• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
no,nie je na tom najhoršie ani najlepšie,ale musela ísť,lebo my s manželom sme museli tiež ísť preč a nemohla isť s nami....teplotu nemá,len kašle....tak snád jej tie ATB pomôžu :wink:
22. jan 2009 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som za stretko :wink:
22. jan 2009 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my sa tešíme-prehrmia chrípky a nejaké dáme, ok? :wink:
22. jan 2009 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o.k :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jan 2009 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o.k. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jan 2009 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tamarka..tak to si bola potom ty...tiež som tam bola okolo 8mej...ešte s niekym si išla dole po schodoch...ty si si ma nevšimla....a ja som si nebola istá... :dizzy_face:

Mirri...môže byť, neviem...ja som to našla na mmb...hľadala som nejaký recept na syr...idem teraz robit hranolky... práve som čítala, že ich treba namočiť na 10-15min do slanej vody...60%nebezp.latky-akrylamidu-zaniká...
idem ich potrieť bielkom s vegetou a hodiť do rúry...

na stretko sa teším aj ja, ale až jak sa vyzdravíme všetci... :slight_smile:
22. jan 2009 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari, co je s vami? Kde ste ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jan 2009 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Žienky JA MAM VODIČak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
22. jan 2009 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vidíš-frajerka si. ako bolo?
22. jan 2009 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari,to fakt??????? a co si ani nepripomenula...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: GRATULUJEEEEEEM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. jan 2009 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wow.....gratulujem :wink: :wink: :wink: konečne máš pokoj,čo? :grinning:
22. jan 2009 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ďakujem,no poviem vám,že včera by mi ani zastúhaný vlas do r.... nevošiel :grinning: .A tak ma bolela neznesiteľne hlava,že som myslela,že rána nedožijem.A ráno kuknem vonku leje....tak si hovorím a je to v prdelke :frowning2:
Prvé sme robili testy-jednu otázku z 27 som mala zlu ,čiže dva bodíky s plného počtu dole.Na konštrukcii mi policajtka dala otázku a sypala som jak z rukáva-tak ma zrušila v polke :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Na cvičisku som sa bála hrozne.A išla som prvá a super mi to išlo.Bez opakovania-na prvykrát :wink: .Pán Božko pri mne stál,to viem isto.Vzala som si do vrecka ruženček a tiež medailonik Panny Márie,ktorý som mala aj pri pôrode a som to zvládla.Jazda už bola malina a trvala 5 minút :grinning:

A čo sa týka chudnutia,tak odvčera okrem vody som do seba nič nedostala...tak snáď aj kilečko-dva dole :grinning:
Nestíhla som prečítať všetko-ale že deťurence máte choré.Rýchlo nech sa uzdravia.ja som na počasie tiež nahnevaná.Som rátala s tým,že bude mrznúť dlhšie-to niesu choroby tak často potom.

Oriel,včera som bola s malou v škôlke,nevravela ti Lilka?Jak sa potešila keď nás videla.Pribehla ku mne a ukazovala čo nakreslila.Rozkošná je.Ale tá Tamraka -chorá jak čert.Ona ani nevládala hovoriť a z nosa jej tieklo až po pusu.Tak som v mysli nadávala na jej mamu.Doma je na materskej a nenechá si ju doma preliečiť ale ju pchá medzi deti :frowning2:
Idem upratovať lebo byt som posledné dni ignorovala.
Oriel a ešte koľkokrát ti mám hovoriť,aby ste sa zastavili? :unamused:
22. jan 2009 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari,uz niekedy prideme.... joj vies co,mne sa z toho pocasia tak nic nechce.... normalne sa mi ani nechce ist po Lilku do skolky,takze asi skoci dedo alebo tatik... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Sari,ta Tamarka bola chora? Ja len co minule nieco ucitelka vravela,ze jej mama je na lieceni... neviem nic viac...... :frowning2: :frowning2: Lilka vravela,ze ,,bola Sari s mamou,, ,no myslela som,ze len tak to hovori,ked si nic nepisala...
22. jan 2009 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak gratulujem. ja ani neviem či sa učiť či sa radšej modliť... :slight_smile: myslite zajtra na mňa. posledná skúška...
22. jan 2009 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Už ste si okukli to video Skrucaného ? :grinning:
22. jan 2009 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aké?
22. jan 2009 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj robodracica,ake video? :slight_smile: Hod link.......
22. jan 2009 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Na nete je už zablokovane. Napiš mailovu adr. a tam Ti to pošlem. :grinning:
22. jan 2009 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emita: Skrucaný so svojim vtáčikom. :grinning:
22. jan 2009 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari gratulujem k vodičáááku...super...tak si to zvládla...paradička...tak teraz len daj vedieť kedy sadáš za volant.. :grinning: :grinning: :grinning: a Z-tko už máš????
22. jan 2009 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Inna.
Ďakujem.
Z-tko nemám a ani mať nebudem.Máme firemné manželove a to by bolo blbé,keby si skúsený šofér dal Z-tko nie? :grinning: .Ale na súkromnom aute asi tiež nebudem dávať lebo na ňom jazdí aj svokor lebo jemu odišlo auto :unamused:
22. jan 2009 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
robodracica....to je už real foto? :grinning: :grinning:

Oriel...peknučká fotočka v pase.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

konečne mám kľud...idem kuknuť správy a vyložiť nohy na gauč... :slight_smile: pekný večer ešte.... :slight_smile:
22. jan 2009 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2 , blahoželám, no vidíš aká si šikulka!!!!

emita , zajtra budem na teba myslieť, neboj určite to zvládneš.
:wink:

Baby, za stretko som aj ja, ale dajte mi ešte aspoň 3 týždne, nech preboha nejako vyzerám, lebo ozaj som jak ... :cry: :cry: :cry:

OK?

Sara2, a už si to aj oslávila???
Určite z teba spadol veľký kameň, hmmmm? :wink: :wink: :wink:
Tak ti prajem z celého srdca hlavne veľa, veľa, veľa kilometríkov bez nehody.... :dizzy_face:

Idem si nachystať na ráno veci a asi idem do hajan, lebo ma neskutočne bolí noha /koleno/...ja jak stará baba, trochu sa počasie zmení a ja už cítim v kostiach. Ale inak je to neskutočná bolesť.
Nabudúce Vás upozorním ak sa bude chystať k zmene počasia. Moje kostičky to vedia aj dva dni dopredu...hi.hi.hi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pridala som nejaké fotečky...kuk....všimnite si ten koláč! A potom, že sa mi nedarí chudnúť, hej??? :confounded:
22. jan 2009 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko..... konecne som po dlhom case prva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dagsty,peknucke fotocky.... Mas uz riadne velke deturence..... super... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dnes Lilka nepojde do skolky... aj som natocila budik,no ona este spi... asi pojdeme dnes ku kamoske a mozno aj na palacinky do palacinkarne.... od leta sme tam neboli.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ked nebude ovsem prsat.... :slight_smile: :slight_smile: a este chcem ist kuknut aj do Lifeline..... pretoze v pondelok som si tam kupila vo vypredaji super take ako teplako-nohavice... aj dve tricka..... maju vypredaje,no neviem ci tam este nieco budu mat... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dagsty a s tym kolacom na fotke si mi narobila chuuutky
23. jan 2009 o 07:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
seruste.... :slight_smile:
ja som nespala skoro celu noc...vkuse som smrkala... :frowning2: už nech je ta choroba preč... :angry: manžel išiel na lyžovačku do tatier,tak sme sami cely vikendik... :zipper_mouth:

dagsty.....detičky su zlate....aj ten koláč :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tiež by som mu neodolala...maš pravdu, neda sa chudnúť...a just vtedy jak sa rozhodnem chudnúť...vtedy každý pečie, ale robí oslavy... :angry:

oriel...potom daj vedieť či tam majú dačo pekné aj v L-veľkosti... :grinning:
23. jan 2009 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:sunglasses: ahojte ako si tu veľmi nestíham zachádzat...
emita mala si pravdu tá nová beba v plechovkách je hrozná dokonca aj inú chuť má...a tie fľaše .... no čo budem sa snažiť čím skôr prejsť na obyčajné mliečko...uvidíme...
23. jan 2009 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. :wink:
My sme hore už od pol siedmej.Aj včera tak skoro vstala aj dnes.Večer som sa trošku vyľakala.Lebo mi Sárka začala kýchať jak sloník.A teraz tiež.A kýchanie u nej je predzvesť choroby.Tak dúfam,že to nieje ono :unamused: Šľak by ma trafil,že pri toľkých liekoch čo papá a ochorie :angry:
Dnes varím zemiakové slýže so struhankou na sladko.Sárka mi pomôže rezať cesto.Minule sa jej to veľmi páčilo :sunglasses:
Aj ja som naštvaná na počasie.Kde je sneh,kde je mrázik?Toto je akurát tak liaheň na choroby :unamused:
Dúfam,že Emita dopadla dobre na skúške.
zatiaľ čaute :slight_smile:
23. jan 2009 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dagsty,Rebeka nemá chybu na tej fotke :grinning: .
Koláčik vyzerá bombovo :wink: .
Počuj Dagsty,aké máš teraz vlasy dlhé alebo krátke?Lebo okolo Silvestra či kedy to bolo som bola v kozmetike s malou a som videla buď teba alebo sestru.Ale si na nás nereagovala,tak som si myslela,že je to asi tvoja sestra.Tak keď nás uvidíš a spoznáš,tak sa ozvi.Lebo asi by to bol trapas keby som nabehla na tvoju sestru,že ahoj si ty Dagsty? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: -hoci takéto veci sa vám musia určite stávať,že si vás ľudia mýlia,či nie?
23. jan 2009 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to ti poviem že same choroby.....doteraz som sa držala...a teraz mam pocit že na mňa všetko sada...koža,oči,nadcha...citim sa pod psa...a var prataj a venuj sa deťom...sama... :angry:
23. jan 2009 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš