Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
10. mar 2009

och,som tam šupla zlého smajlíka---toho som nechcela 😀 😀 😀 😀

bobooo
10. mar 2009

emita ahoj...tak skúsila som obyčajné mliečko, ale lekárka vravela že radšej troška vynechať a opäť skúsiť obyčajnú bebu. pil mi z nej len po 20-30ml a obyčajné 200ml..v piatok sme boli na kontrolu v humennom v nemocnici pri detskej lekárke, jej som povedala že aká vec a vravela mi na to že ako pediatričky by mi mala povedať nech skúšam iné mlieka sušené samozrejme , ale ako žena mi vraví že ak malý pije mliečko nepreháňa ho, nezvracia ani ho bruško nebolí tak si ak si zvykol naň tak ho mám dávať... 😀

emita
10. mar 2009

tak super, a Sofi je stále na HA? hlavne buďte zdraví 😉

mirri tak to ti nezávidím: týždeň sama 😖 ale vydrž... veď potom si budete akí vzácni... 🙂 🙂 🙂

inna7
11. mar 2009

ahojte... 🙂 🙂 🙂
čo dnes porábate? nás dnes čaká očkovanie..Sarulku.. ☹ ... a ja akurát hľadám nejaký receptík...nejaké cestovinky... 🙂

mirrinka
11. mar 2009

ahoj... 😉
vonku je hnusne,zima a fúka vietor....som bola v meste a normálne ma z toho vetra až hlava rozbolela...brrr 😝
emi,presne tak,potom si budeme vzácnejší - už teraz mi volá 4xdenne 😀 asi mu tak chýbam 😀 len Lianka to ťažšie znáša,včera celý deň plakala že kde je môj tatko,ja chcem tatka ... 😢

sara2
11. mar 2009

Čaute 😉
Mirri,tak si ma nepotešila.My ideme o hodinku na kontrolu na polikliniku.Tak dúfam,že nás neodfukne.Nemám šancu sa sem večer dostať lebo Sárka spí a nechcem ju rušiť.Dnes spala celu noc,ale včera v noci dvakrát som ju našla na zemi 😀 ,ale vôbec jej to nevadilo...stiahla na seba paplon a chrňala na zemi 🙂
Ja mám dnes buchty na pare-kúpené.Dnes nevarím.Včera som robila falošnú sviečkovu tak dnes vegetujem.
pekný deň.

emita
11. mar 2009

sara ja sa tiež rozhodujem či vytiahnuť z mrazničky dukátové buchtičky či parené buchty 😀 a aká je to falošná sviečková? 😕

tu u nás na kopci nefúka 😕

sara2
11. mar 2009

Emi,nevarím hovädzie mäsko,ale bravčové karé...postup taký istý,ale nemusíš variť tak dlho ako hovädzinu.Omáčku robím z koreňovej zeleniny,keď je uvarená vymixujem a pridám sladkú smotanu trošku dochutím a je to.A k tomu knedlík.

Kuknite,pridala som foto,ako moja nezbedníčka pozerá TV.
pekný deň,my sa začíname chystať 🙂

oriel
11. mar 2009

My sme sa prave z polikliniky vratili.... boli sme autom,tak som zimu niejako nevnimala..... Pichli jej B12... ideme aj piatok a aj na dalsi tyzden budeme chodit... Mame to vytierat takou fialovou vodickou,no vraj tie afty dlho idu prec..... hruza 😠 ☹ ☹ ☹

oriel
11. mar 2009

Sari,Sarinka je podarena.... take huste dlhe vlasky ma.... 🙂 🙂 🙂 Joj,ta my na take budeme dlho cakat 😀 😀 😀

mirrinka
11. mar 2009

sari,my tak podobne kukáme telku 😀 a som si všimla,že máte kopu takých tričiek ako aj my 😀 z tesca,že?
oriel,joj chúďa Lilka,my sme si tiež dosť užili s injekciami - ved si aj bola pri tom,jak vtedy na pohotovosti revala,chudinka..... 😢

tamarka_na
11. mar 2009

Ahojte...
Aj Nellka chodila na B12 minulý mesiac kvôli aftám,ale ani nevybrala všetkých 5 injekcií a afty zmizli...ale doktoka jej dala aj vitamín Riboflavín-sú to tabletky a tiež sa užívajú pri aftách...možno aj preto jej tie afty za pár dní zmizli...
(som až šla pohladat ten Riboflavín,lebo som si nevedela spomenúť na názov-v tej krabici,kde mám asi 60 druhov liekov,to bol trochu problém 😀 ...asi si otvorím lekáreň 😀 😀 )

Ja ešte idem dovariť mäsko...brokolicovú polievku máme ešte odvčera...deti dnes leňošili do pol deviatej,tak zaspia až okolo jednej...

My ideme na polikliniku zajtra-na kontrolu...ešte su sopľaví,ale už je to lepšie...a v pondelok dúfam,že už Nellka pôjde do škôlky,lebo byť s obidvomi doma tri týždňe je na zbláznenie 🙄 🙄

oriel
11. mar 2009

tamarka a ten riboflavin sa da kupit aj bez receptu? dufam,ze tie B12tky pomozu.... 😢

clover22
11. mar 2009

Ahoj tak konečne som sa dostala po týždni v práci na pc.Pridala som zopár fotiek z oslavy a aj iné.Dnes som konečne doma tak si užívam malú a v piatok na služobku do Ostravy tak si trocha oddýchnem od detí.....idem len s drahým tak sa teším... 🙂 😉

emita
11. mar 2009

clover ty pridávaš fotky a ani sa neozveš? malá je zlatá 😉

emita
11. mar 2009

tak fajn 😀 najprv som si pozrela fotky...

oriel
11. mar 2009

clover... zlatunka je..... uz je z nej velka slecna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
clover22
11. mar 2009

Vďaka tak práve som dovarila,malá spinká tak idem oddychvaťaj ja.Musím už dočitať knihu,lebo v poslednom čase nič nestíham...... 🙂 .O chvíľu máme zasa oslavu jedná dcéra ma 18 a druhá 13.Tak pozriem v Ostrave darčeky....no uvidím čo bude.

mirrinka
11. mar 2009

ahojte 🙂
clover,super fotos,malá je krásna 😉 a ty kde pracuješ?
... ja som dnes objednala rifliky z MMB,hodila som foto 😉

oriel
11. mar 2009

Mirri,tak uz aj teba to chytilo......? 🙂 🙂 Peknucka je..... 🙂 🙂 🙂 🙂 mne dnes tiez prisli pre Lilku krasnucke kompletiky Next..... uzasne..... 🙂 🙂 Co robite???

sara2
11. mar 2009

čauteeeeee 😉
No moja krásavica zalomila o jednej keď sme sa vrátili z polikliniky a o pol tretej sa zobudila na piškanie a ja kukám na ňu a ońa znova šup do postele.Tak som išla k nej a chrápali sme do pol štvrtej 😀 .No a som zvedavá kedy zaľahne večer...a ide Panelák,tak ho asi nepopozerám dnes 😒

mirrinka
11. mar 2009

oriel,dik...no,už aj mna to chytilo - toto bol môj prvý úlovok 😀

sara2
11. mar 2009

Clover,malá je zlatunká a pri tej tortičke super 😀
Mirri,hej kupovala som jej z Tesca.Také " na doma".Ostatné má od krstnej také parádnejšie tak tie jej dávam na vonku.

inna7
11. mar 2009

Mirri...peknučké...také moderné fešandovské rifliky... 🙂

Oriel..nafoť tie súpravičky..som zvedavá...nech sa pokocháme.. 🙂
ja teraz obzerám pre malú čiapočku na jar...síce už som jednu aj objednala..dala som jej spraviť-uháčkovať..takú s mačkou čo máme na bundičke...tak som zvedavá..už by mi mala prísť...

Clover...mala je rozkošná...a čo to je za darček..to je nejaký písací stolík? pre najmenšie detičky? zaujímavé.. 😵

Sara...moj malý to isté...už sme museli až vymaľovať..lebo celú stenu takto ošúchal... 😠

inna7
11. mar 2009

a zabudla som vám povedať ako mi dnes malá praskla na hlavičku...najprv dostala injekciu..tak plač samozrejme...a hned na to sa mi tak prudko stočila a spadla na ten prebal.pult, na to drevo vzadu...rovno na čelo..tak zasa plač....ale riadny...chudatko...riadnu bozulu ma na čeličku...a teraz doma zasa praskla s hlavkou do gauča...no má dnes asi zlý deň... 😔

mirrinka
11. mar 2009

inna,dik 😉
no,tak to teda asi má zlý deň,Sarka 😢 ☹ hlavne,že si veľmi neublížila 😉 ja by som tiež chcela nejakú čiapočku pre lianku objednať - od koho ty objednávaš?

inna7
11. mar 2009

Mirri...ja som si objednala teraz od tejto predávajúcej:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5184994
ale nie túto..aj táto sa mi páčila...
no zatiaľ neviem povedať či je dobrá, lebo mi ešte nedošla čiapočka...

ale ešte predtým som si objednala aj od Marty už neviem jej ID, ale nájdeš ju tam..a čiapočka bola nádherná...

oriel
11. mar 2009

Joj inna..... tak to mala fakt Sarinka zly den... Verim,ze uz sa to nebude opakovat ☹ ☹
Sari,idem povkladat fotocky.... dam aj tie,ktore prisli minule...... 😀 😀 😀 joj,lebo sa z nich veeeelmi tesim.....

oriel
11. mar 2009

Inna,aj ja som uz od tej pani objednavala,nam sadla uzasne... Potom este od,, Monkaba,, no ta uz nehackuje.... Naposledy nam robila http:///www.mimibazar.sk/bazar.php?user=32432/ ta pasikava a aj stucne... to bolo pre nas.... No je tam tych sikovny maminiek hrozne vela..... Kukni a ktora ti padne najviac do oka,...... alebo si sama zvol farby.....