• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Sari,kukni do albumu co som s Lilkou vcera urobila do skolky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Rano s tym isla uplne natesena....
4. feb 2009 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri,ani som si nevsimla,ze uz si na druhej strane.... :slight_smile: :slight_smile: chod,chod a daj vediet,ako...
4. feb 2009 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj, baby, ďakujem, to poteší,keď niekomu chýbate :wink:
4. feb 2009 o 13:09  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Mirri,tak ako to dopadlo v škôlke?

baby...a by som zajtra aj mohla,lebo sa chystame s dedkom a s Nellkou na pizzu,mama konci v praci o 4,tak by mi maleho vzala domov,ja by som ostala s Nellkou u babky...ale presvedčte aj Mirku,aby sla,lebo ja sa s nimi sama nepustam...to by nedopadlo dobre a s Lili by mozno Nellka isla pekne za rúčku... :slight_smile: ak nie,tak pojdem do mesta až okolo 5 len s Nellkou a stretneme sa nabuduce. :slight_smile: :slight_smile:

ja som dnes doma s obomi,ráno som šla na polikliniku a nestihala som Nellku odviesť,tak teraz obidvaja odfukujú v spálni :grinning:
4. feb 2009 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri...dufam,ze tá nádcha je ako Andriina...ze sa ráno zobudíš a budeš ok :slight_smile: :wink:
4. feb 2009 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tamarka_na, máš pravdu, to prajem každému,aby mu tak tá nádcha prešla,ale mordovala ma skoro štyri dni
4. feb 2009 o 13:42  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to ti verim...mna taka nadcha morduje aj dva tyzdne,najprv hrdlo,potom mi to prejde na nos a som hotova...asi tak ako Mirka dnes.A nepomaha mi ani caj,ani potenie,jednoducho musi prejst samo... :unamused:
4. feb 2009 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...tak k tej škôlke - hrúza,nespala,nechcela sa ani vyzliecť,ričala jak divá :angry: ale potom už tíško sedela na posteli aby nezobudila detičky :confused: a ked som sa jej opýtala,prečo nechcela spinkať,tak vraj: "ja som už veľká,iba maličké detičky spinkajú" :sweat_smile: :sweat_smile: no na porážku :grinning:

ale zajtra s vami aj tak nebudem môcť ist,lebo dnes ideme k našim - mama má narodky ako som už spomínala,tak tam budeme asi aj zajtra....tamarka,takže ani do škôlky zajtra nejdeme :frowning2:

trošku mi je už lepšie,som sa vypotila v aute,som bola zaviesť sesternicu do Továrneho,išla pre veci,lebo ostáva s malým v nemocke - má zápal plúc :frowning2: tak som mala na sebe rolák,sveter,hrubý šál,kabát a ešte aj topenie v aute na plné pecky - fakt to trochu pomohlo :wink:
4. feb 2009 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel,nádhera,len škoda ,že moja Sárka tam nieje :slight_smile:
4. feb 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,to je ta kamoška,ktorá mala bábo??Ved uz boli doma,ci nie??
Tak to nevadí,stretneme sa inokedy...keď bude teplejšie... :wink:

A tá tvoja Lili,je expert...ale možno časom si zvykne a bude s deťmi aspoň ležať... :fearful:
4. feb 2009 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pridala som nejaké nové foto :wink:
4. feb 2009 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tú fotku daj okamžite preč,ty opica :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tamarka_na....mne sa najvia páči tá fotka s punčoškami :wink:

aj ja som pridala tri fotky ,tak kuknite
4. feb 2009 o 18:44  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel, super si to urobila do škôlky,ale prečo už nemáš žiadne iné fotky?
4. feb 2009 o 18:45  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No tak pekne od vás dievčatá :unamused: ,kde ste????????

Mirri,aj ty už chrápkaš? :frowning2:

tak ahojte ráno :wink:
4. feb 2009 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hihi, podarilo sa...ja som tu dnes prvá... káva na stole,dievčatá v škole,chlapi spia, pohodááááá. kde ste?
5. feb 2009 o 08:11  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Andrii,tak ais tu dnes budeme samé :unamused:
5. feb 2009 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som tu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2009 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Oriel :wink:

Čo dnes porábaš?
My máme odvčera navarené,Sárka teraz kuká rozprávku a o chvíľku ideme robiť koláčik.Lebo si vymyslela,že chce piecť.Vonku to vyzerá brutálne.Asi budeme zasa cely deň trčať doma.Tak jej musím vymyslieť nejakú zábavu.
Čo nové je v škôlke?Potešili sa detičky a učiteľky z vášho výtvoru?
5. feb 2009 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj vies co,Sari,fakt sa tesili.... je to vylozene v satni a v kuse ked niekto pride,tak ukazuju,ze tu som ja,tu som ja.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A Lilka taka navela,ze ,,to moja mama robila,, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ja som tam popisala mena vsetkych deticiek,aj co niesu na fotke... a Lilka sa ma stale pyta.... Sari,kde je? Emka kde je? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ani neviem,co budem dnes robit... dala som prat,treba mi zehlit.... :slight_smile: :slight_smile: A co pobede? nepojdete s nami?Ked ovsem nebude prsat... my ideme urcite,lebo mi treba ist na postu aj do slsp.... a tak.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak ti predtym zavolam,ci nahodou nepojdete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2009 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajooooooj :wink:
nechce sa mi veľmi písať,lebo z nosa mi tečie jak z vodovodného kohútika,tak som vás len prišla pozdraviť a padám :grinning:
5. feb 2009 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri,joj,nechcela by som byt na tvojom mieste :wink: :frowning2: Drzim palce,aby to rychlo preslo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2009 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...ja som prave dala Alexa spat a idem si zaliať kávu...Mne ráno káva nechutí,hoci mám tlak na odpadnutie,lepšie si ju vychutnám až okolo obeda :slight_smile:

A idem variť podbité zemiaky na kyslej smotane...som dostala chuť... :wink:

Andrii,matúško je zlatučký a už som asi dlho nepozerala vaše fotky,lebo kopec z nich som ešte nevidela :confused:
5. feb 2009 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj tamarka.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ja si dam tiez kavicku,no uz druhu.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: My dnes budeme mat vypravany karfiol a zemiaky..... no az na veceru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2009 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze vypravany :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: VYPRAZANY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no urcite pochopite
5. feb 2009 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo.... kde ste vsetky? Dievcata,ak budete ma trocha casu,prosim este zahlasujte za manzelovu sesternicu JE NA 51 STRANE AALIAAS /http://citrus.stock.cz/soutez/prehled-soutezicich.html/// ,zatial je na druhom mieste... deviateho konci sutaz.... DAKUJEM VAM
5. feb 2009 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu nikde nikoho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak du dal :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2009 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,mne vždy vypisuje,že stránka nenalezena :frowning2:
5. feb 2009 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Kočky kuknite aké prasiatko mi dnes večer dorazilo domov :grinning: :grinning: :grinning: .Som zvedavá či si s touto špinou poradí praci prášok Ariel...lebo ak nie,tak nech idú reklamy do .....

čaute :wink:
5. feb 2009 o 22:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko.... Sari,Lilka ked videla taku ufulanu Sarku,tak hned ,,Sari je bubak,, podarena,to spadla? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Este spinkate? Aj ja by som urcite este spala,keby sme nevstavali do skolky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. feb 2009 o 08:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok