Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
20. jan 2009

dobrú nocku - skôr som vás nemohla prísť pozrieť 😉 😀

mirrinka
21. jan 2009

ahojte 😉
....akuráz sme prišli od dr., máme krásny zápal priedušnice 😠 takže ATB sme sa nevyhli,čo už..... 😠
a vy ako??? 😉

mirrinka
21. jan 2009

no toto.... kde ste? 😕 😕 😕 😀

oriel
21. jan 2009

Joj,Mirri,tak to ma mrzi.... Nech sa Lianka skoro vylieci.... 🙂 🙂 🙂

tamarka_na
21. jan 2009

Ahojky...tak Alexovi sa to trochu zhoršilo ☹ tie hlieny mu stekajú a dnes ráno ho z nich až naplo,dusilo ho od šiestej.No nechcela som ísť veľmi za lekárkou,lebo by sme zas skončili na ATB-už na siedmich 😒 ,tak som sa šla opýtať za alergológom do sanatória,či by ho nevzali aspoň na inhalácie.Nakoniec nám lekár predpísal spreje na dýchanie a aj do nosa a aby som s ním,pokiaľ nemá teploty ani k lekárke nešla...Mám mu to striekať dvakrát do dňa a len dúfam,že mu to pomôže...Povedal,že je alergik na betón,keď má vždy tie problémy s dutinami a aj výtery už boli dobré...Od rána mi zatiaľ zakašľal iba raz a druhýkrát práve teraz 😖 😖 ...ale spinká,tak uvidíme ako bude poobede. 😕

Inna,to mi je ľúto,že aj malá je už choručká 😒 ,dúfam,že jej to prejde rýchlo.Alex zas,keď má nádchu,tak rýchlo ako ju dostane zo dňa na deň,tak rýchlo,sa z jej aj zbaví.Ale liekmi.Bez liekov sme to zatiaľ ešte neskúšali,lebo by sme skončili v nemocnici zakaždým,lebo mu to vždy posteká...

tak mu teraz držte palce,aby sprejíky zabrali 😉

Aj Lili nech sa rýchlo vylieči 😉

Ja na chodítko veľmi dobré spomienky nemám,Alex je kaskadér,dvakrát sa prevrátil celý aj s chodítkom...a keby ste videli predchvíľou ten pád z postele 😨 kotrmelec a hlavička rovno na zem 😨 ale vyzerá byť ok,no hrozne som sa zľakla ☹

inna7
21. jan 2009

tak už som tú blbú očnú infekciu chytila aj ja.... 😔
tamarka bola som dnes na poliklinike ....a videla som tam podobnú kočku ako ty...v čiernej vetrovke...nebola si to ty náhodou??
inač u mňa to nevyzera ružovo..vraj nejaka autoimunna choroba...uvidi sa vraj neskôr...čouž

tak sme zaslzavení všetci...hrôza....ešte aj mobil mi dnes vypli... 😠

dagsty
21. jan 2009

Jóó moje drahé - všetky ste choré či čo? ☹ ☹ ☹

Tak Vám želám skoré uzdravenie..... 😉 😉

Idem teraz robiť pizza šatôčky , naše deti v škole to zvládli ľavou zadnou a bolo to super, tak mi držte palce, nech aj mne sa vydarí 😉 😉 😉

Potom napíšem ako som obstála, ok?

Držte sa a skoré uzdravenie....hlavne choručkým detičkám....cmuk, cmuk, cmuk 😵

emita
21. jan 2009

všetkým chorým prajem skoré uzdravenie...

dagsty, sara2 ako sa vám darí chudnúť? L-carnitin pomáha?

ja už nevládzem 🙄 🙄 🙄 sa mi vôbec nechce učiť-ešte jeden deň. celkovo mi je tak divne... hrozne mi chýba náš ocino 😢 a keď čítam v téme august 2009 že už hádam piata potratila tak mi nieje všetko jedno ☹

no ale musím myslieť pozitívne: Šimonko už hovorí mama. síce ho musím pomaly na kolenách prosiť 😀 😀 😀 ale tak krásne to vie iba on 😀 Joj zlatúšik môj krásnučký... stále teraz spomínam aký bol maličký...

dagsty
21. jan 2009

Nevyjadrujem sa k chudnutiu, lebo nemám pevnú vôľu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

To povedalo asi za všetko, ani sa nevážim...na nervy....

emita, na také sprostosti ako čítaš ani nepomysli, ok?
Všetko bude ok...ok? 😉

Idem spať, lebo som taká unavená a teraz som dopísala hodnotenie, lebo zajtra je klasifikačka....normálne ma bolia oči z PC.

Tak Vám prajem dobrú nôcku 😵 😵

emita
22. jan 2009

ešte spíte? som si myslela že my sme spali najdlhšie: 8.15 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
22. jan 2009

emi,je to pravda.... nesmies na tke ani len pomysliet.... mynule som citala... ze vsetko je tak,ako clovek chce a mysli na to... Takze musis mysliet na to,ze budes mat nadherne a zdrave babatko... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 andrii,ahoj,aj my sa zatial dzime /zatial/..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 dagsty,mozno ked sa nebudes vazit kazdy den a potom po case sa povazis,takzistis,ze si schudlaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
22. jan 2009

a ostatne kde ste sa podeli?????? Alebo spinkate?? 🙂 🙂 🙂

emita
22. jan 2009

ja som tu 🙂

oriel
22. jan 2009

tak to je dobre.... co porabas? 🙂 🙂 🙂 🙂

emita
22. jan 2009

nič-nič sa mi nechce. zajtra mám skúšku mala by som sa učiť, pratať lebo svokra príde k Šimonkovi, variť, aby sme mali čo spapať keď prídeme. na dnes Šimonkovi uvariť a ja nič len sa vyvaľujem, abo kukám do PC a hrám sa s malým...

oriel
22. jan 2009

tak to sme dve..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

emita
22. jan 2009

to z toho desného počasia-ani vonku sme nešli ta som jak zdechlinka 😀

inna7
22. jan 2009

Ahojte...no deti sa majú už lepšie...ale ja sa citim strašne... ☹

čo varite?..mne sa akurat zapeka syr v rure...robim ten vysmazany syr bez smazenia z mmb....tak uvidiem...ešte som to nerobila... a k tomu hranolky upečiem tiež...polievočku už mám zeleninovú... 🙂

emi...ťažko na to nemyslieť ked je to všade navôkol....ale ten reflex fakt nepozeraj... 😒 sú tam samé smutné veci...musíš myslieť pozitívne...a bude všetko ok...!!! 🙂 🙂 🙂

Andrii ako Matúško...? zubka nikde? no Sarka už zasa trošku lepšie spinka, ale teraz tie očká...stále niečo... 🤐

tamarka_na
22. jan 2009

Ahojte,aj ja som tu 😉
Emi,nedoplietla si to nejako?? 🙂
Vidno,že si tehu,lebo si uplne rozcitlivená 🙂 ,neboj sa,všetko bude ok...ja som tiež taká,všetko si pripúšťam a namýšľam si...reflex ani teraz nepozerám,nerobí mi to dobre...neboj,malé je zdravé a už sa nevie dočkať augusta,aby prišlo na svet 🙂 😉

emita
22. jan 2009

čo som poplietla? 😕 reflex nemám rada 😠

inna7
22. jan 2009

Oriel...ahoooj... 🙂

oriel
22. jan 2009

inna ahojky,teba trapia ocka? Davas si tam nieco? 🙂

inna7
22. jan 2009

tak syr nemá chybu...vyzará to úžasne... 🙂

tamarka_na
22. jan 2009

Alex už soplí menej,ale pokašliava.Síce len raz za čas,ale počuť mu tie hlieny...vykašliava,ale aj tak mu dávam Mucosolvan.V noci ho dvakrát dusilo,ale potom mu povyťahujem soplíky a už je dobre.Uvidím ešte zajtra ako bude.Alergológ povedal,že,keď sa zhorší,máme prísť za ním...ale neviem,či on ho môže aj popočúvať a tak.Na jednej strane som pokojná,že neberie ATB,ale na druhej sa bojím,aby to nedopadlo ako minule...síce vtedy bral ATB a aj tak sme skončili v nemocnici.A teraz nemá toho pneumokoka,možno ten mu vtedy spôsobil ten zápal 😨 😨

Tak sa rýchlo všetci uzdravte a hodíme nejaké to stretko,hm?

inna7
22. jan 2009

Kvapkám si tie isté kvapky čo deťom...s atb....tak pevne verím že zajtra bude lepšie... 🙂

tamarka_na
22. jan 2009

Emi,neviem,to som možno len ja poplietla 😅
Inna,včera som bola na poliklinike okolo 8 ráno.Na piatom a štvrtom poschodí... 🙂

mirrinka
22. jan 2009

ahojte 🙂
inna,to je ten syr,čo som sem minule dávala link? tiež sa nanho chystám,len neviem kedy 😀
dnes sme u našich,lebo včera sem išla Lianka s mamou autobusom - a vraj sa na nej celý autobus bavil 😀 že: "aha,autá rýchlo utekajú"... "my ideme na vláčiku".... atd.... 😀 😀 😀 ved on ani poriadne nevie čo je autobus...naposledy sa na nom viezla asi rok dozadu 😀 ale cesta sa jej páčila,tak o týždeň ide zase 😀 😉

oriel
22. jan 2009

ja som za stretko.... 🙂 🙂 🙂 Mirri,tak Lianka je uz asi o.k,kd si tak cestuje... vsak? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂