• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
No Mirri,kde si?Cakame na teba :slight_smile:
30. jan 2009 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ježiš baby,ja som si nevšimla,že vy ste už na dalšej strane :grinning:
30. jan 2009 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a my ťa čakáme... :slight_smile: sme rýchle :grinning:
30. jan 2009 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj majster kat sa občas sekne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,ste ešte niektorá na facebooku??? :wink:
30. jan 2009 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no predsa ja :grinning: len sa v ňom ešte akosi neviem zorientovať... :confused:
30. jan 2009 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa zorientuj :grinning: nájdi si ten jazyk a bude dobre :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi to bude tým...som 4 roky bez angličtiny a už to nie je ono... :confounded:
30. jan 2009 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem vám :slight_smile: meniny nejak neoslavujem... my už sme takí nepodstatní popri našom oslávencovi :grinning:

nakúpené by sme mali, ešte popratať, uf. mirri neviem či to bude odo mňa pekné že vám budem robiť chúťky... no ale keď chceš... len studená kuchyňa: krabí šalát, tuniakový šalát, talianský šalát, syrové a mäsové misy, jednohubky, torta, zákusky a holúbky-to jediné teplé-to nám doneskú svokrovci oni ich vedia také mňam-mňam urobiť :slight_smile:
30. jan 2009 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emita...ty si Ema? ja že Emília...
lebo emílie majú meniny inokedy..

tak potom sa aj ja pripájam k blahoželaniam....veľaveľa zdravička...!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

my sme mali tie šúlance...Lukáško mi pomáhal..mak sme mali aj na lustry... :grinning: :grinning: :grinning:

Tamarka...tvoje vyskúšam nabudúce...ja mám rada všetky sladké jedlá... :slight_smile:
30. jan 2009 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,všetko krásne prajem :grinning:
30. jan 2009 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ináč ja som si tiež nevšimla tú druhú stranu.. :grinning:
ja som tiež na facebooku...tamarka daj si český jazyk...ale nejak som mu neprišla na chuť...
30. jan 2009 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,ani mne sa zo začiatku ten facebook nejako nepozdával,ale potom ked sa mi tam nazbieralo asi zo 30 priateľov,tak to začalo byť zaujímavejšie... :wink: a teraz som skoro len tam nacapená :grinning:
30. jan 2009 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jééééj,sari,to Sárka je taká šikulka??? krásny obrázok :wink: :wink: :wink:
30. jan 2009 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,pridala som fotočky.Ako sme dnes poobede so Sárkou tvorili :slight_smile:
Nakupili sme lepidlo,papiere,špajle,farbičky ...a šli sme nato.A riadne ju to unavilo.Teraz vylihuje na posteli :wink:
30. jan 2009 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna-Emília bude až dcérka-ak bude :dizzy_face:

sara2-kraaasne, Sárka je veľmi šikovná :wink:
30. jan 2009 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Všetko najlepšie a najkrajšie prajeme nášmu Šimonkovi :wink: aby mal vždy taký krásny úsmev na tváričke ako ked sme ho prvý (a zatial jediný :grinning: ) krát stretli :wink: :wink: :wink: veľa zdravíčka a lásky :wink:
31. jan 2009 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Šimonkovi prajeme zo srdca všetko dobré,krásny život,veľa lásky,radosti a hlavne zdravička :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
31. jan 2009 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj my sa pripájame a k prvému ročku želáme všetko len to NAJ!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: krásnu oslavku!!! :slight_smile:
31. jan 2009 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj my prajeme Šimonkovi všetko najlepšie k prvému rôčiku,nech pri ňom vždy stojí zdravíčko a šťastie...,nech má vždy veľa,veľa lásky a nech vám vždy robí len radosť :slight_smile:
31. jan 2009 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
PRIPAJAME SA K BLAHOZELANIU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: VSETKO NAJLEPSIE SIMONKOVI :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. jan 2009 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaute babule :grinning: .

My ideme s manželom na žúrku,ale moc nadšená niesom.Radšej by sm zaľahla do perín :wink: .

Pekný večer všetkým.A zajtra nevarím,varí svokra :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ďakujemeeee, oslava bola super :slight_smile: hostia už odišli, len kmotrovci u nás ostávajú spať takže zajtra dáme dozvuky :grinning: zajtra pridám aj nejaké fotočky :wink:
31. jan 2009 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,ja sa už teším na tie fotky :wink:
dobrú nocku...
31. jan 2009 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...kde ste všetky?? :wink:
My dnes ideme k babke na obed,takze konečne nič nevarim po dlhej dobe :grinning: vonku je krasne,tak to spojíme s peknou prechádzkou :slight_smile: Alex je trochu zachripnuty,inak vyzera byt zdravy,vobec nesopli a už žiadny kašeľ,tak sa tešim,ze sme to zvladli aj bez ATB. :slight_smile: Len dufam,ze mu dnes ta prechadzka neuskodi :confused:
Peknú nedeľu...pa :wink:
1. feb 2009 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte....čo všetky robíte, že nepíííšete??? :wink:

Tamarka..tak to ti je super...ja som robila toto:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10005

a musím povedať že to bolo vynikajúúúce... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

super, že je malému už lepšie...lebo tie atb sú riadne svinstvo...aj my sme sa z toho nejak dostali...už je lepšie..chvalabohu... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

aj my prajeme peknú nedeľu....papa
1. feb 2009 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj Sara ako bolo??? :dizzy_face:
1. feb 2009 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky.... inna,to papanicko vyzera suuuuper :slight_smile: :slight_smile: Ja v nedelu nikdy nevarim.... v nedelu je v kuchyni svokor :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nedavno sme sa vratili z Volice,boli sme po Lilku,hned aj zaspinkala a potom ideme do Ohr. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Takze tak.... Sari,ty este spinkas? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Kde ste boli? :slight_smile: :slight_smile:
1. feb 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som zopár pridala ale len 3 lebo všade je s niekým a neviem či by tí ľudia chceli byť na nete :slight_smile: Doma hrozný binec, musím to tu trochu dať do provizórneho poriadku hoci je nedeľa...

tamarka tak to som rada že už je dobre. nech to tak vydrží :wink:
1. feb 2009 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,tá nočníková nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: .Tú pošli do nejakej súťaže.

Bolo fajn.Chlapi chlastali a že ny šoferovali.../ja a švagrinka/.A najedla som sa.Lebo v tom bowlingu robia rozprávkovu pizzu.A jedla som ju po 22tej hodine.Takže L-karnitín v kombinácii s mastnou pizzou :frowning2: .Ale za ten priestupok to stálo-bolo suprová :wink:

Dnes sme boli na obedík u svokry.A dorazili sme predchvíľkou domov.Sárku sa chystám rýchlo uspať a vyložiť nohy na stôl.

Emi,joooj -tu tortičku by som si dala.Bola dobrá?
1. feb 2009 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok