• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Ahojte! Má z Vás niektorá umývačku riadu? Ja už mám objednanú a za 2-3 dni by som už ju mala mať. Verím že to bude dobrá investícia, lebo ma už nebaví toľko umývať riad. emoticon Teším sa už na ňu ako decko! emoticon
28. jan 2009 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
umývačku nemáme ale kým sa narodí druhé tak sa dúfam podarí kúpiť emoticon

my sme dnes mali tekvicový prívarok. mňam-mňam ja ho tak ľúbim. aj Šimonkovi chutil emoticon na piatok palacinky abo pečenú rybu no a na zajtra? dajte inšpiráciu emoticon žeby francúzske zemiaky?

tamarka my riešime opačný problém emoticon ako napratať do našej malej spálne 2 postieľky? emoticon ale už to máme premyslené emoticon
28. jan 2009 o 17:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No,moja švagriná to vymyslela najlepšie...má štyri deti.Jedno malinké,spí ešte v postielke v spálni a ďalšie tri majú v detskej dvojposchodovku a ešte spod spodnej postele sa im vyťahuje ďalšia-tretia.Mne sa to zdá perfektné,uplné šetrenie piestorom emoticon emoticon my teraz aspoň máme viac miesta... emoticon

Emi...a ako ste to vymysleli?
28. jan 2009 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tamarka: Alex už spí na posteli? emoticon
28. jan 2009 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hej,obaja spia na poseli a v postielke mi spali iba do pol roka...sa im tam asi veľmi nepačilo emoticon
28. jan 2009 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no obidve postieľky budú v spálni len komodu musím odtiaľ presťahovať-bude z nej prebaľovací pultík a posunúť skrine... my postieľku využívame... máme vlastne 2. jednu sme kúpili a jednu máme tú čo ste mali aj vy tú sme mali na hranie. ale keby si videla ako ju doriadil-celá ohryzená emoticon
28. jan 2009 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme boli aj dnes u našich...včera som robila tiramisu,tak som ho dnes predsa musela ist aj zjest,no nieee emoticon

no, my mame akurat tak prazdne miesto, kde už 4roky mala stáť kráááásna umyvačka riadu, ale....neboli na to zatial vyhradene financie... emoticon je tam teraz koš emoticon emoticon

o tej dvojposchodovke rozmyslam aj ja..kedze mame len jednu detsku...no zatial je čas... emoticon
28. jan 2009 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,kde ste???
28. jan 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj sara
28. jan 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko.... ja uz mam kavicku pred sebou..... o chvilku budim aj Lilku emoticon emoticon emoticon emoticon A hor sa do skolky.. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon potom som tu emoticon emoticon emoticon
29. jan 2009 o 07:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo,halo..... je tu niekto? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon to fakt este vsetky spite????
29. jan 2009 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj oriel...dobre ranecko..uz som jeden prispevok poslala, ale nevzalo mi ho... emoticon

ja uz som si dopila kavicku a idem si dat musli... emoticon akurat som pisala ze Lukasko je stale este chory...tak som ho nedala do skolky...a malicka tiez..vkuse zasoplena... emoticon u nas ta nadcha netrva tyzden dva..ale furt mesiac..ked nie viac...
tymto pozdravujem vsetkych co k nam chodia s bolavym hrdlom,alebo s nadchou... emoticon emoticon a minule nás pozvali na navstevu a zabudli nam povedat taku "malickost" ... ze su chori... tak akoze iq-hupaci kon... emoticon
29. jan 2009 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som nazlostena..prezoze ja by som nikdy nezavolala domov niekoho s detmi, keby bol u nas niekto chory...a tiez by som sa chora nikam netrepala na navstevu...tak nechapem ako to dakomu nedochadza..!!! emoticon emoticon emoticon
29. jan 2009 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna..... suhlasim s tebou... emoticon emoticon emoticon poslala som ti IP..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
29. jan 2009 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon

Ja mám kávu už tiež za sebou,ale dala by som si ďalšiu...Oriel-odrovnalo ma to emoticon
29. jan 2009 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari daj si druhu,aj ja idem dat...... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Ozaj,nebola si sa pytat o karneval? Ja stale zabudnem..... spomeniem si,az ked som doma.....
29. jan 2009 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zatiaľ som nebola. Dnes z domu ani nohu nevytiahnem.To počasie je na nervy emoticon Muž mi teraz poslal obrazkovu sms-ku.Išiel cez Domašu a tam snehu ako v Tatrách.Tak dufam,že aj tu to bude.
Sárka mi čumí dvd od Lilky.A má pre Lili darček.Tak keď bude zajtra snáď krajšie,tak prejdme sa do Katky a prezvoním ti pred vami. emoticon
A dúfam,že ten karnevál usporiadajú.Všetky škôlky ho majú alebo majú už termíny.A na nástenke nieje oznam?
29. jan 2009 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem,nepozerala som emoticon emoticon emoticon emoticon dufam,ze dnes sa nezabudnem opytat.... emoticon emoticon darcek??? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
29. jan 2009 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon
aj ja budem mať o chvíľu kávičku.... u tamarky emoticon emoticon emoticon
idem pre Lily do škôlky a potom rovno na kafčo emoticon tak čáááááááu
29. jan 2009 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kade si sa tulala od rana???? emoticon emoticon emoticon emoticon ze si tu nebola? emoticon emoticon emoticon
29. jan 2009 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja si idem zaliat druhu kavicku... emoticon emoticon emoticon co dobreho ste varili?? my máme zatial iba tekvicovú poliefku...a druhe neviem...jogurt?? emoticon
29. jan 2009 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inna,ako varíš tekvicovú polievku? Myslíš tu oranžovú tekvicu?
Ja upratujem.Sárka si kreslí s vodovými farbami...snáď poobede aspoň na 15 minút vylezieme vonku emoticon
29. jan 2009 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, my sme boli s babuľkom sa sone. júj ako je krásne ho vidieť a vedieť že je všetko o.k. mám aj krásnu fotočku ako si tam vylihuje v brušku emoticon tak keď oskenujem tak dám do albumu ale teraz musím ísť variť-už som hladná ako vlk. Kedže ste nič neporadili tak budú francúzske... termín mám na 6.8. čiže podľa poslednej m. trošku neskôr ale podľa ovulácie je presne ako má byť emoticon tamarka, a je len jedno emoticon emoticon emoticon
29. jan 2009 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hlásim že mám navarenú kuraciu pečeň na smotane s knedľou. emoticon emoticon emoticon Je to rýchle a aj chutné. emoticon
29. jan 2009 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm,robodracica..... chutne emoticon emoticon emoticon emoticon Ja obedy nevarim..... no rozmyslam,co uvarit na veceru emoticon emoticon emoticon Sari,ked budem ist zo skolky s Lilkou,tak ti zavolam,mohli by ste zijst aspon na trocha za blok.... Hm? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Ked ovsem nebude prsat
29. jan 2009 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano sari tu oranzovu...mam jej vela namrazenej...das varit s tym co mas v chladnicke...ja momentalne s kalerabom, pridala som pokrajany cesnacik a natur bujon slepaci... mozes aj zemiacik..dochutis vegetkou, a ked je makke vsetko rozmixuješ a doleješ mliekom...potom uz podla hustoty dohustis zatrepkou z muky...moja bola dost husta, tak som uz muku ani nepridavala...s hriankou super polievočka... emoticon

Emi...pekne...aj ja som sa vytešovala z tych sono fotočiek..mam jednu kde si sarka cumla palcek... emoticon a nepovedali čo to bude? emoticon
29. jan 2009 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,ty si ale kucharka emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
29. jan 2009 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,aj mna tie sona stale dojali.... bolo to take mile emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
29. jan 2009 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak už je tam emoticon nie inna, ešte skoro a Šimonka sme sa dozvedeli až v 37tt takže sa ani nejak nechystám že budeme skoro vedieť pohlavie...
29. jan 2009 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jéj Emi,čistá mamka emoticon
...to je fakt zázrak,že sa z niečoho tak malého vyvinie človiečik emoticon ono to už vlastne človiečik je emoticon

ja som dnes varila mrkvovú polievku s mliekom a krupicovými haluškami a pečené stehná s ryžou...

a robodračica...tá pečeň na smotane môže byť fakt dobrá...ja mám veľmi rada kuracie pečienky,ale zatiaľ som robila len klasicky na šťave s ryžou,ale určite skúsim aj takto... emoticon
29. jan 2009 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš