Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
22. jan 2009

no,nie je na tom najhoršie ani najlepšie,ale musela ísť,lebo my s manželom sme museli tiež ísť preč a nemohla isť s nami....teplotu nemá,len kašle....tak snád jej tie ATB pomôžu 😉

mirrinka
22. jan 2009

aj ja som za stretko 😉

emita
22. jan 2009

aj my sa tešíme-prehrmia chrípky a nejaké dáme, ok? 😉

oriel
22. jan 2009

o.k 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirrinka
22. jan 2009

o.k. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

inna7
22. jan 2009

Tamarka..tak to si bola potom ty...tiež som tam bola okolo 8mej...ešte s niekym si išla dole po schodoch...ty si si ma nevšimla....a ja som si nebola istá... 😵

Mirri...môže byť, neviem...ja som to našla na mmb...hľadala som nejaký recept na syr...idem teraz robit hranolky... práve som čítala, že ich treba namočiť na 10-15min do slanej vody...60%nebezp.latky-akrylamidu-zaniká...
idem ich potrieť bielkom s vegetou a hodiť do rúry...

na stretko sa teším aj ja, ale až jak sa vyzdravíme všetci... 🙂

oriel
22. jan 2009

Sari, co je s vami? Kde ste ? 🙂 🙂 🙂

sara2
22. jan 2009

Žienky JA MAM VODIČak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

emita
22. jan 2009

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 🙂 vidíš-frajerka si. ako bolo?

oriel
22. jan 2009

Sari,to fakt??????? a co si ani nepripomenula...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 GRATULUJEEEEEEM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirrinka
22. jan 2009

wow.....gratulujem 😉 😉 😉 konečne máš pokoj,čo? 😀

sara2
22. jan 2009

Ďakujem,no poviem vám,že včera by mi ani zastúhaný vlas do r.... nevošiel 😀 .A tak ma bolela neznesiteľne hlava,že som myslela,že rána nedožijem.A ráno kuknem vonku leje....tak si hovorím a je to v prdelke ☹
Prvé sme robili testy-jednu otázku z 27 som mala zlu ,čiže dva bodíky s plného počtu dole.Na konštrukcii mi policajtka dala otázku a sypala som jak z rukáva-tak ma zrušila v polke 😝 .Na cvičisku som sa bála hrozne.A išla som prvá a super mi to išlo.Bez opakovania-na prvykrát 😉 .Pán Božko pri mne stál,to viem isto.Vzala som si do vrecka ruženček a tiež medailonik Panny Márie,ktorý som mala aj pri pôrode a som to zvládla.Jazda už bola malina a trvala 5 minút 😀

A čo sa týka chudnutia,tak odvčera okrem vody som do seba nič nedostala...tak snáď aj kilečko-dva dole 😀
Nestíhla som prečítať všetko-ale že deťurence máte choré.Rýchlo nech sa uzdravia.ja som na počasie tiež nahnevaná.Som rátala s tým,že bude mrznúť dlhšie-to niesu choroby tak často potom.

Oriel,včera som bola s malou v škôlke,nevravela ti Lilka?Jak sa potešila keď nás videla.Pribehla ku mne a ukazovala čo nakreslila.Rozkošná je.Ale tá Tamraka -chorá jak čert.Ona ani nevládala hovoriť a z nosa jej tieklo až po pusu.Tak som v mysli nadávala na jej mamu.Doma je na materskej a nenechá si ju doma preliečiť ale ju pchá medzi deti ☹
Idem upratovať lebo byt som posledné dni ignorovala.
Oriel a ešte koľkokrát ti mám hovoriť,aby ste sa zastavili? 😒

oriel
22. jan 2009

Sari,uz niekedy prideme.... joj vies co,mne sa z toho pocasia tak nic nechce.... normalne sa mi ani nechce ist po Lilku do skolky,takze asi skoci dedo alebo tatik... 🙂 🙂 🙂 Sari,ta Tamarka bola chora? Ja len co minule nieco ucitelka vravela,ze jej mama je na lieceni... neviem nic viac...... ☹ ☹ Lilka vravela,ze ,,bola Sari s mamou,, ,no myslela som,ze len tak to hovori,ked si nic nepisala...

emita
22. jan 2009

tak gratulujem. ja ani neviem či sa učiť či sa radšej modliť... 🙂 myslite zajtra na mňa. posledná skúška...

robodracica
22. jan 2009

Už ste si okukli to video Skrucaného ? 😀

emita
22. jan 2009

aké?

oriel
22. jan 2009

ahoj robodracica,ake video? 🙂 Hod link.......

robodracica
22. jan 2009

Na nete je už zablokovane. Napiš mailovu adr. a tam Ti to pošlem. 😀

robodracica
22. jan 2009

Emita: Skrucaný so svojim vtáčikom. 😀

inna7
22. jan 2009

Sari gratulujem k vodičáááku...super...tak si to zvládla...paradička...tak teraz len daj vedieť kedy sadáš za volant.. 😀 😀 😀 a Z-tko už máš????

sara2
22. jan 2009

Ahoj Inna.
Ďakujem.
Z-tko nemám a ani mať nebudem.Máme firemné manželove a to by bolo blbé,keby si skúsený šofér dal Z-tko nie? 😀 .Ale na súkromnom aute asi tiež nebudem dávať lebo na ňom jazdí aj svokor lebo jemu odišlo auto 😒

inna7
22. jan 2009

robodracica....to je už real foto? 😀 😀

Oriel...peknučká fotočka v pase.... 🙂 🙂 🙂

konečne mám kľud...idem kuknuť správy a vyložiť nohy na gauč... 🙂 pekný večer ešte.... 🙂

dagsty
22. jan 2009

sara2 , blahoželám, no vidíš aká si šikulka!!!!

emita , zajtra budem na teba myslieť, neboj určite to zvládneš.
😉

Baby, za stretko som aj ja, ale dajte mi ešte aspoň 3 týždne, nech preboha nejako vyzerám, lebo ozaj som jak ... 😢 😢 😢

OK?

Sara2, a už si to aj oslávila???
Určite z teba spadol veľký kameň, hmmmm? 😉 😉 😉
Tak ti prajem z celého srdca hlavne veľa, veľa, veľa kilometríkov bez nehody.... 😵

Idem si nachystať na ráno veci a asi idem do hajan, lebo ma neskutočne bolí noha /koleno/...ja jak stará baba, trochu sa počasie zmení a ja už cítim v kostiach. Ale inak je to neskutočná bolesť.
Nabudúce Vás upozorním ak sa bude chystať k zmene počasia. Moje kostičky to vedia aj dva dni dopredu...hi.hi.hi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dagsty
22. jan 2009

pridala som nejaké fotečky...kuk....všimnite si ten koláč! A potom, že sa mi nedarí chudnúť, hej??? 😖

oriel
23. jan 2009

Dobre ranko..... konecne som po dlhom case prva 🙂 🙂 🙂 🙂 Dagsty,peknucke fotocky.... Mas uz riadne velke deturence..... super... 🙂 🙂 🙂 Dnes Lilka nepojde do skolky... aj som natocila budik,no ona este spi... asi pojdeme dnes ku kamoske a mozno aj na palacinky do palacinkarne.... od leta sme tam neboli.... 🙂 🙂 🙂 🙂 Ked nebude ovsem prsat.... 🙂 🙂 a este chcem ist kuknut aj do Lifeline..... pretoze v pondelok som si tam kupila vo vypredaji super take ako teplako-nohavice... aj dve tricka..... maju vypredaje,no neviem ci tam este nieco budu mat... 🙂 🙂 🙂 Dagsty a s tym kolacom na fotke si mi narobila chuuutky

inna7
23. jan 2009

seruste.... 🙂
ja som nespala skoro celu noc...vkuse som smrkala... ☹ už nech je ta choroba preč... 😠 manžel išiel na lyžovačku do tatier,tak sme sami cely vikendik... 🤐

dagsty.....detičky su zlate....aj ten koláč 🙂 🙂 🙂 tiež by som mu neodolala...maš pravdu, neda sa chudnúť...a just vtedy jak sa rozhodnem chudnúť...vtedy každý pečie, ale robí oslavy... 😠

oriel...potom daj vedieť či tam majú dačo pekné aj v L-veľkosti... 😀

bobooo
23. jan 2009

😎 ahojte ako si tu veľmi nestíham zachádzat...
emita mala si pravdu tá nová beba v plechovkách je hrozná dokonca aj inú chuť má...a tie fľaše .... no čo budem sa snažiť čím skôr prejsť na obyčajné mliečko...uvidíme...

sara2
23. jan 2009

Ahojte. 😉
My sme hore už od pol siedmej.Aj včera tak skoro vstala aj dnes.Večer som sa trošku vyľakala.Lebo mi Sárka začala kýchať jak sloník.A teraz tiež.A kýchanie u nej je predzvesť choroby.Tak dúfam,že to nieje ono 😒 Šľak by ma trafil,že pri toľkých liekoch čo papá a ochorie 😠
Dnes varím zemiakové slýže so struhankou na sladko.Sárka mi pomôže rezať cesto.Minule sa jej to veľmi páčilo 😎
Aj ja som naštvaná na počasie.Kde je sneh,kde je mrázik?Toto je akurát tak liaheň na choroby 😒
Dúfam,že Emita dopadla dobre na skúške.
zatiaľ čaute 🙂

sara2
23. jan 2009

Dagsty,Rebeka nemá chybu na tej fotke 😀 .
Koláčik vyzerá bombovo 😉 .
Počuj Dagsty,aké máš teraz vlasy dlhé alebo krátke?Lebo okolo Silvestra či kedy to bolo som bola v kozmetike s malou a som videla buď teba alebo sestru.Ale si na nás nereagovala,tak som si myslela,že je to asi tvoja sestra.Tak keď nás uvidíš a spoznáš,tak sa ozvi.Lebo asi by to bol trapas keby som nabehla na tvoju sestru,že ahoj si ty Dagsty? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 -hoci takéto veci sa vám musia určite stávať,že si vás ľudia mýlia,či nie?

inna7
23. jan 2009

tak to ti poviem že same choroby.....doteraz som sa držala...a teraz mam pocit že na mňa všetko sada...koža,oči,nadcha...citim sa pod psa...a var prataj a venuj sa deťom...sama... 😠