• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Sari,kukni do albumu co som s Lilkou vcera urobila do skolky emoticon emoticon emoticon Rano s tym isla uplne natesena....
4. feb 2009 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri,ani som si nevsimla,ze uz si na druhej strane.... emoticon emoticon chod,chod a daj vediet,ako...
4. feb 2009 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj, baby, ďakujem, to poteší,keď niekomu chýbate emoticon
4. feb 2009 o 13:09  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
Mirri,tak ako to dopadlo v škôlke?

baby...a by som zajtra aj mohla,lebo sa chystame s dedkom a s Nellkou na pizzu,mama konci v praci o 4,tak by mi maleho vzala domov,ja by som ostala s Nellkou u babky...ale presvedčte aj Mirku,aby sla,lebo ja sa s nimi sama nepustam...to by nedopadlo dobre a s Lili by mozno Nellka isla pekne za rúčku... emoticon ak nie,tak pojdem do mesta až okolo 5 len s Nellkou a stretneme sa nabuduce. emoticon emoticon

ja som dnes doma s obomi,ráno som šla na polikliniku a nestihala som Nellku odviesť,tak teraz obidvaja odfukujú v spálni emoticon
4. feb 2009 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri...dufam,ze tá nádcha je ako Andriina...ze sa ráno zobudíš a budeš ok emoticon emoticon
4. feb 2009 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tamarka_na, máš pravdu, to prajem každému,aby mu tak tá nádcha prešla,ale mordovala ma skoro štyri dni
4. feb 2009 o 13:42  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to ti verim...mna taka nadcha morduje aj dva tyzdne,najprv hrdlo,potom mi to prejde na nos a som hotova...asi tak ako Mirka dnes.A nepomaha mi ani caj,ani potenie,jednoducho musi prejst samo... emoticon
4. feb 2009 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...tak k tej škôlke - hrúza,nespala,nechcela sa ani vyzliecť,ričala jak divá emoticon ale potom už tíško sedela na posteli aby nezobudila detičky emoticon a ked som sa jej opýtala,prečo nechcela spinkať,tak vraj: "ja som už veľká,iba maličké detičky spinkajú" emoticon emoticon no na porážku emoticon

ale zajtra s vami aj tak nebudem môcť ist,lebo dnes ideme k našim - mama má narodky ako som už spomínala,tak tam budeme asi aj zajtra....tamarka,takže ani do škôlky zajtra nejdeme emoticon

trošku mi je už lepšie,som sa vypotila v aute,som bola zaviesť sesternicu do Továrneho,išla pre veci,lebo ostáva s malým v nemocke - má zápal plúc emoticon tak som mala na sebe rolák,sveter,hrubý šál,kabát a ešte aj topenie v aute na plné pecky - fakt to trochu pomohlo emoticon
4. feb 2009 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel,nádhera,len škoda ,že moja Sárka tam nieje emoticon
4. feb 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,to je ta kamoška,ktorá mala bábo??Ved uz boli doma,ci nie??
Tak to nevadí,stretneme sa inokedy...keď bude teplejšie... emoticon

A tá tvoja Lili,je expert...ale možno časom si zvykne a bude s deťmi aspoň ležať... emoticon
4. feb 2009 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pridala som nejaké nové foto emoticon
4. feb 2009 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tú fotku daj okamžite preč,ty opica emoticon emoticon emoticon
4. feb 2009 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tamarka_na....mne sa najvia páči tá fotka s punčoškami emoticon

aj ja som pridala tri fotky ,tak kuknite
4. feb 2009 o 18:44  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel, super si to urobila do škôlky,ale prečo už nemáš žiadne iné fotky?
4. feb 2009 o 18:45  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No tak pekne od vás dievčatá emoticon ,kde ste????????

Mirri,aj ty už chrápkaš? emoticon

tak ahojte ráno emoticon
4. feb 2009 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hihi, podarilo sa...ja som tu dnes prvá... káva na stole,dievčatá v škole,chlapi spia, pohodááááá. kde ste?
5. feb 2009 o 08:11  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Andrii,tak ais tu dnes budeme samé emoticon
5. feb 2009 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som tu emoticon emoticon emoticon
5. feb 2009 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Oriel emoticon

Čo dnes porábaš?
My máme odvčera navarené,Sárka teraz kuká rozprávku a o chvíľku ideme robiť koláčik.Lebo si vymyslela,že chce piecť.Vonku to vyzerá brutálne.Asi budeme zasa cely deň trčať doma.Tak jej musím vymyslieť nejakú zábavu.
Čo nové je v škôlke?Potešili sa detičky a učiteľky z vášho výtvoru?
5. feb 2009 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj vies co,Sari,fakt sa tesili.... je to vylozene v satni a v kuse ked niekto pride,tak ukazuju,ze tu som ja,tu som ja.... emoticon emoticon emoticon A Lilka taka navela,ze ,,to moja mama robila,, emoticon emoticon emoticon Ja som tam popisala mena vsetkych deticiek,aj co niesu na fotke... a Lilka sa ma stale pyta.... Sari,kde je? Emka kde je? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Ani neviem,co budem dnes robit... dala som prat,treba mi zehlit.... emoticon emoticon A co pobede? nepojdete s nami?Ked ovsem nebude prsat... my ideme urcite,lebo mi treba ist na postu aj do slsp.... a tak.... emoticon emoticon emoticon Tak ti predtym zavolam,ci nahodou nepojdete emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
5. feb 2009 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajooooooj emoticon
nechce sa mi veľmi písať,lebo z nosa mi tečie jak z vodovodného kohútika,tak som vás len prišla pozdraviť a padám emoticon
5. feb 2009 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri,joj,nechcela by som byt na tvojom mieste emoticon emoticon Drzim palce,aby to rychlo preslo emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
5. feb 2009 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...ja som prave dala Alexa spat a idem si zaliať kávu...Mne ráno káva nechutí,hoci mám tlak na odpadnutie,lepšie si ju vychutnám až okolo obeda emoticon

A idem variť podbité zemiaky na kyslej smotane...som dostala chuť... emoticon

Andrii,matúško je zlatučký a už som asi dlho nepozerala vaše fotky,lebo kopec z nich som ešte nevidela emoticon
5. feb 2009 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj tamarka.... emoticon emoticon emoticon Ja si dam tiez kavicku,no uz druhu.... emoticon emoticon emoticon emoticon My dnes budeme mat vypravany karfiol a zemiaky..... no az na veceru emoticon emoticon emoticon emoticon
5. feb 2009 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze vypravany emoticon emoticon emoticon emoticon VYPRAZANY emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon no urcite pochopite
5. feb 2009 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo.... kde ste vsetky? Dievcata,ak budete ma trocha casu,prosim este zahlasujte za manzelovu sesternicu JE NA 51 STRANE AALIAAS /http://citrus.stock.cz/soutez/prehled-soutezicich.html/// ,zatial je na druhom mieste... deviateho konci sutaz.... DAKUJEM VAM
5. feb 2009 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu nikde nikoho emoticon emoticon emoticon tak du dal emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
5. feb 2009 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,mne vždy vypisuje,že stránka nenalezena emoticon
5. feb 2009 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon
Kočky kuknite aké prasiatko mi dnes večer dorazilo domov emoticon emoticon emoticon .Som zvedavá či si s touto špinou poradí praci prášok Ariel...lebo ak nie,tak nech idú reklamy do .....

čaute emoticon
5. feb 2009 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko.... Sari,Lilka ked videla taku ufulanu Sarku,tak hned ,,Sari je bubak,, podarena,to spadla? emoticon emoticon emoticon
Este spinkate? Aj ja by som urcite este spala,keby sme nevstavali do skolky emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
6. feb 2009 o 08:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš