• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Inna,a odkiaľ si zohnala tú tekvicu? Chystám sa večer na nákup a hneď by som si kupila a uvarila na zajtra,také zdravé papaničko emoticon
Emi,tešíme sa s tebou emoticon emoticon emoticon
29. jan 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rozkošná sonofotočka Emi...jaké bruško ma.... emoticon emoticon emoticon
Sari tak to mám zo záhradky ešte....sme ich mali kopec..tak sme všetko namrazili.. emoticon

ale vonku je nepekne...sme sa boli trošku prevetrať...aj vo videopožičovni kvôli Lukimu...tak teraz pozeráme carcoolku... emoticon
29. jan 2009 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj moja malá je už riadna "zubaňa"... emoticon pravý hore a ľavý dole... emoticon
29. jan 2009 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emita čo sa ti šimonko nechcel ukázať?...a šak v 37tt pomaly si rodiť išla nie? emoticon mne sa ukázal iba tobino a druhé sme nevedeli vôbec čo až keď sa narodila Sofinka...ale vedela som asi okolo 5mesiaca...ty si ktorý? alebo týždeň? emoticon
29. jan 2009 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
on sa asi hanbil emoticon už som si myslela že sa ani nedozvieme no ale som sa potešila a hneď bežala kúpiť niečo modré emoticon končíme 3. mesiac emoticon na ďalšom sone by sa už dalo niečo vidieť. tak som zvedavá. ale je mi jedno čo to bude... len nech je zdravučké-keď som bola mladšia tak som si myslela: to je taká fráza... ale keď človek vidí že zdravé dieťa nieje samozrejmosť... je to fakt ten najväčší dar...

tamarka mňam-tú polievočku by som si dala. máš pravdu čistá mama-veľké bruško... emoticon emoticon emoticon
29. jan 2009 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je tu niekto? emoticon emoticon emoticon Sari,este raz dakujeme emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Lilka tu kazdemu hovorila,ze ma dnes narodeniny,lebo dostala od Sarky darcek..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
29. jan 2009 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
29. jan 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko emoticon emoticon emoticon emoticon vstavame........... budicek emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
30. jan 2009 o 07:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko... emoticon emoticon emoticon ako sa mate? čo dnes robkate?? podávajte hlásenia... emoticon

my akurát pojdeme vrátiť to cédečko a vkuse doma....asi som nemala včera malú na ten vietor ťahať...vkuse soplí stále...no teplotku nemá tak neviem či ísť k lekárke..
30. jan 2009 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Inna.
Pokiaľ nemá teploty a nekašle,tak radšej ani nechoď.Skôr by v čakárni ochorela a niečo tam chytla.Veď su cez víkend aj pohotovosti.
Naša dr.nám vždy vraví,pokiaľ nieje teplota hoci je dieťa choré-nie nejak brutálne,tak každý deň chodiť vonku.Ja so Sárkou som to kedysi nerobila.Sedeli sme aj týždeň doma keď bola chorá.Teraz chodíme na čerstvý vzduch každý deň aj v chorobe.A veľa vetrám.Mne je napr.zima tu v byte lebo cez deň mám radiátory vypnuté,ale na nej vidím ,že jej to vyhovuje.Predtým sa mi potila veľa.Takže si nevyčítaj nič ,že si ju vzala von.Čerstvý vzduch len prospeje.A včera síce fukalo,ale dobre sa dýchalo.A teraz ráno som bola pre vodíčák skôr z rána a super vzduch bol ako v jari emoticon

Ja sa chystám tak za hodinku a pol vonku na prechádzku a potom upratovať.Nechcem zajtra,tak radšej dnes.Uvarenu mám polievku,ale nie tu od teba Inna lebo tekvica nebola.Dám piecť rybky a uvarím zemiakovu kašu.A zrazu zistím,že je 15.00 emoticon
30. jan 2009 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano..aj ja som toho nazoru že za každeho počasia..ale..ked sa pozeraš na dieťa a stav sa nemeni... emoticon trošku sa bojim...aby jej to nezliezlo na priedušky...začala som jej dávať aj sirup na zriedenie hlienov...tak uvidim...
vetram aj ja...ale dik...potrebovala som to počuť...pojdem vonku aj dnes... emoticon

ja mam tu polievočku od včera...a škoda že rybky nemame...tak možno granadir...neviem ešte...a upratovanie si nechám na druhy tyzden emoticon
30. jan 2009 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, my dnes perný deň. nákupy, upratovanie... zajtra veľká slávnosť emoticon ideme teraz odviesť Šimonka švagrinke a ideme behať po supermarketoch emoticon
30. jan 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja keby som nechala o týždeň,tak Sárka kícha jak šľak.Mám všade plavajúcu..a toľko prachu čo je na tej podlahe zo dňa na deň,si niekedy hovorím,že to snáď ani nieje pravda.Svokrovci bývajú v dome veľkom,ale toľko prachu nemajú ako my.Si myslím,že je to tými plastovými oknami...

Oriel,ide nám Elá Hop-každé ráno.Sárka si už spieva pesničku.
Kde ste všetky?Mirri,Emi,Andrii? emoticon
30. jan 2009 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari,som rada,ze sa jej paci.... skoda,ze druhe sa uz nedalo napalit... pretoze mam aj druhe... emoticon emoticon emoticon Lilka je dnes doma,ide s mamou na vikend do Volice.... emoticon emoticon emoticon emoticon Aj my sme boli teraz na trocha von.... v lekarni kupit nieco do lekarnicky.... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Inna,neviem,co by som ti poradila... u nas je to tak,ze ak Lilke sopliky nezmiznu do tych 3-4 dni,ideme k doktorke. U nej uz viem,z ked to nic nieje,hned to prejde,no ked neprechadza tak ideme..... emoticon emoticon emoticon
30. jan 2009 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon
emi,všetko najlepšie k meninkám..... emoticon

ja dnes od rána behám,najprv škôlka,potom trošku pauza - ranná kávička u tamarky a potom zase do mesta - neznášam tie behačky a vybavovačky emoticon ešte som si aj zlé čižmy zobrala emoticon už aby bola jar....
idem do tej pol dvanástej doskladať puzzle,lebo už mi veľa nechýba a potom znova do škôky - hrozne rýchlo zbehne čas od ôsmej do dvanástej emoticon
30. jan 2009 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri,tebe je hej..... kazdy den ta caka kavicka u Tamarky emoticon emoticon emoticon emoticon Takze puzzle? a ja ze co robis,ze tu niesi emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
30. jan 2009 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co dnes varite????? emoticon emoticon emoticon kazdodenna otazka............
30. jan 2009 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vzdy ked som tu ja,tak tu nikto nieje????
30. jan 2009 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj oriel...ja idem robiť toto...

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4865

len malá chce byť vkuse na rukách...tak neviem.. emoticon asi ju dám spinkať skôr.. emoticon
30. jan 2009 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mnaaaaam,take veci zboznujem.... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon no to ma uspech len u Lilky a u mna..... asi idem aj ja.....
30. jan 2009 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej aj ja to lubim...a mangel miluje mak...tak verim ze to zbašti razdva... emoticon
30. jan 2009 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,aj môj manžel miluje mak emoticon
už mám to puzzle doskladané...kuk foto emoticon
30. jan 2009 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri..... super,ako dlho si to skladala//? emoticon emoticon
30. jan 2009 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...asi 5 hodín..... ale je to len 500-vka emoticon takú 1000-ku skladám 8-12 hodín emoticon už sa teším na dalšie emoticon

emi,ty čo sa neozývaš??? oslavuješ meninky,alebo už chystáš oslavu pre Šimonka???? čo dobrého budete mať? narob chúťky emoticon emoticon emoticon emoticon
30. jan 2009 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mna to niekedy tiez velmi bavilo...... emoticon emoticon Lianka ako? ozaj az teraz som kukla fotocky.... peknucke..... zlatucka je tam vsade... pekne sa usmieva na fotkach.... Lilka ma prave take obdobie,ze sa nechce vobec fotit... emoticon emoticon emoticon Inna,nakoniec namiesto sulancov mame len rezance.no tiez s makom emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
30. jan 2009 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vdaka emoticon Lily sa má fajn,ešte trošililinku kašle,ale už len sem tam...no pohoda emoticon občas tiež trucuje s fotením,najradšej by ona držala foťák v ruke a fotila emoticon
30. jan 2009 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
Emi,všetko najlepšie k meninkám,nech saTi splní všetko,po čom tvoje srdiečko túži... emoticon

Ja som dnes robila rizoto...a tie šúľance robím aj ja,ale nie zo zemiakov,ale z tvarohu,vajíčka a krupice,uvarím ich vo vode a navrch opražím na masle strúhanku s cukrom...je to výborné a sýte emoticon
30. jan 2009 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boze,ja vzdy musim na vsetko zabudnut emoticon emoticon emoticon emoticon Emi, zelam vsetko naj k meninkam..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
30. jan 2009 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,lepšie neskoro ako nikdy emoticon emoticon emoticon
30. jan 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to hej..... co porabas?
30. jan 2009 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš