Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
18. feb 2009

ja hladám nejakú peknú tuniku 😉 už som si niečo vyhliadla,ale ešte budem trošku robiť prieskum a potom sa do toho pustim..... ak nejakú peknú nájdete tak sem s nou 😉 😀

sara2
18. feb 2009

baby ta kde steee????
My same doma dve opustené ☹ a niet s kým pokecať.Pridala som pár fotiek z karnevalu 😉

mirrinka
18. feb 2009

sari,pekné fotky 😉

mirrinka
18. feb 2009

baby,toto som teraz našla

Neprjímajte nič od kontaktu pete_ivan @ hotmail.com a ani video
o Bushovi , je to hacker, formatuje počítač a zničí aj password k
Vašej elektronickej pošte. Pozor, ak ho Vaše kontakty prijmú, tak ho
dostanete aj Vy, takže im pošlite rýchle správu - je dôležité poslať
tento oznam všetkým !!!! - Vašim priateľom, rodine,
spolupracovníkom, ........

V najbližších dňoch si musíte dať pozor : neotvárať žiadnu správu,
ktorá bude mať prílohu s názvom : Pozvánka ( invito, invitation )
nezávisle od koho tá správa bude. Je to vírus, ktorý zničí celý hard
disk. Tento vírus príde od známej osoby, ktorú máte medzi kontaktmi.
Preto musíte upozorniť všetkých o tomto nebezpečenstve. Je lepšie
dostať túto správu 25 krát ako dostať vírus a otvoriť ho. Ak by ste
predsa dostali poštu od priateľa s prílohou : pozvánka, neotvorte ju a
vypnite ihneď počítač. Ide o najhorší vírus ohlásený CNN. Tento nový
vírus bol objavený len teraz a Microsoftom bol klasifikovaný ako
najdeštruktívnejší vírus všetkých čias. Tento vírus bol objavený
včera spoločnosťou McAfee a neexistuje zatiaľ žiadny antivírusová
ochrana voči nemu. Tento vírus jednoducho zničí Nulový sektor Hard
disku, v ktorom sú zachované vitálne informácie jeho funkcií.

S pozdravom

Ing. Natália Šteflíková
Oddelenie makroekonomických analýz
Odbor menovej politiky
Národná banka Slovenska
Imricha Karvaša 1
813 25 Bratislava 1

tel.: 02/5758 2645
e-mail: natalia_steflikova@nbs.sk

inna7
19. feb 2009

ahojte..pekné ráno.. 🙂 🙂 🙂

sari..fotočky peknučké...vaše bambuľky sú rozkošné..myslím aj Lilku... 🙂 samé princezny... 😵

Mirri..dik za info...to stale nejaké vírusy kolujú... 😠

no moje deti sú znova choré...Lukáška už nedávam ani do škôlky dnes...ani nie týždeň v škôlke a znova priniesol nejaký bacil...a už je aj malá nakazená... ☹

mirrinka
19. feb 2009

bré ránko 🙂
inna,to je mi ľúto.....ja sa tiež bojím toho,že ju dám v pondelok do škôlky a potom sa ten chorobový kolotoč znova začne ☹

oriel
19. feb 2009

ahojte dievcence.... 😉 😉 U nas je to naopak.... Lilka chvalabohu v pohode,no na mna nieco prislo.... nos uplne plny,hrdlo ma boli... a aj cele telo ☹ ☹ ☹ Inna,cmuk deturencom 🙂 🙂 🙂 🙂 Idem aj ja povkladat niejake fotocky 🙂 🙂 🙂

mirrinka
19. feb 2009

oriel,takže Lilka už má aj svoju prvú lásku? 🙂 zlaté... 😀 a skoro sa vylieč,ved ide jar 😉 (alebo zima??? 😀 )

oriel
19. feb 2009

Joj,ten chlapec tam v skolke poblaznil vsetky dievcata.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Joj,keby uz ta jar bola 😀 😀 😀 😀 😀 Na nervy s tym pocasim........

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
19. feb 2009

joj tak sa skoro uzdravte... aj manžel má chrípkové tak som si dnes vzala "voľno" a behala som po meste a konečne som si kúpila nejaké tričká 🙂 🙂 🙂 také dlhšie aby zakryli bruško 🙂

sara2, videla som celkom pekné vreckáre s mackom pu len za 65Sk-neviem aká kvalita. u číňana hore v centre (alei) hneď pri vchode. ale také úzke a dlhé (asi 5 vreciek pod sebou). som si hneď na teba spomenula tak píšem 🙂

vy čo máte dievky to máte ľahké-každá chce byť princezná ale čo my s chlapcami? 😀 ale krásnučké boli 😉

oriel
19. feb 2009

emi,aj chlapci su podareni... napr ten spiderman nemal chybu,bol tam aj certik...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Uzivaj si volnoooooooo 😀 😀 😀 😀

sara2
19. feb 2009

Emi,ja som chcela vreckár,ale na celú dľžku steny vedľa postele.V sobotu skladáme Sárke postel a chcela som to na ozdobu,ale asi niečo vymyslím a svokra ušije 😀 .Ja idem dávať Sárku "nasilu" spať lebo vstala o šiestej.
Emi,už nech je leto a tvoje bruško nech je poriadne vidieť.mohla by si pridať foto ako rastiete 😉

oriel
19. feb 2009

Sari,tak Sarka uz je velka slecna,ked bude mat velku svoju postel 😀 😀 😀 Urcite sa na nu tesi,vsak? Emi,fakt,pofot drobca v brusku.... 😀 😀 😀 Lilka spinka uz od jedenastej 🙂 🙂 🙂 Potom sa chystame trocha von,aj ked sa mi vobec v takom stave nechce..... 🙂 Ozaj Sari,v tom happy foto maju opat tu akciu foto 10x15 za 0,06cent... tj.. 1,80... tak ci nahodou nechces aj ty vyvolat niejake fotky,lebo davam ja,aj ta Lucia co ma Kiku... a ten poplato co je 79sk sa rozdeli.... Ak by si chcela,daj mi vediet....

sara2
19. feb 2009

a kedy ideš Oriel to dať vyvolať?
dala by som aj ja.Mám viacej fotiek aj z minula čo by som chcela.

oriel
19. feb 2009

tak akcia je do 23. 02... cize do pondelka.... budem to posielat cez net.... 😀 predpokladam,ze poslem v nedelu,popripade aj pondelok.... Mozes mi dat tie fotky na cd,alebo... Hm? 😀 😀

oriel
19. feb 2009

a ozaj Sari,chcela som sa spytat,ci vam uz prisli ciapocky.... nam dnes a som nadsena.... pacia sa mi.... 🙂 🙂 🙂

sara2
19. feb 2009

áno Oriel prišli,ešte minulý týždeň.Sú presne na mieru,perfektné.

emita
19. feb 2009

ešte nemám čo fotiť 🙂 kto nevie že som tehotná tak si ani nevšimne 🙂 ale už sme začali rásť tak až dorastieme tak že sa bude s čím chváliť... 😀

andrii a tebe som mala dať vedieť že aké sú tie body: suprové. dnes som bola dokúpiť ďalších 6ks a krstniatku tiež 4ks. som veľmi spokojná-s cenou i kvalitou 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helenkasabinka
19. feb 2009

andrii ahojky pozri nase foto 😀 takto rastieme,aj ja som pozerala vase-super 😵

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
19. feb 2009

prave sme sa vratil z vonku 😒 😒 😒 😒 Je riadna kosaaaa 😲 😲 😲 😲 Idem si dat teplucky cajiiiik 😢 😢 😀 😀 😀 😀

helenkasabinka
19. feb 2009

andrii presne aj moja malinka......vsetko chyta,stahuje,natahuje sa vsade,vola mama-baba......a ano mame 2 zubky a dalsie sa tlacia 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helenkasabinka
20. feb 2009

andrii a ja som si vsimla ze moja mala vykrikuje po mne bud mama alebo aj zvykne povedat Ela-som sice Helena ale moje krsniatko ma vola Ela 😀

oriel
20. feb 2009

Dobre ranko.... 🙂 🙂 🙂 🙂 Holky,co davate deturencom od kasla? mam pocit,ze Lilka zacina pokasliavat... sice este len parkrat,no chcem kupit,aby pre istotu bolo a neviem,co najviac zabera..... No nie na suchy kasel,ona tak niejako mokro kasle... 😒 😒 Zatial nesopli ani nic,ani teplota... nic,tak uvidime co sa z toho vykluje... 😠 No ja som celu noc nespala,z nosa mi tieklo ako z kohutika a to fakt.... 😖 Ani lezat,ani sediet,na nervy 😖 :

mirrinka
20. feb 2009

ahoj 😉
nám predpísal dr. na kašel Mucosolvan,predtým sme mali Ditustat kvapky....tak už sa aj Lilka chytá? ☹ mám pocit,že sa tej chorobe teraz nikto nevyhne.....my už chválabohu finišujeme,už to len úspešne dotiahnuť až k víťaznej páske 😀 😀

sara2
20. feb 2009

dobré ránko.

Jooj,Oriel,tak čo to od tej Emki nachytala?Mama mi vravela,že to mám fakt povedať jej mamine.Nejakou slušnou formou.Toto sa fakt nerobí,takto choré dieťa dať do kolektívu.
My sme používali Stoptussin ale kvapky,sirup jej nezabral.Ale je to individuálne.Najlepšie ti poradí doktor lebo on počuje,aký ten kašeľ je.Ale dávaj jej aj olejové zábaly.Tie sa mi teraz najviac osvedčili.Dávala som ich Sárke aj na pľúca aj na krk.Chodila jak múmia,ale prešlo to.Dúfam.
Inna,a vy ako bojujete?
Tamarka,žiješ?????
ja mám dnes dve deti.Anitku,5 ročné dievčatko.Tak sa tu rehotajú obe 😀 .Aspoň má Sárka vzrúšo 😀