Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
1. mar 2009

aj my sme akurát prišli z vonku - trošku sme sa vybehali okolo fontány 😉

emita
1. mar 2009

aj my sme teraz prišli 🙂 ale sme vymrzli 😝

mirrinka
1. mar 2009

no,ono sa to len zdá,že je teplo....síce je pekne,ale kosa 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
1. mar 2009

...som zvedavá ako bude zajtra,kedže jeden deň je taký a druhý taký....dúfam,že zase nenasneží 😝 ja sa zajtra chystám k Vyšňovskému - tak držte prsty 😀

sara2
1. mar 2009

a čože Mirri.....máš dve pásiky na teste? 😎

Hlásia tento týždeň 7-9 stupňov.Pohoda ale s dažďom 😒 .Ja idem so Sárkou v utorok k dr.Tak som zvedavá ako dopadneme.Ale tie ATB ju vyčistili...dnes už skoro vôbec nieje zahlienená.Na obed trochu trucovala a tak sa rozplakala ,že až vrackala.A vytresklo z nej kopec hlienov...na niečo to bolo dobré 🙂

mirrinka
1. mar 2009

áááááále Sari nie ☹ mám teraz takú šarapatu v tom mojom cykle,tak sa idem ukázať,aby som mala pokoj,že je všetko ok.lebo už mesiac možno aj viac som sa snažila objednať a márne- nikdy som nevystihla,furt mali plno...

...to je dobre,že z nej tie hlieny vyšli,aj mojej lianke sa to stalo presne takýmto spôsobom,že sa pozvracala.... a potom už na nej aj bolo vidno,že je jej lepšie... 😉
a ty ako pokračuješ so snažilkovaním? 😉

inna7
1. mar 2009

my sme boli na obedik u našich... 🙂
Mirri aj ja mám Vyšňovského... 🙂 no ešte som nebola ani na kontrole po pôrode.. 🤐

zajtra idem zasa do SK, tak držte prsty...

pekný večer ešte...ja už idem spať lebo zajtra skoro vstávame...papa 😵

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
2. mar 2009

dobre ranko.... ja uz mam kavicku na stole.... Boze,ja som na kontrole po porode nebola doteraz.... ☹ ☹ ☹ ☹ A to ma Lilka 2 a pol roka... stale som to odlkladala a odkladala.... 😉 no uz pojdem...
Vcera som stretla Tamarku,tak som rada... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

emita
2. mar 2009

no ja som sa na kontrolu tiež ponáhľala lebo mi trebalo potvrdiť tlačivo na ten jednorázový príspevok pri narodení 🙂 🙂 🙂 mirri držím prsty nech sa to skoro dá do poriadku...

zase máme krásny slnečný deň 🙂

mirrinka
2. mar 2009

ahojte 😎 😎 😎 😎 to je krása vonku 😎 ja už som si aj slnečné okuliare vycapila na hlavu 😎 😎 😎
kávičku už mám tiež úspešne za sebou,malá je v škôlke,tak sa idem pomaly chystať na polikliniku 😅 potom dám info....čaute

sara2
2. mar 2009

Dobré ránko. 😉
Nádherný deň,až mám lepšiu náladu.U mňa káva na stole,polievka sa varí-brokolicovo cesnaková.A grilovali sme včera kuriatko a boli sme na neho dve,takže dnes z neho urobím rizoto 😀
A potom idem ku kozmetičke na obočie lebo sa nemôžem kukať do zrkadla 😀

Mirri čo sa týka snažilkovania tak kedy ako...vieš stále tie starosti s malou.Teraz tie Košice nás čakajú a potom určite tie kupele chcem skúsiť.A u mňa je ten problém,že teda nemám problém otehotnieť ale donosiť.A problém nastáva vždy po piatom -šiestom týždni-dosť skoro.Čiže v tom čase musím byť doma lebo hematologička mi musí merať parametre zrážanlivosti v krvi a tiež gynekolog dať lieky na udržanie...tak opäť je Sárka prvá.Všetko ide bokom.Ale človek mieni a Pán Boh mení 🙂
Od Vyšňovského som odišla práve preto,že mal veľa pacientiek a nedalo sa k nemu dostať a dorazilo ma raz,keď ma vyšetroval a popritom si zdvihol mobil...tak som povedala dosť 😒

mirrinka
2. mar 2009

sari,ja tiež niesom Vyšňovským bohvieako nadšená,hlavne kvoli tomu,že ked som bola tehotná v šiestom mesiaci,tak ma prestrašil,že ma čaká potrat a takým hnusným spôsobom mi to oznámil 😠 ale nemala som ku komu ísť,jeho mi vybavila jeho žena,lebo ja som predtým mala doktorku v bratislave,k nej som chodila aj na začiatku tehotenstva a sme prišli sem tak som nevedela,že ku komu ísť... 😒

to ti verím,že to máš teraz dosť ťažké,ked na tom Sárka nie je zdravotne v poriadku,asi fakt najlepšie by bolo plne sa teraz venovať jej,a na bábätko chvíľu počkať...ale ako vravíš,človek mieni...

ono to asi všetko má svoje dôvody prečo to tak je,ja si to tiež hovorím,že asi preto sa mi teraz nedarí mať druhé,lebo by som to možno nezvládala,ktovie.... všetko má svoj správny čas 😉
som zvedavá,čo mi dnes Výšňovský povie...

emita
2. mar 2009

jeeej dnes je krásne teplúčko 🙂 všetky sa vyhrievate vonku? mirrinka ako?

mirrinka
2. mar 2009

ahojte...my sme dnes boli vonku 😎 nádhera....chcela by som aby tak bolo už stále....hned sa človeku zlepší nálada 😎
...tak bolo som na tej poliklinike,domoc som prišla s tromi rôznymi liekmi...dal mi Duphaston a ešte dalšie,toto mám brať a ked dostanem mrchu,tak potom mám prísť znova.... vraj bez toho lieku by som nikdy neotehotnela,no neviem ako to zistil,ked ma ani nevyšetril....asi mu stačilo sa mi pozrieť na xicht 😀 😅 😅 😅

tamarka_na
2. mar 2009

Ahojte 🙂
Tak ale dnes je fakt pekne...a my sme ani neboli vonku...Včera sme boli dvakrát a dnes sme akosi nestihli 🙂
Dúfam,že slniečko nám vydrží do zajtra...

Nám je už lepšie...deti ešte občas zakašlú,ale žiadne teploty...

Oriel...aj ja som rada,že sme sa stretli 🙂

sara2
2. mar 2009

Mirri,Duphaston som brala na udržanie tehotenstva...

My sme tiež boli dvakrát dnes vonku.Ale som trošku na nervy lebo od obeda je Sárka tak zasoplená zasa,že dýcha len pusou a nos upchatý 😒

mirrinka
2. mar 2009

sari,hej čítala som si dnes diskusiu tu na MK a tiež som sa dočítala,že sa používa aj na udržanie tehotenstva... ja ho zatial beriem na úpravu cyklu,tak som zvedavá,čo to spraví..... 😉

oriel
2. mar 2009

ahojky.... my sme sa este len pred siestou vratili domov... boli sme v meste.... bolo fakt uzasne.... no teraz uz trocha chladnejsie... 🙂 🙂 no bolo super.... Lilka stretla v meste Simona,tak bola uplne nadsena.... 😀 😀 Mirri,aj ja mam Vysnovskeho.... zatial som chvalabohu nemala ziadne problemy,tak nemam nic proti nemu... 🙂 🙂 🙂
joj Sari,posielame cmuk Sarinke 😀 😀 😀

inna7
2. mar 2009

čaute babky...len vas chcem pozdravit.....ja sa balim, lebo zajtra skoro rano vyrazam znova do svidnika..aj s malou..budem tam do piatku...mam procedury...tak aby som nedochadzala .. a bud.tyzden tak isto...len na vikend pridem domov...drzte prsty...neviem ako to tam sama s malou zvladnem... 😖 🙂

ani pri Lukaškovom porode som nebola na žiadnej kontrole...tak ani teraz ma tam nedostanuuuu... 🤐

papa a držte sa....

oriel
2. mar 2009

inna,sme dve 😀 😀 😀 😀 😀 drzte sa tam 🙂 🙂

mirrinka
2. mar 2009

inna,aj ja držím prsty 😉

emita
2. mar 2009

aj ja som brala duphaston na udržanie-pri Šimonkovi a teraz tiež-preventívne som si pýtala. sú to hormóny tak dúfam že pomôžu 😉 máš aj kyselinu listovú?

inna držte sa 😉

tamarka ahooooj. tak snáď už vydržia zdraví-treba sa vyhrievať na slniečku 🙂 🙂 🙂

mirrinka
2. mar 2009

emi,ešte nemám kyselinu listovú,ale plánujem v blízkej budúcnosti kúpiť....a hned ju začnem papať 😉

mirrinka
3. mar 2009

dobré ránko 😎 😎 😎
Lianka je už v škôlke,idem oddychovať 😀 - ale ešte pred tým musím povysávať,navariť....
no idem si teraz správiť kávičku 😉 vonku je krásne 😎 😎 😎 😎

oriel
3. mar 2009

FAKT NADHERA.... keby uz tak ostalo.... 😀 😀 😀 😀 Aj ja mam uz kavicku....

mirrinka
3. mar 2009

ale je to nejaký pokrok,ked už dvakrát po sebe je tak pekne 😀 😎 😎 😎

oriel
3. mar 2009

uz ste vsetky poutekali na slniecko????

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz