Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

dagsty
17. dec 2007

Joj, vilinko tak to naozaj neviem... a skúšala si cez internet niečo pohľadať??? Ja už ani nepamätám, kedy som mala také milé starosti...
Baby idem si asi ľahnúť, lebo asi na mňa ide nejaká choroba...necítim sa dobre...
Zítra sa ozvem...pa.pa.
Dobrú nôcku 😔 😔 😔

sara2
17. dec 2007

Čaute,aj ja som nejaká zmohnutá ☹ .
A moje dieťa cez deň vôbec nespalo.A večer keď som ju ukladala tak mi vravela,že ona nieje unavená.A jej,že ja áno,že pôjdeme obe spinkať.A ona na mňa,že kde si sa mamka unavila? 😀 😀 😀 -zlaté dieťa,čo?
Dobrú noc

vilinko
18. dec 2007

Dobrý den dievčatá dufam ze nie ste choré tonby bolo na figu ja zase zajta cestujen do BA a vraciam sa až v sobotu neviem kedy všetko stihnem a malého davam k rodičom do HE.Ako to zvládnu to neviem,ale este že je zdravý.ozvite sa dnes.ahojte

sara2
18. dec 2007

ahoj vilinko.
Koľko má maličký?Pýtam sa preto lebo ja som mala vždy stres,keď som mala od Sárinky odísť dlhšie ako na hodinu.A tento rok vo februári som šla s mužom a partiou do Tatier na lyžovačku.Pôvodne som šla na dva dni ale zostala som týždeň.Dodne to nechápem,že som to zvládla.Ale nemusím ti hovoriť,že to bol týždeň nervov a stresov a žiadneho oddychu furt som myslela nato čo sa deje doma. 🙂

janeette
18. dec 2007

čaute! ! !dnes sa idem pustiť na vanilk.rožky.Včera som robila večer linecké vykrajovačky.Dnes je zase stupídne počasie.Ozaj baby kolko mate rokov? 😕

sara2
18. dec 2007

ahoj janeette,
už mi není ani dvacet let,už mi není ani dvadsetpať.... 😀 😝

vilinko
18. dec 2007

Ahoj Sara aj Janeetta moj maly má 10 mes.a staršiav dcera 13 rokov a ja 34.takže ja si teraz Vilinka užívam naplno,koláčiky nepečiem lebo sa učím na skušky mam ich v stredu a štvrtok mam hrozny stres aj z toho že maly je tu bezomna .Keby vam trebalo niečo z BA dajte vediet som tam do soboty

janeette
18. dec 2007

juj,ja 22.-----Malá dneska rozbila svokrinu sochu(našťastie iba ruka sa odlomila).Drilila do nej.No,ešte neni doma tak neviem ale rada asi nebude aj ked vycerí ten taký falošný usmev,že ako keby sa nič nestalo.No tak vilinko,to ti teda verím to musíš mať teraz ťažké,a ešte aj vianoce atd atd..,ale neboj zvládneš to.Držím ti palce 😉

sara2
18. dec 2007

janeette,ozaj spomínaš svokru.Ako vychádzate kočky so svokrami?
Ja mám 29 ale čoskoro 30.Už ☹ ☹ ☹ ten čas šialene letí...

vilinko
18. dec 2007

Kočky ja niesom taka stará,to len to číslo čo som napísala je užbtaké škaredé citim sa a aj vyzerám tak na 29r.Moja svokra bola taká ako tvoja Janeette asi 10 rokov po svadbe teraz je fajn a nemam žiadný problém,myslím že by som aj vedela poradit ako na to ale tolko písat sa mi nechce.

janeette
18. dec 2007

moja svokra je typu "toto sa takto nerobí,tamto máš takto spraviť..." proste,svokra 😠 🙄 ah malu som uložila a asi x sa už zobudila.počítam s tým,že ešte sa párurazy zobudí dneska,bo ona bud spí vkuse do rána alebo ked sa budí tak sa budí často...hm,podivné dievčatko. 😵

dagsty
18. dec 2007

Ahojte, môj vek čoskoro /25.1.2008/ 29....No, šak sme celkom mladé , nie???? Akurát v dobrom veku...hi.hi.hi....BOže píšem jak dajaká 50-nička...hi.hi.hi 😉
Ako sa máte???? No počasie o ničom.
Inak dnes som bola u kaderníka. Dala som sa podstrihnúť a ostrihať ofinu a v neposlednom rade mi vyžehlila vlasy...Bože, jaké je to super mať rovné vlasy. nemám nejaké kučery, ale točia sa mi a keby som si ich neupravovala, tak vyzerám jak z doby SISI... 😀
Končím, som chorá , ale ešte vám idem napísať, že som vyhrala na MMB aukciu. Parádny kompletík : Riflové šatičky NEXT a aj tričko next. Spolu za 270, sk....som šťastná....
Dobrú nôcku. 😔

dagsty
19. dec 2007

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=117151
Takýto kompletík som včera vyhrala....zatial pa. Idem do mesta kúpiť baliaci papier, aby som dnes pobalila darčeky...
Tak ahojky... 🙂

sara2
19. dec 2007

Ahojte babenky.
Keby ste vedeli ako ma dnes bolí hrozne hlava.Fuj ☹ .Nepomáha ani káva,ani tabletka.Ešteže som včera poumývala okná.
Dagsty nechceš pre Rebeku čižmičky?Kúpili sme Sárke v Poľsku.Krásne,kožené,červené s kožušinkou dnu aj von a vyšívané na kvietinky a so šnúrovačkou vpredu,ale veľké su jej.Sfotím večer a pošlem do inzercie.Dali sme za ne 450 Sk ,ale potrebujem sa ich zbaviť,tak aj za 380 korún.Alebo babenky,ktorá o niekom viete komu by sa hodili.Mne zbytočne stoja doma a na ďalší rok si myslím,že budú malé.
Ahojte 😀

lenka78
autor
20. dec 2007

Ahojte,konecne mame internet.Takze tu budem casto,ked sa Lubko nebude fukat.Uz mate vsetko pripravene?Napecene?

janeette
20. dec 2007

No....len vanilk.rožky a tradičné linecké.Chystam sa ešte karamelové oblátky a mancine rezy so žltkovou polevou,a ty?Pečieš?A práca ako,darí sa? 😉

lenka78
autor
20. dec 2007

Uz nepeciem,lebo som cely den zabila s internetom a tom som este v polskom obchode nasla zlaty klas a kokos! 😎

sara2
21. dec 2007

Ahoj žienky.
Nemám rada zimu,ale hurá sneh 😀 😀 😀 .Sárka ráno vstala a sedela na parapete na okne jak kvoka a kukala vonku.O chvíľu s ňou idem von nech si trošku užije.Je síce ešte zachripnutá,ale nepustim ju na sneh,keď jej tak krásne žiaria očká.... 🙂 🙂 🙂
Ja už mám napečené všetko tak mám veget...
ahojte

janeette
21. dec 2007

jeeeeeeeeej !a vo Zvolene neni ešte sneh....... ☹

lenka78
autor
21. dec 2007

A my sneh ani nebudeme mat! 😒

lenka78
autor
21. dec 2007

Takze Humenne je pekne zasnezene?Tu je dnes celkom teplo,i ked bolo zamracene.Musim este zbehnut kupit dezert pre ucitelky v skolke a pozdravy,lebo vianocne pohladnice si deti davaju medzi sebou a vcera jednu Chris priniesol od nejakej Kely,ani neviem ktora to je.Dufam,ze s nicim inym ma neprekvapia. 😀

janeette
21. dec 2007

dnes mi "zhoreli"kokosky,robila som iba jeden pekáč.Už nikdy ich nebudem robiť. 😔 mala už spi a ja už konečne sedím........uf 🙄

janeette
22. dec 2007

Dobrý deň Humenné! 😵 Dneska veľke upratovanie mám.No 3/4 je už za mnou....o 2 dni Vianoce,ako ten čas letí. 😨 Utorok vlakom do He cestujem.Ale sama so Slávkou,manžel nedostal dovolenku a príde 31.12,na 2 dni iba a potom odídeme spolu Späť do Zv.

janeette
22. dec 2007

Je tu niekto? 😵

lenka78
autor
23. dec 2007

Asi nie. 😎

janeette
23. dec 2007

a teraz? 😕

sara2
23. dec 2007

Ahojte dievčatá 🙂
Neviem či sa mi podarí v zajtrajšom zhone varenia dostať na net,tak vám všetkým,aj tým veľmi vzdialeným/lenka78/prajem krásne,šťastné,požehnané a pokojné vianoce.Veľa radosti a pohody a pokoja v rodinnom kruhu.
A neprejedzte sa veľa 😀 😀 😀
Ahojte 🙂

anouchka
23. dec 2007

Aj ja sapridávam a prajem všetkým požehnané vianoce,veľa darčekov a hlavne rodinnú pohodu.

crazy
23. dec 2007

milé humenčanky,šťastné a veselé Vianoce, veľa radosti a lásky v kruhu rodiny a veeeeliký úsmev na tváričkách vašich detičiek, ahojte 🙂

janeette
23. dec 2007

Šťastné a veselé,veľa darčekov a potešení.....všetkým prajem 🙂 🙂 🙂 sa teším na zajtrajšok,milujem štedrý deň.Ale sakra muž musí do práce na dennú 12-tku,ale čo lepšie ako keby mal ísť na nočnú...