• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
juj,inna a co doktorka? :unamused: co vravela? zistila nieco? beru atb? :confounded: Prave rano som myslela no to,ze opat take pocasie na choroby :angry: :angry: :angry: Sari,hod foto ucesu....
23. mar 2009 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inna,tak to sme boli určite my dve :grinning: .
Sárka mi spala 2,5 hodinky.Ale som si vyluxovala byt.Začala som čítať Mama a ja a už bole hore :unamused: .
Chcela som isť vonku,ale sa znova zaťahuje,tak trčíme doma.
Inna,nech to rýchlo prejde-myslím teplotky :wink: .Veď už nech je teplo lebo odvšadiaľ len počuvame o chorobách,čo? :frowning2:
23. mar 2009 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som šoférovala, tak som si vás nemohla "vyobzerať" :grinning: :slight_smile: :slight_smile: ale už by som ťa asi spoznala... :dizzy_face:
vďaka, dúfam že im lieky zaberú... :slight_smile: a pri ktorej kaderníčke ste boli? pýtam sa lebo blízko pracuje manželova sesterka...v budove všeob.zdrav.poisťovni..

oriel...tak nejak asi o chlp sme sa vyhli atb, ale dala nám také slabšie..bioparox sprej..obidvom...plus sirupy, samozrejme... a tiež takú masť na potieranie hrdielka a hrudníka...mucoplant...s eukalyptom...celkom sa mi pozdáva...tak uvidíme... a malému také kvapky Kaloba sa volajú...nejaká novinkal, rastlinný liek...čisto na prírodnej báze..vraj dobré... :slight_smile:
23. mar 2009 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,želám deťom skoré uzdravenie :wink:
23. mar 2009 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inna,presne u tej sme boli.Mama tam parkrát bola.A bola tam aj v piatok a mala so sebou Sárku.A Sárka sa s ňou veľmi skamarátila.Došli sme tam dnes a boli akoby sa obe poznali dlhé roky :grinning: .
Ešteže si ma nevidela detailne.Nenamaľovaná,neostrihaná,vlasy len do gumky narýchlo...sama seba som sa bála :grinning: .
Inna počuj.Ja som raz dávala Sárke Bioparox,ale som myslela,že sa zadusí.Znesu to tvoje detičky?Mne samej je ten sprej hrozne dráždivý.
My tvoríme teraz z papiera a tak.Tak večer pridám foto. :wink:
23. mar 2009 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
áno, ona je taká ukecaná...ale veľmi zlatá... :slight_smile: ja k nej chodím tiež.. :grinning: :dizzy_face: no, dobre že som "nezaostrila"...ešte by som stočila s volantom... :grinning: :grinning: :grinning: nene... :slight_smile: :wink:

tak Lukaško v pohode ten sprej znáša...aj keď ho musí zapiť...a malá trošku ťažšie...ale odvediem jej pozornosť a dá sa to... :slight_smile:

no a my sa vkuse hráme...od domina, po pexeso a človeče...karty....a malá nám všetko "kradne"... :dizzy_face: :slight_smile:
23. mar 2009 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem Mirri... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. mar 2009 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobrú nocku :wink:
23. mar 2009 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko,leňošky :wink: prší,prší len sa leje :grinning:
24. mar 2009 o 07:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a macicka sa z okna smeje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobre rankoooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. mar 2009 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko .... :wink:
24. mar 2009 o 08:57  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:
Pohľad z okna ráno ma fascinoval :unamused: :angry: :cry: .Aj vás?
24. mar 2009 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2, jasné...normálne mi to dodalo radosť a energiu do života :frowning2:
24. mar 2009 o 09:37  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna skoro sa uzdravte

sara2 nádherné výtvory. vy ste dve šikulky :wink:

žienky čo pečiete na Veľkú noc? dajte nejaké osvedčené tipy. ja asi tento http://www.recepty.sk/recept.ltc?ID=5955&k=10 ale to som už robila viackrát. chcem skúsiť niečo nové...
24. mar 2009 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru emita, ani ja neviem,čo budem robiť na veľkú noc - aký zákusok. Asi 3x som robila "zmrzlinky" z tortových oplátok. Deti to majú veľmi radi. Ale chcela by som tiež niečo iné. Dievčatá ma prehovárajú na burizonové ježe,lebo oni to milujú,ale chcela by som "normálnejší" zákusok.
24. mar 2009 o 10:05  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii,prosím ťa hodď sem recept na tie zmrzlinky.Moja Sárka by padla na zadok keby som jej ich urobila.Dik :slight_smile:
24. mar 2009 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2, nechcem sa chváliť,ale Sárka fakt padne na zadok, deti to milujú. Keď moje dievčatá chodili do škôlky,tak som to robila vždy,keď mali nejaké posedenie,karneval,MDD. A vždy sa pojedli naše koláčiky prvé :wink: .Je to celkom jednoduché a má to aj výhodu v tom,že tie kornútiky si môžeš pripraviť aj dvy týždne dopredu a potom to iba naplniť.

Krémové zmrzlinky.
Potrebujeme: tortové oplátky (ja robím z dvoch balení a vyjde ich strašne veľa - okolo 80 ks)
čokoláda na varenie
Krém: 1/2 l mlieka
1 a pol Zlatého klasu
3-4 lyžice kryš.cukru
1 vanilkový cukor
250 g masla alebo Palmarín
200 g prášk.cukru

Postup: Oplátky pokrájame na štvorce (asi 7x7 cm). Do širšieho hrnca dáme vodu,zakryjeme utierkou a zaviažeme (ako keď robíš buchty na pare). Keď voda začne vrieť,tak stlmíme plyn, na utierku poukladáme štvorce oplátok,aby nad parou zmäkli. Formujeme do kornútkov.

Krém: Uvaríme zlatý klas podľa návodu aj s vanikovým cukrom. Necháme vychladnúť. V miske vymiešame zmäknuté maslo s práškovým cukrom a vymiešame s vychladnutou masou zo zlatého klasu. Kornútky plníme krémom. Čokoládu rozpustíme a zdobíme ňou kornútky.

Ak budeš robiť z jedného balenia oplátok,tak si stačí polovičná dávka krému lebo sa ho narobí dosť veľa.
24. mar 2009 o 10:50  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii tak ja tie zmrzlinky urobim na Sarkine narodky...bude tu kopec detiiii...dik za receptik... :dizzy_face:
24. mar 2009 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii,hned jak som si prečítala ten recept,tak som išla skúsiť spraviť tie kornútky (kuk album) sú super....poobede ich naplním pudingom,alebo tým krémom :wink: :wink: :wink: :wink:
andrii,ty si poklad :slight_smile:
24. mar 2009 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri šikulka... :sunglasses:
24. mar 2009 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja viééééééém :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte chcem Vás poprosiť o podporu v suťaži lovelababy, veľmi by ste ma potešili keby ste zahlasovali za mňa a Julinku. Ak mate chuť tak kliknite na 5. modrú hviezdičku. Ďakujeme
http://www.lovelababy.cz/hlasovani/?user_id=510
24. mar 2009 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii,díkes,super nápadik.My tie kornútky-zmrzlinky kupujeme v Daisy.Teraz keď jej ich urobím doma tak padne na zadok. :wink: :slight_smile:
Ja som teraz dorobila nepečenú tortu z piškôt a varených jablk.Mňam :wink:
24. mar 2009 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,jednotka s hviezdičkou 1**** :slight_smile:
24. mar 2009 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dííííííííííííík :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prisla som prave vhod..... tu sa pecie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tie kornutky skusime aj my..... andrii dikyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to čo je vonku :angry: :angry: :angry: :angry: kde je slnko a jar??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. mar 2009 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som prave prisla z posty, a pada sneh s dazdom... :frowning2:
24. mar 2009 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jééj, baby... Ďakujééém... toľko chvály za jeden deń :slight_smile: ....to už dávno som nemala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mirri, presne tak majú tie kornútky vyzerať, šíkovná... :wink:

hovorím,je to celkom jednoduché a deti to zbožńujú... ja som si ich vždy narobila aj dva týždne pred Veľkou nocou a potom iba plnila

sara2, koľko stojí v Daisy jedna taká zmrzlinka?... tú nepečenú jablkovú tortu robím aj ja.. z piškot,že? juj, tú milujem a na vrch polejem čokoládou a ešte šľahačka :slight_smile: . dala by som si.
24. mar 2009 o 16:24  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok