Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

sara2
17. feb 2009

Ahoj Andrii 🙂 😉 .
Moja Sárka tiež tak račkovala na jednu nožičku.A skoro ju to prestalo baviť a hneď sa radšej púšťala chodiť 😀
Dúfam,že dnes bude taky pekný deň ako včera.Na obed bolo fakt teplúčko.Pôjdeme vonku.V noci mi Sárka kašle ale cez deň nie...ale vzduch jej prospieva určite.
Dnes nevarím,manžel pozýva.Urobili sme včera so Sárkou rýchlu tvarohovú tortičku s jahodkami 😝 je vynikajúca.

Ozaj ,ak budete mať čas tak kuknite na jednu americku stránku pre bábätka.Sestra ma na ňu naviedla.Sú tam fakt nádherné veci.Emi,možno nájdeš inšpiráciu na ten vreckár.
www.babiesrus.com

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
17. feb 2009

Ja akurát si idem zaliať kávu a trošíčku poupratovať 🙂
Ešte si tu Andrii? Chcela som sa ťa opýtať lebo si spomínala,že dievčatá chodia na hudobnú.Dávala si ich tam na začiatku sama alebo ťa niekto upozornil,že maju talent...tu v ľudovej škole umenia berú deti od 4 rokov.Len neviem aký je postup...či rodičia samí odvedú dieťa alebo ich niekto upozorní,že dieťa ma talent?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
17. feb 2009

dík Andrii za info.
Tak ja tu končím.
Oriel daj vedieť či ste fit a či zajtra pôjdete.Berieš aj niečo so sebou.Myslím sladkosti alebo ovocie pre deti....neviem či treba či nie.Minule keď sme šli detičky pozrieť tak sme im kupili všetkým keksíky.

oriel
17. feb 2009

Ahojte,my sme sa prave vratili z mesta... boli sme v banke,na poste a tak.... Lilka je zatial chvalabohu uplne v pohode.... 🙂 🙂 🙂 Zatial vobec nesopli.... ani v noci.... 🙂 🙂 🙂 no ked so rano volala do skolky,ta opat len tri deti,vraj ich zlucia so starsimi.... tak som vravela ucitelke,ze cely tyzden ju nedam..... No na karneval ideme isto.... len ucitelka sa obavala ako to bude,ci vobec niekto pride... tak som jej vravela,ze tri skolkarky pridu urcite,nech sa neboji 🙂 🙂 🙂 Tiez som myslela,ze nieco zoberiem,aj ta kamoska,no dnes sme spolu volali,tak sme vraveli,ze asi ani nic netreba,ze mozno tam nikto nebude..... 😉 ☹ Ale asi aj tak niejake chrumky alebo nieco vezmem.... Mam doma aj take diplomy,tak asi ich vezmem,nech im daju,akoze z karnevalu...... 🙂 🙂 🙂

mirrinka
17. feb 2009

ahojte 😉 my sme pred chvíľou dopapali tie pirohy od inny...mnam,fakt sú perfektné 😉 ja som robila s džemom a na vrch strúhanková posýpka 😉 a to som ich robila len s dvoch rožkov a asi 200g múky 😀

inna7
17. feb 2009

aj my sme prave dobaštili... 🙂 idem dať malu spinkať a trošku popratať...veď pride navšteva 😀 😝

mirri aj nam chutili...hlavne s makom...tie boli asi najlepšie... 🙂

emita
17. feb 2009

jeeej my sme teraz došli z mesta. ja som asi pol roka nebola v meste s niekým (okrem manžela). ale začali nám lepšie časy. Susedka má dievčatko rovnako staré a konečne si naše detičky zosúladili denný režim tak sa môžeme viac stretávať 🙂 🙂 🙂

oriel
17. feb 2009

NO CO PORABATE? Lilka tu uz beha ako snehulienka..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a vo velkonocnom kosiku nosi jablka.... 😀 😀 No prave zacina Rex,tak bude klud,,,, 😀 😀 😀 😀

oriel
17. feb 2009

kde ste???? 😀 😀 😀 😀

mirrinka
17. feb 2009

ordinujeme 😀 😀 😀

oriel
17. feb 2009

jaaaaaj,aha.... U nas ako v blazinci..... v jednej izbe Drislakoviny..... v druhej Nemo,obidva pustene na pecky a Lilka kuka raz to,raz to 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
17. feb 2009

tak to máte doma aspoň veselo 😀

oriel
17. feb 2009

😀 😀 😀 😀 tak to hej 😀 😀 😀 😀

mirrinka
18. feb 2009

Ahojte 🙂
...tak sme boli u dr.,výsledky už sú - krvný obraz ok.,imunita ok.,akurát má trošku menej železa,ale to ona vždy a mierny zápal....dýchanie je čisté,takže vyberie ATB + tie injekcie ešte do piatku a snád už budeme mať pokoj od dr. 😉

kde ste sa všetky zašili? čo porábate?hmmmmmm..... 😀

mirrinka
18. feb 2009

baby,ktoré sa vyznáte na mmb,potrebujem poradiť 😀 😀 😀

oriel
18. feb 2009

Mirri,co potrebujes poradit s MMB>? 😀 😀 😀 Mysme nedavno prisli z karnevalu,bolo super.... az ja som z toho unavena 😀 😀 😀

mirrinka
18. feb 2009

a kde sú fotky? 😀 😀 😀 😀 chcela by som si niečo kúpiť,už to mám vyhliadnuté,ale neviem aký je postup....to mám napísať do toho rámčeka "vzkaz" že to chcem? 😅 😅 😅 😅 ....sto rokov pred opicami,ale čo už 😀 😀 😀 😀

sara2
18. feb 2009

Oriel,ty si rýchla,keď už aj "konikuješ" 😀 .Sárka zaspala hneď.

oriel
18. feb 2009

Mirri,ano otvoris tu fotku,tam sa ti dole otvori okno vzkaz a tam napises..... ze mas zaujem..... 🙂 🙂 Fotky budu,potom pozmensujem.... Lilka nespinka.... doma sa hra na karneval 😀 😀

mirrinka
18. feb 2009

a čo potom? 😅 😀 😀 😀 😀 😀

oriel
18. feb 2009

nic,odosles to.... ona ti posle cislo uctu,kam posles peniazky a ty jej obratom posli adresku..... 😀 😀 😀 Alebo adresku mozes poslat aj do toho prveho odkazu.....

mirrinka
18. feb 2009

aha....no tak to skúsim 😀 dúfam,že dačo nezbabrem....a to musím ísť do banky zaplatiť a ona mi potom pošle balík? nedá sa to nejako jednoduchšie,aby som neutekala do banky? 😅 😅 😅 😅

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
18. feb 2009

no Mirri,tak ako Andrii vravi,najlepsie je cez IB... no ked nemas,len chod do banky,kde mas ucet... a ony ti aktivuju/..... zatial mozes aj cez postu sekom..... 🙂 🙂 andrii,cauko.....

mirrinka
18. feb 2009

vidíš andrii,ved aj my máme IB..... 😀

mirrinka
18. feb 2009

tak vdaka baby,ja to skúsim a potom dám vedieť.....alebo sa tam ešte poriadne porozhliadam 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
18. feb 2009

miri a nezabudni napisat svoju emailovu adresu...potom komunikujete už len cez vaše adresky...ja tiež všetko uhradzam cez IB... 🙂 a čo pekneho si ideš kupovať..? 🙂

prave sme sa vratili z tesca a maju vybornu akcijku na olivovy olej..neviem či použivate, ale ak ano..tak je to super akcia..z nejakych 300 na 108... 😉

ja som dnes tiež objednala malej botasečky...z mmb.. 😉