Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

lenka78
autor
25. dec 2007

Pozehnane Vianoce,rodacky moje!!! 🙂

lenka78
autor
26. dec 2007

nikde nik?
😎

marhar
27. dec 2007

ahojte!

dlho som tu nebola, ale spomenula som si, že aj kuknúť by trebalo!!!
Dúfam, že ste prežili sviatky v pohode a tak isto v pohode bude aj Silvester a Nový rok.

Špeciálne samozrejme zdravím Dagsty 😵 😵 !!!! Vyhratý kompletík je super. Inak ja mám problém s tými aukciami...keď si tam kliknem, tak už nie som prihlásená. len v tých okienkach mi naťuká prihlas. meno a heslo, ale potvrdiť mi to nechce....nevieš prečo?? či sa tam mám nanovo zaregistrovať?hm??????

Inak, Humennné je teraz fakt pekné, ale s kočíkom je to des!!! Nech už je jar... 😵

lenka78
autor
28. dec 2007

Kuk 😎

sara2
1. jan 2008

🙂 🙂 🙂 Všetko dobré v Novom roku.Veľa zdravia,rodinnej pohody,lásky...atď :- 😉 😉

lenka78
autor
1. jan 2008

Happy New Year 2008!!! 😎 😎 😎

lenka78
autor
4. jan 2008

😔

janeette
4. jan 2008

HAPPY HAPPY 😵 😎 😔

lenka78
autor
4. jan 2008

Ahojte,mate este sneh?Este sa Vam neroztopil?My tu mame veterne dni a dnes aj prsalo,tak som z toho smutna.Robievate este trojkralovu veceru?Ja sa chystam,odvezieme nasich na letisko a sup varit,z vyletu v Dubline asi nic nebude.No nemozem zohnat kapra,oni uz maju po vianociach.
Dnes som kupila Chrisovi rifle z tesca,maju tu ovela vacsi vyber veci ako na Slovensku.A super tie veci aj su.Tak sa vytesujem.X je tiez cely zhavy do noveho oblecenia,tak sa vytesujeme spolu. 😀
Dnes som bola zufala,vcera na veceru dojedol podbite zemiaky a dnes rano ich chcel uz na ranajky,tak pre zmenu nezjedol nic,lebo bolo nieco ine.Takze zeleninovej s haluskami sa ani nedotkol a maminym zemiakovym plackam dal tiez kosom.Mozno sa mu aspon lahsie spi bez jedla v brusku.Aj vam deticky nechcu papat?
Inac sa vratim este k tej teme s ekzemom u deti,ja som cele detstvo s tym zapasila,no najlepsie su Smrdacke kupele pri Holici,Senici?Pri ceskych hraniciach.Ako dieta som tam bola dlho,maju tam aj skolu,no vsetkym,co sme tam boli to pomohlo.Najhorsie boli na tom psoriatici.Este mi pomahalo more,4 roky stravene v Alzirsku pri mori som nevedela,ze mam ekzem a po roku stravenom doma som ho nanovo dostala.A este raz mi pomohla masticka od jednej babky smerom na Medzilaborce,mali sme priniest len maslo a miesto s ekzemom som si po celu dobu nesmela namocit s vodou,co bolo dost blbe,lebo ho mam na rukach.Tiez mi to pomohlo na rok,a potom sa to vratilo.Ta babka uz asi nezije.Takze kupele,more a bylinkarky.O koziarkach v He sa nebudem vyjadrovat,stale predpisuju a skusaju na kazdom to iste a nema to velky ucinok.Iba tie hormonalne mi pomozu,no nema to staly ucinok a su skodlive. 😖

majina.b
4. jan 2008

leni,
v HE je ešte veľa snehu, pekne a tuho mrzne, HE bolo vo všetkých novinách a na markize v TN, ako rarita, lebo sneh je od tesca po sidl 2 a na okolici nie.odhadom tak 10 až 15 cm snehu.

V roku 2008 prajem všetko naj, naj, naj....

majina.b
4. jan 2008

leni, par foto humenskej zimy. v mojom albume

janeette
4. jan 2008

čaute baby,ja som sa dnes slávnostne hodila na dietu.Dufam,že moja voľa to vydrží... 😅 ja som včera došla z Humenného,krutá cesta tými šmejdovými preplnenými vlakmi.a s malým baby uffff....aspoň tam som si užila sneh,aj malá sa povozila na sánkach 1x 🙂

lenka78
autor
4. jan 2008

Ahojte,prisli sme akurat z rozluckovej vecere.majina.b,pozerame spravy cez net na markize,takze som celkom v obraze.Pocula som aj tu smutnu spravu o mrtvom chlapcovi pri 13poschodovke.Velmi smutne.Diky za tie fotky na albume,je to nadhera,esteze mame chemlon 😀 😀 😀 😀 😀 aspon takto si pomyslim na sneh,diky,majina.b
janeette,plne Ta chapem,viem ake su u nas hrozne sluzby,no najhorsie na tom je to,ze je to vdaka nasej nature.Aspon Ti dcerka spinkala?Drzim palce s dietou,aku si si 😒 nasla?Najlepsi je pohyb,no ja som strasne leniva.No toto je moje novorocne predsavzatie,tak snad...

janeette
5. jan 2008

baby stal sa zázrak....vo Zv 3 minuty snežilo 🙄 😵

lenka78
autor
5. jan 2008

😅
U nas nic

janeette
5. jan 2008

akurát sme prišli z návštevy u prababky,fajne sme sa vymrzli a malej sme ticho závideli ako jej je teplúčko.Ešte aj fukal taký ten hnusný sypký sneh do tváre.Hned som si dala horúci kúpel.Už je všetko zasnežené.Lenka a aký bol silvester v irsku? 😵

lenka78
autor
5. jan 2008

Silvester?Oni tu nic take nemaju!Neoslavuju!No aspon bol pokoj.Boli tu nasi,tak sme sledovali program na markize a s X sme sa super zabavali,vybrali sme hudobne nastroje a jasili sme sa a tancovali.Bolo to super,lebo po ine roky X spal,no tento rok sme spolu vsetci oslavovali.Bolo to nieco ine.Len X bol velmi smutny,ze nebol ohnostroj,no bolo super oslavovat na 2x,lebo my tu mame o hod.menej,takze vy ste oslavovali a my az o hod.No aspon v telke davali ohnostroj z Londyna,lebo oni nic. 😖

janeette
6. jan 2008

hm....silvester bez ohňostroja a petárd....moj starší brat ked sa na silv.tento rok opil,hadzal petardy v dome do kuchyne,sme mysleli,že nas porazí....Pamätáš na Joža,mojho brata?Riadny típek,že?

lenka78
autor
6. jan 2008

tu musis mat povolenie,ak chces nieco take ☹

dagsty
6. jan 2008

Ahojte moje milé dievčatá, všetkým vám prajem šťastný nový rok, veľa zdravia atd... 😵
Trochu neskoro, ale nemám čas. Učím sa na štátnice zo sloviny... 😝 😝 😝 😝
Pozdravujem lenku 78, dúfam, že sa tam máte suprovo. Zima mi už riadne lezie na nervy...neznášam zimu....
Inak janeette, ja od zajtra začínam s diétou...preboha , ja som tak cez Vianoce pribrala, že dovi. Teraz som doma, sedím na zadku, pri učení furt dačo papkám.... Na nervy....
Včera sme boli u svokry na trojk. večeri... samoška, že som sa napraskala do popuku... tak zatím pa. Asi si už idem ľahnúť. aby som zajtra bola fit...
Tak majte sa prenádherne a ešte raz Vám prajem všetko, všetulinko len to dobré...cmuk. cmuk.c muk. 😉 😉 😉

lenka78
autor
6. jan 2008

Ja uz v diety neverim.Stale po trapeni a uspesnom schudnuti 2x naberiem.zacalo sa to pri 1. tukozrutskej polievke na vyske v 1.rocniku.
dagsty,drzim palce,kedy mas statnice?diplomka odovzdana?uf,som rada,ze to mam za sebou,no boli to nadherne skolske roky,vratila by som sa spat na strednu do 1. 😀 😀 😀 😀 😀 sladkych,nevinnych a naivnych 15.s dnesnym rozumom by som bola asi mrcha 😀 😀 😀
chceli by ste sa vratit do skolskych slobodnych cias?

janeette
7. jan 2008

bože,že či nie?hned rok po škole som sa chcela vrátiť späť do školy ked sa mi otvorili oči... 😒

lenka78
autor
7. jan 2008

😀

janeette
7. jan 2008

bola som v meste na nakup,minula som balík a aj tak som nekúpila to po čo som šla...aj vam sa to stáva? 😅 už 4 deň držím prísnu diétu,tak dúfam,že mi to aspoň trocha osohu prinesie.Bože aspoň centimetrik keby som schudla by bolo potešenie. 😢 muž je na dennej 12-tke tak mi je trošku smutno,mala haja teraz 1 hod.

lenka78
autor
7. jan 2008

janeette,a cvicis?ja si myslim,ze bez toho to nejde. 😉

janeette
8. jan 2008

jasné,brušáky,ale väčšinou tie,čo ležím a dvíham vyrovnané nohy bez opory rúk...trošku drasťák,ale začala som 10-timi a už zvládnem 50-60

sara2
8. jan 2008

ahojte.
Žienky nedeprimujte ma dietami a cvičením 😀 😀 😀 .
No,ale mala by som začať aj ja.Keď ja cez deň nestíham sa najesť a večer keď uložím malú zistím,že som hladná.Ale cez vianoce som nepribrala tak aspoň to ma potešilo.Ale 5 kíl musí isť ešte dole.Pred svadbou pred piatimi rokmi som držala taku drastickú dietu,že som za dva mesiace schudla 12 kíl.Tri dni pred svadbou som takmer skolabovala a nedokázala som do seba dostať ani vodu... ☹ A táto váha mi vydržala tak pol roka a potom som to hneď pribrala.A teraz som doma do práce nechodím tak moc na seba pozor nedávam.Ja sa musím veľmi kontrolovať lebo ja priberám aj od vzduchu ktorý dýcham 🙂 .
Sárinka mi štrajkovala s poobedňajším spaním,ale sa už znormalizovala.Teraz búva a ja idem ako vždy variť a žehliť.
Čaute.

janeette
8. jan 2008

😔

sara2
8. jan 2008

majinab,
predstav si,že som urobila malej šokovú potravinovú terapiu.Dovolila som jej aj kakao,aj vianočný čokoladový koláčik a dávala som jej aj mandarinku a pomaranč.A hádaj?Neviem či je to náhoda,ale je teraz "čistučká" ako ľália.Tak fakt neviem v čom to bude.
marhar,prestala som jej dávať do kupeľa olej a kupili sme klasický obyčajný sprchový gél.Chcela som to vyskúšať čo to spraví.Pokožka je trošíčku suchšia,ale fľaky ani vyrážky sa extrémne nezmenili.Tak uvidíme čo bude ďalej. 🙂

janeette
8. jan 2008

Dievčatá,myslíte,že si možem dovoliť cez dietu Bake rolls 7 Days? 😕 hi hi,lebo som si dala.... dakujem 🤐