• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
dobrú nocku - skôr som vás nemohla prísť pozrieť :wink: :grinning:
20. jan 2009 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:
....akuráz sme prišli od dr., máme krásny zápal priedušnice :angry: takže ATB sme sa nevyhli,čo už..... :angry:
a vy ako??? :wink:
21. jan 2009 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no toto.... kde ste? :confused: :confused: :confused: :grinning:
21. jan 2009 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Joj,Mirri,tak to ma mrzi.... Nech sa Lianka skoro vylieci.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. jan 2009 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky...tak Alexovi sa to trochu zhoršilo :frowning2: tie hlieny mu stekajú a dnes ráno ho z nich až naplo,dusilo ho od šiestej.No nechcela som ísť veľmi za lekárkou,lebo by sme zas skončili na ATB-už na siedmich :unamused: ,tak som sa šla opýtať za alergológom do sanatória,či by ho nevzali aspoň na inhalácie.Nakoniec nám lekár predpísal spreje na dýchanie a aj do nosa a aby som s ním,pokiaľ nemá teploty ani k lekárke nešla...Mám mu to striekať dvakrát do dňa a len dúfam,že mu to pomôže...Povedal,že je alergik na betón,keď má vždy tie problémy s dutinami a aj výtery už boli dobré...Od rána mi zatiaľ zakašľal iba raz a druhýkrát práve teraz :confounded: :confounded: ...ale spinká,tak uvidíme ako bude poobede. :confused:

Inna,to mi je ľúto,že aj malá je už choručká :unamused: ,dúfam,že jej to prejde rýchlo.Alex zas,keď má nádchu,tak rýchlo ako ju dostane zo dňa na deň,tak rýchlo,sa z jej aj zbaví.Ale liekmi.Bez liekov sme to zatiaľ ešte neskúšali,lebo by sme skončili v nemocnici zakaždým,lebo mu to vždy posteká...

tak mu teraz držte palce,aby sprejíky zabrali :wink:

Aj Lili nech sa rýchlo vylieči :wink:

Ja na chodítko veľmi dobré spomienky nemám,Alex je kaskadér,dvakrát sa prevrátil celý aj s chodítkom...a keby ste videli predchvíľou ten pád z postele :fearful: kotrmelec a hlavička rovno na zem :fearful: ale vyzerá byť ok,no hrozne som sa zľakla :frowning2:
21. jan 2009 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak už som tú blbú očnú infekciu chytila aj ja.... :pensive:
tamarka bola som dnes na poliklinike ....a videla som tam podobnú kočku ako ty...v čiernej vetrovke...nebola si to ty náhodou??
inač u mňa to nevyzera ružovo..vraj nejaka autoimunna choroba...uvidi sa vraj neskôr...čouž

tak sme zaslzavení všetci...hrôza....ešte aj mobil mi dnes vypli... :angry:
21. jan 2009 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jóó moje drahé - všetky ste choré či čo? :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Tak Vám želám skoré uzdravenie..... :wink: :wink:

Idem teraz robiť pizza šatôčky , naše deti v škole to zvládli ľavou zadnou a bolo to super, tak mi držte palce, nech aj mne sa vydarí :wink: :wink: :wink:

Potom napíšem ako som obstála, ok?

Držte sa a skoré uzdravenie....hlavne choručkým detičkám....cmuk, cmuk, cmuk :dizzy_face:
21. jan 2009 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
všetkým chorým prajem skoré uzdravenie...

dagsty, sara2 ako sa vám darí chudnúť? L-carnitin pomáha?

ja už nevládzem :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: sa mi vôbec nechce učiť-ešte jeden deň. celkovo mi je tak divne... hrozne mi chýba náš ocino :cry: a keď čítam v téme august 2009 že už hádam piata potratila tak mi nieje všetko jedno :frowning2:

no ale musím myslieť pozitívne: Šimonko už hovorí mama. síce ho musím pomaly na kolenách prosiť :grinning: :grinning: :grinning: ale tak krásne to vie iba on :grinning: Joj zlatúšik môj krásnučký... stále teraz spomínam aký bol maličký...
21. jan 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nevyjadrujem sa k chudnutiu, lebo nemám pevnú vôľu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

To povedalo asi za všetko, ani sa nevážim...na nervy....

emita, na také sprostosti ako čítaš ani nepomysli, ok?
Všetko bude ok...ok? :wink:

Idem spať, lebo som taká unavená a teraz som dopísala hodnotenie, lebo zajtra je klasifikačka....normálne ma bolia oči z PC.

Tak Vám prajem dobrú nôcku :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jan 2009 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte spíte? som si myslela že my sme spali najdlhšie: 8.15 :wink:
22. jan 2009 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
všetky detičky sú choré? prajeme skoré uzdravenie. My sa našťastie držíme. Dnes má Kristínka koncert,tak sa ideme kultúrne vyžiť :grinning: .

emita, také nečítaj, ja som to tiež, robila,keď som bola tehotná a potom som stále plakala. Mala som zakázané pozerať aj reflex,lebo tam boli hocikedy choré detičky a to ma vždy tak zobralo,že potom som dva dni plakala.Nečítaj to . Mysli pozitívne. Bábätko to cíti.
22. jan 2009 o 09:02  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,je to pravda.... nesmies na tke ani len pomysliet.... mynule som citala... ze vsetko je tak,ako clovek chce a mysli na to... Takze musis mysliet na to,ze budes mat nadherne a zdrave babatko... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: andrii,ahoj,aj my sa zatial dzime /zatial/..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dagsty,mozno ked sa nebudes vazit kazdy den a potom po case sa povazis,takzistis,ze si schudlaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jan 2009 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,tak super,že aj vy sa držíte, teraz je akurát také počasie na choroby.....

dagsty, oriel má pravdu, nesleduj sa toľko a tak často....
22. jan 2009 o 11:19  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ostatne kde ste sa podeli?????? Alebo spinkate?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jan 2009 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tu :slight_smile:
22. jan 2009 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je dobre.... co porabas? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jan 2009 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nič-nič sa mi nechce. zajtra mám skúšku mala by som sa učiť, pratať lebo svokra príde k Šimonkovi, variť, aby sme mali čo spapať keď prídeme. na dnes Šimonkovi uvariť a ja nič len sa vyvaľujem, abo kukám do PC a hrám sa s malým...
22. jan 2009 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to sme dve..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jan 2009 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to z toho desného počasia-ani vonku sme nešli ta som jak zdechlinka :grinning:
22. jan 2009 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...no deti sa majú už lepšie...ale ja sa citim strašne... :frowning2:

čo varite?..mne sa akurat zapeka syr v rure...robim ten vysmazany syr bez smazenia z mmb....tak uvidiem...ešte som to nerobila... a k tomu hranolky upečiem tiež...polievočku už mám zeleninovú... :slight_smile:

emi...ťažko na to nemyslieť ked je to všade navôkol....ale ten reflex fakt nepozeraj... :unamused: sú tam samé smutné veci...musíš myslieť pozitívne...a bude všetko ok...!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Andrii ako Matúško...? zubka nikde? no Sarka už zasa trošku lepšie spinka, ale teraz tie očká...stále niečo... :zipper_mouth:
22. jan 2009 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,aj ja som tu :wink:
Emi,nedoplietla si to nejako?? :slight_smile:
Vidno,že si tehu,lebo si uplne rozcitlivená :slight_smile: ,neboj sa,všetko bude ok...ja som tiež taká,všetko si pripúšťam a namýšľam si...reflex ani teraz nepozerám,nerobí mi to dobre...neboj,malé je zdravé a už sa nevie dočkať augusta,aby prišlo na svet :slight_smile: :wink:
22. jan 2009 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo som poplietla? :confused: reflex nemám rada :angry:
22. jan 2009 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel...ahoooj... :slight_smile:
22. jan 2009 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna ahojky,teba trapia ocka? Davas si tam nieco? :slight_smile:
22. jan 2009 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak syr nemá chybu...vyzará to úžasne... :slight_smile:
22. jan 2009 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Alex už soplí menej,ale pokašliava.Síce len raz za čas,ale počuť mu tie hlieny...vykašliava,ale aj tak mu dávam Mucosolvan.V noci ho dvakrát dusilo,ale potom mu povyťahujem soplíky a už je dobre.Uvidím ešte zajtra ako bude.Alergológ povedal,že,keď sa zhorší,máme prísť za ním...ale neviem,či on ho môže aj popočúvať a tak.Na jednej strane som pokojná,že neberie ATB,ale na druhej sa bojím,aby to nedopadlo ako minule...síce vtedy bral ATB a aj tak sme skončili v nemocnici.A teraz nemá toho pneumokoka,možno ten mu vtedy spôsobil ten zápal :fearful: :fearful:

Tak sa rýchlo všetci uzdravte a hodíme nejaké to stretko,hm?
22. jan 2009 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kvapkám si tie isté kvapky čo deťom...s atb....tak pevne verím že zajtra bude lepšie... :slight_smile:
22. jan 2009 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,neviem,to som možno len ja poplietla :sweat_smile:
Inna,včera som bola na poliklinike okolo 8 ráno.Na piatom a štvrtom poschodí... :slight_smile:
22. jan 2009 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
inna,to je ten syr,čo som sem minule dávala link? tiež sa nanho chystám,len neviem kedy :grinning:
dnes sme u našich,lebo včera sem išla Lianka s mamou autobusom - a vraj sa na nej celý autobus bavil :grinning: že: "aha,autá rýchlo utekajú"... "my ideme na vláčiku".... atd.... :grinning: :grinning: :grinning: ved on ani poriadne nevie čo je autobus...naposledy sa na nom viezla asi rok dozadu :grinning: ale cesta sa jej páčila,tak o týždeň ide zase :grinning: :wink:
22. jan 2009 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som za stretko.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mirri,tak Lianka je uz asi o.k,kd si tak cestuje... vsak? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jan 2009 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok