• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
baby neviete či je v humennom nejaké to centrum pre mamičky s deťmi kde sú nejaké burzy? potrebovala by som predať nejaké vecičky po deťoch...
23. jan 2009 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobooo,centrum pre mamičky tu je v "Bielom dome" na trojke.Ale či je tam burza to ti neviem povedať.Ja som tam s malou chodila pred rokom.
23. jan 2009 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, sara, pred Vianocami si zrejme videla setru. Teraz máme krátke vlasy, lebo sestra ma prehovorila na melír ....otras. Hned som si to dala ostrihať a zafarbila znovu na čierno!!! :angry:

dnes mám super deň, lebo som učila iba dve hodiny, tak som skoro doma....supéééér :wink: :wink: :wink:
Takže idem upratovať, prať a variť... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Oriel , kedy máte karneval?. Ja som sa dnes pýtala učiteľky v MŠ, tak vravela , že približne okolo 12. 2....ale nie je to isté....potom sa ozi ohľadom masky, ok?

bobooo a neskúšala si predať vecičky cez mimibazar?

Zatial sa majte kráááásne...pa :dizzy_face:
23. jan 2009 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ne ozi, ale ozvi :wink: :wink: :wink:
23. jan 2009 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no zatiaľ som to neskúšala nikde...asi urobím foto a skúsim takto....no ešte sa poobhliadam po humennom či niečo také nie je...vo Vranove bolo ale na jeseň a teraz to tam prerábajú tak neviem...
23. jan 2009 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak držím palce...a tretie neplánuješ???? Vecičky by sa zišli :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dagsty áno ale možno neskôr....detičky majú iba necelých 8 mesiacov no a sú to dvojičky...tak asi neskôr keď podrastú, ale niektoré veci som si pravdaže nechala nechcem sa všetkého zbaviť...hlavne zavinovačky mám 4 a 2 hrazdičky...tak to a fľašiek kopu čo som ani neužívala...a sem tam nejaké bodíky a hlavne vecičky na leto...mám to potriedené, ale niečo musí ísť preč...veď toho mám až cez hlavu...veľmi veľa.... :grinning:
23. jan 2009 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to ti verím...majte sa krásne, chcela som si trochu oddýchnuť dokedy nemám doma Rebeku a vkuse mi zvoní zvonček: Tu poštár, susedka.....na nervy, asi sa odsťahujem na 3 dni aspoň do Bratislavy, aby som sa konečne vyspala a na chvíľu si oddýchla!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
23. jan 2009 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boboo,ani ja neviem o tom,aby nieco take v He bolo... Ja vsetko predavam na MMB... No do toho roka a pol mam vsetko po malej odlozene.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Aj teraz nepredavam vsetko..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Chcela som,ze predam aj kociar,no ked som pozerala... tak by som ho predala tak za 6000sk a ja som zanho dala 24000sk,tak mi je ho luto za taku cenu predat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To si ho radsej necham.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Na tom MMB sa da kopec veciciek popredat,len musis mat na to cas a je najlepsie to tam kazdy alebo aspon kazdy druhy den aktualizovat..... :slight_smile: :slight_smile: Inak z mojho dnesneho vyletu asi nic.... Lilka o 11stej zaspala a stale odfukuje... takze pochybujem,ze niekde pojdeme.... :slight_smile: :slight_smile: Inna este v pondelok tam mali dost veci L,praveze povedala by som ze ovela viac ako mensich cisel....
23. jan 2009 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel...no ja kočiarik budem chcieť predať pretože je pre dvojičky a taký mi načo? žeby druhé dvojičky? no ale to bude asi až pozdejšie tak radšej kúpim až potom..chi chi...no dúfam že kupovať budem už len pre jedno bábo :grinning:
23. jan 2009 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak to jasne,pre dvojicky by som urcite predala..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No nikdy nehovor nikdy...... ze nebudu druhe dvojicky..... alebo trojicky???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2009 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jáj to nie...keď tak dvojičky ale najradšej jedno už len...ale to ideme veľmi do budúcnosti :grinning: (dúfam)..chi chi chi
a v mimibazare sa treba zaregistrovať najprv, však? alebo ako to tam chodí? vieš mi povedať?
23. jan 2009 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babenky, mááááááááááááááááám :sunglasses: s Božou pomocou mám za sebou prvý semester a je to supeeeeer pocit. neskôr si vás aj prečítam-teraz sa idem venovať manželíkovi :wink:
23. jan 2009 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi gratulujem....tak môžeš oddychovať... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

malý práve nakreslil nádherný obrázok...ani som nevedela že vie tak pekne kresliť... :slight_smile: mu vyvesím do izbičky...

oriel ja tak isto...môj bol nehorázne drahý a teraz škoda predávať za smiešnu cenu...no malej som kupila dalši..lebo som nebola spokojna s tym prvym...drahy a na figu...

čo porabate?? my sme cely den doma...iba sa hrame... :slight_smile:
23. jan 2009 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.

Emi: G R A T U L U J E M :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: .

Bola som so Sárinkou v kostole a zaspala mi na rukách,koza jedna :unamused: .Poobede som ju mordovala nech si pospinká a nezaspala a tam hneď.

My čakáme tatíka z roboty,zaliala som si harmančekový čaj :cry: -nijak výnimočne mi nechutí...ale zaženie chuť na iné... a kukám na Sárku jak láduje MILU :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jan 2009 o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,aj ja gratulujem :wink: teraz už len oddychuj :wink:
23. jan 2009 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi..... super"""" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Pripajam sa ku gratulacii.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Sari,tak to musela byt sranda,ze Sarinka tak zaspinkala v kostoliku....
23. jan 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už hajkáte? moja spí už od siedmej :grinning:
23. jan 2009 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co sa vychvalujes??? :confounded: :angry: vrrrrrrrr :grinning:
23. jan 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty koza,a že kto je tajný agent :grinning:
23. jan 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emita, aj ja s pripájam ku gratulácii.... :wink: :wink: :wink:
23. jan 2009 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem vám :wink: fakt už len oddychovať :slight_smile:
my sme prvý Šimonkov kočík predali a kočík po druhom tiež asi predáme, lebo trendy sa vždy menia. ale oriel 24000 za kočík? :confused: och :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inna Lukáško zdedil talent po maminke :wink:
23. jan 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...my aj keby sme chceli predať,tak nám ho nikto nekúpi,lebo je taký rozkolísaný že až - ved sme ho používali rok a pol vkuse - na prechádzky,na spanie...
ale mám pekné spomienky hlavne na deň,ked som ho prvýkrát uvidela - manžel s bratom ho boli kúpiť,kým ja som bola v pôrodnici - a nechceli mi povedať ani farbu ani nič - videla som ho až ked sme s Lily prišli domov...a to isté bolo s postieľkou :grinning:
23. jan 2009 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita môj stál 25000sk a to je prekúpený nie nový....ale nikto by netipoval že bol používaný, veľmi veľmi zachovalý je aj teraz...
23. jan 2009 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:confused: náš prvý stál 7600, šporťák 1900 a teraz mám vypozeraný za 8500 :sweat_smile: ten prvý som neznášala (predala som za 3500 hoci bol používaný len 4 mesiace ale chcela som sa ho rýchlo zbaviť) a šporťák milujem :grinning:

si predstavte že ja som sa dnes o 4.30 zobudila a už som nemohla zaspať. Šimonko vstal o 7.00 tak už tu hodinku spolu buntošíme :sweat_smile:
24. jan 2009 o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Máte niektorá skúsenosti s výrobkami od firmy Just? :sunglasses:
24. jan 2009 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko... ahoj robodracica... ano,my tie vyrobky z Justu pouzivame.... aj teraz od decembra som malej zacala davat tu Echinacinu... a zatial mozem poklopkat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Aj tie kvapky su super... mne uz jedine tie pomozu,ked boli hrdlo.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Videli ste ako vonku prsi????
24. jan 2009 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre rano...Sara..mne to maly robieval v kostole často...ked bol menší... :sweat_smile: a ešte mi robil aj to, že ked sme sa vratili domov tak v autosedačke "akože spal", nechal sa vyniesť na rukach hore a potom sa "akože hneď zobudil"...vybity jak poistky... :wink:

Emi ja som tiež v noci nespala...ale ja kvoli bolestiam hrdla a upchatemu nosu.......citim sa stale horšie a horšie... :frowning2: už som si začala striekať bioparox...
24. jan 2009 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel a odkial si to objednavaš...maš katalog, alebo cez net?? ja som raz mala taky sirupček od Justu..s obsahom železa..som malemu davala..bol vyborny..ale to sme dostali od znamej...
24. jan 2009 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeejej Emi vy máte zaraz rôčik, čo??? budeš mu piecť tortičku? čo pekného dostane? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. jan 2009 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš