• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
ahojte...my sme dnes boli plávať,bolo super.....dám foto emoticon
21. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak foto je tam,až v dvoch albumoch emoticon
21. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ďakujem ,rozhodla som sa ešte včera,že ho ten kočiar zoberiem. Potom vám dám vedieť. Umývam okná,tak som tu iba na skok,je pekne a manžel šiel s deťmi k svokrovcom.
21. mar 2009 o 13:51  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no hej, krásne je a my sme nešli do PL emoticon ale zase sme sa vybrali na výlet do MI a boli sme konečne obzrieť Zemplín. ale stihla som len švagrinke kúpiť tričko v Gate (má dnes narodeniny) a malý začal byť nervózny lebo bol "jeho čas" tak sme museli ísť domov. nabudúce ho necháme doma emoticon
21. mar 2009 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii tak držím palce aby bol super emoticon
21. mar 2009 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,fotocky krasnucke..... emoticon emoticon Muselo byt fajn,vsak? Nebolo vela ludi? emoticon emoticon
Andrii,drzim palce.... hlavne je,aby sa tebe pacil a aby ti vyhovoval emoticon emoticon joj,Emi,hned by som do Zemlinu sla.... emoticon emoticon emoticon
21. mar 2009 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,dik emoticon bolo super,v detskom bazéne sme boli len my a ešte jedná rodinka,ale vo veľkom bolo na moje prekvapenie dosť ľudí,no ale dalo sa zaplávať..... emoticon
21. mar 2009 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari,videli sme vas ako ste isli volit..... emoticon emoticon Sarinka prva,ako spravna volicka..... My sme boli u sestry,tak som videla cez okno.... emoticon emoticon emoticon
21. mar 2009 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak si mala na nás zakričať emoticon emoticon emoticon
Mama je vo volebnej komisii,tak letela jak víchor. emoticon
21. mar 2009 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj,ta nestihla som.... kym by som podavala dole tie somarinky z okna...... emoticon emoticon emoticon a nestihla som vas ,kedy ste vychadzali... emoticon emoticon No podarena bola.... emoticon emoticon emoticon
21. mar 2009 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hej,to ona váľa kroky jak chlop emoticon .

Kočky koľko rozprávok,myslím dvdčiek dovolíte kukať deťom cez deň?Keby si Oriel počula Sárku jak mojej mame rozkladala,že Lilka ma vyrážky v puse a na pusinke a nemôže ani jesť ani piť.S takou zanietenosťou jej to vysvetľovala,že mi s nej bolo až smiešne.Ja som jej spomínala,že Lilka ochorela a ona jak stará pravda všetko vykotkodáka emoticon
21. mar 2009 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj Sari,tak musela fakt byt sranda z nej emoticon emoticon emoticon tak,ked je Lilka doma,u nas ide telka nonstop.... no nepozera ju v kuse,ale je pustena... pretoze,ked jej poviem,nech uz nepozera,tak ako natruc chce pozerat..... ked nechcem,aby pozerala,dam jej vodove farby alebo plastelinu a dokaze sa sama babrat aj viac ako hodinku.... emoticon emoticon
21. mar 2009 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no moja sa tiež bude babrať,ale nie sama.Hneď volá :mamka poď sa hrať emoticon
21. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no,tak moja uz pozna dopredu moju odpoved..... ,,mamka nemoze,mamka ma robotu,, emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ..... alebo uz sa niekedy sama pyta ,mami,bolia ta ruky?,, emoticon No zas,ked je u mamy,tak mama sa s nou v kuse musi hrat.... emoticon
21. mar 2009 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel,ak sa s Lilkou nechceš hrať,tak jej kúp súrodenca emoticon emoticon emoticon emoticon
21. mar 2009 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri,joj,ta keby dakde uz predavali take cca 5 rocne deti...... emoticon emoticon emoticon hned by som brala..... aj dve emoticon emoticon emoticon
21. mar 2009 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranečko.... emoticon emoticon emoticon

oriel, ale s 5 rocnymi sa treba hrat este viacej.. emoticon emoticon

peknu nedelku....ja zaraz letim do kostolika a na obed sme pozvani k nasim...na oslavku... emoticon emoticon emoticon emoticon
22. mar 2009 o 07:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekný deň emoticon

Mirri,si ma pobavila.Len daj vedieť kde taký obchod je a aby tie detičky predávali podľa našej podoby emoticon .
Ale ja by som brala také 5 mesačné nie až 5 ročné
emoticon Ja osm už v kostole bola.Varím obed a neviem čo budeme robiť poobede.Asi sa niekam vtierkujeme na návštevu emoticon
ahojteeee
22. mar 2009 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel....súhlasím s innou7 a so sarou2..... radšej také malé 5 mesačné,ako 5 ročné...tie sú už vybité..5 mes. kde posadíš,tam sedia emoticon ... no a mirrinka má pravdu...zaobstaraj Lilke súrodenca... ja to mám tak zariadené a je to super emoticon Simonke som sa už toľko nevenovala a nehrala sa s ňou,ako som musela s Kristínkou,lebo už sa s ňou hrala Kristínka, učila ju farby, rozprávať..ona bola taká jej malá učiteľka emoticon a s Matúšom to je teraz ešte lepšie. To sú už na neho dve emoticon
22. mar 2009 o 13:26  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon
ja by som brala aj jednodňové emoticon len aby mi ho niekto porodil emoticon
my sme celý deň boli zaneprázdnení,mali sme návštevu a potom sme my šli na návštevu emoticon
idem si farbiť vlasy emoticon pa
22. mar 2009 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko emoticon čo sa vám nechce vstávať do takéhoto počasia? emoticon
23. mar 2009 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,mi sme hore od 5.50 emoticon Sárka sa zbláznila.Tak skoro začala vstávať.Ale hrala sa ešte hodinku v izbičke a až potom nás vytiahla z postele emoticon
Ale to kolísavé počasie mi naháňa nervy emoticon A volala som naším do Tatier.Tak zapadli do snehu.Majú okolo chaty viac ako meter snehu a sneží ďalej.Príde vôbec teplo? emoticon
Čo dnes robíte?
23. mar 2009 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sari,aj Lianka v poslednej dobe už skoro vstáva,neviem čím to je - ale posledné dva týždne,je to na nevydržanie,hlavne ked mne sa chce stále viac a viac spať... dnes sme hore od 5:20 emoticon takže sme vás tromfli emoticon
23. mar 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to hej Mirri.Ja len nechápem kde sa v tých deťoch berie toľko energie.Aj keď ju nedám spať na obed,tak vydrží v pohode aj do ôsmej.Ale včera musela povinne už o pol ôsmej do postele.A zaspala možno za tri minútky emoticon .
My sa chystáme ku kaderníčke.A ešte stále niesom rozhodnutá či jej dať ofinku alebo nie? emoticon
23. mar 2009 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved skús,ofina jej rýchlo dorastie...a ak sa ti nebude páčiť,tak jej tam šupneš nejakú sponku...aj ja to tak robím emoticon aspoň uvidíš,či sa jej bude hodiť emoticon ak nevyskúšaš,nezistíš emoticon
23. mar 2009 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon Sari,ja s Nellkou tiež hodím ku kaderníčke a nemáme to ďaleko...do našej kúpelne...a tá kaderníčka som ja emoticon emoticon emoticon potom to aj tak vyzerá,ale ešte že sponky vymysleli emoticon

Ja som práve dopila kávičku a idem popratať..Nellka je v škôlke,vonku nejdeme,lebo počasie je hrozné,tak si aspoň urobím poriadok...aspoň na niečo je to počasie dobré... emoticon

Moji cez víkend vstávali o 05:45 a to sa nám nikdy nestávalo,akurát dnes potiahli do pol 7...Aj Lianka,aj Sárka...hm...to nebude náhoda...ale mne to tak vyhovuje...na obed zaspali už pred dvanástou a večer o ôsmej už odfukovali obidvaja...
23. mar 2009 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme dnes čučkali do 8.00 emoticon emoticon emoticon raz za čas nám dopraje, ináč o 7.00

tamarka aj Alexa striháš? včera sme sa stretli s marhar a Alexejom v cerkvi a on je tak na kratučko ostrihaný so strojčekom. rozmýšľam žeby som aj ja skúsila...len jak bude vyzerať si neviem predstaviť...
23. mar 2009 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojteee...... my sme dnes naopak skoro zaspali.... emoticon emoticon Lilka vstala o 7.30,tak ma zobudila.... rychlo sme sa obliekli a hajde do skolky emoticon emoticon emoticon emoticon Hned som sa vybrala do mesta,no akoby naschval vsetky obchody od 8.30 alebo az 9.00..... emoticon Nebola mi niejako zima,no na nervy,raz prsalo,raz nie.... emoticon emoticon idem si dat kafco a nieco aj porobit.... no som tuuuuu
23. mar 2009 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak už sme späť.Sárka už chrápe emoticon emoticon emoticon .
Ofinku nemá.Kadernička mi povedala,že jej to nepôjde.Jej sa vlásky krútia a že by sa jej rozdeľovala.Ale prestrihala jej aj z bokov a vzadu.V lete ju dám ešte viac.
Idem poupratovať.Zatiaľ ahojte emoticon
23. mar 2009 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...tak my sme o 7mej išli z domu k lekárke...s obidvoma...a 11.45 sme sa vrátili... emoticon emoticon hrozné...všade sa treba očakať...a ešte aj na krčné nás poslali...Lukáško zasa niečo privliekol zo škôlky...začal pokašievať a o dva dni nato už Sárka teplotovala...

Sari...cestou späť sa mi zdalo že vás vidím na chodníku pri zastávke.. emoticon ...ale neviem či ste to boli vy... dievčatko som videla len zo zadu....malo olivovu vetrovku a čiapočku bodkovanú.... emoticon no skôr ta mamina mi teba pripomínala.. emoticon

ja som si akurát zaliala kávu a idem trošku oddýchnuť...
23. mar 2009 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš