• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Tamarka prajem ti všetko naj, naj, naj emoticon emoticon emoticon

Inak ďakujem Vám všetkým za včerajšie gratulácie.... Ď A K U J E M emoticon

Oslava dopadla perfo, môj otec mal taký príhovor, že som vkuse revala.

Majte sa krásne a ešte raz ďakujem...cmuk, cmuk, cmuk emoticon
26. jan 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No,kde ste??????
Odbehla som od žehlenia vás pozdraviť a vás nikde emoticon
26. jan 2009 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tu emoticon boli sme na káve a fernetiku u tamarky,tak to musím predýchať emoticon zdá sa,že po tej káve ani tak skoro spať nepôjdem emoticon
26. jan 2009 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj sari,a ako dopadlo stretko s robodracicou? emoticon
26. jan 2009 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ach,tá tamarkina káva emoticon emoticon emoticon emoticon ešte furt tu musím oxidovať emoticon
26. jan 2009 o 23:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bré ránko emoticon

No Mirri,veď to bolo iba 3 v 1...sa nevyhováraj na kávu,ale skôr na ten fernetík,že si z neho bola rozrušená emoticon emoticon a pamätáš vôbec niečo?? emoticon

...ale nie,všetko bolo s mierou emoticon

ešte všetky spíte??Ja si idem uvariť kávičku,Nellka je už v škôlke...ešte ani neviem,čo budem variť...polievku mám hlivovú,ale druhé...?? emoticon emoticon
27. jan 2009 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja dneska špagety- cestovinu by som teraz jedla každý deň. dnes sme hore od 6.20 a neviem čo s ním robiť do 12.00 vonku sa mi nechce emoticon aj tak by zaspal emoticon
27. jan 2009 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sewas kočky emoticon
včera som šla spať o pol noci emoticon emoticon
už sme boli dnes na kontrolu,tak ešte jej dal sirup na vykašliavanie,ale ináč v pohode....zajtra padá do škôlky emoticon
a teraz pozerá našu svadbu emoticon neznášam,ked to kuká,lebo jak sa do toho raz pustí,tak to pozerá aj 10 krát za deň - a už mi z toho až praská emoticon
ja dnes idem robiť cesnakovú polievku emoticon a druhé tiež neviem čo.....asi sa inšpirujem emitou a spravím špagety emoticon
27. jan 2009 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.

Ja dnes varím,teda už mám navarené.Paradajkovú polievku-Sárinkina najobľubenejšia-varím ju aspoň raz v týždni.A potom červenú kapustu,knedlík a dopekám teraz krkovičku.A na zajtra budem robiť pstruhy na masle.
Mirri,odkedy som sa po večeroch učila na autoškolu,tak ani ja neviem zaspať skôr ako o jedenástej až dvanástej.
A Sárka nám dnes ráno spala do ôsmej a my s ňou emoticon .
Aj naša bábika prišla na chuť "našej svadbe".A odvtedy sa každý deň za tatíka vydáva.Oblečie si tie princeznové šaty.Včera si posadili na posteľ v izbičke veľkého plyšového maca a ten ich akože sobášil.Riadne si povedia áno a aj s pusou a potom je hostina emoticon emoticon emoticon .A zahlásila ako každá správna dcéruška,že ona sa vydá len za tatíka keď vyrastie.... emoticon

Oriel,vy ako?Lili je v škôlke?Musím tam zájsť,že kedy bude ten karneval.Ma šľahne keď neusporiadajú nič lebo kvôli tým šatám čo jej krstná poslala.Čo mám kámošky,tak všetky už majú termín v škôlkach na karneval.

Kde si Inna?
A stretko s robodracicou?Bolo to len na chvíľku.Dala mi tu mastičku z Justu.Ona mňa spoznala...ja ju nie.Ale je to kočka.Štíhlučká,pekne namaľovaná a sa sťažovala,že musí chudnúť....neviem z čoho emoticon .Ja som pri nej bola jak gulička emoticon
čaute
27. jan 2009 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,krásne fotočky....ale mám depku jak kukám na teba aká si štihlučká a k tomu vravíš,že môžeš pojesť všetko a kedykoľvek emoticon
27. jan 2009 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2 to je milé emoticon
27. jan 2009 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sari,dikes...ale som sa narobila,kým som povymienala fotos vo všetkých albumoch emoticon
ja som včera robila paradajkovú polievku,Lianka aj náš ocko ju zbožňujú emoticon
27. jan 2009 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cauko holky,ja len tak na skok emoticon emoticon Chcela som vas pozdravit.... dnes som v praci emoticon emoticon emoticon Lilka je v skolke..... emoticon emoticon emoticon papa... prajem vam pekny dnik emoticon emoticon
27. jan 2009 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jéj Mirri krásne fotky,si predstav,že som kopec z nich ešte nevidela... emoticon

...žeby som aj ja spravila tie špagety??Inak dosť skoro rozmýšľam nad špagetami,nie?Pred dvanástou emoticon Ale Alex ešte len pred chvíľou zaspal a on papá druhé až keď sa zobudí,takže mám dosť času...tak letím...pá
27. jan 2009 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievčatá,ja som ale šikulka emoticon už sme sa aj najedli,stihla som už povysávať,poupratovať všetko.... a teraz budem len oddychovať emoticon emoticon emoticon

tamarka,dakujem... to mi skoro každý vraví,že jéééj,vždy pozerám tvoje fotky a kopec z nich som ešte nevidela emoticon šak jasné,ked ich je možno aj 2000 emoticon
27. jan 2009 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde ste,humenčanky??? emoticon emoticon emoticon
27. jan 2009 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Celý deň zháňam stepper na nete za dobrú cenu, aj som ho našla. emoticon
Budúci týždeň začnem posilovať zadnú časť tela a nožičky. emoticon emoticon
27. jan 2009 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...to kde ste dnes všetky?? emoticon raz za čas sem prídem takto neskoro a vás nikde emoticon
no nič,letím do sprchy...brúú emoticon
27. jan 2009 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi som prišla neskoro,čo??? emoticon emoticon emoticon
27. jan 2009 o 23:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko... emoticon včera sme boli u našich...trocha zmeny... emoticon emoticon emoticon

ja dnes idem zasa ku kožnej... emoticon .. vonku je hrozne,čo...

ináč ja mám doma stepper...a je na ňom kilo prachu.. emoticon

netuším čo variť...škoda že jedlo nevydrží dlhšie čerstveee emoticon
28. jan 2009 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekné ráničko emoticon aj ked vonku je to oničom..... my sme dnes znova nešli do škôlky,lebo sme museli prísť k našim,už ráno o ôsmej sme tu boli - chlapi totiž išli do lesa - a poobede ideme s manželom do Košíc,tak malu tu nechávame.... už len dúfam,že zajtra sa do tej škôlky dostaneme,do kelu - ma to štve,lebo tam už dlho nebola emoticon emoticon emoticon

inna,nič si z toho nerob,ani ja neviem čo variť emoticon
28. jan 2009 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko.... tak som tretia,co nevie co uvarit emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
28. jan 2009 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,do Ke idete na nakupy? emoticon emoticon emoticon
28. jan 2009 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Oriel,Sárka už kuká emoticon .Hneď sme museli ísť do schránky.Tak vážne sa tvarila,že ona dostala poštu od Lilky emoticon .
A pýta sa ma:"mami ,to naozaj Lilka my poslala do schránky?" a ja jej nato,že "áno,ona ti poslala".A Sárka ma sprdla ,že jej nemám hovoriť "ona" lebo ona je Lilka emoticon emoticon emoticon -pucung som dostala.
My ideme autobusom k babke o dvanástej.Navarené máme,ale budeme obedovať aj tam.
Na nákupy do Ke alebo do prešova by som šla aj ja.
Joooj,akúúú dobru kávu mám emoticon

pekný deň.
28. jan 2009 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie,nejdeme na nákupy,aj ked rada by som emoticon emoticon emoticon
28. jan 2009 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj sari..tak si ma navnadila na druhu kavičku...idem zaliať...som normalne chutky dostala... emoticon
28. jan 2009 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,aj ja emoticon emoticon emoticon emoticon takze dame spolu o.k? emoticon emoticon emoticon Sari,ale som sa zasmiala..... Sarka nema chybu..... nepises si tie jej ,,perlicky,,? emoticon emoticon emoticon
28. jan 2009 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jéééj,prišla my sms-ka z Polície,že mám vodičák. emoticon emoticon emoticon
28. jan 2009 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak hybaj ponho..... emoticon emoticon emoticon a k babke rovno autom..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
28. jan 2009 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
Ja dnes od rána upratujem emoticon zložila som postielku,lebo už vyše 4 mesiacov v nej nikto nespí a neviem teraz vyplniť ten priestor emoticon taký nezvyk po troch rokoch... emoticon Bože a mám pocit,akoby to bolo pred týždňom,čo sme ju rozložili prvýkrát... emoticon
A navarené mám ešte odvčera...špagety emoticon Tak idem dať Alexa spať a ponosiť veci do pivnice...pá emoticon
28. jan 2009 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš