• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
ahojte...peknú nedeľu všetkým... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mirri...pohľadala som to pre teba...ja som to už mala dávnejšie...vytlačené... :slight_smile:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3462 tu je tá polievka....

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6432 a tu sú tie pirôžky...

tak a ja dnes nevarím... :wink:
15. feb 2009 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.

A ja že koľko toho tu bude popísané a tu takmer nič :grinning: .
U nás veget.Sárka stavia s tatíkom autodráhu a budú preteky.Ja si vychutnávam kávu.Vonku nejdeme.Včera sme boli celý deň mimo domu a dnes je Sárka viac zachrípnutá.Takže behá s plienkou na prieduškách a na krku-olejové zábaly.V stredu do soboty odchádza mužíček na konferenciu do ČR a my tu budeme samé...už teraz mi je smutno :frowning2: .

Emi,ako sa cítiš?
Tamarka čo Alex?
15. feb 2009 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja sa s vami na chvíľku lúčim...odchádzam k našim spať lebo zajtra ráno vyrážame do Svidníka... :slight_smile:

tak LIANKÁM želám k zajtrajším meninkám všetko najlepšie...veľa zdravia a lásky!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: (ak sa takto volajú :wink: )

Sara...ja by som sa tešila :wink: :grinning: :dizzy_face:
15. feb 2009 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kočky,počujte neviete mi poradiť?
Chcem Sárke do izbičky k novej posteli dať na stenu kapsár.V češtine je to kapsář.Ale u nás to neviem preložiť a nájsť niečo na nete.Na českých stránkach som našla kopec produktov.Je to vlastne také obloženie na stenu vedľa postele s vreckami úložnými.
15. feb 2009 o 18:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde ste kočky? Ja mám fráááj-autodráha fičííí :grinning:

Už to mám-VRECKAR :grinning:
15. feb 2009 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,vraj je v humennom 3d sono..neviete o tom nic?vraj pri vseobecnej zdrav. poist. :confused: :confused: :confused:
15. feb 2009 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pri VZP má sono MUDr. Vyšňovská ale som nepočula že by mala 3D.
sara dík, mám sa fajn. ten vreckár by som chcela ušiť bábätku na postieľku-ak budem stíhať :wink: našla si niečo pekné?
15. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aho Ema ako spí tvoj malý ja som z mojej už na prášky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2009 o 07:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prečo? v noci spí od 20.00 do 7.00-niekedy sa zobudí, niekedy nie, občas ho musíme zobrať do postele, ale v noci nepapá a nepije a potom spinká 12.15-13.30. a vy ako?
16. feb 2009 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a dnešným oslávenkyniam všetko najlepšie k meninkám, nech sú zdravučké, veselé a poslušné :wink: Alebo Lilka dnes nemá meniny? pozerám práve do knižky že Liliana je 19.11. no, to je jedno :slight_smile:
16. feb 2009 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :wink:
my sme dnes boli u dr., brali jej krv + dostala do obidvoch nožičiek štipľavé injekcie - hrúúúza :frowning2: a k tomu dalšie lieky :confounded:

dakujeme za blahoželania :wink:
16. feb 2009 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lianke všetko dobré :wink:

Mirri,aké štipľavé injekcie?Načo?Chúďatko,to isto plačkala nie?
No moja začala pokašliavať,ale to asi z toho sirupu už vykašliava.Chystáme sa trošku na vzduch.
pekný deň.
16. feb 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky..... najskor zelame Lianke vsetko najlepsie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My sme dnes doma,aj Lilka.... trosicka zacala soplit,tak som ju dnes nechala.... zatial je to uplne o.k... uvidime.... asi ju necham doma aj zajtra,aby bola na karneval fit..... Dnes som rano volala ucitelke,tak mala v skolke 3 deticky.... :angry: Sari,varavela,aby sme prisli,aj sarka,kika aj Lilka.... :slight_smile: :slight_smile:
16. feb 2009 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No my kedy ako .Vstáva okolo 8.30 až 9.00.Na obed spí od 12.30 do 15.30.Večer ide okolo 9.00.Ale niekedy doobedu je uspať ju fuška,nieje unavená tak zaspí neskoro,aj teraz zaspala o 13.30.Ale stále zaspí v postieľke na posteli nevie.A keď už všetko zlyhá tak kočiar a šup von na prechádzku.A v noci je kežde š hod. hore na mlieko a niekedy medzitým čaj .......hruza.Keď som doma tak neva Ale v práci som po takých nociach jak zombi.Asi jej idu ďalšie zubky a chodiť sa jej nechce samej vobec,bojí sa pustiť.O konečne kľud idem čitať knihu.....tak pa. :slight_smile: :slight_smile:
16. feb 2009 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No Oriel,my sa chystáme na karneval.Boli sme aj teraz vonku.Sárke ten čerstvý vzduch vyťahoval sople von :grinning: .
Ale dúfam,že sa to nezhorší do stredy.A už sa veľmi teší.Som sa dnes trošku čudovala prečo neboli s deťmi na dvore,pretože fakt oproti ránu bolo okolo obeda krásne a je aj teraz.Deťom by to prospelo...
16. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pridala som nové foto,tak kuknite.....
16. feb 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahooooj :wink:
sari,no,injekcie kvôli opakovaným zápalom :frowning2: už si ani nepamätám názov,lebo sme ich tam nechali, zajtra ideme zase - znova do obidvoch nôh,je ich 5,ale ak jej bude lepšie,tak nemusí vybrať všetky... pred chvíľou som už aj volala kvôli výsledkom zo steru hrdla,tak sú celkom dobré,už je tam len mierna infekcia a mierny zápal,takže v poho....

clover,malá je rozkošná na tej poslednej fotke....hotová herečka :wink:
16. feb 2009 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som dnes stretla andrii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

som dnes objavila body za 59 Sk-rôzne druhy a až do veľkosti 116-v tom obchode hneď pri pošte. dvoje som vzala tak uvidím aké budú.
16. feb 2009 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi a ako sa má Andrii.Zas sa tu dlho neukázala.
16. feb 2009 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No,to fakt,Andrii to tu zanedbava..... :wink: :wink: :wink:
16. feb 2009 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak Matúško im dnes začal račkovať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: viac som sa nedozvedela bola odprevadiť Simonku na hudobnú tak behala po obchodoch-sme sa stretli.
16. feb 2009 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som dnes kúpila body v Tescu za 42 SK,ked sa môžem vyjadriť v korunách :grinning:
16. feb 2009 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vážne? s dlhým? ja furt hľadám v tescu body s dlhým a za celú zimu som našla jedno :angry:
16. feb 2009 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie,s krátkym :frowning2: ....ale aj tak dobre :grinning: .... mali ich v akcii v takom koši...no kopu ich tam bolo všelijakých,veľkosť do 24 mesiacov
16. feb 2009 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj krátkych máme dobludu... ja kupujem v Prešove v tescu-majú lepší výber. ale na krátke body je zima a keď mu na to dám dlhé tričko tak mu je horúco a keď má len dlhé tričko tak mu vychádza z tepláčkov... proste pre nás sú dlhé body ideálne. čo porábate? ja idem čítať knihu do školy :wink:
16. feb 2009 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tiez minule v tescu videla trojbalenie bodyniek za 90sk..... ludia brali jak zadarmo :slight_smile: :slight_smile: my teraz uz len tielka.. to odkedy nenosi plienocky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: co robkate? my ficime na susedoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2009 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja večeriam a malá už drichme :grinning: a tiež mám zapnutých susedov :wink:
16. feb 2009 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde ste poutekali? :confused: :confused: :confused:
16. feb 2009 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekné ránko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

no musím sa vybrať už do tesca aj ja.... my potrebujeme topánočky na jar..vlastne botasky jej chcem kúpiť...aj čiapočku jarnú...najskôr asi z mmb... :wink:

čo dnes robíte..? idem uložiť malú a prídem.. :slight_smile:
17. feb 2009 o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...aj ja som včera stretla emitu...bola zlatá....

vidím,že ma tu "ohovárate"....mám sa dobre....aj deti, ale nejak nemám čas písať, občas to tu prečítam,aby som bola v obraze.....

Matúš nám včera začal ráčkovať... a je taký podarený,lebo iba na jednu nožku...ale tešíííí sa a je na seba patrične hrdý...

všetkým oslávenkyňam aj keď neskôr tak tiež blahoželám hlavne veľa zdravíčka, potom šťastíčka a lásky.....
17. feb 2009 o 08:10  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok