• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Far Away - poznáš? emoticon
12. mar 2009 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,ja som ju tiez niekedy mala.... pacila sa mi,bola dost taka prenikava.... za kolko si ju kupila z katalogu? Pretoze na aukciach uz viackrat bola za 10uer uz aj s postovnym..... emoticon Teraz stale objednavam z MMB napodobneninu Christian Dior Hypnotik... je fakt na nerozoznanie... /original stoji cez 1600sk a napod 380sk/ uz som si na nu zvykla..... emoticon Inna,aj ja som si vsimla,ze Cherokee dokaze pekne napodobnit Next emoticon emoticon
12. mar 2009 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari a s tebou co je???? emoticon emoticon
12. mar 2009 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,ja som ju z katalogu objednala za 13,24 eur - bola ekšn emoticon
12. mar 2009 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, jasné,že poznám.. ja som si jeden čas kupovala Celebre...to som mala rada...
12. mar 2009 o 18:40  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vsimla som si na MMb ze je tam kopec maminiek z He..... emoticon emoticon emoticon Nepozvem ich k nam? co na to?
12. mar 2009 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,prečo nie....čím viac tým lepšie,nie? emoticon
12. mar 2009 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Co vy na to ? som myslela//....
12. mar 2009 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda,som to teraz pozerala na mmb a veľa mamičiek tam má zhrozné hodnotenie emoticon
12. mar 2009 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda humenčanky som myslela...
12. mar 2009 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, kvôli čomu majú zlé hodnotenie?
12. mar 2009 o 19:09  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda aspoň tie čo som si prečítala,tak objednávajú veci a nezaplatia emoticon
12. mar 2009 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heeej,idem kuknut.... emoticon Ale ved nikto neposiela na dobierku /aspon ja som sa s nikym zatial nestretla/ emoticon Ja som za cele obdobie poslala iba jednej maminke na dobierku a aj to mala vela dobrych hodnoteni emoticon
12. mar 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som posielala aj na dobierku...ved pošta to nepreda ak dotyčny nezaplati.... emoticon

moja naj vonafka je eternity od calvina kleina...švagrina pracuje v parfumerke tak ma semtam zasobi... emoticon
12. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nedaju to,no vratia naspat a ty musis uhradit postovne..... emoticon Inna a Lukasko chodi do skolky? emoticon a co porabate?
12. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel ja som ťa upne nahodne našla...máš kopec dobrych hodnotení...wau...už dlho predávaš?
12. mar 2009 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi tak rok.... emoticon emoticon emoticon
12. mar 2009 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel......ano...Lukaško chodi do školky..teraz sa drži..klopklop...inač mala je v tom next.kompletiku nadherna...aj v inych veciach...krasne ju obliekaš... emoticon emoticon emoticon

no už idem kukať ordinejšn...som prave dojedla večeru po malom...achjaj... emoticon
12. mar 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna emoticon emoticon emoticon DAKUJEM emoticon emoticon emoticon emoticon uz asi vsetky ordinujete,vsak?
12. mar 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko... káva na stole, malý lozí,kde sa dá emoticon a vonku krásne padá sniežik emoticon emoticon . Ja chcem jar..... kde ste?
13. mar 2009 o 08:12  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranečko...ja mám kávu tiež pred sebou... emoticon a deti pozerajú rozprávky... emoticon o pár dní je tu jar a znova sneží.. emoticon
13. mar 2009 o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko..... ja mam uz polku kavy vypitej.... emoticon emoticon Pomaly sa zaciname chystak na injekciu.... emoticon emoticon Hruza... Lilka ani len z postele nechce vyliest,som zvedava ako ju obleciem.... a uz to vidim s akym revom budeme uz do budovy vstupovat.... emoticon emoticon
13. mar 2009 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj, oriel, držím palce, nech to máte rýchlo za sebou . posielame malej pusinku. emoticon
13. mar 2009 o 08:35  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vidíte,čo je vonku? mňa porazí!!! emoticon emoticon emoticon ....malý zaspa, káva vypitá,tak idem povysávať.
13. mar 2009 o 09:06  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,ja práve kávičkujem emoticon
Ani to poondiate počasie ma nerozruší....bola som ráno na UP a zdalo sa mi,že je príjemne teplo hoci poletoval sneh.No ale čo je veľa to je veľa.Aj ja chcem už jar.
No aj ja by som rada zasadla a pozerala na MMB.Ja tam chodím len recepty kukať.Nemám toľko času a Sárika mi nedovolí sedieť pri počítači.Teraz ma zapnutú rozprávku ale o chvíľku ideme variť.Špenátik a zemiačky.A predstavte si,že sa naučila jesť zeleninu emoticon .Každé ráno dve cherry paradajky,koliesko uhorky a papriku emoticon .Konečne lebo už som bola na nervy,že okrem varenej nezjedla nič...
Oriel,Mirri,keď budete blúdiť po MMB a uvidíte pekný taký kabátik na jar pre Sáriku dajte vedieť.Biely by som brala.Chcem na Veľkú noc niečo. emoticon
13. mar 2009 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak uz sme doma.... emoticon nebolo to az take hrozne.... z ambulancie na cele hrdlo kricala ,,pomoooooc,, emoticon No potom sme na chodbe kupili z automatu lopticku,tak bolo vsetko o.k emoticon emoticon Sari,tak to je super,ze sarinka papa zeleninku emoticon emoticon emoticon emoticon Lilka uz spi,ja si idem dat dalsiu kavicku... emoticon emoticon
13. mar 2009 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak kde ste???
13. mar 2009 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel..tak ste to v pohode zvladli... emoticon ja som si dnes urobila radosť a kupila som malinkej krasnu sukničku z kenvela z MI...aj tričulo a nohavice na leto.... a Lukaškovi rifličky a teplaky... emoticon
a dnes mi prišla čiapočka, ale nie tá čo som dala uháčkovať, ale druhá..tiež sa mi páči...prihodím foto ako si ju malá "obľúbila".. emoticon emoticon emoticon emoticon
13. mar 2009 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
INNA,TAK TO JE SUPER.... emoticon emoticon emoticon A bola si aj malou v Mi? Juj,hned by som isla.... emoticon emoticon emoticon emoticon Urcite tam mali kopec krasnych veciciek..... emoticon emoticon a kde je foto malej modelky???
13. mar 2009 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,krasnucka je.... Sarinka nema chybu> emoticon emoticon Tiez som na nich na MMB pozerala,su velmi pekne tie ciapocky,len uz ma Lilka strasne vela ciapok,tak som radsej neobjednala.... emoticon
13. mar 2009 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš