Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

tamarka_na
3. mar 2009

Ahojte...no kde ste všetky?
Asi sa vyhrievate na slniečku však? 🙂
Vonku je super.Aj my sme dnes trošku vyšli na obed...s Liankou na prechádzku...keby také počasie vydržalo dlhšie...
Detičky spia,navarené mám...no normálne sa nudím 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
3. mar 2009

andrii,tak to závid aj mne 😀 ja sa vždy nudím 😀 😀 😀

tamarka_na
3. mar 2009

ale nenudila som sa dlho...Nellka pár minút na to vstala 🙂

práve som sa vrátila z lekárne.Predstavte si,že Eurolekáreň v Tescu zrušili 😨 ...ale našťastie pohotovosť mala Harmónia na jednotke...
Výsledky Alexovej krvi neukázali žiadnu alergiu na mlieko,tak mu len doktor zmenil lieky na imunitu...

sara2
3. mar 2009

Kočky nestíham...dnes sme neboli doma.Ozvem sa večer.Máme napisaný návrh do kúpeľov.Platí sa za doprovod 250 na deň....takže celkom v pohode.A ako doprovod mám grátis aj ja nejaké procedúry.

emita
3. mar 2009

Uf tak to je dobré že to nieje mliečko...

sara to je super a na ako dlho? takže budete "dovolenkovať". a kde? hlavne aby to pomohlo 😉

sara2
3. mar 2009

Tamarka,mojej Sáre tiež vyšli testy v ôsmom mesiaci negatívne a v dvoch rokoch pozitívne.A dnes mi Prokipčák vravel,že naďalej Nutrilon.Jedna plechovka stojí cez 345 Sk.Ale máme na predpis 5 balení na mesiac a dopláca sa za jednu 112 Sk-lepšie ako s drôtom do oka,nie??? 😀 😀 😀
Nahrievala som Sárku teraz na Infralampu-má červené líčka akoby si hrkla dva deci vínka 😀

Ako tam bojuje Inna?

Emi do Lučivnej.Zháňam info od mamiek ktoré tam boli...ale nijaká sa mi neozvala.Oni tie kupele zrekonštruovali minulý rok a fakt je tam super.Už som to asi písala kuknite na stránku tkl.sk-akože tatranské kupele lučivná.Fakt je tam dômyselne myslené na potreby detičiek aj čo sa týka ubytka,hrania...atak.No,neviem či to bude dovolenka...ale sa modlím nech to pomôže 🙂

oriel
3. mar 2009

Sari drzim vam palce.... 😀 Mozno zlucite dovolenku s liecenim.... to by bolo asi najlepsie,keby sa tam Sarinke velmi pacilo a aj by jej to pomohlo so zdravim.... 😀 😀 😀

sara2
3. mar 2009

no každopádne tam budu detičky tak bude spokojná a budem tam aj ja...tak si myslím,že žiadne výhrady mať nebude.A vyzerá to tam fakt nádherne 🙂

oriel
4. mar 2009

Dobre ranko..... kde ste ???

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
4. mar 2009

Ahojte 🙂
Od rána mi nešiel internet až teraz ☹ .
Dnes hrúza počasie...tak sedíme doma 😒 .A lepila som pirohy.Bolo ich 143 kusov 😀 .A to bolo z troch rohlíkov...fakt je to super recept.Len to chce čas hrať sa s nimi.
čo robíte?

emita
4. mar 2009

nám tiež nešiel net 😠 a tiež budeme sedieť doma. Šimonko ešte spí... dnes mal mizernú náladu-z toho počasia. taký zarevaný. 😝 snáď sa dobre vyspí a bude lepšie

mirrinka
4. mar 2009

ahoooooj 🙂 ja by som dnes najradšej spala - a to som sa včera tešila ako krásne svieti slniečko 😎 škoda,že len tak krátko 😢
sari,mám tetu vo Svite a minule sme sa náhodou bavili o tej Lúčivnej,tak vravela,že je tam super (ona robí v Hágoch).... snád vám pomôžu 😉

sara2
4. mar 2009

Emi,u nás to isté.Sárka bola doobedu ako počasie 😒 .Som zvedavá aká vstane...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
4. mar 2009

nám išiel...a v pohode...manžel na nom strávil celý deň 😅

sara2
4. mar 2009

Mirri,si ma potešila o tej Lučivnej 🙂

emita
4. mar 2009

mirrinka asi máte mobilný, že?

mirrinka
4. mar 2009

sari 😉
emi,nie,máme z T-Comu...

oriel
4. mar 2009

aj nam normalne isiel ne..... tiez mame z Tcomu

sara2
4. mar 2009

Oriel čauko 😉
Chodí Lilka do škôlky?Čo je tam nové?Sárka sa v pondelok hrala s deťmi na dvore.Ale boli len veľké deti vonku.Bola tam Anička-Peťkova sestra a tak šantili trošíčku.Len bola Anička chorá.Hovorila,že ma zapalené hrdlo a že ju bolí hlávka 😒

Kočky ja som dnes zisťovala ako to je s predlžením materskej zo zdravotných dôvodov.Tak ide to.Lekár napíše papier pre posudkového lekáre ten buď schváli alebo nie a potom ti určia podľa diagnozy na ako dlho.A riadne poberáš matersku.Tak asi skúsime túto alternatívu ak to vyjde.Tak rok by bolo ideálne keby ešte bola doma.Po tých kúpeľoch nech sa dostane do normálu...uvidíme.

oriel
4. mar 2009

Ni Sari,nechodi... tento tyzden som ju este nechala doma... lebo urcite je malo deticiek v skolke a isto zlucuju triedy..... 🙂 Zajtra ideme k mame do Volice,ostaneme tam asi az do nedele.... v kuse sa pyta na skolku,tak jej vravim,ze su prazdniny.... 🙂 🙂 v pondelok uz pojde... ide aj Kika.. tiez dlho nechodila..... 😀 😀
Sari,tak s tou materskou by to bolo dobre,ved to by bolo na hlavu,ze nemozes nic poberat,ked dietatko nemoze do skolky.... 🙂 Neviem,este som sa chcela spytat,ci ste boli na socialke.... vraj tam treba ist po niejaky papier k vyrovnanvke dani ci co... a ze vam vratia niejake peniaze.... aspon tak mi to bolo povedane.... tak zajtra pojdem. 🙂

emita
4. mar 2009

oriel peniaze by mali vrátiť manželovi za teba(kedže ty si žiadne dane ani neplatila). ale pokiaľ ja viem tak u môjho v robote to trebalo spraviť do konca februára. ale skús.

sara, určite ti to uznajú. no škoda že si si to nevybavila už skôr. veď ste doma už od novembra. či decembra?

oriel
4. mar 2009

Mirri,teraz som nasla na aukcii ten pasikavy kompletik.... No je to velkost 104 3/4rocky.... skus kuknut.... /http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=802744/

mirrinka
4. mar 2009

dík oriel....kuknem sa na to 😉

mirrinka
5. mar 2009

hore sa,spachtošky 😀 vonku to síce nevyzerá najkrajšie,ale je celkom teplo 😉

mirrinka
5. mar 2009

to sa mi snád sníva 😕 čo vám zase nejde net? 😕

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
5. mar 2009

a my sme nestihli ísť vonku-kým vstal už pršalo ☹

no, sú to fakt krásne peniažky. oproti materskej 😝 my si to uplatňujeme každý rok lebo ešte som nikdy neodrobila celý kalendárny rok 😉

mám dnes obrovskú chuť pratať tak to využívam. ešte idem dokončiť špajz a urobiť v kuchyni miesto na umývačku 🙂 🙂 🙂 už je na ceste k nám 🙂 🙂 🙂 sa neviem dočkať 🙂 🙂 🙂 zajtra alebo najneskôr v pondelok spravíme koniec ručnému umývaniu 😝 🙂 🙂 🙂