Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

lenka78
autor
28. nov 2007

Ahojte
Adicka,myslis Majku,ktora ma Hanku?Alebo tu na Irsko hallo?
S Majkou z He sa pozname,lebo byvaju na ulici s nasimi a nasi manzelia sa poznaju z hudobnej a dedinskej stranky.Maju nadhernu dcerku.
Tu je vsetko postarom,no dnes uz Chris isiel bez placu do skolky,zajtra robim od 17.00 do 23.00,takze zase same vedierka kuracinky 😀 No v piatok mam volno pred tazkym vikendom,soboty a nedele lietam ako splasena hus. 😀 😀 😀
Napiste co nove v Humennom.Vraj tam bol sneh,vravela jedna Humencanka,ktora so mnou robi,sefuje mi 😀 😀 😀 Ma o 8 rokov menej 😀 😀 😀 😀
Cez Vianoce robim,tak neviem ako to zariadit,aby som na stedry vecer bola doma,oni maju volno len 25.,26.12. 😒

adicka
28. nov 2007

ahoj...ano myslim majku so stevom.maju uz velku kocku.oni su baja super ludia.tak to mas dobru sefku 🙂 🙂 🙂 drzte sa tam...papa zatial

sara2
28. nov 2007

Čau Janeette,nie nechodila som na sous,ale na OA.Takže asi nejaká podoba 😀
Moja Sára je opať chorá,zahlienená.poraďte nejaké kúzlo ako sa zbaviť soplíkov,aby dieťa kľudne spalo aspoň v noci ☹

janeette
29. nov 2007

Lenka78?Vaši ešte byvajú v 73?Naši sa s tamadiaľ odsťahovali asi pred rokom do Lubiše pri He,a ktomu ja už byvam vo Zvolene s mužom tak neviem.Ale chyba mi to tam ved som tam"vyrástla"Si odo mna o 7 rokov staršia.Ani sa nezdá,však? Malá spinká,ked sa zobudí pojdeme na prechádzku,von je super.Vobec neviem čo dnes variť...A vy čo dnes varíte,Humenčanky moje? 😀

crazy
29. nov 2007

Ajojte humenské mamičky, len dnes som našla toto fórum, aj keď stránku Modrý koník poznám už dlhšie. My s manželom sme sa presťahovali do Humenného len v septembri z Trnavy. Ja som z Trnavy a manžel z Ladičkoviec, ale sťahovať som sa chcela ja, lebo tu máme viac rodiny.Všetci sa mi čudovali, prečo chcem ísť na východ, ale ja hovorím a prečo nie? Nemôžu odtiaľto všetci zdupkať. Ale zatiaľ tu nepoznám žiadne maminy s ktorými by som si vymenila skúsenosti. Mám 6-mesačného Riška-riadneho lapaja. Teraz hľadáme byt, ale takmer nikto tu nič nepredáva. Je to bieda. tešila som sa, že si kúpime dajaký bytík na Hrnčiarskej.Takže keď si chce dakto pokecať som tu 😉

adicka
29. nov 2007

ahoj crazy,v podvihorlatskych novinach a na humenskej mas nejake inzeraty.Inac,vitaj v Humennom🙂)) 🙂

sara2
29. nov 2007

Ahoj crazy 🙂
No s bytami je fakt bieda.Švagrovci si zháňajú bytík už dlhšie a žiadna ponuka.Trnava je krásne mesto.Mám na ňu kopec spomienok.Ako deti sme s našimi chodievali tam každé leto na dovolenku k rodine....jaj to je už dávno ☹ .
Janeette ty nebyváš v He?Ja som myslela,že áno.
No čaute babenky idem aj ja si lámať hlavu,že čo variť na zajtra... 😝

crazy
29. nov 2007

Caute baby, pozeráme inzeráty všade kde sa dá, ale stále nič vhodné. Adicka, dík za privítanie 🙂 . No vidíš Sari, ja som zase chodila na prázdniny sem. Ale je mi aj trocha smutno za Trnavou, je tam fakt pekne. Ale aj Humenné je pekné. Tak sa zatiaľ majte baby, papa

janeette
29. nov 2007

ahoj sara,prednedávnom sme sa nasťahovali do Zvolena k mužovým rodičom,našiel si tu lepšiu prácu...

janeette
29. nov 2007

Humenčanky čo robíte?

dagsty
30. nov 2007

Ahojte baby, ako vidím sme sa trocha rozrástli......to je super... 😀
teraz som veľmi na MK nechodila, ale do druhej rána som bola na internete a objednávala veci pod stromček.... Nikolasovi som objednala supro mikinu ADIDAS a Rebeke perfo vestičku ... 🙂
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=5780
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=1893638
Kuknite a čakám komentáre..ok???? 😉

adicka
1. dec 2007

dagsty super 🙂 ty si spokojna s objednavanim cez internet?

dagsty
1. dec 2007

Ahoj adicka, ja som veľmi spokojná s objednávaním cez net...je to v pohodičke doma...poštárka mi balík prinesie... paráda 😀
Teraz som sa vrátila z kina. Bola som s deťmi na Škaredé káčatko a ja.....
No to bolo čosi otrasné....neodporúčam. Všade na to reklama, že dovidenia a samotná rozprávka o ničom. Síce Nikolas mi vravel, že perfo, ale pre Rebeku o ničom...proste rozprávka pre staršie deti. Zastavili sme sa aj v cukrárni, tak to aspoň trocha uspokojilo mamičku...hi.hi.hi. 😵
Vonku otras zima...neznášam zimu... 😝

adicka
2. dec 2007

tak musim skusit aj ja objednavat cez net.do kolkych dni ti to dojde?ta cukraren stale vsetko zachrani 😉 ty nie si priamo z He,ci ano?

crazy
2. dec 2007

Ja mám síce len jednu skúsenosť s objednávaním cez internet- objednávala som baby bag a prislo mi to v pohode kuriérskou službou asi tak do týždňa. Ale teraz pred vianocami neviem, či to netrvá dlhšie. Ale je to pohodlné takto nakupovať, aj keď sa k tomu treba najprv doklikať 😵

janeette
2. dec 2007

ahoj crazy,si priamo z He?

crazy
3. dec 2007

Ano, byvame skoro v centre He.

janeette
3. dec 2007

Už tam v He aj niekoho poznáš?Lebo viem čo to je presťahovať sa na iný kraj a poznať iba mužovu rodinu aj jeho kamošov 🙄

crazy
3. dec 2007

Ja som sem chodila na prázdniny, tak tu poznám nejakých ľudí, ale nie je to žiadna sláva, nikoho nepoznám fakt dobre. Predsa len je to iné ako poznať niekoho roky. Takže viacmenej sú to len ľudia z rodiny. Ale nesťažujem sa. Sama som to chcela. A Tebe sa ako páči vo Zvolene? Nie je Ti smutno? ☹

janeette
3. dec 2007

ah,niekedy by som tu chcela mať svoju rodinu aj kamošky ale tiež som sa sama rozhodla že budeme žiť tu.

janeette
3. dec 2007

Ale He je v pohode mesto,však?Všetko máš poruke.A ešte aj nonstop potraviny tak to napríklad nemáš vo Zv,mužovi to vždy podotknem,ked nestihneme posledný otvorený obchod 😒 😀

crazy
3. dec 2007

No jasné, Humenné mám rada, veď som tu stretla svojho muža 😀 . A mne sa tu práve vždy páčilo, že sú tu veľmi priateľskí ľudia a ešte sa aj skoro všetci poznajú. Proste vždy sa nájde nejaký spoločný známy. Ale teraz keď je Riško ešte malý ani nie je čas hľadať nejaké nové kontakty. Ale keď už bude bežkať a budem ho naháňať kade-tade, tak to bude ľahšie 😉

janeette
3. dec 2007

Len tých pracovných príležitostí je tam málo 😖

crazy
3. dec 2007

Veď to, ale zatiaľ mi to neprekáža, aj muž tu má robotu, aj keď to nie je bohviečo.

janeette
3. dec 2007

a kde pracuje ak sa možem spýtať? 😔

crazy
3. dec 2007

Robí v jednej súkromnej stavebnej firme, ale jeho šéf je aj jeho známy, takže zase len tie známosti 😒

janeette
3. dec 2007

chápem...Lebo väčšinou muži robia v Mecome aj moj tam robil.doteraz ho nevyplatili za posledných 10dni.

dagsty
3. dec 2007

Ahojte dievčatá.... pozerala som si vaše albumčeky....rozkošné detičky sa vám podarili.... 😉 ˇ
adička, ja nie som priamo z Humenného, manžel je original humenčan a ja s ním už skoro 10 rokov.... 🙂
No čo poviete na superstar???? Včera som sa naplakala, že dovidenia.... ☹
Aj dnes pri vyraďovaní, hoci Ivanu som moc nemusela. Som proste taká citlivka, čo reve pri každej romantike atd... ☹
MOja milovaná dcéra ešte len teraz zaspala. To furt niečo vymýšľa, len aby nespala. Trikrát bola na wc, potom bola smädná...no katastrofa....
Inak počasie máme super, čo poviete? Ja tak neznášam zimu... ☹
Tak dobrú nôcku.... 😔

janeette
4. dec 2007

ahojte 😵 😵 😵 je tu niekto?

sara2
5. dec 2007

Čaute babenky.Vidím že debatka sa rozprúdila.
My sme mali včera hrozný deň.Boli sme na pohotovosti večer.Malu bolelo bruško a mala hnačky.Dnes je to už super.Chystáme sa na vystupenie do MsKs na Mikuláša tak dufam,že keď sa o chvíľku zobudí bude ok,nie ako včera.Dokonca sme boli na chirurgii na vyšetrenie s bruškom.Som si spomenula na teba Dagsty čo si si nedávno prežila s Rebekou.Ja tak nemám rada nemocnice... ☹
Ahojte