• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
dobrú nocku - skôr som vás nemohla prísť pozrieť emoticon emoticon
20. jan 2009 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon
....akuráz sme prišli od dr., máme krásny zápal priedušnice emoticon takže ATB sme sa nevyhli,čo už..... emoticon
a vy ako??? emoticon
21. jan 2009 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no toto.... kde ste? emoticon emoticon emoticon emoticon
21. jan 2009 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Joj,Mirri,tak to ma mrzi.... Nech sa Lianka skoro vylieci.... emoticon emoticon emoticon
21. jan 2009 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky...tak Alexovi sa to trochu zhoršilo emoticon tie hlieny mu stekajú a dnes ráno ho z nich až naplo,dusilo ho od šiestej.No nechcela som ísť veľmi za lekárkou,lebo by sme zas skončili na ATB-už na siedmich emoticon ,tak som sa šla opýtať za alergológom do sanatória,či by ho nevzali aspoň na inhalácie.Nakoniec nám lekár predpísal spreje na dýchanie a aj do nosa a aby som s ním,pokiaľ nemá teploty ani k lekárke nešla...Mám mu to striekať dvakrát do dňa a len dúfam,že mu to pomôže...Povedal,že je alergik na betón,keď má vždy tie problémy s dutinami a aj výtery už boli dobré...Od rána mi zatiaľ zakašľal iba raz a druhýkrát práve teraz emoticon emoticon ...ale spinká,tak uvidíme ako bude poobede. emoticon

Inna,to mi je ľúto,že aj malá je už choručká emoticon ,dúfam,že jej to prejde rýchlo.Alex zas,keď má nádchu,tak rýchlo ako ju dostane zo dňa na deň,tak rýchlo,sa z jej aj zbaví.Ale liekmi.Bez liekov sme to zatiaľ ešte neskúšali,lebo by sme skončili v nemocnici zakaždým,lebo mu to vždy posteká...

tak mu teraz držte palce,aby sprejíky zabrali emoticon

Aj Lili nech sa rýchlo vylieči emoticon

Ja na chodítko veľmi dobré spomienky nemám,Alex je kaskadér,dvakrát sa prevrátil celý aj s chodítkom...a keby ste videli predchvíľou ten pád z postele emoticon kotrmelec a hlavička rovno na zem emoticon ale vyzerá byť ok,no hrozne som sa zľakla emoticon
21. jan 2009 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak už som tú blbú očnú infekciu chytila aj ja.... emoticon
tamarka bola som dnes na poliklinike ....a videla som tam podobnú kočku ako ty...v čiernej vetrovke...nebola si to ty náhodou??
inač u mňa to nevyzera ružovo..vraj nejaka autoimunna choroba...uvidi sa vraj neskôr...čouž

tak sme zaslzavení všetci...hrôza....ešte aj mobil mi dnes vypli... emoticon
21. jan 2009 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jóó moje drahé - všetky ste choré či čo? emoticon emoticon emoticon

Tak Vám želám skoré uzdravenie..... emoticon emoticon

Idem teraz robiť pizza šatôčky , naše deti v škole to zvládli ľavou zadnou a bolo to super, tak mi držte palce, nech aj mne sa vydarí emoticon emoticon emoticon

Potom napíšem ako som obstála, ok?

Držte sa a skoré uzdravenie....hlavne choručkým detičkám....cmuk, cmuk, cmuk emoticon
21. jan 2009 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
všetkým chorým prajem skoré uzdravenie...

dagsty, sara2 ako sa vám darí chudnúť? L-carnitin pomáha?

ja už nevládzem emoticon emoticon emoticon sa mi vôbec nechce učiť-ešte jeden deň. celkovo mi je tak divne... hrozne mi chýba náš ocino emoticon a keď čítam v téme august 2009 že už hádam piata potratila tak mi nieje všetko jedno emoticon

no ale musím myslieť pozitívne: Šimonko už hovorí mama. síce ho musím pomaly na kolenách prosiť emoticon emoticon emoticon ale tak krásne to vie iba on emoticon Joj zlatúšik môj krásnučký... stále teraz spomínam aký bol maličký...
21. jan 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nevyjadrujem sa k chudnutiu, lebo nemám pevnú vôľu emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

To povedalo asi za všetko, ani sa nevážim...na nervy....

emita, na také sprostosti ako čítaš ani nepomysli, ok?
Všetko bude ok...ok? emoticon

Idem spať, lebo som taká unavená a teraz som dopísala hodnotenie, lebo zajtra je klasifikačka....normálne ma bolia oči z PC.

Tak Vám prajem dobrú nôcku emoticon emoticon
21. jan 2009 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte spíte? som si myslela že my sme spali najdlhšie: 8.15 emoticon
22. jan 2009 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
všetky detičky sú choré? prajeme skoré uzdravenie. My sa našťastie držíme. Dnes má Kristínka koncert,tak sa ideme kultúrne vyžiť emoticon .

emita, také nečítaj, ja som to tiež, robila,keď som bola tehotná a potom som stále plakala. Mala som zakázané pozerať aj reflex,lebo tam boli hocikedy choré detičky a to ma vždy tak zobralo,že potom som dva dni plakala.Nečítaj to . Mysli pozitívne. Bábätko to cíti.
22. jan 2009 o 09:02  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,je to pravda.... nesmies na tke ani len pomysliet.... mynule som citala... ze vsetko je tak,ako clovek chce a mysli na to... Takze musis mysliet na to,ze budes mat nadherne a zdrave babatko... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon andrii,ahoj,aj my sa zatial dzime /zatial/..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon dagsty,mozno ked sa nebudes vazit kazdy den a potom po case sa povazis,takzistis,ze si schudlaaaaa emoticon emoticon emoticon emoticon
22. jan 2009 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,tak super,že aj vy sa držíte, teraz je akurát také počasie na choroby.....

dagsty, oriel má pravdu, nesleduj sa toľko a tak často....
22. jan 2009 o 11:19  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ostatne kde ste sa podeli?????? Alebo spinkate?? emoticon emoticon emoticon
22. jan 2009 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tu emoticon
22. jan 2009 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je dobre.... co porabas? emoticon emoticon emoticon emoticon
22. jan 2009 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nič-nič sa mi nechce. zajtra mám skúšku mala by som sa učiť, pratať lebo svokra príde k Šimonkovi, variť, aby sme mali čo spapať keď prídeme. na dnes Šimonkovi uvariť a ja nič len sa vyvaľujem, abo kukám do PC a hrám sa s malým...
22. jan 2009 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to sme dve..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
22. jan 2009 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to z toho desného počasia-ani vonku sme nešli ta som jak zdechlinka emoticon
22. jan 2009 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...no deti sa majú už lepšie...ale ja sa citim strašne... emoticon

čo varite?..mne sa akurat zapeka syr v rure...robim ten vysmazany syr bez smazenia z mmb....tak uvidiem...ešte som to nerobila... a k tomu hranolky upečiem tiež...polievočku už mám zeleninovú... emoticon

emi...ťažko na to nemyslieť ked je to všade navôkol....ale ten reflex fakt nepozeraj... emoticon sú tam samé smutné veci...musíš myslieť pozitívne...a bude všetko ok...!!! emoticon emoticon emoticon

Andrii ako Matúško...? zubka nikde? no Sarka už zasa trošku lepšie spinka, ale teraz tie očká...stále niečo... emoticon
22. jan 2009 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,aj ja som tu emoticon
Emi,nedoplietla si to nejako?? emoticon
Vidno,že si tehu,lebo si uplne rozcitlivená emoticon ,neboj sa,všetko bude ok...ja som tiež taká,všetko si pripúšťam a namýšľam si...reflex ani teraz nepozerám,nerobí mi to dobre...neboj,malé je zdravé a už sa nevie dočkať augusta,aby prišlo na svet emoticon emoticon
22. jan 2009 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo som poplietla? emoticon reflex nemám rada emoticon
22. jan 2009 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel...ahoooj... emoticon
22. jan 2009 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna ahojky,teba trapia ocka? Davas si tam nieco? emoticon
22. jan 2009 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak syr nemá chybu...vyzará to úžasne... emoticon
22. jan 2009 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Alex už soplí menej,ale pokašliava.Síce len raz za čas,ale počuť mu tie hlieny...vykašliava,ale aj tak mu dávam Mucosolvan.V noci ho dvakrát dusilo,ale potom mu povyťahujem soplíky a už je dobre.Uvidím ešte zajtra ako bude.Alergológ povedal,že,keď sa zhorší,máme prísť za ním...ale neviem,či on ho môže aj popočúvať a tak.Na jednej strane som pokojná,že neberie ATB,ale na druhej sa bojím,aby to nedopadlo ako minule...síce vtedy bral ATB a aj tak sme skončili v nemocnici.A teraz nemá toho pneumokoka,možno ten mu vtedy spôsobil ten zápal emoticon emoticon

Tak sa rýchlo všetci uzdravte a hodíme nejaké to stretko,hm?
22. jan 2009 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kvapkám si tie isté kvapky čo deťom...s atb....tak pevne verím že zajtra bude lepšie... emoticon
22. jan 2009 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,neviem,to som možno len ja poplietla emoticon
Inna,včera som bola na poliklinike okolo 8 ráno.Na piatom a štvrtom poschodí... emoticon
22. jan 2009 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon
inna,to je ten syr,čo som sem minule dávala link? tiež sa nanho chystám,len neviem kedy emoticon
dnes sme u našich,lebo včera sem išla Lianka s mamou autobusom - a vraj sa na nej celý autobus bavil emoticon že: "aha,autá rýchlo utekajú"... "my ideme na vláčiku".... atd.... emoticon emoticon emoticon ved on ani poriadne nevie čo je autobus...naposledy sa na nom viezla asi rok dozadu emoticon ale cesta sa jej páčila,tak o týždeň ide zase emoticon emoticon
22. jan 2009 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som za stretko.... emoticon emoticon emoticon Mirri,tak Lianka je uz asi o.k,kd si tak cestuje... vsak? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
22. jan 2009 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš