• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
ja som akurat po oslavke...vypila som 2dc vinka a akože ma to vzalo... :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

inač aj ja sa už neviem dočkať kedy podrastú, lebo vkuse ich obliekať a trepať sa s nimi len kvôli potravinám... :confounded: to som viac zmordovaná ako po celodennom upratovaní... :unamused:

Oriel, tak mňa ofinka tiež raz chytila, a bavila ma ako vravíš týždeň...potom mi už len liezla na nervy, ale to vážne...vyše roka...ani za uši...jedine čelenky som nosila...ja by som si už nedávala...nikdy...hlavne ked sú deti malé, nie.... :zipper_mouth:

mne sa už tá farba akotak vymila, tak rozmýšľam, že si tiež nejakú kúpim...lebo mám tmavé stále... :slight_smile:
19. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj,tak v tom sa ja veeeelmi tesim,ze nemusim nikde chodit na nakup na potraviny.... len zidem dole schodami a uz mam nakupene.... :slight_smile: Najnovsie uz len Lilke napisem listocek,ony jej dole nabalia a uz mi vynesie hore.... :grinning: :grinning:
19. mar 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko :grinning: :grinning: :grinning: . Ja osm prváááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aj vás tak potešil pohľad z okna ako mňa? :angry: :unamused: :frowning2: .Sárka mi dnes hovorí,keď to videla,že ona sa chce už čľupkať v bazeníku a nosť kraťasky...no musí ešte počkať :unamused:

Oriel,tak toto je fakt výhoda.A Lilka sa určite cíti dôležito,keď môže "nakúpiť",že? A ako sa drží v škôlke?

Tamarka ešte som zabudla,že v tej Lučivnej platí pre doprovod zľava 50% len do júna.Matka tak teraz zaplatí za seba za 28 dní 250Sk a potom 500Sk a za dieťa do troch rokov nič a za dieťa nad tri roky 50 Sk na deň.Neviem či to tá tvoja kámoška vie.
20. mar 2009 o 07:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko..... joj,v bazeniku by som sa uz aj ja rada clupkala.... :grinning: :grinning: No nenormaln akosa bola,ked som Lilku viedla do skolky..... normalne mi ruky omrzli... :grinning: Zatial v skolke vsetko o.k.... mam pocit,ze su tam vsetky deticky zdrave a mozno aj preto ich teraz dost chodi.... :grinning: V pondelok budu mat v skolke divadielko z Presova.... :grinning: :grinning: Idem si dat este jednu kavicku a idem ku kadernicke.....
20. mar 2009 o 08:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita, áno,boli sme v meste... a ja som ťa nevidela :frowning2:
20. mar 2009 o 08:46  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel, aj ja som mala minulý rok krátku ofinu, bavila ma asi dva mesiace a potom som to zase zapustila. no mne sa páči,ak má niekto krátku ofinu... niekomu to fakt pristane.
20. mar 2009 o 08:49  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ofinu mi ani nespomínajte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mám na ňu také nervy,že až :angry:
20. mar 2009 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, takže nechávaš dlhú ofinu?
20. mar 2009 o 13:59  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...ja najprv umieram za ofinou,tak ju chcem,a potom ked ju mám tak si ju dávam do sponky,lebo mi vadí :grinning: už mi trochu podrástla,no ale čakám,že ma zas niečo chytí a dám ju zrezať :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,ešte si nám nedala ten recept čo včera robila Tamarka :wink:
Ja chcem dať Sárke ostrihať vlásky a zvažujem ofinu.Len neviem ako často to potom treba strihať.A čo poviete bude sa jej ofina hodiť?
A ináč Tatry nám padli.Vo štvrtok nás doktor objednal do tých Košíc do nemocnice.
20. mar 2009 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2,tak to mi je ľúto,že vám tie Tatry padli...snáď to nabudúce vyjde... ja neviem...
a k tej ofine...ja som tiež Kristínke 2x ostrihala ofinu,ale myslím,že jednoduchšie to je,keď je dlhá.ale to je iba môj názor.
20. mar 2009 o 14:31  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojteeee.... tak my sme boli po skolke v Daisy.... :slight_smile: A sama si hovorim,ze jaka som trubka,ze v takej kose sme si dali zmrzku :grinning: :grinning: Samozrejme sme ju zjedli dnu..... :grinning: :grinning: Aj ja som uz davnejsie chcela Lilke dat ofinu.... no tiez som vahala... len co viem,co Kika ma,tak ze ju casto treba podstrihovat.... :cry:
20. mar 2009 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kočky zohnala som Sárke bundičku.Bielučkú.Urobím foto.Sa tak tešííím. :grinning:
No Oriel,zmrzku by som si určite sama a ani Sárke nedala.Bol by to risk-hrdlo a tak. :unamused:
20. mar 2009 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dufam,ze nie.... no my doma bezne teraz papame zmrzku aj nanuky :grinning:
20. mar 2009 o 17:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak to ste natom dobre,keď si to môžete dovoliť :grinning: .Dnes na mňa Drahuša volala cez okno.Že či Sárka už nepríde... :unamused:
no idem sfotiť tu bundičku :grinning:
20. mar 2009 o 17:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari,peknucka je ..... My sme taku presne dostali,len v ruzovom,no Lilke bola hned mala,tak som ju predala.... :grinning: :grinning:
Co porabate? :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
O chvíľku idem dávať Sárku spinkať.Ráno vstala 5.50 a na obed nespala.A v noci ju našiel muž v izbičke na kolenách a plakať :frowning2: .Tak ju idem dať skôr spinkať.
No,krajšiu som nenašla.A je čínska výroba a to ja nemám rada,ale narýchlo som nič nezohnala.Kamarátka mi dnes vravela,že bola v Poľsku.Že v Krosne postavili tie dve markety.A že maju obchodíky tam s detskými vecami a že ceny su superove.A veci,že krásne.Nie ako na trhu,že iný sortiment.Hneď by som išla obzrieť.Kupila gumáčiky pre svoju neterku.Motýlikové a maju aj tykaldá,zvnútra látkove a stáli 250Sk.A boli aj lienkové a žabkové... :slight_smile:
tak sa majte do zajtra. :wink:
20. mar 2009 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2, bundička je krásna, a malá Sárka je ešte krajšia :wink:

baby, pozrite do môjho albumu. našla som si športový kočiar. a neviem sa rozhodnúť. Nie je nový ,ale skoro vôbec nepoužívaný. Má aj nánožník. Pôvodná cena 6 tis. plus 700 sk nánožník. Teraz ho predáva za 1500,-Sk, teda za 50 eur :wink:
20. mar 2009 o 18:38  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj,oriel....ja by som nekúpila teraz zmrzku ani dievčatám a to sú väčšie... vlastne ani ja by som nejedla...mne je zima a ešte zmrzlina.... :wink: .ale aspoň budete odolnejšie :wink:
20. mar 2009 o 18:40  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari..budnička supiš... :sunglasses: a kde su v krosne tie markety? naši boli a praveže nič tam take nevideli...

Andrii...kočiarik nema chybu..a za taku cenu... :dizzy_face: len by som si vypytala viac fotiek..detailnejšich...ja som si takto cez net kupila casual play a ta pani mi zatajila jednu vec...tazko sa rozklada...a stal kooopec penazi...no čo už...to je jedna nevyhoda kupy cez net..
20. mar 2009 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja som asi zvyknuta..... ja skoro kazdy vecer pri telke mam zmrzku.... :grinning: :grinning: a Lilka tiez.... no ona trikrat lizne a ma dost.... :grinning: :grinning: :grinning: Andrii,kociarik je peknucky,aj cena super.... len neviem,ci niesu moc velke kolesa... ci bude prakticky... mozno je to len moj nazor,lebo ja som mala s malymi kolieskami.... ja som mala raz u mamy asi na tyzden od sesterky taky s velkymi kolesami a ja som si nemohla zvyknut.... nech poradia tie,co maju s velkymi kolesami.... lebo cena je fakt super.... :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vďaka za rady, baby...
inna7, fotiek mám viac a aj som sa veľa pýtala a dosť detailne mi odpovedala.
oriel, ja som pozerala všelijaké kočiare,samozrejme aj nové, a aj s malými kolieskami. Mne sa zase zdá,že lepšie sú tie s veľkými,lebo sa s nimi lepšie chodí po ťažšom terene, alebo napr. po snehu.To mi hovorilo veľa mamičiek.Keď som mala dievčatá malé,tiež som mala kočiar s veľkými kolieskami a dostala som sa všade :wink: .Myslím,že za tú cenu. Ešte však uvidím,čo povie manžel. Nie je ešte z práce doma :frowning2:
20. mar 2009 o 19:02  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej aká je Sárka rozkošná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

andrii cena je taká nízka až sa mi nepozdáva :sweat_smile: Veľké kolesá super-ako vravíš no ja veľmi chcem otočné predné kolesá. tento asi nemá... ináč pekný. musíte sa vy rozhodnúť...

mali sme ísť zajtra do Poľska ale sme to zrušili pre počasie :frowning2:
20. mar 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii,a prečo je taký lacný ten kočík? :confused:
ale ked nemá žiadnu vadu,tak by som ho brala všetkými desiatimi.... :wink: mne sa páči....
sárka,je fakt rozkošná,parádnica malá :wink:
20. mar 2009 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

no aj mne detailne odpovedali ohladne kocika... :wink:

co dnes porabate..? zatial vyzera vonku ok... :slight_smile:
21. mar 2009 o 07:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko...... my sme uz od 5.35 horeeee.... :grinning: :grinning: Vecer som sa potesila,ze skoro zaspala.... a rano som mala budicek..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 07:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel čafko...tak vypime kavu... :wink: :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses: my sme tiez hore od 5.30... :rolling_eyes:
21. mar 2009 o 07:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty kokso.... vy ste vstali trocha skor.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja uz som jednu kavicku vypila,no s tebou dam dalsiu.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 07:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jéééj,ahojte.
Tak sa pridávame.Sárka dala budíka dnes presne 5.36.A to bola v noci dvakrát hore.Raz ma zobudiť,že chce piškať a raz som budila ja ju lebo som ju našla na zemi :grinning: .
Za oknom to vyzerá dnes pekne.Ale ja mám kopec roboty,kurnik.
Andrii,idem kuknuť ten kočiarik.
21. mar 2009 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii,kočiarik je fajn.Tie kolieska tiež by mi vadili,že su veľké.Ale poviem ti,že ja som mala hlboký Inglesinu a podvozok Zippy systém a boli tam malé kolieska a bola to hrúza .Sárka bola narodená do zimy a tie naše neodhrnuté chodníky a pešia zona :unamused: .
Kočiarik je pekný.A nieje ťažký?A cena je bombová.
My sme mali pre Sárka až tri kočiare.Najprv ten hlboký to bola len vanička a potom mi sestra poslala Graco a potom sme kupovali z Poľska golfový-taká rychlobežka.Vtedy keď som si pred 4 rokmi vyberala kočiar nebol ešte taký výber.Vôbec mi hlboky netrebalo dnes to už vieme,stačil nám ten od sestri.
Tak neváhaj a kup ho pokiaľ sa ti páči. :wink:
21. mar 2009 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok