Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
16. mar 2009

ahojte...breranko.. 🙂 🙂 🙂

tak semsa s napadmi na varenie... 😒 vonku to nevyzera ružovo...a ja musim do mesta... 🙄

sara2
16. mar 2009

Inna,kukni na MMB od Ildiko B- Slaný ryžový nákyp.Je to superove.Robila som to aj v sobotu 🙂

Orie škoda,že som to neprečitala skôr,mohli sa kočky pobicyklovať spolu ☹

No Sárka má tiež kočiarik Inglesinu-detský a najradšej sa hrá so starým 30 ročným kočiarikom mojej sestričky. 😉
Kočky tak v sobotu ideme do tych Tatier na lyžovačku.A vôbec sa neteším.Si predstavte,že manželovi šefka nedala voľno a ona sama išla lyžovať do Talinska-mrcha jedna ☹ Ale bude tam s nami aspoň do pondelka a príde vo štvrtok večer a bude aj v piatok-tak aspoň niečo.Dúfam,že bude sneh tam.A dúfam hlavne,že mi tam Sárka neochorie ako vždy v Tatrách.
zaťiaľ čauko 🙂

sara2
16. mar 2009

Oriel-prepáč

emita
16. mar 2009

sara tak to je ozaj škoda ale lyžovačka bude myslím super. chceli sme sa aj my vybrať na víkendovku do Tatier sú teraz výhodné ceny skipasov (jasné že ja by som nelyžovala 😀 ) ale každý víkend sa niečo deje... a po Veľkej noci ktovie ako bude so snehom 😝

ja dnes špagety 😅

ozaj také čudo sa stalo: Šimonko dnes spal do 8.30 😕 parrrrááááda. to fakt neviem kedy sa nám naposledy stalo 🙂 hádam niekedy v lete ale to sa v noci 5x budil.

bobooo
16. mar 2009

ahojte baby, my sme včera boli v humennom na plavárni aj s deťmi...bolo super asi trištvrte hodiny sa tam v kuse čľapkali...veľmi sa im to páčilo tak že si to určite zopakujeme 😀

emita
16. mar 2009

tak pekne 🙂 a aká bola voda?

mirrinka
16. mar 2009

ahojte 🙂
bobooo,my sa tiež chystáme na kupko 😉 ako to tam vyzerá po tej rekonštrukcii?

bobooo
16. mar 2009

ahoj voda bola super...
no po rekonštrukcii...predstavovala som si to inak a v bazéne až také zmeny nie sú, ale ja ani pred rekonštrukciou som nič proti kupku nemala ...sú sprchy aj wc nové vykachličkované...a v bazénoch je menené vnútro za nové neviem ako to mám tu napísať ako to pomenovať...

emita
16. mar 2009

kde steee? tak my už máme kúpené adidas snadálky. Kmotrovci nám kúpili v Prešove vo výpredaji za 250Sk 😕 dúfam že budú dobré 😉 za takú cenu... veď papučky kupujeme za 215 😅

nič sa mi nechce robiť len by som čítala. ale Šimonko je už hore tak som stihla len 1 kapitolu ☹ . čátam Portrét Doriana Graya (do školy) je to suprová kniha. zatiaľ najlepšia čo sme mali 🙂

bobooo
16. mar 2009

emita ten výpredaj bol v akom obchode v Prešove? pretože to je super cena...chcela by som nejaké topánočky pre deti, ale čo som pozerala tak najlacnejšie okolo 600sk a normálne 800sk,,,je to dosť, ale z číňaka nechcem...

oriel
16. mar 2009

eMI,TAK TA CENA JE UPLNE SUPER 😀 😀 😀 ved na MMB sa nosene predavaju drahsie.... 😅
Cely den ma dnes boli hlava...... ☹ ☹ Rano sme dopadli uplne super.... uz jej nepichali,ked videli,ako sa boji.... no kupili sme v lekarni B12tky v tabletkach..... 😀
Mirri,som rada,ze som vas s Tamarkou stretla.... 🙂 🙂 Lilka ide uz rano do skolky,normalne sa nevie dockat..... Vsetko uz ma pripravene..... predchvilkou uz chcela ist spat,aby bolo rano 😀 😀
Juj Emi,super ze ta bavi citat,.... ja knihy normalne neznasam.... 😲
Sari,dovolenka bude urcite super..... aspon u mna plati,ze ked sa na nieco moc netesim,dopadne to uplne super 😀 😀

emita
16. mar 2009

No tak neviem nakoľko poznáš PO ale v adidase pri kostole sv. Mikuláša (pri mestskom úrade). teším sa že sa nám konečne podarilo niečo výhodne kúpiť 😵

tak super že ste zase v pohode 🙂

inna7
16. mar 2009

emi...tak to je fakt dobra cena.. 😵 🙂

ja som dnes mala same vybavovačky po meste...a zajtra musim ist kupit darceky...otec ma narodky v stredu a vo stvrtok meniny, manzel meniny a svokor tiez....Jozefovia...ešte aj brat, ale on je "našťastie" v UK.. 😀

Sari zajtra vyskušam ten nakyp...len musim ešte dokupiť salamu... 🙂

mirrinka
16. mar 2009

moj krpec už spíííííííí 😀 konečne...
oriel,aj ja som rada,že sme sa stretli 😉

oriel
16. mar 2009

mirri... tak vidis,v niecom je aj vyhoda,ze cez den nespinka.... aspon mas uz o 19.00 klud 😀 😀 😀 Inna a vies uz,co im pokupis..? Moj svokor aj manzel maju v aprili... aj narodky, aj meniny.... No uz teraz si hlavu lamem,co kupim 😀 😀 😀

sara2
16. mar 2009

Pekný večer.
My sme boli celé poobedie u svokrovcov.Bola aj švagriná s malým Lukinom.
Zajtra ráno ideme na kontrolu na pľúcne.A poobede na návštevu ku kámoške.V novembri sa im narodil chlapček a ešte sme ich neboli pozrieť.
Oriel,to je super ,že Lilka tak baští škôlku.Pozdravuj tam od nás. 🙂

Inna,určite to urob.A daj aj ten cottage cheese ale čistý biely.Je to s ním suprove 😀

inna7
17. mar 2009

"čaviki-babiki" dnes máme krásne ráno, čo??? 😎 😎 😎

joj oriel netuším....ja aj keď mám niečo premyslené, tak to nikdy nekúpim....stále len niečo čo mi padne do oka... 😵 najskôr ale nejaké oblečko z mustangu, alebo kenvela...tričula manželovi...potom napíšem čo sa podarilo kúpiť.. 😉 🙂 🙄

mirri, tak to je fakt super, že ti chodí spinkať tak skoro, aj moja síce, ale loptoš až o deviatej....nemá význam mi ho dávať skôr, lebo aj tak nezaspí.... 🙂

oriel
17. mar 2009

ahojky... tak ja uz mam veget.... 😀 😀 Lilka v skolke..... ja si idem zaliat druhu kavicku.... a okolo obeda sa chystam do mesta..... 😀 😀 v skolke kopec deticiek..... uz je teplejsie,tak asi aj preto ich viac chodi.... 😀 😀

mirrinka
17. mar 2009

ahojte...aj ja už mám veget...Lilka v škôlke 😀 😀 😀 😀 akurát raňajkujem a potom hajdy do tesca 😀

oriel
17. mar 2009

Mirri,este ze su tie skolky? vsak? 😀 😀 😀

mirrinka
17. mar 2009

tak to hej 😀 aspoň chvíľu má človek pokoj 😀 😀 😀

emita
17. mar 2009

no hej, vy máte detičky v škôlke ale komu je lepšie ako mne? môj vstal ráno o 9.00. je síce pravda že od 4.00 do 6.00 nespal len sa prevaľoval a pofňukoval ale potom som mu spravila dudu a potiahol do 9.00. zaslúžil by si medailu 🙂

sara2
17. mar 2009

Ahojte babenky 😉

Tak naša princezná poctivo vstáva vždy o 6-tej a pár minut... 😒 .Chodím dosť neskoro spať,tak som ráno jak po žúrke.Oči opuchnuté ani do zrkadla sa radšej nekukám,aby neprasklo 😀
Boli sme dnes u dr.Tak papiere na tu materskú už máme vybavené,už len nech to odsúhlasia.Síce mi je Sárki ľúto,že nebude medzi deťmi,ale o rok snáď to bude ok 🙂
Idem upratovať.O dvanástej ju dám spinkať a potom ideme na návštevu.Dúfam,že to počasie vydrží aj poobede.

V Reservede mali krásne kabátiky na dievčatká.Ale na moju vek: 4-5 r. stojí 970Sk 😕
Fakt neviem čo jej na Veľkú Noc oblečiem.Chcela som do kostola keď pôjde a aj keď pôjde s košíčkom...

Inna,daj info ako sa podaril obed 😉
Emi,bruško rastie? 😉

emita
17. mar 2009

to je na tom najhoršie že kopec peňazí to stojí a oblečie to párkrát 😠

rastieme rastieme... už som si myslela že aj niečo sfotím ale sa mi nechce 😅

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
17. mar 2009

ja som tuuuuu 😀 vonku bola teda riadna kosa,na to ako pekne vyzeralo,to je fakt....
emi,ved šupni foťák manželovi do ruky a nech fotí 😀

andrii
17. mar 2009

mirrinka, veru iba vyzeralo 😠

emita, vážne,aj ja som zvedavá...vytiahni ten foťák 😉

oriel
17. mar 2009

ahojky..... Lilka pozera drislak.... a ja mam klud... Uplne je vytesena zo skolky,vkuse o nej rozprava..... 😀 😀 😀 Kde ste vsetky\//

emita
17. mar 2009

joj ale ste zvedavé 😀

neviete mi poradiť dokedy dávať Vigantol? nepamätáte dokedy ste dávali? došiel nám a neviem či ešte treba kúpiť.

oriel
18. mar 2009

emi,nepamatam presne,ale mam pocit,ze som uz po roku nedavala..... 😀 😀
Vonku fuka a poriadne..... 😢