Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
3. feb 2009

no, sara, fakt dnes keď sa všade prepúšťa si treba vážiť každú robotu... a od kedy dáš Sárku do škôlky?

mňa Šimonko dnes celý deň užiera-nemá svoj deň. som si nachvíľu chcela ľahnúť na gauč tak sa začal driapať ku mne a tak fajne sa mi zaprel o brucho že och 😖 dúfam že sa tam nič nestalo ☹ už aby išiel spať 😠

tamarka_na
3. feb 2009

Emi,neboj...mňa sa Nellka toľko okopala,keď som čakala Alexa,až som sa bála,či mu nič nebude...ale bábätko ma v bruchu bezpečné prostredie,tá voda okolo neho je ako mantinel 🙂 🙂 neboj sa,veď ak to pocítilo,tak mu to raz vráti,keď vyrastie 😀 😀 to z vlastnej skúsenosti 😀

Miri,tá stránka je perfektná...čítala som síce len tak narýchlo a nie všetko,ale myslím si,že je v tom pravda.
A mimochodom...moja omáčka je lepšia 😀 urobíme ochutnávky??Nech konikárky rozhodnú 😀 😀

tamarka_na
3. feb 2009

To kde ste všetky?? 😕

mirrinka
3. feb 2009

tuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

oriel
3. feb 2009

aj ja som tu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 co porabate? 🙂 🙂 🙂

mirrinka
3. feb 2009

ja som sa akurát zobudila,išla som dať malú spať a zaspala som skôr ako ona..... 😀 😀 takže už som fit a môžem koníkovať....a ty?

oriel
3. feb 2009

ja ani nic... kukam filmy na /i-telka/ ale to len tak z kazdeho po 10 minut a idem na dalsi 🙂 🙂 🙂 🙂

sara2
3. feb 2009

ahojte 😉

mirrinka
3. feb 2009

už spíte?
baby,všimli ste si,že andrii sa tu už dávno neukázala? 😕 😕 😕

oriel
4. feb 2009

dobre ranko 🙂 🙂 🙂 Mirri,presne vcera,ked som z konika odchadzala,tak som este myslela na Andri,ze kde je 🙂 🙂 🙂 este vsetky spite?

mirrinka
4. feb 2009

dobré ránko spachtošky 😉
... ja som chorá jak pes - tečie mi z nosa a o hrdle už ani nehovorím,len dúfam,že sa tom zase nenalepí aj na Lianku ☹ dnes idem do škôlky až o jednej,zistiť situáciu či spí či nie...ale aj tak si myslím,že nebude spať,nie že si myslím,ale som si tým istá 😀

tak vstávať 😀

oriel
4. feb 2009

ty kokso Mirri,kde si to chytila? 😉 Takze cajik,do postele a poti sa""""" 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A neskusis Lianku este nechat na cely dnik? 🙂 🙂 🙂 🙂

mirrinka
4. feb 2009

oriel,akurát si idem ľahnúť - neviem kde som to chytila,ale asi včera ked som bola u tej kamošky - mali v byte neskutočnú zimu,fakt...som určite premrzla ☹ malej zima nebola lebo behala odušu,ale ja som tam len sedela a triasla sa.... ☹

...dnes nechávam Lianku na celý den - o jednej sa idem pozrieť,že ako to vyzerá....či spí,alebo ide domov 😉

oriel
4. feb 2009

drzim palce Mirri 🙂 🙂 🙂 Ved aj ked spinkat nebude,nechaj ju.... dnes mozno uvidi,ze spinkaju vsetky deticky,tak zajtra bude aj ona.... 🙂 🙂 🙂 Skoro sa uzdrav....

inna7
4. feb 2009

ahojte.... tak na andrii som myslela aj ja, hadam su v poriadku...Andrii ozvi sa ako sa mate.... 🙂 🙂 🙂

Emi...moj Lukaš je riadny živel...vieš kolkokrat sa na mna hodil...alebo kopol?? aj ked som davala pozor...tak sa nič neboj...bambulko je určite ok... 🙂 🙂 🙂

Mirri...a ktora strazanka ma 9m babo?? ja pochazdam zo strazskeho...mozno sa aj pozname... 🙂

inač zajtra mi držte prsty...môj zdrav.stav sa riadne zhoršil..a idem k jednej kožnej primarke do Svidnika...dufam že mi pomôže...asi budem musieť prestať kojiť...tak ved ma už 9m, no nie?
prvykrat budem bez nej dlhšie... ☹

utekam teraz do tmobilu lebo ma kvoli jednej fakturke vypli...dobre že im človek už 8r plati poctivo...a kvoli jednemu nedorozumeniu vas vypnu... 😠 , dalej k lekarovi po vymenny listok...no a ešte kupit nejake papaničko malej...
majte sa krasne a pekny dnik.... 🙂 🙂 🙂

sara2
4. feb 2009

Ahojte 😎

Mirri,rýchle uzdravenie....a ešte,že ani moja Sára nespala v škôlke.Ona nechcela,ale ležať musela.Ale plakala.Párkrát sa jej vraj podarilo zaspať tak na 20 minút,ale potom nič...tak ju nemordovali,ale ležať ju nechali,čo sa mi dosť nepáčilo lebo som ich upozorňovala,že ona spať nebude.Ale na druhej strane nemôže pri toľkých detičkách dbať na každú "individualitu" dieťaťa.A keby chodila dlhšie tak určite sa režimu prispôsobí.

Inna,o tej kožnej som počula už veľa.Aj sme sa k nej so Sárkou chystali,ale nakoniec nám pomohla naša dr.

Čo robíte dneska? Ja som chcela ísť s malou do mesta.Chcem si kupiť nové dozy na muky a cukor a soľ.Ale po takejto nádhere čo je von .... 😒
Asi skončíme len v cukrárni...Oriel nepridáš sa .Asi pôjdeme do Katky 🙂

oriel
4. feb 2009

Inna,drzim palce,aby si vsade dobre pochodila.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Sari,my sme boli vcera s Lilkou v meste... Hned po skolke... presli sme cele mesto a isli domov.... 🙂 🙂 🙂 Dnes manzel konci v praci konecne po dlhej dobe na obed o 12.00,takze budeme spolu a slubil aj Lilke,ze pojdeme poobede niekde do restauracie.... takze tak 🙂 🙂 Sari,no najblizsie sa dohodneme ze ked pojdem po Lilku do skolky,mozme spolu ist do mesta.... Co tak zajtra?Hm? sla by som po nu skor... okolo tej pol tretej... a mohli by sme ist.... A co vy ostatne,nepridate sa? Aspon na tu hodinku.... Hm..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sara2
4. feb 2009

ahoj Oriel 😉
Predbežne vravím áno...zajtra si predtým cinkneme,hej? 🙂

Idem variť tie špenátové halušky.
Sesternica mi volala,že v kostole pod Sokolejom bude v sobotu o 13teh karneval pre deti.Vstupné 1euro.Tak keď budeme ok,tak tam asi pôjdeme...škoda ,že sa Andrii neozvýva.Mohli sme sa dohodnúť,aby došla aj ona.Mám pocit,že býva na máji,nie?

oriel
4. feb 2009

jasne,Sari.... aj u nas je to take predbezne... 🙂 🙂 zavolame si.... dajte vediet aj ostatne,ci bys ste nesli
No,andrii byva na maji.... 🙂 Mozno sa dovtedy ozve 🙂 🙂 Mna kamosky volali aj do MC na karneval.... neviem,nepoculi ste o tom?

mirrinka
4. feb 2009

ahojte....trošku som si pospala a idem vás pokukať,čo nového 🙂
inna,tá kamoška sa volá renáta,tak ak nejakú Renátu poznáš potom ti napíšem priezvisko 🙂 ináč,my sme tiež rok bývali v Strážskom 😉

oriel,ja by som sa rada pridala,ale v takomto stave to asi nebude možné,poprvé sa cítim jak zbitý pes a po druhé,nechcem niekoho nakaziť ☹

karneval v MC určite bude,len neviem kedy,lebo som tam už dááááávno nebola,minulý rok sme tiež neboli,no pred dvoma rokmi to bolo 12.2. a bolo super,moja Lily tam vtedy behala v chodačke 😀 .....dokonca nás aj fotili do Podvihorlatských novín 🙂

mirrinka
4. feb 2009

emi,blahoželám k výročiu 😉
aj moji rodičia dnes majú výročie sobáša - 25-te,okrem toho má dnes sestra meniny,mama narodeniny a dokonca ešte aj môj manžel má dnes výročie - presne 4 roky ako k nám prvýkrát prišiel 😀 😀 😀 prišiel presne na maminu 40-tku 😀

emita
4. feb 2009

😀 😀 😀 ďakujeme

ja neviem, stále sa bojím aby sme niečo nechytili. Šimonko sa celý január drží bez soplíkov ale fakt nikde nechodíme len k rodičom alebo do cerkvi a samozrejme vonku. takže skôr nie ako áno 😒

chcem sa spýtať koľkokrát papajú vaše detičky (staršie ako rok) do týždňa na obed mäsko? a ako je to v škôlke? mne už z tej večnej kuracinky šibe. raz v týždni ma prívarok s vajíčkom a ináč vždy mäsko 😝 dnes napr. varím tofu, to by mohol aj on ale zohnala som len údené tak nabudúce...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
4. feb 2009

no konečne!!! 🙂 dobre že ste v poriadku lebo už som sa bála čo s vami. skoré uzdravenie dievčatám 😉

oriel
4. feb 2009

andrii,super,ze ste o.k... 🙂 🙂 je to mozne,ze si ma tam videla... v takom case chodime tamad zo skolky 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
4. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 DAKUJEEEEEM 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sara2
4. feb 2009

Ahoj Andrii 😀 .Tak som rada,že si sa ozvala 😉

mirrinka
4. feb 2009

ahoj andrii,konečne 😉
tak dievčatá ja idem teda do tej škôlky zistiť sitjuejšn 😀