Mamičky Humenné a okolie

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?
mirrinka
12. mar 2009
Far Away - poznáš? 😉
oriel
12. mar 2009
Mirri,ja som ju tiez niekedy mala.... pacila sa mi,bola dost taka prenikava.... za kolko si ju kupila z katalogu? Pretoze na aukciach uz viackrat bola za 10uer uz aj s postovnym..... 🙂 Teraz stale objednavam z MMB napodobneninu Christian Dior Hypnotik... je fakt na nerozoznanie... /original stoji cez 1600sk a napod 380sk/ uz som si na nu zvykla..... 🙂 Inna,aj ja som si vsimla,ze Cherokee dokaze pekne napodobnit Next 😃 😃
oriel
12. mar 2009
Sari a s tebou co je???? 😞 😞
mirrinka
12. mar 2009
oriel,ja som ju z katalogu objednala za 13,24 eur - bola ekšn 😃
andrii
12. mar 2009
mirrinka, jasné,že poznám.. ja som si jeden čas kupovala Celebre...to som mala rada...
oriel
12. mar 2009
vsimla som si na MMb ze je tam kopec maminiek z He..... 🙂 🙂 🙂 Nepozvem ich k nam? co na to?
mirrinka
12. mar 2009
oriel,prečo nie....čím viac tým lepšie,nie? 😉
oriel
12. mar 2009
Co vy na to ? som myslela//....
mirrinka
12. mar 2009
teda,som to teraz pozerala na mmb a veľa mamičiek tam má zhrozné hodnotenie :-S
mirrinka
12. mar 2009
teda humenčanky som myslela...
andrii
12. mar 2009
mirrinka, kvôli čomu majú zlé hodnotenie?
mirrinka
12. mar 2009
teda aspoň tie čo som si prečítala,tak objednávajú veci a nezaplatia :-p
oriel
12. mar 2009
heeej,idem kuknut.... 😉 Ale ved nikto neposiela na dobierku /aspon ja som sa s nikym zatial nestretla/ ]-( Ja som za cele obdobie poslala iba jednej maminke na dobierku a aj to mala vela dobrych hodnoteni 😃
inna7
12. mar 2009
ja som posielala aj na dobierku...ved pošta to nepreda ak dotyčny nezaplati.... 😉

moja naj vonafka je eternity od calvina kleina...švagrina pracuje v parfumerke tak ma semtam zasobi... x-)
oriel
12. mar 2009
tak nedaju to,no vratia naspat a ty musis uhradit postovne..... 😉 Inna a Lukasko chodi do skolky? 😃 a co porabate?
inna7
12. mar 2009
oriel ja som ťa upne nahodne našla...máš kopec dobrych hodnotení...wau...už dlho predávaš?
oriel
12. mar 2009
asi tak rok.... 🙂 🙂 🙂
inna7
12. mar 2009
oriel......ano...Lukaško chodi do školky..teraz sa drži..klopklop...inač mala je v tom next.kompletiku nadherna...aj v inych veciach...krasne ju obliekaš... 🙂 🙂 🙂

no už idem kukať ordinejšn...som prave dojedla večeru po malom...achjaj... :-x
oriel
12. mar 2009
inna 🙂 🙂 🙂 DAKUJEM 😃 😃 😃 😃 uz asi vsetky ordinujete,vsak?
andrii
13. mar 2009
Dobré ránko... káva na stole, malý lozí,kde sa dá 🙂 a vonku krásne padá sniežik ]-( ]-( . Ja chcem jar..... kde ste?
inna7
13. mar 2009
dobre ranečko...ja mám kávu tiež pred sebou... 🙂 a deti pozerajú rozprávky... 😎 o pár dní je tu jar a znova sneží.. |-|
oriel
13. mar 2009
dobre ranko..... ja mam uz polku kavy vypitej.... 🙂 🙂 Pomaly sa zaciname chystak na injekciu.... ]-( ]-( Hruza... Lilka ani len z postele nechce vyliest,som zvedava ako ju obleciem.... a uz to vidim s akym revom budeme uz do budovy vstupovat.... 😞 😞
andrii
13. mar 2009
joj, oriel, držím palce, nech to máte rýchlo za sebou . posielame malej pusinku. 😉
andrii
13. mar 2009
vidíte,čo je vonku? mňa porazí!!! ]-( ]-( ]-( ....malý zaspa, káva vypitá,tak idem povysávať.
sara2
13. mar 2009
Ahojte,ja práve kávičkujem 🙂
Ani to poondiate počasie ma nerozruší....bola som ráno na UP a zdalo sa mi,že je príjemne teplo hoci poletoval sneh.No ale čo je veľa to je veľa.Aj ja chcem už jar.
No aj ja by som rada zasadla a pozerala na MMB.Ja tam chodím len recepty kukať.Nemám toľko času a Sárika mi nedovolí sedieť pri počítači.Teraz ma zapnutú rozprávku ale o chvíľku ideme variť.Špenátik a zemiačky.A predstavte si,že sa naučila jesť zeleninu 🙂 .Každé ráno dve cherry paradajky,koliesko uhorky a papriku 😉 .Konečne lebo už som bola na nervy,že okrem varenej nezjedla nič...
Oriel,Mirri,keď budete blúdiť po MMB a uvidíte pekný taký kabátik na jar pre Sáriku dajte vedieť.Biely by som brala.Chcem na Veľkú noc niečo. 😉
oriel
13. mar 2009
tak uz sme doma.... 🙂 nebolo to az take hrozne.... z ambulancie na cele hrdlo kricala ,,pomoooooc,, 🙂 No potom sme na chodbe kupili z automatu lopticku,tak bolo vsetko o.k 🙂 🙂 Sari,tak to je super,ze sarinka papa zeleninku 😃 😃 😃 😃 Lilka uz spi,ja si idem dat dalsiu kavicku... 😃 😃
oriel
13. mar 2009
Tak kde ste???
inna7
13. mar 2009
oriel..tak ste to v pohode zvladli... 🙂 ja som si dnes urobila radosť a kupila som malinkej krasnu sukničku z kenvela z MI...aj tričulo a nohavice na leto.... a Lukaškovi rifličky a teplaky... x-)
a dnes mi prišla čiapočka, ale nie tá čo som dala uháčkovať, ale druhá..tiež sa mi páči...prihodím foto ako si ju malá "obľúbila".. 😉 🙂 🙂 🙂
oriel
13. mar 2009
INNA,TAK TO JE SUPER.... 🙂 🙂 🙂 A bola si aj malou v Mi? Juj,hned by som isla.... 😃 😃 😃 😃 Urcite tam mali kopec krasnych veciciek..... 🙂 🙂 a kde je foto malej modelky???
oriel
13. mar 2009
inna,krasnucka je.... Sarinka nema chybu> 😃 😃 Tiez som na nich na MMB pozerala,su velmi pekne tie ciapocky,len uz ma Lilka strasne vela ciapok,tak som radsej neobjednala.... 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli