Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

oriel
8. mar 2009

Nudiiiiiim sa..... 🙂 🙂 🙂 🙂
kde ste???? 🙂 🙂 🙂 🙂

sara2
8. mar 2009

No Oriel...40,1 to je už čo povedať...chúďatko malé...no tak snáď sa to už nevráti.A spinká?

pridala som foto tej postele...je fakt veľká.Da sa vyškovo nastaviť napr na 90cm.... ale matrac sme kupili kvalitný,zdravotný tak by jej mal vydržať na dlho.A má dva metre,tak sme natiahli posteľ na maximum.Je v nej úplne stratená... ☹

oriel
8. mar 2009

Spinka.... rano dostala aj injekciu /diazepan/,takze tvrdo spinka uz 2,5 hodiny...
Dufam,ze sa to nevrati... 🙂 🙂 sari,postel je uzasna.... riadne letisko pre Sarinku....

oriel
8. mar 2009

Podarene si ju sfotila,ako tam spinkala... 🙂 🙂 🙂

emita
8. mar 2009

oriel ☹ 😖 😢 skoro sa uzdravte...

sara2 krásna postieľka 😉 už máš veľké dievčatko 🙂

sara2
8. mar 2009

emi hej a je mi to ľúto,že ten čas tak beží... ☹

oriel
8. mar 2009

joj Sari a ja by som uz chcela aby Lilka mala aspon 5 rockov 😀 😀 😀

inna7
8. mar 2009

ahojte babule...my sme mali navstevny den dnes, tak som len behala... 😉 .

Emi je to na cely zivot, takze ak budem dodrziavat tu dietu, malo by sa mi to zlepsit... 🙂 ako sa ma drobcek v brusku??

Oriel...malinkej prajem rychle uzdravenie...hlavne nech sa jej tie teplotky nevratia...

a uzivajte si ten vek, babky, vacsie deti - vacsie problemy... 🙂 mne to tak rychlo zbehlo...Lukas len nedavno komolil slovicka a uz je z neho riadny chlap...normalne uz pokukuje po dievkach... 😵

Sari...postielka krasnucka....mala zabka je v nej rozkosna.... 🙂 aj moj maly ma rad lolka a bolka... 🙂

oriel
8. mar 2009

joj,dufam,ze sa nevratia.... 😠 😠 Uz spinka.... v kuse jej chodim chytat celicko.... 🙂
inna,tak to urcite ajdievky po Lukaskovi..... fesak je.... 😀 😀

mirrinka
8. mar 2009

ahojte 😉 oriel,to mi je ľúto,že ste zase museli utekať na tú pohotovosť.... 😢 prajem Lilke aby sa skoro uzdravila....
sari,som normálne v úžase ,že Sárka z tej postele nespadla,moja Lianka by isto bola na zemi 😀 krásna postieľka a nádherné obliečky 😉

mirrinka
9. mar 2009

ahojte.....krásne upršané ránko vám prajem 😉
...tak ja som dnes už sama,Lianka je v škôlke,manžel ráno o štvrtej odišiel na týždeň preč ....😢 tak si teraz budem užívať nudu 😖
oriel,ako sa ma Lilka?

oriel
9. mar 2009

dobre ranko..... Lilka chvalabohu viac teplotu nemala,v noci spala celu noc.... No boli ju to v puse.... stale vravi,ze ju boli jazyk a zuby.... Ja take afty mam v ustach casto.... fakt to boli...... ☹ a aj na puse ma take ako herpes... natieram jej,tak dufam,ze sa strati..... ☹
Vonku je uprsane.... aspon mi nebude luto ze nepojdeme von.... ☹
Co budete dnes robit?

sara2
9. mar 2009

Ahojte 🙂
A za nami ďalšia úspešná noc bez pádu 😀 .
Mirri,ale chodím ju upravovať.Keď vidím,že leží nebezpečne tak ju opravím a posuniem.Ale páči sa jej to.Normálne nás vyháňa večer z izby a zatvára dvere,ale tak po 10 minútach ich "frajerka" otvorí 😀 a až tak zaspinká 🙂
Oriel,Lilke skoré uzdravenie.Nemôžeš jej dávať niečo proti bolesti keď ju tá pusinka tak bolí.A z čoho sa to robí? Je to vírus?
Mirri,tak to vám nezávidim byť samé...ale týždeň utečie ako voda 😉
Ja uvažujem,že napriek dažďu vonku vybehneme.Čitala som na stránke tých kupeľov kde pôjdeme,že tam su deti v rámci klimatoterapie vonku 5 hodín denne za akéhokoľvek počasia 😕 takže musíme zvykať.
a na záver obvyklá otázka:Čo varíte???

tamarka ako sa vám darí?

oriel
9. mar 2009

Potieram jej to takou vodickou.... 😉 😉 Teraz ide Lazy Town,tak pozera o dusu.... 😉 🙂 Sari,super,ze sa Sarke v izbicke paci,,,, 🙂 🙂 😀 Ja este neviem,co uvarim,no idem premyslat.....

inna7
9. mar 2009

Dobre ranko....oriel,tak to som rada, že sa teplota nevratila... 🙂 afty mozu byt aj z oslabenej imunity...daj jej aj b-ečko vitamin...

ja som dnes nakoniec nikam nešla, pretože mam stale tlaky v hlave, nechcem preto šoferovať..už zopár dní to pociťujem, ale predtym som to nikdy nemala...dokonca ma nikdy ani hlava nebolela...tak neviem...

ja varim kur.prsia - ten známy receptík, čo sa porežú na kocky a robia sa potom také rezničky...len namiesto múky musím dať solamyl... plus polievočku zeleninovú....

pekný upršaný dník... 🙂

inna7
9. mar 2009

Sari...my máme tiež obrovskú posteľ v detskej...šírka 120cm...a malý z nej aj tak spadne....už to ani neriešim... 😉 no na zem mu tiež položím niečo mäkké... 🙂

inna7
9. mar 2009

140cm šírka...som zle napísala

sara2
9. mar 2009

ahoj Inna,ja som myslela,že si preč...no myslím si ,že keby som na ňu nechodila v noci čumakovať,tak určite bude padať.Ona sa furt točí ako vrtuľka.
Ja urobím špenátové halušky.Len musíme isť ten špenát kupiť najprv...

bobooo
9. mar 2009

ahojte baby akosi nemám veľa času tu byť stále....my sme už zravučký...tak dúfam že to aj tak ostane...inak konečne dnes vyšiel Tobiasovi prvý zúbok...asi troška neskoro ale predsa 😀

emita
9. mar 2009

bobooo blahoželám k zúbku 😉 vôbec to nieje neskoro niekomu vídu až na rok... a ako s mliečkom? prešli ste na kravské? my už sme na obyčajnej bebe a keď nám dôjde tá čo sme nakúpili (2 krabice) tak prejdeme na obyčajné. som si myslela že mu bude viac chutiť ale figu 😒 dnes malilinko papá ale to bude zase zúbkami. inak stoličky už máme 2 ale obidve len napoly vonku. celý deň sme u našich lebo doma sa pracuje: inštaluje sa umývačka 🙂 🙂 🙂 ani som nič nevarila 🙂

oriel
9. mar 2009

emi,tak to sme dve.... ani ja som dnes nic nevarilaaaaa 😀 😀 😀

inna7
10. mar 2009

ahojte... 🙂 😎
fstaaavameee!!
kavička predo mnou a vas nikde... 😝

emita
10. mar 2009

stále tu len ráno kávičkujete 😒 už aj ja by som si dala 😖

oriel sa mi zdá že Lilka mala takéto sandálky alebo podobné.... https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... sú dobré?

oriel
10. mar 2009

Dobre ranko.... Emi,ano mala,len trosicka ine... my sme s nimi boli veeelmi spokojne.... na tento rok som jej kupila uz dalsie.... Ona mala tie,co je ta vnutorna stileka taka vrubkovana,no niektorym detickam to vadi...... Len ak by si nahodou objednavala... tak spona aby bolo vpredu cca 1cm volne... pretoze my sme tak prvykrat objednali na doraz a vychadzali jej prsteky..... 🙂 🙂 No zas kamoskina mala tiez take mala,no nenosila ich,pretoze dcerka ich stale odlepovala a davala dole,kedze su tam len suche zipsy 🙂 🙂 🙂 co dnes robite????

oriel
10. mar 2009

ze stileka...... Stielka 🙂 🙂 🙂

mirrinka
10. mar 2009

ahojte... 😉 aj my sme mali také podobné sandálky,sú fakt dobré 🙂

inna7
10. mar 2009

jej aj ja som už po nich pokukovala...len neviem ake čislo pre malu...no neskor jej asi tiez objednam taketo...krasnucke su

no ja idem dnes do mesta so svagrinou...ideme hodit kavičku... 😵 😵 😵

emita
10. mar 2009

no, ja sa bojím objednávať že netrafím číslo ale bežne v adidase by ich tiež mali mať, či nie?

inna7
10. mar 2009

tak len čo som vyložila kočik tak sa zamračilo a začalo poprchavat 😒 😠 ale tak sme nejak nezmokli a bolo fajn... 😵

kde ste všetky?? šak už ste tu mali byť!!!

Emi ked sa budes riadit vnutornou dlzkou, tak sa neboj ze zle objednas...inac na sandalkach by mala byt napisana odporučana veľkost nozicky... a myslim že normalne v adidasu su drahšie...väčšinou tak je...

mirrinka
10. mar 2009

ahojte...moja bambuľa už spí,takže už mám voľno,už čakám len na telefonát od mužíčka a potom nech ma nikto neruší,ked pôjde ordinácia 😢