Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

bobooo
23. jan 2009

baby neviete či je v humennom nejaké to centrum pre mamičky s deťmi kde sú nejaké burzy? potrebovala by som predať nejaké vecičky po deťoch...

sara2
23. jan 2009

bobooo,centrum pre mamičky tu je v "Bielom dome" na trojke.Ale či je tam burza to ti neviem povedať.Ja som tam s malou chodila pred rokom.

dagsty
23. jan 2009

Ahojte baby, sara, pred Vianocami si zrejme videla setru. Teraz máme krátke vlasy, lebo sestra ma prehovorila na melír ....otras. Hned som si to dala ostrihať a zafarbila znovu na čierno!!! 😠

dnes mám super deň, lebo som učila iba dve hodiny, tak som skoro doma....supéééér 😉 😉 😉
Takže idem upratovať, prať a variť... ☹ ☹ ☹

Oriel , kedy máte karneval?. Ja som sa dnes pýtala učiteľky v MŠ, tak vravela , že približne okolo 12. 2....ale nie je to isté....potom sa ozi ohľadom masky, ok?

bobooo a neskúšala si predať vecičky cez mimibazar?

Zatial sa majte kráááásne...pa 😵

dagsty
23. jan 2009

ne ozi, ale ozvi 😉 😉 😉

bobooo
23. jan 2009

no zatiaľ som to neskúšala nikde...asi urobím foto a skúsim takto....no ešte sa poobhliadam po humennom či niečo také nie je...vo Vranove bolo ale na jeseň a teraz to tam prerábajú tak neviem...

dagsty
23. jan 2009

tak držím palce...a tretie neplánuješ???? Vecičky by sa zišli 😀 😀 😀

bobooo
23. jan 2009

dagsty áno ale možno neskôr....detičky majú iba necelých 8 mesiacov no a sú to dvojičky...tak asi neskôr keď podrastú, ale niektoré veci som si pravdaže nechala nechcem sa všetkého zbaviť...hlavne zavinovačky mám 4 a 2 hrazdičky...tak to a fľašiek kopu čo som ani neužívala...a sem tam nejaké bodíky a hlavne vecičky na leto...mám to potriedené, ale niečo musí ísť preč...veď toho mám až cez hlavu...veľmi veľa.... 😀

dagsty
23. jan 2009

tak to ti verím...majte sa krásne, chcela som si trochu oddýchnuť dokedy nemám doma Rebeku a vkuse mi zvoní zvonček: Tu poštár, susedka.....na nervy, asi sa odsťahujem na 3 dni aspoň do Bratislavy, aby som sa konečne vyspala a na chvíľu si oddýchla!!! 😠 😠 😠 😠 😠

oriel
23. jan 2009

boboo,ani ja neviem o tom,aby nieco take v He bolo... Ja vsetko predavam na MMB... No do toho roka a pol mam vsetko po malej odlozene.... 🙂 🙂 🙂 Aj teraz nepredavam vsetko..... 🙂 🙂 🙂 Chcela som,ze predam aj kociar,no ked som pozerala... tak by som ho predala tak za 6000sk a ja som zanho dala 24000sk,tak mi je ho luto za taku cenu predat 🙂 🙂 🙂 To si ho radsej necham.... 🙂 🙂 🙂 Na tom MMB sa da kopec veciciek popredat,len musis mat na to cas a je najlepsie to tam kazdy alebo aspon kazdy druhy den aktualizovat..... 🙂 🙂 Inak z mojho dnesneho vyletu asi nic.... Lilka o 11stej zaspala a stale odfukuje... takze pochybujem,ze niekde pojdeme.... 🙂 🙂 Inna este v pondelok tam mali dost veci L,praveze povedala by som ze ovela viac ako mensich cisel....

bobooo
23. jan 2009

oriel...no ja kočiarik budem chcieť predať pretože je pre dvojičky a taký mi načo? žeby druhé dvojičky? no ale to bude asi až pozdejšie tak radšej kúpim až potom..chi chi...no dúfam že kupovať budem už len pre jedno bábo 😀

oriel
23. jan 2009

no tak to jasne,pre dvojicky by som urcite predala..... 🙂 🙂 🙂 🙂 No nikdy nehovor nikdy...... ze nebudu druhe dvojicky..... alebo trojicky???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bobooo
23. jan 2009

jáj to nie...keď tak dvojičky ale najradšej jedno už len...ale to ideme veľmi do budúcnosti 😀 (dúfam)..chi chi chi
a v mimibazare sa treba zaregistrovať najprv, však? alebo ako to tam chodí? vieš mi povedať?

emita
23. jan 2009

babenky, mááááááááááááááááám 😎 s Božou pomocou mám za sebou prvý semester a je to supeeeeer pocit. neskôr si vás aj prečítam-teraz sa idem venovať manželíkovi 😉

inna7
23. jan 2009

Emi gratulujem....tak môžeš oddychovať... 🙂 🙂 🙂

malý práve nakreslil nádherný obrázok...ani som nevedela že vie tak pekne kresliť... 🙂 mu vyvesím do izbičky...

oriel ja tak isto...môj bol nehorázne drahý a teraz škoda predávať za smiešnu cenu...no malej som kupila dalši..lebo som nebola spokojna s tym prvym...drahy a na figu...

čo porabate?? my sme cely den doma...iba sa hrame... 🙂

sara2
23. jan 2009

Ahojte.

Emi: G R A T U L U J E M 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 .

Bola som so Sárinkou v kostole a zaspala mi na rukách,koza jedna 😒 .Poobede som ju mordovala nech si pospinká a nezaspala a tam hneď.

My čakáme tatíka z roboty,zaliala som si harmančekový čaj 😢 -nijak výnimočne mi nechutí...ale zaženie chuť na iné... a kukám na Sárku jak láduje MILU 😝

mirrinka
23. jan 2009

emi,aj ja gratulujem 😉 teraz už len oddychuj 😉

oriel
23. jan 2009

Emi..... super"""" 🙂 🙂 🙂 Pripajam sa ku gratulacii.... 🙂 🙂 🙂 Sari,tak to musela byt sranda,ze Sarinka tak zaspinkala v kostoliku....

mirrinka
23. jan 2009

už hajkáte? moja spí už od siedmej 😀

bubba
23. jan 2009

co sa vychvalujes??? 😖 😠 vrrrrrrrr 😀

mirrinka
23. jan 2009

ty koza,a že kto je tajný agent 😀

dagsty
23. jan 2009

Emita, aj ja s pripájam ku gratulácii.... 😉 😉 😉

emita
23. jan 2009

ďakujem vám 😉 fakt už len oddychovať 🙂
my sme prvý Šimonkov kočík predali a kočík po druhom tiež asi predáme, lebo trendy sa vždy menia. ale oriel 24000 za kočík? 😕 och 😝
inna Lukáško zdedil talent po maminke 😉

mirrinka
23. jan 2009

...my aj keby sme chceli predať,tak nám ho nikto nekúpi,lebo je taký rozkolísaný že až - ved sme ho používali rok a pol vkuse - na prechádzky,na spanie...
ale mám pekné spomienky hlavne na deň,ked som ho prvýkrát uvidela - manžel s bratom ho boli kúpiť,kým ja som bola v pôrodnici - a nechceli mi povedať ani farbu ani nič - videla som ho až ked sme s Lily prišli domov...a to isté bolo s postieľkou 😀

bobooo
23. jan 2009

emita môj stál 25000sk a to je prekúpený nie nový....ale nikto by netipoval že bol používaný, veľmi veľmi zachovalý je aj teraz...

emita
24. jan 2009

😕 náš prvý stál 7600, šporťák 1900 a teraz mám vypozeraný za 8500 😅 ten prvý som neznášala (predala som za 3500 hoci bol používaný len 4 mesiace ale chcela som sa ho rýchlo zbaviť) a šporťák milujem 😀

si predstavte že ja som sa dnes o 4.30 zobudila a už som nemohla zaspať. Šimonko vstal o 7.00 tak už tu hodinku spolu buntošíme 😅

robodracica
24. jan 2009

Máte niektorá skúsenosti s výrobkami od firmy Just? 😎

oriel
24. jan 2009

dobre ranko... ahoj robodracica... ano,my tie vyrobky z Justu pouzivame.... aj teraz od decembra som malej zacala davat tu Echinacinu... a zatial mozem poklopkat 🙂 🙂 🙂 🙂 Aj tie kvapky su super... mne uz jedine tie pomozu,ked boli hrdlo.... 🙂 🙂 🙂 🙂 Videli ste ako vonku prsi????

inna7
24. jan 2009

Dobre rano...Sara..mne to maly robieval v kostole často...ked bol menší... 😅 a ešte mi robil aj to, že ked sme sa vratili domov tak v autosedačke "akože spal", nechal sa vyniesť na rukach hore a potom sa "akože hneď zobudil"...vybity jak poistky... 😉

Emi ja som tiež v noci nespala...ale ja kvoli bolestiam hrdla a upchatemu nosu.......citim sa stale horšie a horšie... ☹ už som si začala striekať bioparox...

inna7
24. jan 2009

Oriel a odkial si to objednavaš...maš katalog, alebo cez net?? ja som raz mala taky sirupček od Justu..s obsahom železa..som malemu davala..bol vyborny..ale to sme dostali od znamej...

inna7
24. jan 2009

jeejej Emi vy máte zaraz rôčik, čo??? budeš mu piecť tortičku? čo pekného dostane? 🙂 🙂 🙂