Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
12. mar 2009

Far Away - poznáš? 😉

oriel
12. mar 2009

Mirri,ja som ju tiez niekedy mala.... pacila sa mi,bola dost taka prenikava.... za kolko si ju kupila z katalogu? Pretoze na aukciach uz viackrat bola za 10uer uz aj s postovnym..... 🙂 Teraz stale objednavam z MMB napodobneninu Christian Dior Hypnotik... je fakt na nerozoznanie... /original stoji cez 1600sk a napod 380sk/ uz som si na nu zvykla..... 🙂 Inna,aj ja som si vsimla,ze Cherokee dokaze pekne napodobnit Next 😀 😀

oriel
12. mar 2009

Sari a s tebou co je???? ☹ ☹

mirrinka
12. mar 2009

oriel,ja som ju z katalogu objednala za 13,24 eur - bola ekšn 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
12. mar 2009

vsimla som si na MMb ze je tam kopec maminiek z He..... 🙂 🙂 🙂 Nepozvem ich k nam? co na to?

mirrinka
12. mar 2009

oriel,prečo nie....čím viac tým lepšie,nie? 😉

oriel
12. mar 2009

Co vy na to ? som myslela//....

mirrinka
12. mar 2009

teda,som to teraz pozerala na mmb a veľa mamičiek tam má zhrozné hodnotenie 😖

mirrinka
12. mar 2009

teda humenčanky som myslela...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
12. mar 2009

teda aspoň tie čo som si prečítala,tak objednávajú veci a nezaplatia 😝

oriel
12. mar 2009

heeej,idem kuknut.... 😉 Ale ved nikto neposiela na dobierku /aspon ja som sa s nikym zatial nestretla/ 😠 Ja som za cele obdobie poslala iba jednej maminke na dobierku a aj to mala vela dobrych hodnoteni 😀

inna7
12. mar 2009

ja som posielala aj na dobierku...ved pošta to nepreda ak dotyčny nezaplati.... 😉

moja naj vonafka je eternity od calvina kleina...švagrina pracuje v parfumerke tak ma semtam zasobi... 😵

oriel
12. mar 2009

tak nedaju to,no vratia naspat a ty musis uhradit postovne..... 😉 Inna a Lukasko chodi do skolky? 😀 a co porabate?

inna7
12. mar 2009

oriel ja som ťa upne nahodne našla...máš kopec dobrych hodnotení...wau...už dlho predávaš?

oriel
12. mar 2009

asi tak rok.... 🙂 🙂 🙂

inna7
12. mar 2009

oriel......ano...Lukaško chodi do školky..teraz sa drži..klopklop...inač mala je v tom next.kompletiku nadherna...aj v inych veciach...krasne ju obliekaš... 🙂 🙂 🙂

no už idem kukať ordinejšn...som prave dojedla večeru po malom...achjaj... 🤐

oriel
12. mar 2009

inna 🙂 🙂 🙂 DAKUJEM 😀 😀 😀 😀 uz asi vsetky ordinujete,vsak?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
13. mar 2009

dobre ranečko...ja mám kávu tiež pred sebou... 🙂 a deti pozerajú rozprávky... 😎 o pár dní je tu jar a znova sneží.. 😔

oriel
13. mar 2009

dobre ranko..... ja mam uz polku kavy vypitej.... 🙂 🙂 Pomaly sa zaciname chystak na injekciu.... 😠 😠 Hruza... Lilka ani len z postele nechce vyliest,som zvedava ako ju obleciem.... a uz to vidim s akym revom budeme uz do budovy vstupovat.... ☹ ☹

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
13. mar 2009

Ahojte,ja práve kávičkujem 🙂
Ani to poondiate počasie ma nerozruší....bola som ráno na UP a zdalo sa mi,že je príjemne teplo hoci poletoval sneh.No ale čo je veľa to je veľa.Aj ja chcem už jar.
No aj ja by som rada zasadla a pozerala na MMB.Ja tam chodím len recepty kukať.Nemám toľko času a Sárika mi nedovolí sedieť pri počítači.Teraz ma zapnutú rozprávku ale o chvíľku ideme variť.Špenátik a zemiačky.A predstavte si,že sa naučila jesť zeleninu 🙂 .Každé ráno dve cherry paradajky,koliesko uhorky a papriku 😉 .Konečne lebo už som bola na nervy,že okrem varenej nezjedla nič...
Oriel,Mirri,keď budete blúdiť po MMB a uvidíte pekný taký kabátik na jar pre Sáriku dajte vedieť.Biely by som brala.Chcem na Veľkú noc niečo. 😉

oriel
13. mar 2009

tak uz sme doma.... 🙂 nebolo to az take hrozne.... z ambulancie na cele hrdlo kricala ,,pomoooooc,, 🙂 No potom sme na chodbe kupili z automatu lopticku,tak bolo vsetko o.k 🙂 🙂 Sari,tak to je super,ze sarinka papa zeleninku 😀 😀 😀 😀 Lilka uz spi,ja si idem dat dalsiu kavicku... 😀 😀

oriel
13. mar 2009

Tak kde ste???

inna7
13. mar 2009

oriel..tak ste to v pohode zvladli... 🙂 ja som si dnes urobila radosť a kupila som malinkej krasnu sukničku z kenvela z MI...aj tričulo a nohavice na leto.... a Lukaškovi rifličky a teplaky... 😵
a dnes mi prišla čiapočka, ale nie tá čo som dala uháčkovať, ale druhá..tiež sa mi páči...prihodím foto ako si ju malá "obľúbila".. 😉 🙂 🙂 🙂

oriel
13. mar 2009

INNA,TAK TO JE SUPER.... 🙂 🙂 🙂 A bola si aj malou v Mi? Juj,hned by som isla.... 😀 😀 😀 😀 Urcite tam mali kopec krasnych veciciek..... 🙂 🙂 a kde je foto malej modelky???

oriel
13. mar 2009

inna,krasnucka je.... Sarinka nema chybu> 😀 😀 Tiez som na nich na MMB pozerala,su velmi pekne tie ciapocky,len uz ma Lilka strasne vela ciapok,tak som radsej neobjednala.... 🙂