Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
25. feb 2009

Dobree raanko...oriel, tak ty si už vari aj poupratovala...v piecku nakúúúúrila..vodu nanosila....atdatddd??? 😀 🙂 😉

pridala som foto....tak chvááľte.. 😎 😵

emita
25. feb 2009

jej, inna krásne 🙂 Sárka bude frajerka 😉

mirrinka
25. feb 2009

ahojte 😉
nádherné botasky...cccc 🙂 🙂 🙂 😀

sara2
25. feb 2009

Kočky bola som so Sárkou u krčného...Má akútny zápal stredného uška a oboch sluchovodov. ☹ ☹ ☹ .
Má nasadené silné ATB-bude ich brať 14 dní a potom musíme ísť do Košíc do nemocnice a budú jej dávať do praveho uška do sluchovej trubice ventilačnú hadičku-to kvôli tomu,že zápal uška má už po tretikrát,naposledy v novembri. 😒 Toto som fakt nečakala.Dúfam,že nedostane teploty a nezahnisá jej to...lebo aj toto sa vraj môže stať.Musíme to dať riešiť lebo môže mať trvale poškodený sluch 😒 hrúza.

clover22
25. feb 2009

Tak Sara držime prsty ušká sú hrozná bolesť...to poznám ☹ ,prajeme skoré uzdravenie.My sme tiež dnes šli na očkovanie a nič z toho,malá ma červené hrdlo a ani sme o tom nevedeli nič jej ináč nieje.A to zajtra máme narodeniny .....jeden rok 🙂 🙂.

sara2
25. feb 2009

Tak Clover,všetko dobré k prvéme rôčku 🙂 😉 .
Našťastie sa Sárka nesťažuje na bolesť aj lekár sa ma pýtal...ale na noc jej určite dám Nuroffen.

emita
25. feb 2009

čooo? sara to ma mrzí... 😖 to je hrozné 😢

clover: všetko najlepšie. hlavne veľa zdravíčka, šťastia a lásky a pokojné noci 😉

mirrinka
25. feb 2009

bože môj,sari,to je fakt hrozné...chúďa malá,ešte ma len tri roky a už si musí toľko toho prežiť ☹ držím prsty aby sa z toho skoro dostala 😉

clover,ak by som zajtra zabudla,tak aj ja už dnes blahoželám maličkej - hlavne veľa zdravia a nech rastie do krásy 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
clover22
25. feb 2009

Ďakujeme všetkým za pekné želania. 🙂

mirrinka
25. feb 2009

andrii,už aj ty? ☹

inna7
25. feb 2009

Sari...nemysli na najhoršie....Sarulke držim prsty aby jej tie antibiotika čo najskôr zabrali..!!! 🙂 🙂 🙂

clover....aj ja sa pripájam k zajtraším krásnym narodeninkám..hlavne veľa zdravička bambuľke malej... 🙂 🙂 🙂
my tiež zaraz oslavujeme... 😵

inna7
25. feb 2009

oriel a ty sa kadial tulaš???

mirrinka
25. feb 2009

inna a vy kedy oslavujete? 😉

sara2
25. feb 2009

Kočky,prajem dobrú noc.
Idem ukladať do hajan Sárinku. 😉

inna7
25. feb 2009

myslela som to obrazne...ako čas rychlo leti...len teraz som s bruškom chodila a bambula ma o dva mesiace rok!! 🙂

dobrú nocku Sara...ja tu ešte budem oxidovať...vychutnávam si ticho... 😵 😵 😵

oriel
25. feb 2009

sARI.... joj moja.... az mi presiel mraz po chrbte.... 😠 😠 Joj,zlato moje.... ved Sarinka taka zdravucka vyzera... chvalabohu,ze ju to neboli 😒 Uz nech to mate za sebou 😉 😉 😉 inna,fakt vsetko tak rychlo leti... aj ja sa normalne pamatam,ako keby som teraz s bruchom chodila.... a uz o chvilku tri rocky 😉 😉 😉 Dobru nocku vam vsetkym prajem... este zajtra idem do pracicky.... a potom uz budem domaaaaaa a budem tuuuuuu 😉 😉 😉

emita
25. feb 2009

sara a ty kedy začínaš v robote?

inna7
26. feb 2009

Dobré ránečko... 🙂

Sari tak ako malá...? lepšie...? 🙂
ozaj som sa chcela opytať či ti ten carnitin pomohol niečo zhodiť... 😉

Andrii ty ako...?

čo dnes robíte...? ja by som potrebovala pokúpiť nejaké veci...ale nechce sa mi s deťmi trepať do mesta... 😒

sara2
26. feb 2009

Napísala som príspevok a nevzalo mi ho. 😠

Dobré ránko kočky 😎

Noc bola v pohode.Sárka krásne spala ale dala som jej Fenistil,tak asi preto.Noštek má stále plný,dých pusinkou.Ale začala akoby kýchať a soplíky sa jej už púšťaju a aj dosť poodsávame,tak si myslím,že to pomáha.Teda tie ATB.Len škoda,že boli nutné....
Emi,pýtala si sa na robotku.Ešte stále presný dátum neviem.Pred týždňom mi povedala tá pani ,že tak o dva týždne....ale práve zvažujeme či nastúpim.Kvôli Sárinke.Je často chorá.Od oktobra sa to tiahne.A už do teraz tretie ATB.Alergolog mi včera opätovne navrhol kúpele.Manžel je odcestovaný,príde v pondelok tak to musíme razantne riešiť.Chystáme sa aj v lete do Chorvátska,ale asi predtým absolvujeme kúpele.Uvidíme ako dopadne ten zákrok v Košiciach či jej to pomôže.
Neviem kočky,chcem pre ňu len to najlepšie....tak všelijako premýšľam.

Dnes varím slaný ryžový nákyp-recept z MMB-len mi ho nechce prekopírovať tu.Je to jednoduché a rýchle.Tak idem nato. 😀

inna7
26. feb 2009

hmm vyzera to dobre...ak myslíš ten od ildikó...ale nemám potrebné ingrediencie...ja mám holubky na dnes...a idem nejakú rýchlu polievočku zbúchať... 🙂

bobooo
26. feb 2009

ahojte baby....sary tak to máš teraz dosť perné až vás ľutujem...
inaj malý dostali o pol 12 v noci štvrtinku dithiadenu a už o 4 boli hore pretože papali...no je to dosť málo na to že sa tak skoro zobudili, ale hneď zaspali do pol 7....no tak som potom skúsila dať polovicu o 7 večer a spali do 5 rána napapali sa a potiahli ešte do pol 7...tak asi štvrtinka je málo...no neviem 😢

tamarka_na
26. feb 2009

Ahojte kočky 😉
Tak aj my sme skončili na ATB...Nellka dosť teplotuje,v noci celá horela a Alexovi zatiaľ ešte nedávam...ale ak mu trošku stúpne teplota,tak mu ich dám.Hoci s ťažkým srdcom ☹ Majú nábeh na zápal priedušiek,teda Alex...Nellka ho už má... ☹
Držte sa všetci,vyzdravte sa.Už,aby bola jar a tie bacily pomizli 😒

Clover...malej Antónii prajeme všetko najlepšie k prvému rôčiku 😉

tamarka_na
26. feb 2009

Sara...až teraz som si prečítala,čo si včera písala.Tak Sárke držíme palce,aby sa jej to ešte viac nezhoršilo...a aby tie ATB zabrali,hoci tie Košice vás asi aj tak neminú,však?Chúďatko...moje utekajú už len pri pohľade na vatovú tyčinku do uší...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
26. feb 2009

Andrii,ty určite máš nejaký špeci recept ako újsť chorobe...aj minule ťa to rýchlo prešlo-sem s ním 😝

Sárka išla teraz na pol hodinky vonku.Vykúklo slniečko a krčný dr.nám povedal,že pokiaľ bude jasno na pol hodinku určite vonku.Pevne verím,že bude lepšie po tých liekoch.Odsávam jej noštek-za uško sa pritom nechytá to znamená že ju nebolí.Len dúfať a modliť sa ,že lieky zaberú a že nezačne teplotovať...

Tamarka aj vám skoré uzdravenie...a tie Košice určite na 100% musíme absolvovať. 😒

idem variť,čaute 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
26. feb 2009

Andrii tak super...nech ti to vydrži... 🙂

inač aj mňa bolia poriadne kríže..aj od dvíhania..šak má už cez 10kg, ale hlavne od chodenia za ručky..ona by len chodila.. 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz