• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
ahojte...my sme dnes boli plávať,bolo super.....dám foto :wink:
21. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak foto je tam,až v dvoch albumoch :wink:
21. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ďakujem ,rozhodla som sa ešte včera,že ho ten kočiar zoberiem. Potom vám dám vedieť. Umývam okná,tak som tu iba na skok,je pekne a manžel šiel s deťmi k svokrovcom.
21. mar 2009 o 13:51  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no hej, krásne je a my sme nešli do PL :frowning2: ale zase sme sa vybrali na výlet do MI a boli sme konečne obzrieť Zemplín. ale stihla som len švagrinke kúpiť tričko v Gate (má dnes narodeniny) a malý začal byť nervózny lebo bol "jeho čas" tak sme museli ísť domov. nabudúce ho necháme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2009 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii tak držím palce aby bol super :slight_smile:
21. mar 2009 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,fotocky krasnucke..... :grinning: :grinning: Muselo byt fajn,vsak? Nebolo vela ludi? :grinning: :grinning:
Andrii,drzim palce.... hlavne je,aby sa tebe pacil a aby ti vyhovoval :grinning: :grinning: joj,Emi,hned by som do Zemlinu sla.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,dik :wink: bolo super,v detskom bazéne sme boli len my a ešte jedná rodinka,ale vo veľkom bolo na moje prekvapenie dosť ľudí,no ale dalo sa zaplávať..... :wink:
21. mar 2009 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari,videli sme vas ako ste isli volit..... :grinning: :grinning: Sarinka prva,ako spravna volicka..... My sme boli u sestry,tak som videla cez okno.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak si mala na nás zakričať :grinning: :grinning: :grinning:
Mama je vo volebnej komisii,tak letela jak víchor. :slight_smile:
21. mar 2009 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj,ta nestihla som.... kym by som podavala dole tie somarinky z okna...... :grinning: :grinning: :grinning: a nestihla som vas ,kedy ste vychadzali... :grinning: :grinning: No podarena bola.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hej,to ona váľa kroky jak chlop :grinning: .

Kočky koľko rozprávok,myslím dvdčiek dovolíte kukať deťom cez deň?Keby si Oriel počula Sárku jak mojej mame rozkladala,že Lilka ma vyrážky v puse a na pusinke a nemôže ani jesť ani piť.S takou zanietenosťou jej to vysvetľovala,že mi s nej bolo až smiešne.Ja som jej spomínala,že Lilka ochorela a ona jak stará pravda všetko vykotkodáka :grinning:
21. mar 2009 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj Sari,tak musela fakt byt sranda z nej :grinning: :grinning: :grinning: tak,ked je Lilka doma,u nas ide telka nonstop.... no nepozera ju v kuse,ale je pustena... pretoze,ked jej poviem,nech uz nepozera,tak ako natruc chce pozerat..... ked nechcem,aby pozerala,dam jej vodove farby alebo plastelinu a dokaze sa sama babrat aj viac ako hodinku.... :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no moja sa tiež bude babrať,ale nie sama.Hneď volá :mamka poď sa hrať :unamused:
21. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no,tak moja uz pozna dopredu moju odpoved..... ,,mamka nemoze,mamka ma robotu,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..... alebo uz sa niekedy sama pyta ,mami,bolia ta ruky?,, :grinning: No zas,ked je u mamy,tak mama sa s nou v kuse musi hrat.... :astonished:
21. mar 2009 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,ak sa s Lilkou nechceš hrať,tak jej kúp súrodenca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri,joj,ta keby dakde uz predavali take cca 5 rocne deti...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hned by som brala..... aj dve :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2009 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranečko.... :slight_smile: :dizzy_face: :sunglasses:

oriel, ale s 5 rocnymi sa treba hrat este viacej.. :grinning: :wink:

peknu nedelku....ja zaraz letim do kostolika a na obed sme pozvani k nasim...na oslavku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:
22. mar 2009 o 07:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekný deň :grinning:

Mirri,si ma pobavila.Len daj vedieť kde taký obchod je a aby tie detičky predávali podľa našej podoby :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Ale ja by som brala také 5 mesačné nie až 5 ročné
:slight_smile: Ja osm už v kostole bola.Varím obed a neviem čo budeme robiť poobede.Asi sa niekam vtierkujeme na návštevu :wink:
ahojteeee
22. mar 2009 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel....súhlasím s innou7 a so sarou2..... radšej také malé 5 mesačné,ako 5 ročné...tie sú už vybité..5 mes. kde posadíš,tam sedia :wink: ... no a mirrinka má pravdu...zaobstaraj Lilke súrodenca... ja to mám tak zariadené a je to super :slight_smile: Simonke som sa už toľko nevenovala a nehrala sa s ňou,ako som musela s Kristínkou,lebo už sa s ňou hrala Kristínka, učila ju farby, rozprávať..ona bola taká jej malá učiteľka :wink: a s Matúšom to je teraz ešte lepšie. To sú už na neho dve :wink:
22. mar 2009 o 13:26  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:
ja by som brala aj jednodňové :grinning: len aby mi ho niekto porodil :grinning:
my sme celý deň boli zaneprázdnení,mali sme návštevu a potom sme my šli na návštevu :grinning:
idem si farbiť vlasy :wink: pa
22. mar 2009 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko :wink: čo sa vám nechce vstávať do takéhoto počasia? :sweat_smile:
23. mar 2009 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,mi sme hore od 5.50 :unamused: Sárka sa zbláznila.Tak skoro začala vstávať.Ale hrala sa ešte hodinku v izbičke a až potom nás vytiahla z postele :grinning:
Ale to kolísavé počasie mi naháňa nervy :angry: A volala som naším do Tatier.Tak zapadli do snehu.Majú okolo chaty viac ako meter snehu a sneží ďalej.Príde vôbec teplo? :frowning2:
Čo dnes robíte?
23. mar 2009 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sari,aj Lianka v poslednej dobe už skoro vstáva,neviem čím to je - ale posledné dva týždne,je to na nevydržanie,hlavne ked mne sa chce stále viac a viac spať... dnes sme hore od 5:20 :angry: takže sme vás tromfli :grinning:
23. mar 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to hej Mirri.Ja len nechápem kde sa v tých deťoch berie toľko energie.Aj keď ju nedám spať na obed,tak vydrží v pohode aj do ôsmej.Ale včera musela povinne už o pol ôsmej do postele.A zaspala možno za tri minútky :grinning: .
My sa chystáme ku kaderníčke.A ešte stále niesom rozhodnutá či jej dať ofinku alebo nie? :unamused:
23. mar 2009 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved skús,ofina jej rýchlo dorastie...a ak sa ti nebude páčiť,tak jej tam šupneš nejakú sponku...aj ja to tak robím :grinning: aspoň uvidíš,či sa jej bude hodiť :wink: ak nevyskúšaš,nezistíš :grinning:
23. mar 2009 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Sari,ja s Nellkou tiež hodím ku kaderníčke a nemáme to ďaleko...do našej kúpelne...a tá kaderníčka som ja :grinning: :grinning: :grinning: potom to aj tak vyzerá,ale ešte že sponky vymysleli :grinning:

Ja som práve dopila kávičku a idem popratať..Nellka je v škôlke,vonku nejdeme,lebo počasie je hrozné,tak si aspoň urobím poriadok...aspoň na niečo je to počasie dobré... :angry:

Moji cez víkend vstávali o 05:45 a to sa nám nikdy nestávalo,akurát dnes potiahli do pol 7...Aj Lianka,aj Sárka...hm...to nebude náhoda...ale mne to tak vyhovuje...na obed zaspali už pred dvanástou a večer o ôsmej už odfukovali obidvaja...
23. mar 2009 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme dnes čučkali do 8.00 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: raz za čas nám dopraje, ináč o 7.00

tamarka aj Alexa striháš? včera sme sa stretli s marhar a Alexejom v cerkvi a on je tak na kratučko ostrihaný so strojčekom. rozmýšľam žeby som aj ja skúsila...len jak bude vyzerať si neviem predstaviť...
23. mar 2009 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojteee...... my sme dnes naopak skoro zaspali.... :slight_smile: :slight_smile: Lilka vstala o 7.30,tak ma zobudila.... rychlo sme sa obliekli a hajde do skolky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hned som sa vybrala do mesta,no akoby naschval vsetky obchody od 8.30 alebo az 9.00..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebola mi niejako zima,no na nervy,raz prsalo,raz nie.... :sweat_smile: :grinning: idem si dat kafco a nieco aj porobit.... no som tuuuuu
23. mar 2009 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak už sme späť.Sárka už chrápe :grinning: :grinning: :grinning: .
Ofinku nemá.Kadernička mi povedala,že jej to nepôjde.Jej sa vlásky krútia a že by sa jej rozdeľovala.Ale prestrihala jej aj z bokov a vzadu.V lete ju dám ešte viac.
Idem poupratovať.Zatiaľ ahojte :wink:
23. mar 2009 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...tak my sme o 7mej išli z domu k lekárke...s obidvoma...a 11.45 sme sa vrátili... :frowning2: :unamused: hrozné...všade sa treba očakať...a ešte aj na krčné nás poslali...Lukáško zasa niečo privliekol zo škôlky...začal pokašievať a o dva dni nato už Sárka teplotovala...

Sari...cestou späť sa mi zdalo že vás vidím na chodníku pri zastávke.. :confused: ...ale neviem či ste to boli vy... dievčatko som videla len zo zadu....malo olivovu vetrovku a čiapočku bodkovanú.... :dizzy_face: no skôr ta mamina mi teba pripomínala.. :wink:

ja som si akurát zaliala kávu a idem trošku oddýchnuť...
23. mar 2009 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok