Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
11. feb 2009

pohánkovú polievku so smotanou...a tiež granadír...emi dík... 😉

sara2
11. feb 2009

Ja mám už navarené.Paradajková polievka s pismenkami 🙂 a cestoviny s omáčkou-čo chladnička dala:mrkva,brokolka,syreček,smotana a domáci kečup...chutí ok.

oriel
11. feb 2009

ahojky,aj ja som uz tu... bola som doobedu v praci.... My na Valentina ideme na ples,no len taky.... do Ohradzan 🙂 🙂 🙂 🙂 Ideme cela partia,tak snad by malo byt dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Idem poupratovat,chcem ist po skolke s Lilkou do mesta... uz chodimedruhy tyzden,totiz skusam,ci v pohode vydrzi pochodit aj cele mesto a spat domov... chcem uz zlozit kociar,lebo len zavadzia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sara2
11. feb 2009

Ahoj Oriel.

Ja sa chystám teraz žehliť lebo Sárka zaspala 😲 .Sama mi vravela,keď sme sa najedli,že pôjde si pospinkať a potom že sa budeme hrať.No keď prišlo na lámanie chleba tak plačkala ale skusila som si s ňou ľahnúť a spí 😀
Ale o hodinku ju budem budiť lebo večer nezaspí ani do desiatej.
čauko

emita
11. feb 2009

tak dnes je asi spací deň. Šimonko spal 2hod30 čím nás riadne šokoval lebo inokedy sa budí po 1hod15 😕 teraz sú vonku tak idem oddýchnuť. bola som u doktorky a vďaka Bohu to nič nieje. dostala som ascorutin (na posilnenie ciev) a mám dávať pozor. tak sa tešíme. ale aj tak idem oddychovať...

emita
11. feb 2009

a počúvali sme srdiečko bábätka-prvýkrát 😵 🙂

sara2
11. feb 2009

čaute ,si predstavte,že admin mi zrušil fotku v pase 😠

Emi,sa teším s tebou veľmi preveľmi....Chvála Bohu. 🙂

oriel
11. feb 2009

Sari,to preco???

sara2
11. feb 2009

tak som adminke napisala a odpisala mi,že preto lebo tam do pasu patrí moje reálne foto a nie foto dieťatka.Že spoločná s dieťaťom môže byť...sila čo? Oriel,evidentne vy dve jej nevadíte,teda tvoja Lili v pase,ja áno 😒 Inna,tiež...sila čo?

mirrinka
11. feb 2009

ahojte....konečne som sa sem dostala.... dnes sme predčasne oslávili Liankine meniny 🙂 dostala svoj vysnívaný vysávač 😀

emi,som rada,že je všetko ok 😉

sari,to teda je fakt sila... 😖 😅 ale už máš novú fotku - pekná 🙂 😉

mirrinka
11. feb 2009

všetky tu meníte fotky,teraz som ja na rade 😀

sara2
11. feb 2009

ahoj Mirri,vôbec na tej fotke nevyzeráš,že si to ty? Si to vôbec ty?
Ako je Lianke?
Aj Sárka dostala na dva roky vysávač.Bavil ju chvíľočku ☹

mirrinka
11. feb 2009

som to ja 😀 😀 dám tam inú??? 😀 ale až zajtra,ked budem pri svojom notebooku,teraz mám bratov 🙂
Lianke je už lepšie,len znova začala pokašliavať a sopliť ☹

a čo sa týka toho vysávača,tak teraz akurát vysáva babke hlavu 😀 a ja jej ju idem farbiť,tak padám...majte sa 😉

emita
11. feb 2009

mirrinka naaadherná fotočka-krásne sa vynímate. ako marodi? a čo je s Tamarkou? už 2 dni tu nebola. a andrii sa asi zase nechce písať 😒

tamarka_na
11. feb 2009

Ahojte,tu som.Sme v pohode,len Alex mi ráno vstal zas sopľavý... ☹
Sára,rozmýšľala som na tým,čo si písala.Ja dávam Alexovi tiež obyčajné mlieko,jogurty zbožňuje,syrečky...Ja som ztých jeho nádch už zúfala...týždeň bol zdravy.Ale kúpili sme odsávačku na vysávač,tak mu s tým ťahám...je to lepšie ako tie hadičky a nestekajú mu tak hlieny,lebo to vytiehne fakt všetko.Dávam mu aj Sinupret,aj Livostin do nosa,tak dúfam,že to neskončí na prieduškách... 😖

Mirri,Lianka v tom kresle nemá chybu...ale vyzerá tam fakt choro...

emita
11. feb 2009

joj, už zase soplíky? ☹ už nech ste z toho vonku...
teraz hovorili v správach že od nového roka je očkovanie proti pneumokokom povinné. a keď si predstavím koľko zaňho trebalo ešte pred rokom zaplatiť... 😖

inna7
11. feb 2009

Sara..asi si ťa všimla na iných diskusiách...pred Humenným sa ešte aj muchy otáčajú 😀

pre istotu si zmením aj ja...

mirrinka
11. feb 2009

emi,díííííík 😉
ja som chvalabohu za to očkovanie proti pneumokokom platila len nejakých 90SK 🙂

bubba
11. feb 2009

aj ja 😀

mirrinka
11. feb 2009

čo tu strašíš 😀 😀 😀

oriel
11. feb 2009

Mirri,peknucka fotocka.... Mas tam take dlhe vlasy? Alebo sa to len zda? 🙂 🙂 🙂 🙂 Lilka si este uziva posledne chvilky v kociary,idem ho vyprat a odlozit... tak teraz sa tam uvelebila aj s vankusikmi,pije mlieko a pozera telku.... 🙂 🙂 🙂

sara2
11. feb 2009

No,dúfam,že tento príspevok mi zoberie.
Veď som vravela,že Mirka tam vyzerá úplne inak na tej fotke. 😉

Tamarka a dávali ste malému niekedy robiť testy na toleranciu laktozy?Alebo nemal vyšetrovaný reflux?
Ja môžem ďakovať Bohu,že nás zobrala do parády nová dr.Tá prišla na kopec vecí.Ale v tomto období-teda počasí čo sa mení je snáď chorý každý.
My sme za pneumokoka platili kopec peňazí.Ale aj tá dnešná vakcina na žltačku stojí 900 korún.Sú to hrozné pálky 😒

oriel
12. feb 2009

Dobre ranko..... to tu este nikto nebol??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sara2
12. feb 2009

dobré ránko Oriel 😉

Tak kočky,aby sme za vami nezaostávali...tak aj Sárka je trošku choručká.V noci nemohla dýchať.Má veľmi upchatý nos,ale sople jej netečú,ale keď rozpráva tak ich hltá.Tak som jej nasadila sirup na hlieny a tiež inhalujeme,to by jej malo riediť hlieny...tak dúfam,že to bude mať ľahký priebeh 😒

inna7
12. feb 2009

dobre rano.....ahoj Oriel... 🙂 🙂 🙂

čo dnes porabate? neviete náhodou ako to tu funguje v tom detskom centre na gaštanke? ešte som tam nebola....chodia tam aj mamičky s menšími deťmi? či to je len pre staršie....

nemám s kým ani kočíkovať..ani kávu vypiť 😀 ☹

sara2
12. feb 2009

čaute,ako sme sa tu stretli všetky tri čo?

Tam je nejaké materské centrum Inna?Neviem o tom.Viem,že bolo na Dubníku v bývalej materskej škôlke ale to už je zrušené.

inna7
12. feb 2009

pánečku...každý chorý...hrozné je to teraz...čo sa otepľuje...bacily útočia z každej strany... 😠
len čakám kedy Lukáš prinesie nejakého zo škôlky.... 🤐

Sara...aj Tamarka...nech vám to rýchlo prejde a ste zdraví..!!!!

sara2
12. feb 2009

Kočky poraďte,aký sirup jej mám dávať,aby sa jej zriedili tie hlieny a vytekali vonku a nie dole na priedušky?

inna7
12. feb 2009

ahoj Sara....
ano je tu centrum...lebo je velka reklama pri ceste čo chodím domov...no doteraz som to n estihla omrknut.. 😅 .. kdesi na tej ceste čo sa ide na dubnik..žeby to bolo to čo myslíš..? ale to by aj tu reklamu potom dali preč,nie?

inna7
12. feb 2009

no ja som sarke davala Fenorin...čo bola teraz nedávno taká zahlienená...plus som vkuse odsávala...a vytierala noštek s morskou vodou a livostinom, na striedačku...
ináč odkial máš ten inhalačný prístroj? vraj stojí okolo 200eur...na poliklinike ho ponúkala jedna pani od firmy zelmer... ale to sa mi zdá nejaké drahé...