• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
ahojte...breranko.. emoticon emoticon emoticon

tak semsa s napadmi na varenie... emoticon vonku to nevyzera ružovo...a ja musim do mesta... emoticon
16. mar 2009 o 07:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inna,kukni na MMB od Ildiko B- Slaný ryžový nákyp.Je to superove.Robila som to aj v sobotu emoticon

Orie škoda,že som to neprečitala skôr,mohli sa kočky pobicyklovať spolu emoticon

No Sárka má tiež kočiarik Inglesinu-detský a najradšej sa hrá so starým 30 ročným kočiarikom mojej sestričky. emoticon
Kočky tak v sobotu ideme do tych Tatier na lyžovačku.A vôbec sa neteším.Si predstavte,že manželovi šefka nedala voľno a ona sama išla lyžovať do Talinska-mrcha jedna emoticon Ale bude tam s nami aspoň do pondelka a príde vo štvrtok večer a bude aj v piatok-tak aspoň niečo.Dúfam,že bude sneh tam.A dúfam hlavne,že mi tam Sárka neochorie ako vždy v Tatrách.
zaťiaľ čauko emoticon
16. mar 2009 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel-prepáč
16. mar 2009 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara tak to je ozaj škoda ale lyžovačka bude myslím super. chceli sme sa aj my vybrať na víkendovku do Tatier sú teraz výhodné ceny skipasov (jasné že ja by som nelyžovala emoticon ) ale každý víkend sa niečo deje... a po Veľkej noci ktovie ako bude so snehom emoticon

ja dnes špagety emoticon

ozaj také čudo sa stalo: Šimonko dnes spal do 8.30 emoticon parrrrááááda. to fakt neviem kedy sa nám naposledy stalo emoticon hádam niekedy v lete ale to sa v noci 5x budil.
16. mar 2009 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, my sme včera boli v humennom na plavárni aj s deťmi...bolo super asi trištvrte hodiny sa tam v kuse čľapkali...veľmi sa im to páčilo tak že si to určite zopakujeme emoticon
16. mar 2009 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak pekne emoticon a aká bola voda?
16. mar 2009 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon
bobooo,my sa tiež chystáme na kupko emoticon ako to tam vyzerá po tej rekonštrukcii?
16. mar 2009 o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj voda bola super...
no po rekonštrukcii...predstavovala som si to inak a v bazéne až také zmeny nie sú, ale ja ani pred rekonštrukciou som nič proti kupku nemala ...sú sprchy aj wc nové vykachličkované...a v bazénoch je menené vnútro za nové neviem ako to mám tu napísať ako to pomenovať...
16. mar 2009 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde steee? tak my už máme kúpené adidas snadálky. Kmotrovci nám kúpili v Prešove vo výpredaji za 250Sk emoticon dúfam že budú dobré emoticon za takú cenu... veď papučky kupujeme za 215 emoticon

nič sa mi nechce robiť len by som čítala. ale Šimonko je už hore tak som stihla len 1 kapitolu emoticon . čátam Portrét Doriana Graya (do školy) je to suprová kniha. zatiaľ najlepšia čo sme mali emoticon
16. mar 2009 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita ten výpredaj bol v akom obchode v Prešove? pretože to je super cena...chcela by som nejaké topánočky pre deti, ale čo som pozerala tak najlacnejšie okolo 600sk a normálne 800sk,,,je to dosť, ale z číňaka nechcem...
16. mar 2009 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eMI,TAK TA CENA JE UPLNE SUPER emoticon emoticon emoticon ved na MMB sa nosene predavaju drahsie.... emoticon
Cely den ma dnes boli hlava...... emoticon emoticon Rano sme dopadli uplne super.... uz jej nepichali,ked videli,ako sa boji.... no kupili sme v lekarni B12tky v tabletkach..... emoticon
Mirri,som rada,ze som vas s Tamarkou stretla.... emoticon emoticon Lilka ide uz rano do skolky,normalne sa nevie dockat..... Vsetko uz ma pripravene..... predchvilkou uz chcela ist spat,aby bolo rano emoticon emoticon
Juj Emi,super ze ta bavi citat,.... ja knihy normalne neznasam.... emoticon
Sari,dovolenka bude urcite super..... aspon u mna plati,ze ked sa na nieco moc netesim,dopadne to uplne super emoticon emoticon
16. mar 2009 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No tak neviem nakoľko poznáš PO ale v adidase pri kostole sv. Mikuláša (pri mestskom úrade). teším sa že sa nám konečne podarilo niečo výhodne kúpiť emoticon

tak super že ste zase v pohode emoticon
16. mar 2009 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi...tak to je fakt dobra cena.. emoticon emoticon

ja som dnes mala same vybavovačky po meste...a zajtra musim ist kupit darceky...otec ma narodky v stredu a vo stvrtok meniny, manzel meniny a svokor tiez....Jozefovia...ešte aj brat, ale on je "našťastie" v UK.. emoticon

Sari zajtra vyskušam ten nakyp...len musim ešte dokupiť salamu... emoticon
16. mar 2009 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moj krpec už spíííííííí emoticon konečne...
oriel,aj ja som rada,že sme sa stretli emoticon
16. mar 2009 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri... tak vidis,v niecom je aj vyhoda,ze cez den nespinka.... aspon mas uz o 19.00 klud emoticon emoticon emoticon Inna a vies uz,co im pokupis..? Moj svokor aj manzel maju v aprili... aj narodky, aj meniny.... No uz teraz si hlavu lamem,co kupim emoticon emoticon emoticon
16. mar 2009 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekný večer.
My sme boli celé poobedie u svokrovcov.Bola aj švagriná s malým Lukinom.
Zajtra ráno ideme na kontrolu na pľúcne.A poobede na návštevu ku kámoške.V novembri sa im narodil chlapček a ešte sme ich neboli pozrieť.
Oriel,to je super ,že Lilka tak baští škôlku.Pozdravuj tam od nás. emoticon

Inna,určite to urob.A daj aj ten cottage cheese ale čistý biely.Je to s ním suprove emoticon
16. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
"čaviki-babiki" dnes máme krásne ráno, čo??? emoticon emoticon emoticon

joj oriel netuším....ja aj keď mám niečo premyslené, tak to nikdy nekúpim....stále len niečo čo mi padne do oka... emoticon najskôr ale nejaké oblečko z mustangu, alebo kenvela...tričula manželovi...potom napíšem čo sa podarilo kúpiť.. emoticon emoticon emoticon

mirri, tak to je fakt super, že ti chodí spinkať tak skoro, aj moja síce, ale loptoš až o deviatej....nemá význam mi ho dávať skôr, lebo aj tak nezaspí.... emoticon
17. mar 2009 o 07:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky... tak ja uz mam veget.... emoticon emoticon Lilka v skolke..... ja si idem zaliat druhu kavicku.... a okolo obeda sa chystam do mesta..... emoticon emoticon v skolke kopec deticiek..... uz je teplejsie,tak asi aj preto ich viac chodi.... emoticon emoticon
17. mar 2009 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...aj ja už mám veget...Lilka v škôlke emoticon emoticon emoticon emoticon akurát raňajkujem a potom hajdy do tesca emoticon
17. mar 2009 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,este ze su tie skolky? vsak? emoticon emoticon emoticon
17. mar 2009 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to hej emoticon aspoň chvíľu má človek pokoj emoticon emoticon emoticon
17. mar 2009 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no hej, vy máte detičky v škôlke ale komu je lepšie ako mne? môj vstal ráno o 9.00. je síce pravda že od 4.00 do 6.00 nespal len sa prevaľoval a pofňukoval ale potom som mu spravila dudu a potiahol do 9.00. zaslúžil by si medailu emoticon
17. mar 2009 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babenky emoticon

Tak naša princezná poctivo vstáva vždy o 6-tej a pár minut... emoticon .Chodím dosť neskoro spať,tak som ráno jak po žúrke.Oči opuchnuté ani do zrkadla sa radšej nekukám,aby neprasklo emoticon
Boli sme dnes u dr.Tak papiere na tu materskú už máme vybavené,už len nech to odsúhlasia.Síce mi je Sárki ľúto,že nebude medzi deťmi,ale o rok snáď to bude ok emoticon
Idem upratovať.O dvanástej ju dám spinkať a potom ideme na návštevu.Dúfam,že to počasie vydrží aj poobede.

V Reservede mali krásne kabátiky na dievčatká.Ale na moju vek: 4-5 r. stojí 970Sk emoticon
Fakt neviem čo jej na Veľkú Noc oblečiem.Chcela som do kostola keď pôjde a aj keď pôjde s košíčkom...

Inna,daj info ako sa podaril obed emoticon
Emi,bruško rastie? emoticon
17. mar 2009 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je na tom najhoršie že kopec peňazí to stojí a oblečie to párkrát emoticon

rastieme rastieme... už som si myslela že aj niečo sfotím ale sa mi nechce emoticon
17. mar 2009 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
waw... to tu nikto tak dlho nebol emoticon ...čo robíte? my sme boli doobedu vonku.krásne svietilo slnko a myslela som,že je teplo,ale veľmi nebolo emoticon
17. mar 2009 o 16:06  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tuuuuu emoticon vonku bola teda riadna kosa,na to ako pekne vyzeralo,to je fakt....
emi,ved šupni foťák manželovi do ruky a nech fotí emoticon
17. mar 2009 o 16:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, veru iba vyzeralo emoticon

emita, vážne,aj ja som zvedavá...vytiahni ten foťák emoticon
17. mar 2009 o 19:09  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky..... Lilka pozera drislak.... a ja mam klud... Uplne je vytesena zo skolky,vkuse o nej rozprava..... emoticon emoticon emoticon Kde ste vsetky\//
17. mar 2009 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj ale ste zvedavé emoticon

neviete mi poradiť dokedy dávať Vigantol? nepamätáte dokedy ste dávali? došiel nám a neviem či ešte treba kúpiť.
17. mar 2009 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,nepamatam presne,ale mam pocit,ze som uz po roku nedavala..... emoticon emoticon
Vonku fuka a poriadne..... emoticon
18. mar 2009 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš