Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
18. mar 2009

ahojte...tak vonku neskutočne fúka...no oriel, ja som včera pokúpila oblečko...aj pre otca aj manžela..z mustangu...niečo mali aj v zľave...ale krásne... 🙂 🙂

emi...vigantol sa má podávať min. do jedného roka...ale mne dr vravela aby som jej dávala aj dlhšie... 🙂

inna7
18. mar 2009

Sari...tak nakoniec som to nerobila včera, pretože sme sa s mamou zdržali v meste a išla som k nim na obedik... 😵

sara2
18. mar 2009

Emi,do roka ten Vigantol ako pisala Inna.
My sme dávali do pol roka.Vtedajšia naša dr.vravela,že do roka a pol nech dávame.
No ale tak fúka,že mám pocit,že mi okná vyvalí ☹
Tak a máme zarezervovaný termín do kúpeľov na 18.mája a v trvaní 28 dní.Prídete nás pozrieť??? 😀 😀 😀 😝

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
18. mar 2009

ďakujem. tak my ešte jedno balenie kúpime. do poradne ideme až v máji tak potom uvidíme. prípadne nám ostane pre druhé 🙂 ozaj, zajtra sonooo 🙂 🙂 🙂 no to som zvedavá či sa ukáže 🙂 🙂 🙂
idem niečo pohľadať na mmb lebo ešte stále nieviem čo variť 😒

v máji to už bude krásne.... to si užijete 😉

sara2
18. mar 2009

Emi ja robim cestoviny s tvarohom. 🙂

Andrii teraz som došla z vonku a som rada ,že som vo vnútri.Je to des.Normálne som sa miestami nemohla ani nadýchnuť tak fúkalo. 😒

Volala mi kamarátka-kolegynka z práce.Zomrel jej otec.Bojoval s rakovinou snáď viac ako 2 roky.Taký úžasný človek to bol.Mali so svojou žienkou nádherné manželstvo,fakt ukážkový vzťah.Takéto veci by sa nemali diať ☹

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
18. mar 2009

ahojte 😉
vonku už nielen fúka,ale ja sneží,ty kokso 😠 😠 😠 😠 to je des....

mirrinka
18. mar 2009

Humenčanky,čo vás odfúklo niekde? 😀 😀 😀 😀

emita
18. mar 2009

sara to je fakt smutné ☹

to čo bol dnes za deň? my sme sa aj vonku vybrali lebo vyšlo slniečko ale o 20 min. sme už aj doma boli lebo zase začalo fúkať, snežiť 😖 . och a v sobotu chceme ísť do Poľska 😖

oriel
18. mar 2009

ja som tu....... 😀 😀 😀 Dnes som sla rano do Ohr. Poobede som prisla,no sla hned do mesta a potom po Lilku.... 😀 😀 No fukalo jak dive.... 😀 😀 zajtra idem asi tiez od rana do Ohr. ,lebo sa doma nudim.... 😀

inna7
19. mar 2009

ahojte... 🙂 akurat popijam kavičku...ešte musim odbehnut do tesca..treba mi ešte nejake čokoladky a dezertiky pre oslavencov.... 🙂
no dufam že dnes bude krajšie ako včera...des .. naprv slniečko, potom vietor, potom sneh a potom spolu sneh a vietor a nakoniec slnko...točotototo 😉
čo dnes porábate?

mirrinka
19. mar 2009

Ahojte 😉
to je ale kosiska tam vonku,brrrrr 😝 ja som sa akurát napapala,zbaštila som celú čokoládu k tomu a teraz sa idem pustiť do upratovania.....
a ak by ste chceli inšpiráciu,že čo variť 😀 tak ja dnes robím tarhoňu a k tomu kuracie mäsko v omáčke 😉

Jozefom všetko najlepšie 🙂

emita
19. mar 2009

no tak ja som bola na to sono 😝 jasné že som sa pohlavie nedozvedela 😅 no čo... história sa opakuje 😝 ale hlavne že všetky výsledky mám super-to je dôležitejšie a z toho sa teším 😉

ja budem robiť bravčové rizoto a večer ešte kapustovú polievku na zajtra 😉

inna7
19. mar 2009

mirri aj ja by som si dala čokoladku...ale kdeničtunič... 🤐 kupim dnes... 😀
Emi...aj ja som sa pri Lukaškovi dozvedela pohlavie na poslednom sone...v 8m.. ale pri malej som to vedela od začiatku...bolo to uplne ine tehotenstvo...ine chute, aj problemy..
hlavne že ste ok... 🙂 🙂 🙂

ja už mam špenatovu poliefku, a druhe akurat chystam kur.masko so šamp.omáčkou a ryžou...
😵 😎

emita
19. mar 2009

ja si od začiatku myslím že to bude chlapec len som chcela aby mi to ptvrdili 😀

inna7
19. mar 2009

pridala som fotečky malej modelky.. 😀 😵

bola som v meste a akurát začalo nehorázne snežiť...ta kde ste všetky...hádam nie vonku???

sara2
19. mar 2009

Ahojte.
My sme sa predchvíľkou vybrali vonku ale sme hneď zaliezli späť.Lebo som mala pocit,že mi Sárka uletí.Taký vetrisko fúka.
Dnes ma hrozne bolí hlava 😠
pekný zvyšok dňa 🙂

tamarka_na
19. mar 2009

Ahojte 😉
Nás odfúklo...preto som tu nebola tak dlho 😀 ale nie,akosi nemám čas v poslednej dobe...
predchvíľou sme prišli zo škôlky,a teraz pozerám z okna... a asi o chvíľu pôjdeme stavať snehuliaka 🙄

Emi,ja keď som bola tehotná s Nellkou,som bola presvedčená,že to bude chlapec...materinský inštinkt... 😀 to,že to bude dievča som sa dozvedela dva dni pred pôrodom 😉

my sme dnes na obed mali zapekané cestoviny s bešamelovou omáčkou...ten recept mám od Mirky...Miri,dávala si ho tu?Ešte som nečítala príspevky za posledné dni,tak neviem...ale je to výborné...neviem sa toho dojesť a aj deti...

Sara,aj moja kamoška ide s dcérkou do Lučivnej...ale ešte zatiaľ nemajú termín...možno sa tam stretnete 🙂

sara2
19. mar 2009

tamarka,keď budú mať termín,tak mi daj vedieť..fakt by to bolo super.
My ideme 18.mája 😉

tamarka_na
19. mar 2009

tá kamoška mi má dať vedieť,keď už budú mať termín...aj ona by sa potešila,keby ste šli v rovnakom termíne bolo by to super...na tak dlho ísť preč do nového prostredia medzi nových ľudí...a čaká bábätko 🙂

emita
19. mar 2009

tamarka pri Šimonkovi som si tiež od začiatku myslela že chlapec a potom som začala pochybovať... a predsa prvý pocit bol dobrý a podľa pravidiel bilingsovky by to fakt mal byť chlapec lebo sa "podarilo" presne v deň ovulácie 😉 no uvidíme. ja sa nepohnevám aj keby bolo dievčatko 😀 😀 😀

dnes som si kúpila kabátik 🙂 🙂 🙂 v tescu 🙂 júj ale je parádny a taký strih že by som sa doňho vošla aj v 9.mes. 🙂 tak sa veľmi teším lebo je pekný a účelný a len 375 😕

ešte idem kuknúť modelku 🙂

emita
19. mar 2009

jeeej nemá chybu 🙂 🙂 🙂 rozkošná 🙂 🙂 🙂

sara2
19. mar 2009

Je krásna Sárka.A tie čiapočky su nádherné aj botasky 😉

Tamarka,nevieš kedy podávala návrh do kupeľov? Ja som poslala pred dvoma týždňami.Máme SZP v Prešove.A volala som tam už 2krát.Povedali,že cez nich to už prešlo len tomusí odsuhlasiť Blava ešte.A ja som im vravela,že už mám rezervovaný termín v Tatrách Lučivnej.Tak povedali,že ok.Tak to skus poradiť kámoške,nech poisťovňu posúri 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
19. mar 2009

andrii,ani my sme nechceli vediet,co to bude..... 🙂 🙂 🙂 No ja som mala pocit,ze to bude chlapcek.... 🙂 🙂 🙂 bolo to fakt krasne,take prekvapenie,ako vravis..... Ja som dnes bola opat skoro cely den v Ohr. potom hned po Lilku a este sme sa do piatej poprechadzali,aj napriek tej kose...... Lilke to vobec nevadilo.... tesila sa,ze snezi.... 😀 😀 a mna islo porazit.... 😠 😠 uz som chcela zimne veci odlozit.... no asi to tak skoro nebude..... 😝 Inna,sarinka je rozkosna...... 😀 😀 😀

oriel
19. mar 2009

andrii,tak to je super...... ze dievcence uz Matuska postrazia.... 🙂 🙂 🙂 dufam,ze raz tak bude aj Lilka strazit svojho surodenca..... 😀 😀 😀 😀

oriel
19. mar 2009

este aby som nezabudla...... zajtra rano idem ku kadernicke.... 😀 Objednala som sa k nej s tym,ze len podstrihnut vlasy,no teraz mi hlavou beha,ze si dam ofinu..... Fakt neviem,uz som raz mala,drzalo ma to tyzden a potom asi rok mi isla na nervy,kym dorastla...... 🙂 Co poradite? mate niektora?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
19. mar 2009

andrii ja som ťa videla 🙂 🙂 🙂 my sme išli autom a vy ste stáli na prechode pri malej stanici 😉