Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
11. mar 2009

Oriel...padla mi sanka na klavesnicu 😲 ... 😀 n a d h e r a... 🙂 🙂 🙂 všetky sú prekrááááááááááásne...aj ja chcem!!!
ja mám podobné kvietočkové tričenko... 🙂

oriel
11. mar 2009

Inna,diiiiik 🙂 🙂 🙂 Kukni.... / http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=19935/ mozno by sa ti pacil ten jablckovy kompletik Next pre Sarulku
..... od tej pani som objednala zeleny,chcela som aj ten,no nebola uz velkost......

inna7
11. mar 2009

tak tomu hovorim nahodička...prave som na neho pozerala, ešte ho mam minimalizovany na pc...ale ten fialkovy sa mi viac pači... 😵 🙂 🙂 prave som uvažovala že si niečo vyberiem priamo zo stranky next a dam kupit bratovi...on žije v UK...len nema deti, tak moc sa nevyzná v detských veciach... 🙂

mirrinka
11. mar 2009

inna,myslíš túto Martu? http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=971 mám ju medzi oblubenými inzerentmi 😉
oriel,tie komplety sú božské 😉

inna7
11. mar 2009

Mirri ano presne...ja mam od nej krásnu čapičku, ale už je malá...predávam ju tiez na mmb.. 😵

kukáte ota?? kus trápne to tam je..nie?

mirrinka
11. mar 2009

inna,ja nekukám...sme u mamy a ona kuká nejakú romantiku 😀 nejde to online?

mirrinka
11. mar 2009

tak už kukám aj ja 😀

clover22
12. mar 2009

Mirrinka máme v HE práčovňu a čistiareň a velkú výrobu nábytku a v jednote nábytok tak ja robím papiere...je toho dosť.Ale nesťažujem si.Doma by som sa unudila......striedam opateru o malá s prácou a dá sa to.

clover22
12. mar 2009

Inna7 hej je to písací stolík s uložným priestorom a svetielkom.Kupovaný na MMB Kristina O. ID 4774.
Aj ja som objednala čiapočky pre málú od tej pani a ešte nedošli,tak uvidíme.

inna7
12. mar 2009

čafte..dobreranko... 🙂

dnes to vyzera na pekne slniečko...no aspon sa tak zdaa 😎

clover...tak to je super...fakt, že sa nenudiš...aj ja som nad tym uvažovala, ale akosi nemam odvahu sa do toho pušťať...chcelo by to u mna ešte nejaky kurz na oživenie vedomosti...ved stale sa to meni...
takže vyrabate nabytok? hmmm, aj my 😀 to preto už 5rokov čakam na dokončenie kuchyne...a na skrine do spalni 😠 😀 🙂

oriel...ešte som ti zabudla pochvaliť koberček...čo som si všimla na foto...asi viem ktory to je...peknučky...musi mať krasnu izbičku paradnica mala... 😵

tamarka_na
12. mar 2009

Dobre ranko 🙂 Uz tu sedím asi hodinu a čítam...a drobci so mnou 🙂
Clover...malá je zlatá...no mňa prekvapilo,že už máš 18-ročnú dcéru...vôbec na to nevyzeráš 🙂

My sme hore už od šiestej...okolo desiatej ideme na kontrolu k Dr.Tak si ešte idem vypiť kávičku...ešte som si ju síce ani nezaliala 😀 ale voda zovrela...
A riadne sa teším na to,že pôjdeme von,lebo sa na nás usmialo slniečko... 😵

tamarka_na
12. mar 2009

Aa Oriel...ten Riboflavín kúpiš aj bez receptu...je to vitamín B2 😉

mirrinka
12. mar 2009

ahojte 😎 to je nádherné slniečko,že? 😎 😎 😎 len dúfam,že neni kosa... 😎

oriel
12. mar 2009

dobre ranko..... 😀 😀 😀 Inna,to je stale tak..... ,,ze obuvnikove deti chodia bose,,, ci tak niejak sa to hovori.... no 🙂 chapete.... 🙂 🙂 Clover s najstarsou dcerkou urcite vyzerate ako sestry... 🙂 Vobku vyzera fakt uzasne.... 🙂 🙂 🙂 🙂

oriel
12. mar 2009

boze, vobku.... normalne kukam,co som napisala.... vonku.... 😀 😀

mirrinka
12. mar 2009

kde ste všetky? kto si ide so mnou vypiť kafčo? 😎 😎 😎
Lianka chodí po dome (sme u mamy) na bicykli už od rána,včera sa naučila konečne bicyklovať,tak lieta na ňom jak vetroplach 😀

oriel
12. mar 2009

Mirri,ja som tu..... 😀 😀 😀 Tak super,ze Lianka uz vie na bicykli.... Lilke to este moc neide.... Iba parkrat sa jej podari pokrutit..... No na tej mensej trojkolke vie dobre.... A to je taka este po mne..... 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
12. mar 2009

my ideme teraz von,skúsime to na ceste ako jej to pôjde...my máme tiež takú malú trojkolku,tú z tesca - takú z umelej hmoty,možno vieš,čo myslím 😉

oriel
12. mar 2009

hej viem,my mame tiez aj taku len zelenu..... Na tej teraz neskusala,lebo ju mame u mamy..... 🙂 🙂 🙂 🙂

oriel
12. mar 2009

Sari a aby som nezabudla... Vierka sa zo sanatoria vratila naspat na Mierovu do skolky.... 😉
Neviem dovod,to len Lucia mi vravela,ze uz je opat v skolke.... 🙂

inna7
12. mar 2009

my sme sa boli poprechadzat...po tescu.. 😀 ..išli sme hlavne na mliečko pre sarku... krásne vecičky tam majú...našla som pre nu rifliky peknučké...na jar-leto...tak sa rozhodujem či ich kúpiť... 😵

idem si zaliať kavičku...ma rozbolela hlava nejak... 🙄

clover22
12. mar 2009

Aj ja si dávam kávičku a idem do kaderníčky tak sa teším.Pridala som foto dospelej dcéry 😉 😉 dufam že to nezistí 😀 😀

inna7
12. mar 2009

tak na zdravie clover.. 🙂 miroslava sa podobá na teba, že? kočula.. 🙂

oriel
12. mar 2009

inna,aj ja som pozerala po riflikoch v tescu.... no bola som tam len na skok,lebo v aute spala Lilka..... 🙂 Tiez mi hned padli do oka.... 🙂 🙂 Clover.... dcerka je kocka..... mala som pravdu,ze akoby ste boli sestry.... 😀 😀

inna7
12. mar 2009

ja odbehuje od varenia....neskoro ale predsa...šak malý príde až okolo 16tej..
inač nezdá sa vám že to cherokee ma absolútne podobné veci ako next?? niektoré...akokeby kopírovali..

mirrinka
12. mar 2009

ahojte....inna,oriel,ja mám v tescu tiež vyhliaduté jedny rifle pre Lily,také s kvietočkami za 11Eur 😀 len dúfam,že ich nevykúpia...predvčerom som sa tam aj ja bola poprechádzať - majú kopu krásnych veci 😉
clover,tá tvoja dospeláčka,je teda fakt kočka a fakt akoby ti z oka vypadla....a už som spomínala,že má pekné meno? 😀 😀 😀 😀 😀

inna7
12. mar 2009

ja som až teraz pred chvilkou dovarila... 😝 ale už máme aj na zajtra.. 🙂 😵

mirri aj mne sa lubia tie s kvietkami...nadherne...ale videla som tam aj take tensie a vzadu na vreckach su vysite kvietky...tak nad nimi rozmyslam...a v pase ruzovu gumicku..
to s tym menom si u r r r c i t e nespominala.... 😕 😀

mirrinka
12. mar 2009

inna,ty si ale šikuľka 😉 ja som sa akurát kochala kozmetikou,lebo mi došiel balík z avonu... 🙂 a konečne som si objednala moju naj naj voňavku 😉

sara2
12. mar 2009

čaute,som dneska nejaká taká 😒 🙄 😔 .Nechcem to na vás prenášať...tak čaute do zajtra.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz