stojí. nám išli cca 4 krabice 750 na mesiac-teraz už menej lebo ju pije už len ráno a večer. tie plechovky sú praktické, ale ich obsah emoticon ...
16. jan 2009 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boli sme vonku na sánkach a stavali aj snehuliaka
16. jan 2009 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminky emoticon
My sme teraz prišli z vonku.Všetko sa topí.Sárka mala mokré aj pančušky-takže potešená som nebola lebo jej premákajú čižmičky emoticon .
Idem variť obedík a potom sa mrknem čo ste popísali včera.
inna,krásna izbička.Ja som včera natrafila na jednu stránku-superovú s detskými tapetami a bordurami.Potom vám nápišem názov.Neviem sa rozhodnúť pre ktorú....
ahojte emoticon
16. jan 2009 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
Tak v prvom rade chceme aj my poblahoželať Kristínke,nech sa jej darí emoticon

Kočky,ďakujem za pochvalu emoticon ...tak dobre sa to počúva,najmä,keď sa s tým človek toľko nababre...

andrii,ja sa za to nehanbím...je to trošku zastarané,ale podľa mňa pekný koníček.A páči sa mi aj ten druh,ktorý vyšívaš ty,ale ešte nikdy som to neskúšala.
Inna...ten obrázok tam najprv bol,ale asi mi ho admini vymazali,lebo sa netýka detí.Aspoň si myslím...až potom som ho pridala znovu k Alexovi...

Ja mám navarené odvčera,popratané,Nellka je v škôlke,Alex spí,tak mám chvíľku pre seba...teda pre internet emoticon
16. jan 2009 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A Inna,tie obrázky sú fakt krásne.To akými farbami si ich maľovala?To by som zas ja nevedela...Tie vyšívky sa robia podľa predlohy aj podľa obrázka...ty si kreslila len tak z hlavy,či si tiež mala nejakú predlohu?? emoticon
16. jan 2009 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky.....V prvom rade zelame vsetko krasne KRISTINKE..... my sme dnes rano zaspali,takze Lilka nesla do skolky emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon No vyuzili sme to a sli sme na mensiu party.... tiez ku Kristinke.... emoticon emoticon emoticon Deti sa vyblaznili.... A k tomu mliecku.... Ked mala Lilka 11 mesiacov,uz som planovala ze na jej rok prestanem kojit,tak som uz jej kasicky robila z klasickeho plnotucneho mlieka a to kazdy den.... zacala som s troskou... po dvoch tyzdnoch som jej to mlieko davala na vecer na flasu a od roka /a to presne/ ho pila vkuse cely den... a to nie trosicka... tak ako aj teraz... niekedy aj 2 litre denne emoticon emoticon emoticon emoticon
16. jan 2009 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel...takže od roka ste nemali problém? tuším že asi aj ja to tak skúsim lebo 10 krabíc 750g na mesiac je strašne veľa a teraz mi skončila materska 10.januára a prešla som na rodičák a to bude zabiják....neviem veľmi to ide do peňazí , tak dúfam že si potom na normálne mliečko čím skôr zvyknú....strašne s tým rodičákom je to biedne emoticon
16. jan 2009 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bobbo,ja som davala deťom Sunar,potom som prešla na obyčajné plnotučné mlieko,ale do penazi to ide rovnako.Mlieko sa mina rychlejsie,lebo nie je praskove.Ale neviem koľko stojí Beba,tak to neviem porovnať. emoticon
16. jan 2009 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boboo,ja si myslim,ze mala by si vyskusat..... uvidis,ak by bolo o.k..... emoticon emoticon emoticon Napr. trocha obyc. mliecka do kasicky alebo do piskotok som uz davala ovela skor... okolo 8 mesiaca.... alebo najskor vyskusaj len Tobiaskovi,ked zatial nemal s nicim problemy..... emoticon emoticon emoticon emoticon a to fakt beries len jeden prispevok? To je fakt ubohe....
16. jan 2009 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Ema tak gratulujem k ďašiemu mimi,je to radosť,len otca ste trošku šokovali jak mi vravel.... emoticon emoticon ale je to príjemná spravička.Boli sme dnes na očkovanie tak som zvedavá emoticon emoticon čo to bude....
16. jan 2009 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel áno ešte som tento mesiac dostala materskú za december a vo februári mi príde ešte za 10dní z januára ale potom už len 1 príspevok....no a už som raz skúsila pudinček z obyč. mlieka ale žiadna reakcia ani ich neprehnalo tak asi bude dobre - dúfam

tamarka no beba má stojí 1krabica 750g 337sk ale to je na predpis - mimo predpisu stojí okolo 650sk...a to mi ide 10 krabíc - ale všetky na predpis tak mám lacnejšie...no a mlieko obyčajné mi aj teraz ide do peňazí- ja totiž čaj vôbec nepijem ale denne tak asi 1l mlieka takže asi tak.. emoticon ale aj ja som rozmýšľala že najprv asi len Tobino dostane a Sofi bude musieť počkať...
16. jan 2009 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boboo,skus a uvidis emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Drzim palce.... Chodis niekedy do He? Kde tu byvaju svokrovci?
16. jan 2009 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj boboo aj my riešime tento problém že aké mlieko,tak neviem čo je lepšie.Moja stredná dcéra pila krabicové od pol roka,každé iné nechcela.Tak asi tiež skúsime krabicové.
16. jan 2009 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
bobooo,ja som malej začala dávať plnotučné kravské mlieko od 13 mesiacov.Dovtedy bola na Nutrilone.Mliečko plnotučné pila tak rok a potom pretrvávali problémy typu ,že bola stále zahlienená a chorľavá.Dr.jej dala urobiť testy na alergiu kravského mlieka a vyšla pozitívne.Vrátili sme sa k Nutrilonu Pro alergie...a dávame doteraz.Dr nam vybavila na poisťovni výnimku,pretože jedna kravička stojí 370Sk.Máme na mesiac 5 krabičiek.Teraz je to už lepšie ale do roka sme mali Nutrilon pepti a to nám jedna krabička vyšla na 2,5 dňa.Kopec peňazí...ale musí lebo je alergik a tiež mala problémy s pokožkou.Dodnes kupujeme špecialne krémy a sprchovače cca okolo 500-600Sk.Ale kožička je čistejšia.A popritom brala 2 mesiace vkuse NAlcrom-tabletky na potravinovú alergiu a tie jej pokožku vyčistili...

Oriel ako? Prestalo bolieť hrdlo?Lili sa má ako?Moja kuká len TV,idem ju zrušiť a ideme vonku.
ahoj
16. jan 2009 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel áno chodím do He , aj do školy som tam chodila na strednú...a svokrovci mi bývajú na Čulenovej ulici to je za hypernovou smerom na Máj...volajú to tam Vaľaškovce.....neviem asi sa chystáme aj teraz na víkend...
16. jan 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Sára tak toho sa bojím aj ja.Teraz pije pepti a nemáme problémy.Tak uvidíme možno do dvoch rokov ešte Nutrilon...... emoticon
16. jan 2009 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
clover ďakujem emoticon , ani som si nevšimla žeby bol šokovaný emoticon všetci sa tešia emoticon

bobooo veď doktorka ti bude predpisovať pre oboch a bude piť iba Sofinka. my sme na bebe od 2 mes. ale do 9 mes. som aspoň ako tak kojila, takže fakt je to neporovnateľné koľko ste do mlieka vrazili... podľa mňa firmy ryžujú na tom že rodičia chú dať deťom to najlepšie... emoticon a tiež je hrozne nefér že máš len jeden príspevok emoticon
16. jan 2009 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no s tým príspevkom je to fakt....niečo by mohli vymyslieť veď to nemôže stačiť ani mamičke s jedným bábätkom...a nie ešte s dvoma...ja som nekojila vôbec..no asi týždeň ale ja som nemala mlieko skoro vôbec nič...tak preto ta beba. emoticon a je to fakt neskutočné toľko mesačne ....a to je len mlieko --ešte kde sú plienky a vecičky z ktorých detičky strašne rýchlo rastú....no čo už nejako to musíme zvládnuť
16. jan 2009 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Boboo veď od januara máš nárok na príspevok na obe deti.....ak som dobre čítala.
16. jan 2009 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon my sme už u našich,oslavujeme mamkine meninky...síce ich bude mať až v pondelok,ale začali sme už teraz emoticon
clover,tvoja najstaršia dcéra má krásne meno emoticon emoticon emoticon
16. jan 2009 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
clover-to je iba prísevek na starostlivosť pokiaľ pracuješ. takže pokiaľ pôjde do práce tak dostane na obe deti. je to také choré emoticon
16. jan 2009 o 17:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš