Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

oriel
4. feb 2009

Sari,kukni do albumu co som s Lilkou vcera urobila do skolky 🙂 🙂 🙂 Rano s tym isla uplne natesena....

oriel
4. feb 2009

mirri,ani som si nevsimla,ze uz si na druhej strane.... 🙂 🙂 chod,chod a daj vediet,ako...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka_na
4. feb 2009

Ahojte 😉
Mirri,tak ako to dopadlo v škôlke?

baby...a by som zajtra aj mohla,lebo sa chystame s dedkom a s Nellkou na pizzu,mama konci v praci o 4,tak by mi maleho vzala domov,ja by som ostala s Nellkou u babky...ale presvedčte aj Mirku,aby sla,lebo ja sa s nimi sama nepustam...to by nedopadlo dobre a s Lili by mozno Nellka isla pekne za rúčku... 🙂 ak nie,tak pojdem do mesta až okolo 5 len s Nellkou a stretneme sa nabuduce. 🙂 🙂

ja som dnes doma s obomi,ráno som šla na polikliniku a nestihala som Nellku odviesť,tak teraz obidvaja odfukujú v spálni 😀

tamarka_na
4. feb 2009

Mirri...dufam,ze tá nádcha je ako Andriina...ze sa ráno zobudíš a budeš ok 🙂 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka_na
4. feb 2009

tak to ti verim...mna taka nadcha morduje aj dva tyzdne,najprv hrdlo,potom mi to prejde na nos a som hotova...asi tak ako Mirka dnes.A nepomaha mi ani caj,ani potenie,jednoducho musi prejst samo... 😒

mirrinka
4. feb 2009

...tak k tej škôlke - hrúza,nespala,nechcela sa ani vyzliecť,ričala jak divá 😠 ale potom už tíško sedela na posteli aby nezobudila detičky 😕 a ked som sa jej opýtala,prečo nechcela spinkať,tak vraj: "ja som už veľká,iba maličké detičky spinkajú" 😅 😅 no na porážku 😀

ale zajtra s vami aj tak nebudem môcť ist,lebo dnes ideme k našim - mama má narodky ako som už spomínala,tak tam budeme asi aj zajtra....tamarka,takže ani do škôlky zajtra nejdeme ☹

trošku mi je už lepšie,som sa vypotila v aute,som bola zaviesť sesternicu do Továrneho,išla pre veci,lebo ostáva s malým v nemocke - má zápal plúc ☹ tak som mala na sebe rolák,sveter,hrubý šál,kabát a ešte aj topenie v aute na plné pecky - fakt to trochu pomohlo 😉

sara2
4. feb 2009

Oriel,nádhera,len škoda ,že moja Sárka tam nieje 🙂

tamarka_na
4. feb 2009

Mirri,to je ta kamoška,ktorá mala bábo??Ved uz boli doma,ci nie??
Tak to nevadí,stretneme sa inokedy...keď bude teplejšie... 😉

A tá tvoja Lili,je expert...ale možno časom si zvykne a bude s deťmi aspoň ležať... 😨

tamarka_na
4. feb 2009

Pridala som nejaké nové foto 😉

mirrinka
4. feb 2009

tú fotku daj okamžite preč,ty opica 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
4. feb 2009

No tak pekne od vás dievčatá 😒 ,kde ste????????

Mirri,aj ty už chrápkaš? ☹

tak ahojte ráno 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
5. feb 2009

Ahoj Andrii,tak ais tu dnes budeme samé 😒

oriel
5. feb 2009

aj ja som tu 🙂 🙂 🙂

sara2
5. feb 2009

ahoj Oriel 😉

Čo dnes porábaš?
My máme odvčera navarené,Sárka teraz kuká rozprávku a o chvíľku ideme robiť koláčik.Lebo si vymyslela,že chce piecť.Vonku to vyzerá brutálne.Asi budeme zasa cely deň trčať doma.Tak jej musím vymyslieť nejakú zábavu.
Čo nové je v škôlke?Potešili sa detičky a učiteľky z vášho výtvoru?

oriel
5. feb 2009

joj vies co,Sari,fakt sa tesili.... je to vylozene v satni a v kuse ked niekto pride,tak ukazuju,ze tu som ja,tu som ja.... 🙂 🙂 🙂 A Lilka taka navela,ze ,,to moja mama robila,, 🙂 🙂 🙂 Ja som tam popisala mena vsetkych deticiek,aj co niesu na fotke... a Lilka sa ma stale pyta.... Sari,kde je? Emka kde je? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ani neviem,co budem dnes robit... dala som prat,treba mi zehlit.... 🙂 🙂 A co pobede? nepojdete s nami?Ked ovsem nebude prsat... my ideme urcite,lebo mi treba ist na postu aj do slsp.... a tak.... 🙂 🙂 🙂 Tak ti predtym zavolam,ci nahodou nepojdete 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirrinka
5. feb 2009

ajooooooj 😉
nechce sa mi veľmi písať,lebo z nosa mi tečie jak z vodovodného kohútika,tak som vás len prišla pozdraviť a padám 😀

oriel
5. feb 2009

mirri,joj,nechcela by som byt na tvojom mieste 😉 ☹ Drzim palce,aby to rychlo preslo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tamarka_na
5. feb 2009

Ahojte...ja som prave dala Alexa spat a idem si zaliať kávu...Mne ráno káva nechutí,hoci mám tlak na odpadnutie,lepšie si ju vychutnám až okolo obeda 🙂

A idem variť podbité zemiaky na kyslej smotane...som dostala chuť... 😉

Andrii,matúško je zlatučký a už som asi dlho nepozerala vaše fotky,lebo kopec z nich som ešte nevidela 😕

oriel
5. feb 2009

ahoj tamarka.... 🙂 🙂 🙂 Ja si dam tiez kavicku,no uz druhu.... 🙂 🙂 🙂 🙂 My dnes budeme mat vypravany karfiol a zemiaky..... no az na veceru 🙂 🙂 🙂 🙂

oriel
5. feb 2009

ze vypravany 🙂 🙂 🙂 🙂 VYPRAZANY 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no urcite pochopite

oriel
5. feb 2009

halo.... kde ste vsetky? Dievcata,ak budete ma trocha casu,prosim este zahlasujte za manzelovu sesternicu JE NA 51 STRANE AALIAAS /http://citrus.stock.cz/soutez/prehled-soutezici... ,zatial je na druhom mieste... deviateho konci sutaz.... DAKUJEM VAM

oriel
5. feb 2009

tu nikde nikoho 🙂 🙂 🙂 tak du dal 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirrinka
5. feb 2009

oriel,mne vždy vypisuje,že stránka nenalezena ☹

sara2
5. feb 2009

ahojte 🙂
Kočky kuknite aké prasiatko mi dnes večer dorazilo domov 😀 😀 😀 .Som zvedavá či si s touto špinou poradí praci prášok Ariel...lebo ak nie,tak nech idú reklamy do .....

čaute 😉

oriel
6. feb 2009

Dobre ranko.... Sari,Lilka ked videla taku ufulanu Sarku,tak hned ,,Sari je bubak,, podarena,to spadla? 🙂 🙂 🙂
Este spinkate? Aj ja by som urcite este spala,keby sme nevstavali do skolky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂