Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

sara2
29. jan 2009

Inna,a odkiaľ si zohnala tú tekvicu? Chystám sa večer na nákup a hneď by som si kupila a uvarila na zajtra,také zdravé papaničko 😉
Emi,tešíme sa s tebou 🙂 🙂 🙂

inna7
29. jan 2009

rozkošná sonofotočka Emi...jaké bruško ma.... 😵 🙂 🙂
Sari tak to mám zo záhradky ešte....sme ich mali kopec..tak sme všetko namrazili.. 😀

ale vonku je nepekne...sme sa boli trošku prevetrať...aj vo videopožičovni kvôli Lukimu...tak teraz pozeráme carcoolku... 😉

inna7
29. jan 2009

ozaj moja malá je už riadna "zubaňa"... 😉 pravý hore a ľavý dole... 😀

bobooo
29. jan 2009

ahojte emita čo sa ti šimonko nechcel ukázať?...a šak v 37tt pomaly si rodiť išla nie? 😀 mne sa ukázal iba tobino a druhé sme nevedeli vôbec čo až keď sa narodila Sofinka...ale vedela som asi okolo 5mesiaca...ty si ktorý? alebo týždeň? 😀

emita
29. jan 2009

on sa asi hanbil 😀 už som si myslela že sa ani nedozvieme no ale som sa potešila a hneď bežala kúpiť niečo modré 😀 končíme 3. mesiac 😉 na ďalšom sone by sa už dalo niečo vidieť. tak som zvedavá. ale je mi jedno čo to bude... len nech je zdravučké-keď som bola mladšia tak som si myslela: to je taká fráza... ale keď človek vidí že zdravé dieťa nieje samozrejmosť... je to fakt ten najväčší dar...

tamarka mňam-tú polievočku by som si dala. máš pravdu čistá mama-veľké bruško... 😀 😀 😀

oriel
29. jan 2009

je tu niekto? 🙂 🙂 🙂 Sari,este raz dakujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Lilka tu kazdemu hovorila,ze ma dnes narodeniny,lebo dostala od Sarky darcek..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sara2
29. jan 2009

😀 😀 😀

oriel
30. jan 2009

dobre ranko 🙂 🙂 🙂 🙂 vstavame........... budicek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

inna7
30. jan 2009

dobre ranko... 🙂 🙂 🙂 ako sa mate? čo dnes robkate?? podávajte hlásenia... 😀

my akurát pojdeme vrátiť to cédečko a vkuse doma....asi som nemala včera malú na ten vietor ťahať...vkuse soplí stále...no teplotku nemá tak neviem či ísť k lekárke..

sara2
30. jan 2009

Ahoj Inna.
Pokiaľ nemá teploty a nekašle,tak radšej ani nechoď.Skôr by v čakárni ochorela a niečo tam chytla.Veď su cez víkend aj pohotovosti.
Naša dr.nám vždy vraví,pokiaľ nieje teplota hoci je dieťa choré-nie nejak brutálne,tak každý deň chodiť vonku.Ja so Sárkou som to kedysi nerobila.Sedeli sme aj týždeň doma keď bola chorá.Teraz chodíme na čerstvý vzduch každý deň aj v chorobe.A veľa vetrám.Mne je napr.zima tu v byte lebo cez deň mám radiátory vypnuté,ale na nej vidím ,že jej to vyhovuje.Predtým sa mi potila veľa.Takže si nevyčítaj nič ,že si ju vzala von.Čerstvý vzduch len prospeje.A včera síce fukalo,ale dobre sa dýchalo.A teraz ráno som bola pre vodíčák skôr z rána a super vzduch bol ako v jari 😉

Ja sa chystám tak za hodinku a pol vonku na prechádzku a potom upratovať.Nechcem zajtra,tak radšej dnes.Uvarenu mám polievku,ale nie tu od teba Inna lebo tekvica nebola.Dám piecť rybky a uvarím zemiakovu kašu.A zrazu zistím,že je 15.00 😀

inna7
30. jan 2009

ano..aj ja som toho nazoru že za každeho počasia..ale..ked sa pozeraš na dieťa a stav sa nemeni... 🤐 trošku sa bojim...aby jej to nezliezlo na priedušky...začala som jej dávať aj sirup na zriedenie hlienov...tak uvidim...
vetram aj ja...ale dik...potrebovala som to počuť...pojdem vonku aj dnes... 🙂

ja mam tu polievočku od včera...a škoda že rybky nemame...tak možno granadir...neviem ešte...a upratovanie si nechám na druhy tyzden 😝

emita
30. jan 2009

no, my dnes perný deň. nákupy, upratovanie... zajtra veľká slávnosť 😵 ideme teraz odviesť Šimonka švagrinke a ideme behať po supermarketoch 😖

sara2
30. jan 2009

Ja keby som nechala o týždeň,tak Sárka kícha jak šľak.Mám všade plavajúcu..a toľko prachu čo je na tej podlahe zo dňa na deň,si niekedy hovorím,že to snáď ani nieje pravda.Svokrovci bývajú v dome veľkom,ale toľko prachu nemajú ako my.Si myslím,že je to tými plastovými oknami...

Oriel,ide nám Elá Hop-každé ráno.Sárka si už spieva pesničku.
Kde ste všetky?Mirri,Emi,Andrii? ☹

oriel
30. jan 2009

Sari,som rada,ze sa jej paci.... skoda,ze druhe sa uz nedalo napalit... pretoze mam aj druhe... 🙂 🙂 🙂 Lilka je dnes doma,ide s mamou na vikend do Volice.... 🙂 🙂 🙂 🙂 Aj my sme boli teraz na trocha von.... v lekarni kupit nieco do lekarnicky.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Inna,neviem,co by som ti poradila... u nas je to tak,ze ak Lilke sopliky nezmiznu do tych 3-4 dni,ideme k doktorke. U nej uz viem,z ked to nic nieje,hned to prejde,no ked neprechadza tak ideme..... 🙂 🙂 🙂

mirrinka
30. jan 2009

ahojte 😉
emi,všetko najlepšie k meninkám..... 🙂

ja dnes od rána behám,najprv škôlka,potom trošku pauza - ranná kávička u tamarky a potom zase do mesta - neznášam tie behačky a vybavovačky 😠 ešte som si aj zlé čižmy zobrala 😀 už aby bola jar....
idem do tej pol dvanástej doskladať puzzle,lebo už mi veľa nechýba a potom znova do škôky - hrozne rýchlo zbehne čas od ôsmej do dvanástej 😅

oriel
30. jan 2009

mirri,tebe je hej..... kazdy den ta caka kavicka u Tamarky 🙂 🙂 🙂 🙂 Takze puzzle? a ja ze co robis,ze tu niesi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

oriel
30. jan 2009

a co dnes varite????? 🙂 🙂 🙂 kazdodenna otazka............

oriel
30. jan 2009

vzdy ked som tu ja,tak tu nikto nieje????

inna7
30. jan 2009

ahoj oriel...ja idem robiť toto...

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4865

len malá chce byť vkuse na rukách...tak neviem.. 😖 asi ju dám spinkať skôr.. 🙂

oriel
30. jan 2009

mnaaaaam,take veci zboznujem.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no to ma uspech len u Lilky a u mna..... asi idem aj ja.....

inna7
30. jan 2009

hej aj ja to lubim...a mangel miluje mak...tak verim ze to zbašti razdva... 😀

mirrinka
30. jan 2009

inna,aj môj manžel miluje mak 😀
už mám to puzzle doskladané...kuk foto 😉

oriel
30. jan 2009

mirri..... super,ako dlho si to skladala//? 🙂 🙂

mirrinka
30. jan 2009

...asi 5 hodín..... ale je to len 500-vka 😉 takú 1000-ku skladám 8-12 hodín 😉 už sa teším na dalšie 😀

emi,ty čo sa neozývaš??? oslavuješ meninky,alebo už chystáš oslavu pre Šimonka???? čo dobrého budete mať? narob chúťky 😀 😀 😀 😀

oriel
30. jan 2009

mna to niekedy tiez velmi bavilo...... 🙂 🙂 Lianka ako? ozaj az teraz som kukla fotocky.... peknucke..... zlatucka je tam vsade... pekne sa usmieva na fotkach.... Lilka ma prave take obdobie,ze sa nechce vobec fotit... 😉 😉 😉 Inna,nakoniec namiesto sulancov mame len rezance.no tiez s makom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirrinka
30. jan 2009

vdaka 😉 Lily sa má fajn,ešte trošililinku kašle,ale už len sem tam...no pohoda 😉 občas tiež trucuje s fotením,najradšej by ona držala foťák v ruke a fotila 😀

tamarka_na
30. jan 2009

Ahojte 🙂
Emi,všetko najlepšie k meninkám,nech saTi splní všetko,po čom tvoje srdiečko túži... 🙂

Ja som dnes robila rizoto...a tie šúľance robím aj ja,ale nie zo zemiakov,ale z tvarohu,vajíčka a krupice,uvarím ich vo vode a navrch opražím na masle strúhanku s cukrom...je to výborné a sýte 😉

oriel
30. jan 2009

boze,ja vzdy musim na vsetko zabudnut 🙂 🙂 🙂 🙂 Emi, zelam vsetko naj k meninkam..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirrinka
30. jan 2009

oriel,lepšie neskoro ako nikdy 😀 😀 😀

oriel
30. jan 2009

tak to hej..... co porabas?