• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Far Away - poznáš? :wink:
12. mar 2009 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,ja som ju tiez niekedy mala.... pacila sa mi,bola dost taka prenikava.... za kolko si ju kupila z katalogu? Pretoze na aukciach uz viackrat bola za 10uer uz aj s postovnym..... :slight_smile: Teraz stale objednavam z MMB napodobneninu Christian Dior Hypnotik... je fakt na nerozoznanie... /original stoji cez 1600sk a napod 380sk/ uz som si na nu zvykla..... :slight_smile: Inna,aj ja som si vsimla,ze Cherokee dokaze pekne napodobnit Next :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari a s tebou co je???? :frowning2: :frowning2:
12. mar 2009 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,ja som ju z katalogu objednala za 13,24 eur - bola ekšn :grinning:
12. mar 2009 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, jasné,že poznám.. ja som si jeden čas kupovala Celebre...to som mala rada...
12. mar 2009 o 18:40  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vsimla som si na MMb ze je tam kopec maminiek z He..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nepozvem ich k nam? co na to?
12. mar 2009 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,prečo nie....čím viac tým lepšie,nie? :wink:
12. mar 2009 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Co vy na to ? som myslela//....
12. mar 2009 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda,som to teraz pozerala na mmb a veľa mamičiek tam má zhrozné hodnotenie :confounded:
12. mar 2009 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda humenčanky som myslela...
12. mar 2009 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, kvôli čomu majú zlé hodnotenie?
12. mar 2009 o 19:09  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda aspoň tie čo som si prečítala,tak objednávajú veci a nezaplatia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2009 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heeej,idem kuknut.... :wink: Ale ved nikto neposiela na dobierku /aspon ja som sa s nikym zatial nestretla/ :angry: Ja som za cele obdobie poslala iba jednej maminke na dobierku a aj to mala vela dobrych hodnoteni :grinning:
12. mar 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som posielala aj na dobierku...ved pošta to nepreda ak dotyčny nezaplati.... :wink:

moja naj vonafka je eternity od calvina kleina...švagrina pracuje v parfumerke tak ma semtam zasobi... :dizzy_face:
12. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nedaju to,no vratia naspat a ty musis uhradit postovne..... :wink: Inna a Lukasko chodi do skolky? :grinning: a co porabate?
12. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel ja som ťa upne nahodne našla...máš kopec dobrych hodnotení...wau...už dlho predávaš?
12. mar 2009 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi tak rok.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. mar 2009 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel......ano...Lukaško chodi do školky..teraz sa drži..klopklop...inač mala je v tom next.kompletiku nadherna...aj v inych veciach...krasne ju obliekaš... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

no už idem kukať ordinejšn...som prave dojedla večeru po malom...achjaj... :zipper_mouth:
12. mar 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: DAKUJEM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz asi vsetky ordinujete,vsak?
12. mar 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko... káva na stole, malý lozí,kde sa dá :slight_smile: a vonku krásne padá sniežik :angry: :angry: . Ja chcem jar..... kde ste?
13. mar 2009 o 08:12  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranečko...ja mám kávu tiež pred sebou... :slight_smile: a deti pozerajú rozprávky... :sunglasses: o pár dní je tu jar a znova sneží.. :pensive:
13. mar 2009 o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko..... ja mam uz polku kavy vypitej.... :slight_smile: :slight_smile: Pomaly sa zaciname chystak na injekciu.... :angry: :angry: Hruza... Lilka ani len z postele nechce vyliest,som zvedava ako ju obleciem.... a uz to vidim s akym revom budeme uz do budovy vstupovat.... :frowning2: :frowning2:
13. mar 2009 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj, oriel, držím palce, nech to máte rýchlo za sebou . posielame malej pusinku. :wink:
13. mar 2009 o 08:35  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vidíte,čo je vonku? mňa porazí!!! :angry: :angry: :angry: ....malý zaspa, káva vypitá,tak idem povysávať.
13. mar 2009 o 09:06  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,ja práve kávičkujem :slight_smile:
Ani to poondiate počasie ma nerozruší....bola som ráno na UP a zdalo sa mi,že je príjemne teplo hoci poletoval sneh.No ale čo je veľa to je veľa.Aj ja chcem už jar.
No aj ja by som rada zasadla a pozerala na MMB.Ja tam chodím len recepty kukať.Nemám toľko času a Sárika mi nedovolí sedieť pri počítači.Teraz ma zapnutú rozprávku ale o chvíľku ideme variť.Špenátik a zemiačky.A predstavte si,že sa naučila jesť zeleninu :slight_smile: .Každé ráno dve cherry paradajky,koliesko uhorky a papriku :wink: .Konečne lebo už som bola na nervy,že okrem varenej nezjedla nič...
Oriel,Mirri,keď budete blúdiť po MMB a uvidíte pekný taký kabátik na jar pre Sáriku dajte vedieť.Biely by som brala.Chcem na Veľkú noc niečo. :wink:
13. mar 2009 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak uz sme doma.... :slight_smile: nebolo to az take hrozne.... z ambulancie na cele hrdlo kricala ,,pomoooooc,, :slight_smile: No potom sme na chodbe kupili z automatu lopticku,tak bolo vsetko o.k :slight_smile: :slight_smile: Sari,tak to je super,ze sarinka papa zeleninku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Lilka uz spi,ja si idem dat dalsiu kavicku... :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak kde ste???
13. mar 2009 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel..tak ste to v pohode zvladli... :slight_smile: ja som si dnes urobila radosť a kupila som malinkej krasnu sukničku z kenvela z MI...aj tričulo a nohavice na leto.... a Lukaškovi rifličky a teplaky... :dizzy_face:
a dnes mi prišla čiapočka, ale nie tá čo som dala uháčkovať, ale druhá..tiež sa mi páči...prihodím foto ako si ju malá "obľúbila".. :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. mar 2009 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
INNA,TAK TO JE SUPER.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A bola si aj malou v Mi? Juj,hned by som isla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Urcite tam mali kopec krasnych veciciek..... :slight_smile: :slight_smile: a kde je foto malej modelky???
13. mar 2009 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,krasnucka je.... Sarinka nema chybu> :grinning: :grinning: Tiez som na nich na MMB pozerala,su velmi pekne tie ciapocky,len uz ma Lilka strasne vela ciapok,tak som radsej neobjednala.... :slight_smile:
13. mar 2009 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok