• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Ahoj Andrii emoticon emoticon .
Moja Sárka tiež tak račkovala na jednu nožičku.A skoro ju to prestalo baviť a hneď sa radšej púšťala chodiť emoticon
Dúfam,že dnes bude taky pekný deň ako včera.Na obed bolo fakt teplúčko.Pôjdeme vonku.V noci mi Sárka kašle ale cez deň nie...ale vzduch jej prospieva určite.
Dnes nevarím,manžel pozýva.Urobili sme včera so Sárkou rýchlu tvarohovú tortičku s jahodkami emoticon je vynikajúca.

Ozaj ,ak budete mať čas tak kuknite na jednu americku stránku pre bábätka.Sestra ma na ňu naviedla.Sú tam fakt nádherné veci.Emi,možno nájdeš inšpiráciu na ten vreckár.
www.babiesrus.com
17. feb 2009 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No jasné..... to je vždy tak...keď som tu a mám konečne čas,tak tu nikto nie je emoticon ...čo robíte? ja dopíjam kávu
17. feb 2009 o 08:56  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja akurát si idem zaliať kávu a trošíčku poupratovať emoticon
Ešte si tu Andrii? Chcela som sa ťa opýtať lebo si spomínala,že dievčatá chodia na hudobnú.Dávala si ich tam na začiatku sama alebo ťa niekto upozornil,že maju talent...tu v ľudovej škole umenia berú deti od 4 rokov.Len neviem aký je postup...či rodičia samí odvedú dieťa alebo ich niekto upozorní,že dieťa ma talent?
17. feb 2009 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2,tak sme to písali asi v rovnakom čase...tiež ti tak malá ráčkovala? my sa z neho už druhý deň smejeme emoticon ,ale je zlatý..... tak to sa máš,keď ideš na obed,ja dojedám od včera....

ohľadom tej hudobnej... manžel je trochu hudobník,tak počul,že niečo tam je emoticon ,ale oni chceli samé chodiť na hudobnú,ale nie sú nejak extra talent,ide im to...iba Simonka nechce cvičiť,tak neviem,či neskončí tento rok a dosť.. Ale necvičí a aj tak hrá dobre emoticon . Môžeš sama priviesť dieťatko, oni robia niečo ako talentové skúšky, či má sluch, rytmus,niečo bude vytlieskávať,alebo vyťukávať....
17. feb 2009 o 09:26  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dík Andrii za info.
Tak ja tu končím.
Oriel daj vedieť či ste fit a či zajtra pôjdete.Berieš aj niečo so sebou.Myslím sladkosti alebo ovocie pre deti....neviem či treba či nie.Minule keď sme šli detičky pozrieť tak sme im kupili všetkým keksíky.
17. feb 2009 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,my sme sa prave vratili z mesta... boli sme v banke,na poste a tak.... Lilka je zatial chvalabohu uplne v pohode.... emoticon emoticon emoticon Zatial vobec nesopli.... ani v noci.... emoticon emoticon emoticon no ked so rano volala do skolky,ta opat len tri deti,vraj ich zlucia so starsimi.... tak som vravela ucitelke,ze cely tyzden ju nedam..... No na karneval ideme isto.... len ucitelka sa obavala ako to bude,ci vobec niekto pride... tak som jej vravela,ze tri skolkarky pridu urcite,nech sa neboji emoticon emoticon emoticon Tiez som myslela,ze nieco zoberiem,aj ta kamoska,no dnes sme spolu volali,tak sme vraveli,ze asi ani nic netreba,ze mozno tam nikto nebude..... emoticon emoticon Ale asi aj tak niejake chrumky alebo nieco vezmem.... Mam doma aj take diplomy,tak asi ich vezmem,nech im daju,akoze z karnevalu...... emoticon emoticon emoticon
17. feb 2009 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon my sme pred chvíľou dopapali tie pirohy od inny...mnam,fakt sú perfektné emoticon ja som robila s džemom a na vrch strúhanková posýpka emoticon a to som ich robila len s dvoch rožkov a asi 200g múky emoticon
17. feb 2009 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my sme prave dobaštili... emoticon idem dať malu spinkať a trošku popratať...veď pride navšteva emoticon emoticon

mirri aj nam chutili...hlavne s makom...tie boli asi najlepšie... emoticon
17. feb 2009 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej my sme teraz došli z mesta. ja som asi pol roka nebola v meste s niekým (okrem manžela). ale začali nám lepšie časy. Susedka má dievčatko rovnako staré a konečne si naše detičky zosúladili denný režim tak sa môžeme viac stretávať emoticon emoticon emoticon
17. feb 2009 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
NO CO PORABATE? Lilka tu uz beha ako snehulienka..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon a vo velkonocnom kosiku nosi jablka.... emoticon emoticon No prave zacina Rex,tak bude klud,,,, emoticon emoticon emoticon emoticon
17. feb 2009 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde ste???? emoticon emoticon emoticon emoticon
17. feb 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ordinujeme emoticon emoticon emoticon
17. feb 2009 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaaaj,aha.... U nas ako v blazinci..... v jednej izbe Drislakoviny..... v druhej Nemo,obidva pustene na pecky a Lilka kuka raz to,raz to emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
17. feb 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to máte doma aspoň veselo emoticon
17. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon emoticon emoticon tak to hej emoticon emoticon emoticon emoticon
17. feb 2009 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
...tak sme boli u dr.,výsledky už sú - krvný obraz ok.,imunita ok.,akurát má trošku menej železa,ale to ona vždy a mierny zápal....dýchanie je čisté,takže vyberie ATB + tie injekcie ešte do piatku a snád už budeme mať pokoj od dr. emoticon

kde ste sa všetky zašili? čo porábate?hmmmmmm..... emoticon
18. feb 2009 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,ktoré sa vyznáte na mmb,potrebujem poradiť emoticon emoticon emoticon
18. feb 2009 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,co potrebujes poradit s MMB>? emoticon emoticon emoticon Mysme nedavno prisli z karnevalu,bolo super.... az ja som z toho unavena emoticon emoticon emoticon
18. feb 2009 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kde sú fotky? emoticon emoticon emoticon emoticon chcela by som si niečo kúpiť,už to mám vyhliadnuté,ale neviem aký je postup....to mám napísať do toho rámčeka "vzkaz" že to chcem? emoticon emoticon emoticon emoticon ....sto rokov pred opicami,ale čo už emoticon emoticon emoticon emoticon
18. feb 2009 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel,ty si rýchla,keď už aj "konikuješ" emoticon .Sárka zaspala hneď.
18. feb 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,ano otvoris tu fotku,tam sa ti dole otvori okno vzkaz a tam napises..... ze mas zaujem..... emoticon emoticon Fotky budu,potom pozmensujem.... Lilka nespinka.... doma sa hra na karneval emoticon emoticon
18. feb 2009 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a čo potom? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
18. feb 2009 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nic,odosles to.... ona ti posle cislo uctu,kam posles peniazky a ty jej obratom posli adresku..... emoticon emoticon emoticon Alebo adresku mozes poslat aj do toho prveho odkazu.....
18. feb 2009 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha....no tak to skúsim emoticon dúfam,že dačo nezbabrem....a to musím ísť do banky zaplatiť a ona mi potom pošle balík? nedá sa to nejako jednoduchšie,aby som neutekala do banky? emoticon emoticon emoticon emoticon
18. feb 2009 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, dá sa aj jednoduchšie.... dá sa to uhrádzať cez internetbanking...ja to tak robím vždy a veľa tak uhrádzam... je to super..

ráno bol manžel hlásiť sa na úrade práce a prišiel,že jeho horúco,že je spotený... teraz som prišla z prechádzky s malým.. a tak som vymrzla.... ja tomu môjmu manželovi vždy uverím,že je teplo,lenže on je ako ľadový medveď,jemu nie je nikdy zima.... emoticon
18. feb 2009 o 14:30  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no Mirri,tak ako Andrii vravi,najlepsie je cez IB... no ked nemas,len chod do banky,kde mas ucet... a ony ti aktivuju/..... zatial mozes aj cez postu sekom..... emoticon emoticon andrii,cauko.....
18. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vidíš andrii,ved aj my máme IB..... emoticon
18. feb 2009 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak vdaka baby,ja to skúsim a potom dám vedieť.....alebo sa tam ešte poriadne porozhliadam emoticon
18. feb 2009 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čau, oriel....

mirrinka, k platbe cez IB potrebuješ GRID kartu,tak ju pohľadaj emoticon
18. feb 2009 o 14:53  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miri a nezabudni napisat svoju emailovu adresu...potom komunikujete už len cez vaše adresky...ja tiež všetko uhradzam cez IB... emoticon a čo pekneho si ideš kupovať..? emoticon

prave sme sa vratili z tesca a maju vybornu akcijku na olivovy olej..neviem či použivate, ale ak ano..tak je to super akcia..z nejakych 300 na 108... emoticon

ja som dnes tiež objednala malej botasečky...z mmb.. emoticon
18. feb 2009 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš